Blair Witch Project II: Book Of Shadows

Mjesto za horore iz novog milenija.
User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 08 Apr 2008, 23:43

Ajoj...bilo je stvarno davno kada sam ga gledao, tako da se ne mogu sjetiti točno svog mišljenja... :?

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6291
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 09 Apr 2008, 00:39

Boby wrote:
dr_gonzo wrote:Drugi dio je :shajse:
Kaj ti se točno ne sviđa? Vjerujem da su mnogi ovaj film gledali jedanput i nisu sve pohvatali pa su umjesto ponovnog gledanja film proglasili smećem
Cijelokupna priča...gluma, efekti. Sa ovim filmom se dogodilo isto ono što i sa Matrixom. To je trebao biti jedan lijepi film (mislim na prvi dio) i gotovo, ali jebeš ga kad je film zaradio hrpu love i sasvim neočekivano probio sve plafone box officea onda su morali snimiti drugi dio....koji nema veze sa vezom (kao i 3 i 4 Matrix...čast efektima, ali od toga film baš ne živi).

Nema mi ništa gore za neki film nego kad nasilu snime nešto, a niti pravu priču nemaju za snimiti to....

Inače film sam pogledao 2 puta, s tim da sam treći put gledao film :partyman: pa mi je u nekim djelovima bio i zabavan...

p.s. - Millius je za Conana izjavio da ima u planu snimiti 3 filma (Conan kao mladi ratnik, Conan u najjačoj dobi i Conan kao kralj) to se zove plan iako neostvaren...a ne ono zbrda zdola kako se radi od kraja 90-tih

p.s. - mislim da priča bolje funkcionira u video igri 8)
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 09 Apr 2008, 22:28

prvi dio odličan drugi dio katastrofa, ona darkerica mi je pojela mozak!!!

User avatar
kraykulla
Posts: 639
Joined: 10 Dec 2009, 13:05
Location: Hell

Re:

Post by kraykulla » 30 Dec 2009, 02:41

bakero wrote:prvi dio odličan drugi dio katastrofa, ona darkerica mi je pojela mozak!!!
:lol: da,ima nekoliko "epskih" scena s njom.slažem se da je film katastrofa.više puta sam mu dao šansu ali nije uspjelo brate mili.
prezbrkan,prenapuhan,producenti klasikus-vidjeli potencijalnu kravu muzaru pa pokušali ide ide,ne ne.drago mi je da ne postoji više nastavaka. :axe:

jeba
Posts: 2268
Joined: 01 Sep 2008, 14:44
Location: Sopot

Re: Blair Witch Project II: Book Of Shadows

Post by jeba » 17 Jan 2010, 12:46

Većina ljudi pljuje drugi dio, ali meni je čisto o.k. Da se nije otkrilo da je sve zapravo velika prevara (kao i većina i stinitih priča), film bi se smatrao u najmanju ruku spektakularnim.
Darkerica svima ide na kur....

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6291
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Re:

Post by dr_gonzo » 17 Jan 2010, 20:13

Ponovit ću :
dr_gonzo wrote:Drugi dio je :shajse:
a zašto je tome tako reći ću na blogu kad uskoro se bacim u koštac sa filmom.

Eto mogu reći da je film nelogičan, dosadan, glumi očajni...sve najgore. I jedva sam film uspio pogledati do kraja.
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Blair Witch Project II: Book Of Shadows

Post by Wendigo » 18 Jan 2010, 10:52

jeba wrote:Većina ljudi pljuje drugi dio, ali meni je čisto o.k. Da se nije otkrilo da je sve zapravo velika prevara (kao i većina i stinitih priča), film bi se smatrao u najmanju ruku spektakularnim.
Darkerica svima ide na kur....
ako se dobro sjećam kako izgleda, meni doslovno. :lol:

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Blair Witch Project II: Book Of Shadows

Post by Decadentor » 18 Jan 2010, 17:06

Wendigo wrote:
jeba wrote:Većina ljudi pljuje drugi dio, ali meni je čisto o.k. Da se nije otkrilo da je sve zapravo velika prevara (kao i većina i stinitih priča), film bi se smatrao u najmanju ruku spektakularnim.
Darkerica svima ide na kur....
ako se dobro sjećam kako izgleda, meni doslovno. :lol:
:mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Image

User avatar
yakkazu
Posts: 372
Joined: 07 Jul 2010, 11:56

Re: Blair Witch Project II: Book Of Shadows

Post by yakkazu » 23 Jan 2011, 21:36

ajme majko. kako neko moze da usere original, kako neko moze da snimi neki ovako govniv kvazi ozbiljan nastavak, jos ozbiljnijeg originala. nevjerojatno kako iz samog naslova izbija ono forsiranje koje nonstop gledamo u res.evilu, ili saw-u. krenuvsi od price, pa glede glumaca, produkcije, pa sve je u golom kurcu. npr. ona mala djevojcica sto se nonstop ko fol prividja, koja je njena uloga ? sta zeli da kazem svojim pojavljivanjem ? scena sa udaranjem kombija u stub, tako nevjerovatno lose izvedena, i na kraju, slag na tortu nikad gluplje izveden pokusaj mindfucka, nevjerovatno glup i ocekivan twist. i da, btw likusa koja se bori za prava vjestica ? OMFG, sta je sljedece, lik koji se bori za prava zombija ?

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Blair Witch Project II: Book Of Shadows

Post by GreenHornet » 14 Oct 2016, 15:47

Ovaj horror sam nakon prvog gledanja, proglasio jednim od najgori ikad. Sinoc sam ga opet pogledao nakon 12-13 god, i sasvim je ok u usporedbi kakva su se sve smeca snimila u medjuvremenu. Naravno, jos uvijek bzvz film, ali mijenjam misljenje da je bas dno dna.
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

The Great Duck
Posts: 124
Joined: 25 Feb 2012, 16:16

Re: Blair Witch Project II: Book Of Shadows

Post by The Great Duck » 15 Oct 2016, 12:37

Sranje ko i ostatak serijala. :D

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Blair Witch Project II: Book Of Shadows

Post by Wheel Smith » 15 Oct 2016, 18:56

https://www.youtube.com/watch?v=hAkmHSzUIHQ ovaj video je super , lik ne priča samo kako je film sranje nego objasnjava zasto je ispao sranje dosta toga nisam znao , ali drago mi je da sad znam
:supz: :supz:

User avatar
maddjuro
Posts: 8331
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Blair Witch Project II: Book Of Shadows

Post by maddjuro » 15 Oct 2016, 20:44

Wheel Smith wrote:https://www.youtube.com/watch?v=hAkmHSzUIHQ ovaj video je super , lik ne priča samo kako je film sranje nego objasnjava zasto je ispao sranje dosta toga nisam znao , ali drago mi je da sad znam
i ovaJ je lik napravio interesantan filmic

https://www.youtube.com/watch?v=tKv3QuSLebA
I may be an idiot, but i am no fool.

Post Reply