The Village (2004)

Mjesto za horore iz novog milenija.
User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 27 Mar 2008, 21:29

razočaranje za mene,očekival sam puno više...ma da prvih pola sata bilo je dosta dobro
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 27 Mar 2008, 22:42

vrlo simpatičan film, cili sam film nešto iščekiva i nikako to dobit a opet sam na kraju zadovoljan filmom! :D

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 27 Mar 2008, 22:54

undying wrote:
Asfodel wrote:A ok je film, nimalo strašan, kraj razočaravajuć.... ma mora Shyamalan neki svoj twist uvijek imat :rolleyes:
izgleda da on zapravo to i voli, ja recimo nisam neki fan takvih krajeva.. mene je prica osvojila, malo misticno zaostalo selo, prepadnuti ljudi, nekakva cudovista sa kojima oni imaju dogovor.. bas me privuklo, ocekivao sam neki booom.. medjutim kraj nije bio po mome ukusu, da se razumijemo nije mi ni losh, ali mislim da je ovaj film mogao daleko vishe...
istina, na početku sam se baš uživio i očekivao nešto super, ali sa prvim pojavljivanjem čudovišta sam vidio na koju žicu ide film i razočarao se do samog kraja koji me "ubio".. :?

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 28 Mar 2008, 00:45

Film se može pohvaliti odličnom atmosferom scenografijom, glumom a sama priča pokušava nešto poručiti gledateljima. Meni najdraži Nightov film. Mala Howardica me je oduševila i očarala. Ukratko, odličan film i jedan od najboljih iz te godine kaj sam pogledao

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 28 Mar 2008, 16:38

Freddy wrote:razočaranje za mene,očekival sam puno više...ma da prvih pola sata bilo je dosta dobro
i ja tako, ali ja znam zaš je to tako ispalo. jer sam očekivala hororčinu :lol: tako da ću njemu dat još jednu šansu 8)
Image

Hec
Posts: 3184
Joined: 27 Jul 2007, 00:34

Post by Hec » 01 Apr 2008, 23:13

meni je odlicna ideja za film - selo.
znam da nebih sad to smio ovdje pitat al jel ima jos nekih filmova
da se radnje odvijaju u selu, al ne nekoj zapustenoj kuci...? :roll:
"Six strings to cover fear..."

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: The Village (2004)

Post by Decadentor » 11 Apr 2015, 19:57

Dosta dobar film, iako je gluma ponekad lošasta te sam znao kako ce zavrsiti... jednostvano me osvojio taj rural stih 7/10
Image

Ash_Williams
Posts: 308
Joined: 14 Dec 2014, 19:10

Re: The Village (2004)

Post by Ash_Williams » 12 Apr 2015, 22:42

joooooj, koji kraj!!!! :lol: M. Night Shyamalan :facepalm: :lol:
samo da se pohvalim-nikad ga nisam volio, kao tinejdžer odbacio sam ga odmah kao filmaša od kojeg se nešto treba očekivati mada su ga hvalili na sva usta.
stizali su 1 za drugim njegovi nahypani filmovi, the Sixth Sense, Unbreakable i the Signs a ja sam postajao sve zbunjeniji oko čega je big deal. mislim imali su dobre ideje i elemente al završnica je bila daleko od nekog majstorstva. u vrijeme Sixth Sensa bio smrtno zaljubljen u jedno djelo Davida Finchera koje sam stalno veličao(gledao sam Fight Club 5 puta u jednom tjednu), svi su me gledali kao one ljude u New yorku koji predviđaju kraj svijeta za novi milenij. 10, 15 godina kasnije Fincher jer napravio ZODIACA, THE SOCIAL NETWORK i GONE GIRL. čak i kad napravi promašaj, to je nešto zanimljivo i gledljivo u potpunosti. M. Night Shyamalan 15 godina poslije?
the Vilagge, Lady In the Water, the Happening, Airbender i After Earth!

svatko ima pravo na svoje mišljenje, al razlika je što sam ja uvijek u pravu. :lol:

Post Reply