Timber Falls (2007)

Mjesto za horore iz novog milenija.
John_Ryder
Posts: 12262
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Post by John_Ryder » 11 Dec 2007, 17:47

Baš sam pogledao film.
Mogu reć da je film odličan,btw ne radi se o serijskom ubojici,nego da ukratko ispričam,dvoje mladih (cura i dečko) idu
na kampiranje u vest virđiniju(već je poznato da tamo ima razno raznih mutiranih manijaka).Oni
nemogu odlučiti gdje će ići,na koji dio,tj. na koju lokaciju kampirat,i naravno lokalni murjak ih savjetuje da odu na Timber falls,
a murjak je btw neki crkveni fanatik opsjenut s Biblijom itd.kao i njegova munjena žena koja nemože imat djete,tj.nemože
zatrudnijet,a tu je i njen brat(frajer s ružnom facom i onim opakim oružjem), dok ovi dvoje kampiraju, ta ženska ih
vidi kako se j*** u šatoru,a pošto su ona i njen muž(murjak) vjerski fanatici,njima je grijeh da se neko j*** prije braka.
Zbog toga otimaju prvo curu a zatim i dečeca,onda ih tamo muče,i ne želim u detalje.....sve u svemu film je napet,zanimljiv,
svakako za pogledat,i još da dodam,zadnja scena je predobra,odličan kraj filma.
Image

Image

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 11 Dec 2007, 18:27

Wendigo wrote: kritičari su snobovi i dosta njih zna subjektivno ocijeniti film što je loše..
Ma ja ne bi nazvao osobu snobom jer mu neki film nije sjeo iz bilo kojeg glupog razloga,osim toga oni iz BLOODY-DISGUSTING i Dread Central imaju sasvim ok ocjene po meni.....mislim recenzije su im dobre :wink: . Ali moram priznat da me kritičari ponekad znaju naljutiti svojim ocjenama recimo Last Action Hero kojega su popljuvali mi je baš bio zabavan,a The Bourne Ultimatum kojega su uzdizali je predosadan.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 11 Dec 2007, 18:39

Unreal wrote:
Wendigo wrote: kritičari su snobovi i dosta njih zna subjektivno ocijeniti film što je loše..
Ma ja ne bi nazvao osobu snobom jer mu neki film nije sjeo iz bilo kojeg glupog razloga,osim toga oni iz BLOODY-DISGUSTING i Dread Central imaju sasvim ok ocjene po meni.....mislim recenzije su im dobre :wink: . Ali moram priznat da me kritičari ponekad znaju naljutiti svojim ocjenama recimo Last Action Hero kojega su popljuvali mi je baš bio zabavan,a The Bourne Ultimatum kojega su uzdizali je predosadan.
a čuj, mene živcira kada "pametni" kritičari npr. stalno laju o Pedru Almodovaru i uzdižu ga u nebesa, a popljuju recimo Planet Terror iz razloga jer je "B film sa hrpom nasilja" itd.. to je čisti snobizam imho.. no dosta sa offtopicom. :wink:

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 14 Dec 2007, 12:18

It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 14 Dec 2007, 20:49

John_Ryder wrote:Baš sam pogledao film.
Mogu reć da je film odličan,btw ne radi se o serijskom ubojici,nego da ukratko ispričam,dvoje mladih (cura i dečko) idu
na kampiranje u vest virđiniju(već je poznato da tamo ima razno raznih mutiranih manijaka).Oni
nemogu odlučiti gdje će ići,na koji dio,tj. na koju lokaciju kampirat,i naravno lokalni murjak ih savjetuje da odu na Timber falls,
a murjak je btw neki crkveni fanatik opsjenut s Biblijom itd.kao i njegova munjena žena koja nemože imat djete,tj.nemože
zatrudnijet,a tu je i njen brat(frajer s ružnom facom i onim opakim oružjem), dok ovi dvoje kampiraju, ta ženska ih
vidi kako se j*** u šatoru,a pošto su ona i njen muž(murjak) vjerski fanatici,njima je grijeh da se neko j*** prije braka.
Zbog toga otimaju prvo curu a zatim i dečeca,onda ih tamo muče,i ne želim u detalje.....sve u svemu film je napet,zanimljiv,
svakako za pogledat,i još da dodam,zadnja scena je predobra,odličan kraj filma.
oho idem ga odmah skidat. by the way poster je ekstra dobar!
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

John_Ryder
Posts: 12262
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Post by John_Ryder » 15 Dec 2007, 01:26

bakero wrote:
John_Ryder wrote:Baš sam pogledao film.
Mogu reć da je film odličan,btw ne radi se o serijskom ubojici,nego da ukratko ispričam,dvoje mladih (cura i dečko) idu
na kampiranje u vest virđiniju(već je poznato da tamo ima razno raznih mutiranih manijaka).Oni
nemogu odlučiti gdje će ići,na koji dio,tj. na koju lokaciju kampirat,i naravno lokalni murjak ih savjetuje da odu na Timber falls,
a murjak je btw neki crkveni fanatik opsjenut s Biblijom itd.kao i njegova munjena žena koja nemože imat djete,tj.nemože
zatrudnijet,a tu je i njen brat(frajer s ružnom facom i onim opakim oružjem), dok ovi dvoje kampiraju, ta ženska ih
vidi kako se j*** u šatoru,a pošto su ona i njen muž(murjak) vjerski fanatici,njima je grijeh da se neko j*** prije braka.
Zbog toga otimaju prvo curu a zatim i dečeca,onda ih tamo muče,i ne želim u detalje.....sve u svemu film je napet,zanimljiv,
svakako za pogledat,i još da dodam,zadnja scena je predobra,odličan kraj filma.
oho idem ga odmah skidat. by the way poster je ekstra dobar!
nema ti još titlova za ovaj film,ja sam pogledao bez prijevoda :lolcina:
Image

Image

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 15 Dec 2007, 14:11

nema ti još titlova za ovaj film,ja sam pogledao bez prijevoda :lolcina:[/quote]

sranje, no nema veze!
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 25 Dec 2007, 16:55

doša je titl!
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Post by GreenHornet » 25 Dec 2007, 17:31

a dobro,može i bez titla,nema se tu sto mozgati "kako,zašto" :lol: :lol:
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 26 Dec 2007, 03:53

taman sam ga pogledala i ugodno sam se iznenadila
nije neki spektakl, ali jedan je od rijetkih u kojima se skroz uzivim u radnju i jos pocnem "navijat" za odredene likove :lol:
mislila sam da ce biti malo zamoran, al taman je. gluma mi se zbilja svidjela; mladenci su mi bili bas nekako simpaticni; ambijent je solidan ...
ocekivala sam da ce to famozno oruzje biti u vecoj prisutnosti no sto je bilo, al eto, mozda je i bolje da se prica odvijala na ovaj nacin, a ne ciljala na samostalnog ubojicu
kraj je jedino veliko razocaranje i izgleda naprosto glupo zbog one zadnje 2 sekunde nepotrebnog pokusaja da se postigne...pa...nesto sto ocito nije bas postignuto... lol, mozda dode nastavak
the living dead of timber falls :mrgreen: aah, to bi bilo zgodno :mrgreen:

User avatar
Deimos
Posts: 665
Joined: 06 Jan 2007, 13:35
Location: The Abyss

Post by Deimos » 26 Dec 2007, 07:59

i jel se isplati pogledat, ili je samo jedan u nizu loših Hills have eyes klonova?

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 26 Dec 2007, 12:33

pa pogledaj. ja sam ocekivala da ce bit los i zamoran upravo zbog toga sto ima elemente vec videnog, ali bio je ok

John_Ryder
Posts: 12262
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Post by John_Ryder » 26 Dec 2007, 13:08

Meni je bio super film :D
Image

Image

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 27 Dec 2007, 11:28

počeo ga sinoć gledat i baš mi se svidio al zapinja mi je dvd pa sam odustao, snimit ću ga ponovo pa večeras nastavljam!
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6287
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 12 Apr 2009, 21:48

Evo i moje mišljenje/recenzija o filmu:

Timber Falls (2007)
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

Post Reply