The Final Destination (2009)

Mjesto za horore iz novog milenija.
User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 02 Feb 2008, 12:45

HorrorHR wrote:
Ghostface wrote:Meni je Saw baš puno logičniji za nizanje nastavaka, mislin, meni je četvorka savršeno legla, i ruku na srce, origin Jigsawa tek predstoji za u potpunosti objasnit i sve to spojit u cjelinu. FD je ima smisla u prva dva nastavka, treći je baš čista zabava, i taj serijal ne vodi nikuda, nema neku priču koja ga drži, a Saw ima jeben kontinuitet.
Sve pet, svatko ima svoje mišljenje, ali Saw logičniji za nastavke? To nemogu progutati... Mislim trojka mi je već bila pretjerana, o početku i radnji u četvorki da ne govorimo, a tek kraj - This is just the beginning ?! Kao da se sprdaju sa ljudima...

FD mi je logičniji za nastavak možda iz jedne perspektive - prevariš smrt ona se vraća riješiti te. Znači desilo se jednom desiti će se XXX puta. Ovo sa Saw nakon drugog dijela mi puca po šavovima, baš se vidi da moraju smišljati svakakve gluposti samo da nekako nastave serijal i dignu još mega količinu love.

FD4 iz još jedne perspektive djeluje kao fora nastavak - snima se u 3D - to dakako daje novu "potrebu" za ovim filmom jer kad se sjetimo prošlih dijelova i kad pomisliš da nešto od toga možeš vidjeti u 3d - meni je to kick ass...


Ma da kužin te, Saw doista mora izvlačit razne situacije za nastavit priču, ali je meni to ispalo odlično, a da je sve ostalo samo na prvom dijelom, meni bi osta malo gorak okus nedovršenosti. FD 4 jedva čekan, jer su mi smrti u tom serijalu zakon, a i još 3D je dobra fora. U biti su mi ova dva serijala fenomenalna svak na svoj način.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 02 Feb 2008, 13:01

Meni su također ova dva serijala super i pravo su osvježenje na horror tapeti ali ne nosim uzalud nadimak Jigsaw tako da znate koji mi je ipak malo bolji.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 22 Feb 2008, 11:30

Shantel VanSanten, Bobby Campo, Hayley Webb, Nick Zano, Krista Allen and Andy Fiscella are the stars of New Line's upcoming fourth "Final Destination" feature to be shot in 3D reports Variety.

The story kicks off when a teenager's premonition of a deadly racecar crash spares his life and those of a few lucky others. But death continues to stalk those who escaped it.

David Richard Ellis will direct the $43 million horror-thriller based on Eric Bress' screenplay. Principal photography begins this month in New Orleans.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 22 Feb 2008, 14:39

Makar bi moglo biti spektakularno, nekako mi je bezveze taj inicijalni crash na racingu. Nekako pre-obično djeluje kao bazična ideja.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 22 Feb 2008, 15:22

da trebalo bi bit nekaj malo vise obicnije..i nije neka ideja..ali vidjet cemo na kraju..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 23 Feb 2008, 12:31

Code: Select all

FINAL DESTINATION producer Craig Perry confirms that the opening disaster in New Line Cinema's HD 3-D sequel will in fact be during a high-speed race car crash where an object will fly into the stands killing (or just missing) some of the audience members!

In addition, he tells is that that the high-def 3-D technology they're using is the exact same system as the one James Cameron is using for AVATAR. He explains that they're going to be very careful about how they use the 3-D in the film. "Having something pop out at the audience every four minutes gets boring," he explains. He wants to use the 3-D to add depth and drama to the film, which if done like MONSTER HOUSE can really add to the experience of the film.
slika iz filma..

Image
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Kalma
Posts: 62
Joined: 09 Jul 2007, 12:45

Post by Kalma » 25 Feb 2008, 18:17

filmophil wrote:ma ja sam već izgubio volju za gledanjem FD...sve na istu šemu...taj film je trebao ostat na samo jednom dijelu bez nastavaka...
To i ja kažem... u 2. mi se ne sviđa glumačka postaja, a 3. je bezze... vrtuljak - malo glupo.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 25 Feb 2008, 18:19

Kalma wrote:
filmophil wrote:ma ja sam već izgubio volju za gledanjem FD...sve na istu šemu...taj film je trebao ostat na samo jednom dijelu bez nastavaka...
To i ja kažem... u 2. mi se ne sviđa glumačka postaja, a 3. je bezze... vrtuljak - malo glupo.
Vlak smrti!!
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 25 Feb 2008, 20:57

meni svaki paše, jedva čekam četvrti nastavak, u 1. dijelu mi se najviše sviđa glazba!
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 25 Feb 2008, 21:20

bakero wrote:meni svaki paše, jedva čekam četvrti nastavak, u 1. dijelu mi se najviše sviđa glazba!
Aha, John Denver i "Rocky Mountain High". Prekrasno

User avatar
pure_evil
Posts: 226
Joined: 20 Nov 2007, 21:58
Location: Cakovec

Post by pure_evil » 29 Feb 2008, 21:05

solidan serijal ne ocekujem previse od 4 ali za zabavu mislim da ce bit ok

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6291
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 29 Feb 2008, 23:31

Kakvi su drugi serijali...ovaj je iznad tog zadanog nivoa 8)
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Samhain
Posts: 509
Joined: 06 May 2008, 01:34
Location: Midian (slavonski brod)

Post by Samhain » 06 May 2008, 01:51

serijal postaje isfuravanje iste formule... bolje da su stali kod drugoga nastavka jer su povezani sa starim likovima.
vrag bi ga znao... ne gledam najsvjetlije na ovu najavu.
(Romans Chpt. 5, v.12):
"Therefore, just as sin entered the world through one man, and death through sin, and in this way death came to all men, because all sinned

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 20 Jul 2008, 22:14

http://www.reelzchannel.com/video/35256 ... tination-4

bezvezan TV prilog o filmu sa par scena nascar crasha, whatever totalno, ali eto linka...

User avatar
cady
Posts: 19
Joined: 08 Aug 2008, 17:53
Location: Na Zemlji

Post by cady » 09 Aug 2008, 23:25

jel samo meni 3. dio bio najbolji??? pa meni je fora s roller coasterom predobra!!
ovo sa autima mi je bzvz, trebali su neš originalnije smislit.
Behind these eyes one finds only blackness, they absence of light, these are the eyes of a psychopath.

Post Reply