Underworld 3: Rise of the Lycans (2009)

Mjesto za horore iz novog milenija.
Post Reply
User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 23 Apr 2009, 00:58

dobar.

prvi mi je bio cak i zabavan kad je izasao, no nis ekstra, a drugi zivi uzas.
ovaj treci je zbilja puno bolji od oba i vise mi se svida prica i kako nadopunjava prethodne nastavke.
malo mi je bilo smijesno gledati 'pasija momente' i ima trenutaka kad malo previse pretjeruju s herojskim bajkovitim ugodajem, ali sam u globalu ostala pozitivno iznenadena.
ne znam bas da postoje sanse da cu ovakvo sto opet gledati, jer kliseji prisutni u djelu strahovito zamaraju i dosta su izlizani, al ko sto rekoh, ispalo je sasvim ok, te sumnjam da je ovakva vrsta filma mogla dostici neku razinu ozbiljnijeg shvacanja i prezentiranja ideje.
i eto, zbog trenutacnog zadovoljstva videnim i nenadanog uzivanja u vecem dijelu filma, koji je tog tipa kakvog je, moram mu dati

7/10

User avatar
Sammy
Posts: 8524
Joined: 04 Apr 2009, 22:49
Location: Našice

Re: Underworld 3: Rise of the Lycans (2009)

Post by Sammy » 27 Nov 2012, 22:56

Underworld: Rise of the Lycans (2009) - Nije loše, Lucian je ispao odličan lik, sad se vidi koliko je loše prikazan u prvom dijelu i sve bi bilo dobro, da nema previše rupa. - 7/10
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Underworld 3: Rise of the Lycans (2009)

Post by john_constantine » 15 Feb 2014, 12:22

Dobar akcijski horor s vampirima i vukodlacima s dosta krvavih scena. Priča ništa posebno, čisti klišej. Ali film je dosta zabavan da se pogleda do kraja. 3/5
Michel puši karu.

Post Reply