Leprechaun serijal

Razgovori ugodni o horor temama
Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 03 Jun 2007, 20:00

A$H wrote:imam samo prvi nastavak doma i nikako da se natjeram da to pogledam...
pa ako nemaš pametnijeg posla ili bolji film pogledaj možda ti se svidi a možda ne meni je između nekak sjeo . ali kad bolje razmislim isplati se pogledat zbog negativca i ima neke dobre fore.
Aryx wrote:ja sam pogledao samo prva 3 to davno davno , sjecam se da su mi bili zabavni , pogotovo ubojstva
E ja mislim da je 2 i 3 bolja od orginala svakako kažu da ima puno više Leprechaun u nastavcim a to i želim pa ću pogledat za mjesec negdje 2 i 3 i možda više pa ću vidjet.. A od ubojstva u prvom filmu pamtim onaj kada ubi onog sa skakaljkom. E ali šteta je bila što nije onog glupog klinca stigao ubit e da bar je mislim da bio bi dobar kill gurnuo bi mu glavu u zamku za medvjead i pras :kulnasilje:

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 11 Jan 2008, 10:56

Evo baš sam ogleda zadnji dio serijala jučer i time sam pogleda cjeli serijal. Iskreno cjeli serijal je loš i sam negativac baš i nije nekaj,kopija Freddya i Chuckya koja zna ponekad biti zabavna,a ponekada iritantna.

Evo ukratko o filmovima

Leprechaun-pogledao sam još par scena u filmu i ovaj put mi je ispalo lošije nego na prvom gledanju. Iritantni likovi,loša gluma,loša režija i skrivaju negativca dosta vremena da bi razvili iritantne likove.Ima par dobrih krvavih scena i to je to. 1.5/5

Leprechaun 2-po meni je čak dosta bolji od prvog filma,ali to ne govori puno.Likovi su manje iritantni,ali te briga za njih i gluma je loša,režija isto nije nekaj,ali malo bolja nego u prvom filmu i film je zbilja glup. Dvojka mi je bolja jedino zbog zabavniji ideje,zato što ne skrivaju puno negativca,ima više i boljih ubojstva(samo što su preblesava ubojstva).Cheesy zabava za ubit sat i pol ako se ostavi mozak na vratima. 2.5/5

Leprechaun 3-najbolji dio u serijalu. Puno je zabavniji i komičniji od prošlih djelova.Gluma je preloša,ali likovi su zabavni poput onog mađioničara. Film još pati od jeftine produkcije i neke scene su pomalo tupave. Isplati se pogledat zbog zabave,ali ništa posebno. 3.5/5

Leprechaun 4:In Space-jeftiniji film nisam vidio u životu. :roll: Sam dizajn broda,specijalni efekti,kostimi su katastrofa. Gluma je preloša i toliko se vremena troši na katastrofalne likove,a ubojstva baš i nisu nekaj(nema krvi),ali dobra je fora ono sa lightsaberom iz Star warsa. Ocjena 1/5

Leprechaun in the Hood- ma katastrofa,nisam nikako uspjeo do kraja pogledati. Prestao sam na polovici jer mi je bilo dosadno i nisam više mogao slušati tu užasnu rep glazbu.Možda je druga polovica zabavna,ali ipak. 1/5

Leprechaun: Back 2 tha Hood-poboljšanje. Nisu više whatever likovi glavna stvar u filmu i ima par zabavnih scena koje su mogle biti puno bolje izvedene da je bilo više krvi(recimo u sceni kada liku isčupa srce bi bilo puno veča fora du mu još srce iscjedi i kada policajcu otkine nogu pa policajac u zadnjoj snazi doskoči do njega tražeči da mu je vrati ,ovaj ga je mogao iz čiste fore opaliti tom otkinutom nogom). Ocjena 3/5

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 11 Jan 2008, 16:08

Jedan od najgorih serijala, ali prvi se treba pogledati reda radi...jedino dobro u filmu je sam vilenjak kojeg glumi dosta kavalitetan glumac Warwick Davis (sigurno najbolji među malim ljudima)...
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 11 Jan 2008, 16:22

dr_gonzo wrote:Jedan od najgorih serijala, ali prvi se treba pogledati reda radi...jedino dobro u filmu je sam vilenjak kojeg glumi dosta kavalitetan glumac Warwick Davis (sigurno najbolji među malim ljudima)...
Slažem se,da nema Warwick Davis filmovi bi bili još veče sranje.
Sada nisam siguran koliko ima istine u ovom,ali ima vjest da bi redatelj Saw 2,3 i 4 mogao raditi sedmi dio Leprechaun nako filma Repo. :lol:

User avatar
majstoro
Posts: 791
Joined: 22 Dec 2007, 15:22
Location: Mostar
Contact:

Post by majstoro » 09 Feb 2008, 23:37

ja sam mislio da je lep.normalnog rasta a manji je od patuljka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
[url=http://imageshack.us][img]http://img19.imageshack.us/img19/7096/bartgraffiticfchhmy7.gif[/img][/url]

[quote="Donnie Darko"]kupio sam WOW
ima li nade za moj drustveni zivot??[/quote]

User avatar
sikeone
Posts: 1180
Joined: 08 Feb 2007, 21:04
Location: Neverland

Post by sikeone » 10 Feb 2008, 12:45

To je trash koji se mora pogledati, bar jedan od te hrpe djelova(preporučavam prvi) jer ima onaj oldschool duh horrora sa mističnim bićima.

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 10 Feb 2008, 12:50

nisam pogledala ni jedan, voljela bi.
Image

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 10 Feb 2008, 13:36

sikeone wrote:To je trash koji se mora pogledati, bar jedan od te hrpe djelova(preporučavam prvi) jer ima onaj oldschool duh horrora sa mističnim bićima.
ma meni je prvi baš zbog toga bezvezan. pokušava biti horror,a uopče nije jeziv i previše vremena troše na glupe i iritantne likove koji na kraju još prežive. dvojka i trojka mi je bolja zbog toga što je glavni lik negativac i filmovi više igraju kao blesava crna komedija nego loš horror.

User avatar
sikeone
Posts: 1180
Joined: 08 Feb 2007, 21:04
Location: Neverland

Post by sikeone » 10 Feb 2008, 16:48

Unreal wrote:
sikeone wrote:To je trash koji se mora pogledati, bar jedan od te hrpe djelova(preporučavam prvi) jer ima onaj oldschool duh horrora sa mističnim bićima.
ma meni je prvi baš zbog toga bezvezan. pokušava biti horror,a uopče nije jeziv i previše vremena troše na glupe i iritantne likove koji na kraju još prežive. dvojka i trojka mi je bolja zbog toga što je glavni lik negativac i filmovi više igraju kao blesava crna komedija nego loš horror.
pa na ovo ni ne treba gledati kao na neki ozbiljan horror već kao što sam napisao na trash kojih je tih godina na stotine štancano ali ipak su mi bili fora za gledati sa ekipom :wink:

User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 10 Feb 2008, 17:22

nikad mi se nije previše sviđao taj serijal
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 10 Feb 2008, 19:13

sikeone wrote:
Unreal wrote:
sikeone wrote:To je trash koji se mora pogledati, bar jedan od te hrpe djelova(preporučavam prvi) jer ima onaj oldschool duh horrora sa mističnim bićima.
ma meni je prvi baš zbog toga bezvezan. pokušava biti horror,a uopče nije jeziv i previše vremena troše na glupe i iritantne likove koji na kraju još prežive. dvojka i trojka mi je bolja zbog toga što je glavni lik negativac i filmovi više igraju kao blesava crna komedija nego loš horror.
pa na ovo ni ne treba gledati kao na neki ozbiljan horror već kao što sam napisao na trash kojih je tih godina na stotine štancano ali ipak su mi bili fora za gledati sa ekipom :wink:
znam ,ali meni nije zabavan toliko orginal :lol:

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 11 Feb 2008, 07:35

na RTL vidio da glavnu ulogu igra Jennifer Aniston neznam kako mi prije nije zapelo za oko, ali sad moram pogledat film... :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
majstoro
Posts: 791
Joined: 22 Dec 2007, 15:22
Location: Mostar
Contact:

Post by majstoro » 11 Feb 2008, 19:59

A$H wrote:na RTL vidio da glavnu ulogu igra Jennifer Aniston neznam kako mi prije nije zapelo za oko, ali sad moram pogledat film... :lol:
jes to gledo zvijezde extra ono pocetci najboljih zvijezda lol
[url=http://imageshack.us][img]http://img19.imageshack.us/img19/7096/bartgraffiticfchhmy7.gif[/img][/url]

[quote="Donnie Darko"]kupio sam WOW
ima li nade za moj drustveni zivot??[/quote]

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 12 Feb 2008, 12:48

majstoro wrote:
A$H wrote:na RTL vidio da glavnu ulogu igra Jennifer Aniston neznam kako mi prije nije zapelo za oko, ali sad moram pogledat film... :lol:
jes to gledo zvijezde extra ono pocetci najboljih zvijezda lol
da mislim da je baš tako nekaj bilo kad čujem odjedanput Leprechaun i okrenem se i vidim nju kako ga mlati.. :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Leprechaun serijal

Post by HorrorHR » 22 Feb 2010, 10:52

Mali offtopic koji to nije ;)

Leprechaun #1 strip se može pročitati besplatno online:
http://www.comicmonsters.com/free_comic ... un__1.html

Post Reply