Kakav vam je plan za Halloween?

Razgovori ugodni o horor temama
User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Kakav vam je plan za Halloween?

Post by maddjuro » 02 Nov 2017, 01:59

za halloween , kao podosza zadnjih godina nist' neradim specialno; ali kako sad imam socialu od kompa odlučih opet odigrati doom 3 koji sam pred koji mjesec kupio kada se prodavao za nekih 2 eura s expanzijom. Igra mi je i dalje odlična, naravno igram orginalni doom 3; ne onu konzolašku BFG verziju. Igra je i dalje relativno strašna, atmosferična. To sto nema glazbe je odlično kompenzirano raznim zvukovima ,šumovima isl. NAjveci minus mi je što nema "mele" napada kundakom kada se nosi oružje pa često reflexno pokušavam udariti neprijatelja koji mi je blizu umjesto da puca.
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Kakav vam je plan za Halloween?

Post by HorrorHR » 02 Nov 2017, 10:33

imali doma po prvi put bas halloween party, 3 para, maske , kuća cijela umontirana u halloween spiriti i to... mogu reći odlično bilo ;)

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Kakav vam je plan za Halloween?

Post by John_Ryder » 02 Nov 2017, 19:42

Michel wrote:
01 Nov 2017, 23:26
Ja po običaju se družio sa svojim kućnim duhovima. Al ozbiljno, stvarno vjerujem da imam duhove u kući. Kad kažem družio, nisam ih vidio, ali stalno sam mislio o njima kad sam gledao film. Najveći dokaz da ih imam su vrata od kupaone. Znate ono kad skroz zatvorite vrata. Moja vrata ionako škripe, ali svejedno nemoguće je da se sama otvore kad su skroz otvorena. Komp mi je jako blizu tim vratima, samo se okrenem desnom, i 3 metra su od mene. Jučer se pošteno naježio iako sam mislio o njima radim nešt na kompu i prođe 20.-ak minuta sjetim se vrata i okrenem se i otvorena su onako taman. U wc-u nemam prozora i nekad znam otić u dvorište, stavim tako zatvorena vrata, vratim se i otvorena su. Jednostavno ne kužim, a nekad čujem kad su zatvorena da škripi na male trenutke kao da netko gura da ih otvori.
možda je netko od ukućana
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Kakav vam je plan za Halloween?

Post by Michel » 04 Nov 2017, 15:12

Živim sam tako da sam uvjeren da su duhovi. Mislim da sam ih manifestirao ili kako se to kaže jer sam prije a i to još uvijek radim govorim sebi prije horor filma da su mi u kući duhovi ili da je vani nešto. I tako sam sebe uvjerim, a sad se stvarno događa. Jučer nisam mogao upaliti komp, danas mogu sve u redu. Miš koji mi je na stolu, na sredini stola bio je na podu iskopčan iz kučišta. I tak...
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Victor Crowley
Posts: 2091
Joined: 09 Feb 2011, 10:52

Re: Kakav vam je plan za Halloween?

Post by Victor Crowley » 04 Nov 2017, 15:30

Radio noćnu za Halloween. Inače tada se gledaju klasici, počevši s Myersom.

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Kakav vam je plan za Halloween?

Post by olio » 04 Nov 2017, 16:53

Ispalo tako da sam ostao sam u kuci.

Kokice, mrak, Don't Breathe i Evildead.

User avatar
Mr. Pest
Posts: 139
Joined: 06 Dec 2015, 00:32

Re: Kakav vam je plan za Halloween?

Post by Mr. Pest » 04 Nov 2017, 21:35

Michel wrote:
04 Nov 2017, 15:12
Živim sam tako da sam uvjeren da su duhovi. Mislim da sam ih manifestirao ili kako se to kaže jer sam prije a i to još uvijek radim govorim sebi prije horor filma da su mi u kući duhovi ili da je vani nešto. I tako sam sebe uvjerim, a sad se stvarno događa. Jučer nisam mogao upaliti komp, danas mogu sve u redu. Miš koji mi je na stolu, na sredini stola bio je na podu iskopčan iz kučišta. I tak...
A čuj, malo skepticizma nije na odmet, možda ti neka životinja ako je imaš to radi ili hodaš u snu...
I've seen enough horror movies to know that any weirdo wearing a mask is never friendly.

User avatar
hitman_4
Posts: 6890
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Kakav vam je plan za Halloween?

Post by hitman_4 » 05 Nov 2017, 15:50

Michel wrote:
04 Nov 2017, 15:12
Živim sam tako da sam uvjeren da su duhovi. Mislim da sam ih manifestirao ili kako se to kaže jer sam prije a i to još uvijek radim govorim sebi prije horor filma da su mi u kući duhovi ili da je vani nešto. I tako sam sebe uvjerim, a sad se stvarno događa. Jučer nisam mogao upaliti komp, danas mogu sve u redu. Miš koji mi je na stolu, na sredini stola bio je na podu iskopčan iz kučišta. I tak...
https://www.24sata.hr/fun/ne-zelim-biti ... lji-546867

:D :D
Image

Image

Image

Post Reply