Koji ste horror zadnji gledali?

Razgovori ugodni o horor temama
John_Ryder
Posts: 12167
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by John_Ryder » 09 Jan 2024, 11:13

hitman_4 wrote:
09 Jan 2024, 01:12
Thanksgiving - mnogo glup film u svim segmentima

2/10
Jesi ti srbin? :P
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Horor filmovi iz 2023.

Post by Michel » 09 Jan 2024, 18:33

Cobweb (2023) - film prati jednu obitelj gdje jedan klinac čuje glas kroz zid u svojoj sobi i taj mu glas govori neke stvari pa se sprijateljuju, a roditelji mu postaju sve čudniji i čudniji. Glumi Homelander iz Boysa, Lizzy Chaplan koja je dobro odglumila. No, slažem se sa gonzom koji je uvrstio među najgore horore iz prošle godine. Jedino se ne slažem oko režije, mislim da je režija jedina svjetla točka filma. Ovo je redateljski debi i ako se tom redatelju da dobar scenarij, mislim da ćemo čuti za njega jer je film lijepo režiran. Ostalo nije dobro. Jednostavno ne mogu popušit da je to "stvorenje" naučilo hodati po zidovima, izbrusiti tako zube a tek kad prvi put ubije mislim koje pretjerivanje. Ma tipični generični horor koji će nažalost imati svoju publiku. Bezličan. 4/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

HORROR HR 2023.

Post by Michel » 10 Jan 2024, 17:34

Suitable Flesh (2023) - prema Lovecraftovoj kratkoj priči "The Thing on the Doorstep" koja se smatra jednom od njegovih najlošijih priča pa je takav i film, ali ima šarma što je ključno. Film prati jednu psihijatricu koja dobije jednog pacijenta koji joj govori da mu netko želi uzeti tijelo. Mislim, cijeli film je kao neki soft erotski fan fiction, a Heather Graham (54) i legendarna horor ikona Barbara Crampton (64) su i u tim godinama čisti seks. Gluma je ok s tim da sam uživao gledati interakciju između njih dvoje. Vidi se da su baš uživale. Kraj je depresivan i uznemirujuć. Ok posveta Lovecraftu, ali ne daje ništa novo njegovog mitologiji. Ipak, film ima nekog šarma iako objektivno ne zaslužuje ovu ocjenu koju ću dati. 6/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by hitman_4 » 10 Jan 2024, 23:41

misery bio na hrtu uff kakav film neponovljiv

8.5/10
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

HORROR HR 2023.

Post by Michel » 14 Jan 2024, 11:21

The Last Voyage of the Demeter (2023) - e ovo je jedno od većih razočaranja. Veselio sam se ovome filmu jer obožavam knjigu i uzeli su mali dio iz knjige i napravili predugačak film. Radnja filma, Dracula mora biti prevezen u London sa brodom ali kako se po noći budi, on naravno ubija posadu. Sama ideja odlična, ali ostalo nije na razini. Likovi nisu dobro razrađeni, a traje dva sata, sigurno pola sata predugo. Woke naravno crnac i ženska jedini pametni. Izgled Drakule bezveze iako jesam za monster izgled ali ne valja. Atmosfera je dobra, a i to ne možeš pogriješit ni da hoćeš more, kiša, magla mislim to je to. Uglavnom, nije ovo bilo dobro. 5/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by hitman_4 » 18 Jan 2024, 10:14

sinoć na hrtu Ptice kakav klasik

https://story.hr/Celebrity/a272019/Alfr ... edren.html

alfred je bio smeće od čovjeka
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by Michel » 18 Jan 2024, 21:36

Alfred je bio gospodin sa velikim G. Baš vjerujemo ženi od 93 godine je kako da ne kao i svim tim ženama koje lažno optužuju jer je to popularno. Smeća od osoba. Alfred je ikona!
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by hitman_4 » 19 Jan 2024, 08:59

Image

stari mason alfred je proganjao Tippi doslovno joj uništio karijeru. toliko je bio opsjednut njome da je propao kao redatelj nakon Marnie jer ga je Tippi odjebala. posvetio ostatak svog života uništavanju karijere talentirane glumice samo zato što mu je rekla NE
Ubrzo ju je počeo tretirati kao svoje vlasništvo. Kasnije je saznala da je Sean Conneryju i Rodu Tayloru, s kojima je glumila, zabranio da joj se približavaju. Dok je hodala po setu on bi je jezivo promatrao, poludio bi kada bi pričala s muškarcima s kojima je radila, a njegovo ponašanje je uznemiravalo cijelu ekipu.
Jednog dana ju je u hotelu nasilno pokušao poljubiti pred svima, vidjeli su to ljudi koji su radili s njima i mnogi gosti hotela. Ona je vrisnula, odgurnula ga od sebe i pobjegla u sobu. Dan nakon je snimala scenu u kojoj je ptice napadaju dok je u govornici. Jedna mehanička ptica zabila se u staklo i krhotine su se prosule po njezinu licu. Dugo se pitala je li to način na koji je kažnjava jer ga je odbila.
Stalno joj je govorio o tome kako je želi, a jednom joj je izjavio i ljubav. Ona je ponovno pobjegla. Jako ga je naljutila i nakon nekoliko dana pozvao ju je u ured i napao je.
alfred je stvarno bio čudovište, a i izgledao je tako
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12167
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by John_Ryder » 19 Jan 2024, 11:41

koji bolesnik debeli
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by Michel » 19 Jan 2024, 17:38

Je je kako da ne sve ti vjerujemo :P rekla kazala. Najlakše optuživati nekoga kada je mrtav to je ono što je bolesno. Bolesna žena. To me podsjeća na ono u Španjolskoj kad su žene okrivile muškarce da su ih silovali a na kraju se ispostavilo da ništa od toga nije istina. Većina tih optužbi pogotovo javnih su laž u čast izuzecima (Cosby, Weinstein) ali ostalo mlaka voda.

Ne znam jel veliki Gospodin Alfred ima neku obitelj ali ja bi je tužio makar ta krmača ima 93 godine pa se ne isplati ionako je i od prije bila poznata po lažima. Dakle, izmišlja opet jer je to cilj elite da bude sve ono staro uništeno.

Alfred je bio čudan ali otkad je biti čudan nešto loše? Čudni ljudi su super sve dok netko nije creepy ali ako netko voli kukce ej čudan je, horor filmove ej čudan je. Neka, Alfred je velikan jedin od najvećih i krmača Tripi nema niti jedan dokaz da je to istina.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by hitman_4 » 19 Jan 2024, 18:20

kakve to veze ima što je mrtav. jbte pa postoje svjedoci sa seta ta 2 filma. to su 60-te alfred je bio u top 3 moćnika filmske industrije u to vrijeme, reci nešto protiv alfreda ne postojiš više. psihopat se toliko posvetio da joj uništi karijeru da se i sam zakopao. taj zadnji film martie opisuje sve, lik je bio psihopat al opet jbn redatelj
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by Michel » 19 Jan 2024, 22:56

Sramotiš se kao i inače. Čuj ti to svjedoci. Postojali su i svjedoci za muškarce koji su navodno silovali španjolke i na kraju se otkrilo da nisu, da su lažno optuženi i da imaju sad mrlju do kraja života. To je bilo prije 5, 6 godina gdje su stotine žena LAŽNO optužile. Tako da možeš si zabiti te svjedoke znaš di. Baviš se običnim tračevima, zato tu i jesmo gdje jesmo zbog ljudi poput tebe koji volee te sočne tračeve. Činjenica je da za velikog Gospodina Alfreda nema niti jedan dokaz osim rekla kazala. Baš kao i za mnoge druge. Ljudi ne shvaćaju koliki je to problem to lažno optuživanje. Gotovo je, i kad nije istina, ima opet ljudi koji će sumnjat. Odvratne optužbe. Ta krmača Tripi može biti sretna što joj je Veliki Gospodin Alfred uopće dao ulogu. Pazi ti ovo, stalkao ju je :lol: kakve gluposti ljudi vjeruju.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by hitman_4 » 19 Jan 2024, 23:22

Image

ovdje pričamo o alfredu koji se palio na Tippi kakve sad španjolci imaju veze sa napaljenim alfredom. kako objašnavaš da je propao nakon 1964. nitko više nije htio surađivati sa perverznim masonom

https://www.index.hr/magazin/clanak/dak ... 18145.aspx
"Uvijek je bila stvarno iskrena i čvrsta u zalaganju za sebe", rekla je Johnson. "Alfred Hitchcock joj je uništio karijeru jer nije htjela spavati s njim. Terorizirao ju je i nikada nije odgovarao."
https://www.index.hr/magazin/clanak/kak ... 28876.aspx
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by Michel » 20 Jan 2024, 07:44

Michel wrote:
19 Jan 2024, 17:38
Je je kako da ne sve ti vjerujemo :P rekla kazala. Najlakše optuživati nekoga kada je mrtav to je ono što je bolesno. Bolesna žena. To me podsjeća na ono u Španjolskoj kad su žene okrivile muškarce da su ih silovali a na kraju se ispostavilo da ništa od toga nije istina. Većina tih optužbi pogotovo javnih su laž u čast izuzecima (Cosby, Weinstein) ali ostalo mlaka voda.

Ne znam jel veliki Gospodin Alfred ima neku obitelj ali ja bi je tužio makar ta krmača ima 93 godine pa se ne isplati ionako je i od prije bila poznata po lažima. Dakle, izmišlja opet jer je to cilj elite da bude sve ono staro uništeno.

Alfred je bio čudan ali otkad je biti čudan nešto loše? Čudni ljudi su super sve dok netko nije creepy ali ako netko voli kukce ej čudan je, horor filmove ej čudan je. Neka, Alfred je velikan jedin od najvećih i krmača Tripi nema niti jedan dokaz da je to istina.
Michel wrote:
18 Jan 2024, 21:36
Alfred je bio gospodin sa velikim G. Baš vjerujemo ženi od 93 godine je kako da ne kao i svim tim ženama koje lažno optužuju jer je to popularno. Smeća od osoba. Alfred je ikona!
Michel wrote:
19 Jan 2024, 22:56
Sramotiš se kao i inače. Čuj ti to svjedoci. Postojali su i svjedoci za muškarce koji su navodno silovali španjolke i na kraju se otkrilo da nisu, da su lažno optuženi i da imaju sad mrlju do kraja života. To je bilo prije 5, 6 godina gdje su stotine žena LAŽNO optužile. Tako da možeš si zabiti te svjedoke znaš di. Baviš se običnim tračevima, zato tu i jesmo gdje jesmo zbog ljudi poput tebe koji volee te sočne tračeve. Činjenica je da za velikog Gospodina Alfreda nema niti jedan dokaz osim rekla kazala. Baš kao i za mnoge druge. Ljudi ne shvaćaju koliki je to problem to lažno optuživanje. Gotovo je, i kad nije istina, ima opet ljudi koji će sumnjat. Odvratne optužbe. Ta krmača Tripi može biti sretna što joj je Veliki Gospodin Alfred uopće dao ulogu. Pazi ti ovo, stalkao ju je :lol: kakve gluposti ljudi vjeruju.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by hitman_4 » 20 Jan 2024, 11:42

bitno da smo se uspjeli složiti da je alfred bio utjecajni mason koji je seksualno proganjao Tippi :partyman:
Image

Image

Image

Post Reply