Exorcist filmovi

Razgovori ugodni o horor temama
User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 12 Jan 2007, 22:07

horrorfan wrote:meni je npr. rose bolji odprvog...kolko sam puno cuo pohvala za original a ono sipak...klasik koji se debelo slepa po mom misljenju emily rose je moderan horror koji je sasvim dobro odrađen u usporedbi s ovim sranjima koje na s okruzuju!!
Nisam te bas dobro shvatio-od kojeg filma je bolji duplo Rouz??? Od the Exorcista ili???

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 12 Jan 2007, 23:01

undying wrote:Nisam te bas dobro shvatio-od kojeg filma je bolji duplo Rouz??? Od the Exorcista ili???
je i mene zanima o čemu priča ;)

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 13 Jan 2007, 14:43

Ova mi se scena u filmu najvise svidja-odlicna mi je!!!
http://www.cinenet.gr/wallpapers/exorcist.jpg vjerovatno najbolji plakat koji sam uopste vidio i koji sam stavio na svoj desktop :D

User avatar
dragon
Posts: 163
Joined: 04 Feb 2007, 17:32
Location: apatin

Post by dragon » 04 Feb 2007, 19:08

kada vec govorimo o exorcismu predlazem da pogledate film
BLACK WATHER VALLEY EXORCISM :evil: :evil: :evil:

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Exorcist filmovi

Post by elrania » 04 Feb 2007, 19:41

undying wrote:Plasili vas crkva i sve oko nje??? Mene uzasno! Ne moze me toliko uplasiti nikakav manijak, nikakav zombi, nikakvo cudoviste kao sve te misterije oko crkve!!! Naravno tu pre svega mislim na prikazanu borbu dobra i zla, na prikaze Vraga i Boga! Exorcist filmovi su u meni uvijek budili jedini pravi istinski strah!!!
prvi puta gledah egzorcistu s nekih 12, 13 god...
mogu rec da je imao dosta velik efekt na mene tada i smatrah ga odlicnim...
sada malo prerastoh taj "misterij" crkve i nastavci ovog filma, koje sam imala prilike gledati, su mi krajnje ocajni...
izuzev emily rose koju jos nisam pogledala...

User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 22 Feb 2007, 21:51

gledo sam exorcist 1 i 2....emilly rose...ali najbolji mi je constantin sa keanu reevesom

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 22 Feb 2007, 21:59

Freddy wrote:gledo sam exorcist 1 i 2....emilly rose...ali najbolji mi je constantin sa keanu reevesom
8) :lol: :lol:

Ali meni je film čisto sranje pošto sam čitao strip. :wink:
Michel puši karu.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 22 Feb 2007, 22:47

john_constantine wrote:
Freddy wrote:gledo sam exorcist 1 i 2....emilly rose...ali najbolji mi je constantin sa keanu reevesom
8) :lol: :lol:

Ali meni je film čisto sranje pošto sam čitao strip. :wink:
btw koja je njegova veza sa Egzorcizmom? sjećam se samo da je Keanu neki jebač koji se protiv nekih duhova bori...

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 23 Feb 2007, 10:01

HorrorHR wrote:
john_constantine wrote:
Freddy wrote:gledo sam exorcist 1 i 2....emilly rose...ali najbolji mi je constantin sa keanu reevesom
8) :lol: :lol:

Ali meni je film čisto sranje pošto sam čitao strip. :wink:
btw koja je njegova veza sa Egzorcizmom? sjećam se samo da je Keanu neki jebač koji se protiv nekih duhova bori...
Ne, krivo. Na početku filma radi egcorzizam na nekom dječaku uz pomoć ogledala. A kasnije se bori protiv demona.
Michel puši karu.

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 18 Aug 2007, 22:19

quote:Emily Rose nisam gledao, makar čuje da je Jennifer Carpenter (kasnije standardna u seriji o serijskim ubojicama "Dexter") savršeno doradila ulogu (dobila je i nagradu na http://www.horrorhr.com/reportaza-o-hor ... ards-2006/ ).

da, pogledao sam ga danas, film je genijalan a i glavna glumica briljira!
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 19 Aug 2007, 13:27

bakero wrote:quote:Emily Rose nisam gledao, makar čuje da je Jennifer Carpenter (kasnije standardna u seriji o serijskim ubojicama "Dexter") savršeno doradila ulogu (dobila je i nagradu na http://www.horrorhr.com/reportaza-o-hor ... ards-2006/ ).

da, pogledao sam ga danas, film je genijalan a i glavna glumica briljira!
nikako da se nagovorim pogledati taj film... jebeni bigfoot i slični filmovi uvijek preskoče redoslijed gledanja :-)

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 19 Aug 2007, 17:08

HorrorHR wrote:
bakero wrote:quote:Emily Rose nisam gledao, makar čuje da je Jennifer Carpenter (kasnije standardna u seriji o serijskim ubojicama "Dexter") savršeno doradila ulogu (dobila je i nagradu na http://www.horrorhr.com/reportaza-o-hor ... ards-2006/ ).

da, pogledao sam ga danas, film je genijalan a i glavna glumica briljira!
nikako da se nagovorim pogledati taj film... jebeni bigfoot i slični filmovi uvijek preskoče redoslijed gledanja :-)
ja sam ga ima u planu već odavno za pogledat al uvik nešto uleti, pa mi je neka cura sa drugog forumu rekla da ga moram pogledat da je predobar, nije pogriješila a ni ja!

:P
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 19 Aug 2007, 18:04

Hm, imam predrasude prema takvim filmovima. Pošto ne vjerujem u egcorzizam, a ne zanimaju me filmovi u kojem se opsjednute djevojke pale na đavle, a jedini film na tu temu koji sam gledao je onaj za Timothy Daltonom. :lol:
Michel puši karu.

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 08 Dec 2007, 09:21

Ma ne znam kaj da mislim o orginalu. Meni je taj film nije baš zabavan za pogledati ima par zbilja strašnih scena,ali ima i par scena na koje sam se nasmijao. :lol: Kako god meni film nije u top 20 horrora makar ga mnogi smatraju najboljih horrorcem :roll:

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 08 Dec 2007, 12:23

Unreal wrote:Ma ne znam kaj da mislim o orginalu. Meni je taj film nije baš zabavan za pogledati ima par zbilja strašnih scena,ali ima i par scena na koje sam se nasmijao. :lol: Kako god meni film nije u top 20 horrora makar ga mnogi smatraju najboljih horrorcem :roll:
Poštujem tvoje mišljenje eto ja samo od onih koji ga smatram najboljim horrorcem. :wink: :lol:

Post Reply