John Carpenter

Razgovori ugodni o horor temama
User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 10 Oct 2006, 12:39

samo mi Body Bags fali...nažalost..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Mairosu
Posts: 866
Joined: 03 Oct 2006, 22:00
Location: Ministarstvo za istrazivanje ruda i gubljenje vremena
Contact:

Post by Mairosu » 10 Oct 2006, 20:03

Meni fale Starman (DVD) i Elvis (bilo koji format). Ostalo sve imam DVD (+ Someone's Watching Me DivX, jer DVD, je li, ne postoji).

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 20 Oct 2006, 10:26

Mairosu wrote:Meni fale Starman (DVD) i Elvis (bilo koji format). Ostalo sve imam DVD (+ Someone's Watching Me DivX, jer DVD, je li, ne postoji).
1.kako da posaljem poruku a da ne uradim quote :oops:



a sad malo o johnu!vjerovatno covjek zbog kog sam poceo da obozavam filmove!legenda i jedan od najboljih rezisera svih vremena!!po meni njegova dva najbolja filma su the thing i halloween!!halloween je za mene najbolji horor film svih vremena,atmosferu u njegovim filmovima jednostavno za mene ni jedan redatelj nema,magla,noc vjestica,thing,bijeg iz ny,postaja br13..ta atmosfera odaje onu staru davno izgubljenu dusu filma!
+nisam toliki fan horor filmova kao vecina ovde ali morao sam da se logujem samo da odam na neki nacin pocast ovom velikom redatelju!
p.s. zna li neko gdje mogu da skinem filmove the thing i hallowen?skoro sve ostale njegove imam.u svakom slucaju hvala.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 20 Oct 2006, 12:47

undying wrote:1.kako da posaljem poruku a da ne uradim quote :oops:
Imaš dole ispod zadnje poruke u lijevom kutu "Post reply". To ti je odgovor bez quotea.
undying wrote:p.s. zna li neko gdje mogu da skinem filmove the thing i hallowen?skoro sve ostale njegove imam.u svakom slucaju hvala.
TorrentSpy.com bi trebao imati oba filma za dl.

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 21 Oct 2006, 18:14

horror hvala.nasao sam i jedan i drugi!!+nisam mogao vjerovati da sam nasao filmove kao sto su covjek sa zvijezde,kristina,bijeg iz ny..a da nema njegova dva najveca filma-hvala jos jednom,pozz

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 21 Dec 2006, 20:46

samo da kazem da sam tek nedavno ( treba me :axe: ) pogledao In The Mouth Of Madness i moram reci da mi se film jako svidio.prica, gluma, creepy gradic i kraj je zakon 8/10 :lol: :wink:
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 21 Dec 2006, 23:11

The Thing mi je možda i najbolji horor što sam ikad gledao (uz Evil Dead serijal)...
Carpenter je isto i i moj najdraži redatelj (top 5)..
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 06 Jan 2007, 20:17

Nesto mi govori da bi novi Carpenterov film "Psychopath" mogao da bude dobar!!! Je, mnogo puta je vec ispricana prica o serijskim ubojicama ali mislim da je Carpenter ipak jedinstven sto se tice pravljenja atmosfere!!

User avatar
Bad taste
Posts: 83
Joined: 09 Oct 2006, 23:40
Location: Zagrebue

Post by Bad taste » 07 Jan 2007, 02:59

Svi mi znamo tko je i sto je carpenter.
Bog

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 07 Jan 2007, 11:21

Bad taste wrote:Svi mi znamo tko je i sto je carpenter.
Bog
Ti znas? Vidis, to nisam znao, bio sam ubijedjen da pojma nemas.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 07 Jan 2007, 11:39

Aryx wrote:samo da kazem da sam tek nedavno ( treba me :axe: ) pogledao In The Mouth Of Madness i moram reci da mi se film jako svidio.prica, gluma, creepy gradic i kraj je zakon 8/10 :lol: :wink:
Lovecraft, Sam Neil, bad ending... ne može biti loše :wink: :lol:

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 07 Jan 2007, 12:21

Wendigo wrote:
Aryx wrote:samo da kazem da sam tek nedavno ( treba me :axe: ) pogledao In The Mouth Of Madness i moram reci da mi se film jako svidio.prica, gluma, creepy gradic i kraj je zakon 8/10 :lol: :wink:
Lovecraft, Sam Neil, bad ending... ne može biti loše :wink: :lol:
Gledao sam davno a i nedavno "In The Mouth Of Madness" i moram reci da se meni film ne svidja- jednostavno to nije Carpenter kojeg volim+ na omotu tog filma pise najbolji Carpenterov film :shock: ne znam samo ko se usudi da pise takve vrhunske gluposti!!!!

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Post by GreenHornet » 29 Dec 2008, 03:08

Vjerni poznavatelji lika i djela od Johna ce znati-postoji li mogucnost da je dotični jedan period života proveo u sirotištu ili popravnom domu? :)
Necu jos reci zasto me zanima,da nebi ispalo glupo... :wink:
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
Deimos
Posts: 665
Joined: 06 Jan 2007, 13:35
Location: The Abyss

Post by Deimos » 29 Dec 2008, 11:37

undying wrote:
Wendigo wrote:
Aryx wrote:samo da kazem da sam tek nedavno ( treba me :axe: ) pogledao In The Mouth Of Madness i moram reci da mi se film jako svidio.prica, gluma, creepy gradic i kraj je zakon 8/10 :lol: :wink:
Lovecraft, Sam Neil, bad ending... ne može biti loše :wink: :lol:
Gledao sam davno a i nedavno "In The Mouth Of Madness" i moram reci da se meni film ne svidja- jednostavno to nije Carpenter kojeg volim+ na omotu tog filma pise najbolji Carpenterov film :shock: ne znam samo ko se usudi da pise takve vrhunske gluposti!!!!
možda nije i najbolji, ali apocalypse triologija su mu sigurno u prvih pet, pa tako i In the mouth of madness. ja bi još i spomenuo i they live, odlična zabava

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 29 Dec 2008, 21:01

Definitivno najbolji.... on i njegov kućni glumac Kurt nenadjebivi

The thing najbolji-film sa najjačom atmosferom...strava!

šta drugo reći nego legenda!

:D :D :D
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

Post Reply