Koji je to film?

Razgovori ugodni o horor temama
Post Reply
User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 04 Nov 2006, 12:15

nisu klauni. to je bas neko cudoviste , nikada nisam gledao film ali dok sam bio mali sam to htio posuditi ali me bil ostrah hehe... kutija je bila plava te je kao neka glava s ocima bila na slici ...
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 04 Nov 2006, 12:21

Aryx wrote:nisu klauni. to je bas neko cudoviste , nikada nisam gledao film ali dok sam bio mali sam to htio posuditi ali me bil ostrah hehe... kutija je bila plava te je kao neka glava s ocima bila na slici ...
Čekaj, da to čudovište nije izgledalo kao iskihani šmrkalj? Ružičasto ili crveno koje je pjevalo i plesalo nekakvu bizarnu pjesmu: pojesti ću ti lice i smijati se tvojim licem u želucu?
Michel puši karu.

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 04 Nov 2006, 12:32

john_constantine wrote:
Aryx wrote:nisu klauni. to je bas neko cudoviste , nikada nisam gledao film ali dok sam bio mali sam to htio posuditi ali me bil ostrah hehe... kutija je bila plava te je kao neka glava s ocima bila na slici ...
Čekaj, da to čudovište nije izgledalo kao iskihani šmrkalj? Ružičasto ili crveno koje je pjevalo i plesalo nekakvu bizarnu pjesmu: pojesti ću ti lice i smijati se tvojim licem u želucu?
lol :lol: nemam pojima kako nikada nisam gledao film ne bih znao reci
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 04 Nov 2006, 12:46

Aryx wrote:
john_constantine wrote:
Aryx wrote:nisu klauni. to je bas neko cudoviste , nikada nisam gledao film ali dok sam bio mali sam to htio posuditi ali me bil ostrah hehe... kutija je bila plava te je kao neka glava s ocima bila na slici ...
Čekaj, da to čudovište nije izgledalo kao iskihani šmrkalj? Ružičasto ili crveno koje je pjevalo i plesalo nekakvu bizarnu pjesmu: pojesti ću ti lice i smijati se tvojim licem u želucu?
lol :lol: nemam pojima kako nikada nisam gledao film ne bih znao reci
Pa znam da je to čudovište napadalo svemirski brod. A izašlo je iz kutije, ali se ne sjećam koje boje. A zvala se Svemirski brod, ali ne znam originalan naslov, znao ga je Glupinickname.
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 04 Nov 2006, 12:52

E, zna li tko za ovaj film? Neka starica koja mrzi kukce, ima scena u kojem soda bikarbonom (znate, one flaše koje špricaju vodu, kao u crtićima) šprica kukca. A njezin muž dobiva nekakve otekline na rukama iznutra. I u bolnici mu iz usta izađu neobične spužve sive boje, mislim da su to bili krpelji. Bila je scena kada je doktorica pokušavala pregledati to, a taj kukac je rigao tanki mlaz krvi. Pa nekakva scena u kojem vojska puca po tipu. I na kraju je taj kukac narastao divovski. Mi smo ga preveli kao Kukci, ali u imbd - u nema ništa takvo....

Drugo - mi smo preveli kao Živo srce, o nekoj ženi koja se rodila bez srca ili ga nema? Pa onda u bolničkim kolima otimaju mlade žene i vade im srca, ali nikako da pronađu odgovarajućeg donora. A sve to istražuje jedan policijski detektiv.

Treće: Nekakav slasher film s mladima. Na početku filma, u sobi prsne žarulja, ona prikačena za žicu, a muž to ide pogledati, i dobije sataru u glavu. A žena vrisne, a ogledalo pukne. I sada ti mladi istražuju jednu kuću gdje se vjerojatno dogodilo ubojstvo. A vide duha ubojice i njegova psa. Bila je neka djevojka, mladić i crnac koji je imao onu lažnu ćudovišnu ruku. Od scena smrti je bila kada je djevojka bježala u kući, spotakne se, padne na giljotinu,pogleda gore, vidi oštricu i cak. A drugi je ušao u neku sobu gdje vidi onu jezovitu lutku za jezovitim cerekom. Pod popusti i on propadne kroz nekakvu bijelu tekućinu, a vani izroni lubanja. E da, bila je scena gdje onaj duh razbije mrtvozorniku glavu čekićem i zatvori ga u lijes.

Četvrto: Ovo je nekakva horor komedija, znam samo da se radi o nekom tipu koji je izgleda mrtav, i nalazi se u sarkofagu spojen cjevčicama u kojem teče balzam što ga održava dok je mrtav. I onda cjevčice počnu puštati krv, a on oživi. I želi oživjeti svoju mrtvu ženu. Cover filma je prikazivao oko koje plače krvavim suzama i nekakvog kukca, leptira.
Michel puši karu.

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 07 Nov 2006, 14:52

Evo mene opet :lol:
ima jedan film koji sam gledao kao klinac .. o nekakvim kao fol cudovistima demonima koji se nalaze u nekom tajnom prolazu na groblju ili tako nesto i neki lik kao fol doleti medu njih i sprijatelji se snjima ... znam da je jedan od njih imao zmije na glavi jedan siljastu glavu ... i jos se sjecam da na kraju doleti murija tj specijalci tamo i skoro sve poubijaju tako nesto... cover je neki crveno crni i ti demoni su poslagani na kupu i u sredini glavni glumac

evo jos jedan ( sry hehe :)

(isto gledao kao klinac) Klinci pricaju nekakve horror price pod satorom prva je o nekom kao cudovistu u skoli.... druga je o nekom klincu koji muci muhe pa na kraju njemu nekakve divovske muhe dolete i otkinu mu ruke kao sto je on muhama to cinio. a trece se ne sjecam samo znam da na kraju kao fol lik (ili ne ) koji prica pricu se pretvori u cudoviste iz prve price hehe :)

thx :lol: 8)
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
Zombiemachine
Posts: 917
Joined: 31 Oct 2006, 17:08
Location: Leviathan's labyrinth

Post by Zombiemachine » 07 Nov 2006, 15:09

@aryx
Ovaj prvi ti je Nightbreed (U Jugoslaviji preveden kao Cabal) od Clive Barkera. Super film.
Krv je moje svjetlo i moja tama.

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 07 Nov 2006, 15:31

Zombiemachine wrote:@aryx
Ovaj prvi ti je Nightbreed (U Jugoslaviji preveden kao Cabal) od Clive Barkera. Super film.
hvala :) zombie

sada jos samo ovaj sa 3 price ostao nedefiniran
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

Ghrall
Posts: 1548
Joined: 29 Oct 2006, 10:12
Location: Zabok
Contact:

Post by Ghrall » 07 Nov 2006, 16:13

Aryx wrote:hmm neznam koji je originalni naslov ali nasi su taj film preveli stvor... nije klaun niti carpenterov stvor nego neko kao cudoviste koje napada neki svemerski brod ... neki sf horror nemogu se nikako sjetiti imena ... moze mi netko pomoci pliz
Mislim da sam taj film gledao ali to je bilo prije valjda više od 10 god.Sječam se da sam ga posudio u videoteci.
Točno se sječam da je bio preveden kao Stvor ali ni ja se ne sječam originalnog naslova.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 07 Nov 2006, 17:33

Ghrall wrote:
Aryx wrote:hmm neznam koji je originalni naslov ali nasi su taj film preveli stvor... nije klaun niti carpenterov stvor nego neko kao cudoviste koje napada neki svemerski brod ... neki sf horror nemogu se nikako sjetiti imena ... moze mi netko pomoci pliz
Mislim da sam taj film gledao ali to je bilo prije valjda više od 10 god.Sječam se da sam ga posudio u videoteci.
Točno se sječam da je bio preveden kao Stvor ali ni ja se ne sječam originalnog naslova.
Čekaj, da li je u tom filmu bila neka scena gdje ona ženska polije tekućinu po "stvoru" u obliku ćovjeka, a onda ga nabije na ležaljku, a laser s spravice ga pogodi po ustima i napravi mu rez na ustima tako da se vide zubi?
Michel puši karu.

Ghrall
Posts: 1548
Joined: 29 Oct 2006, 10:12
Location: Zabok
Contact:

Post by Ghrall » 07 Nov 2006, 17:41

To je bilo stvarno davno tak da se ne sječam stvarno.Možda bila neka zelena tekučina u pitanju?

User avatar
Rodman
Posts: 242
Joined: 06 Oct 2006, 11:35

Post by Rodman » 07 Nov 2006, 20:56

Pada mi na pamet Lifeforce, al nije ipak, iakosam davno gledao, mislim da ipak nije to...

pojro
Posts: 36
Joined: 13 Nov 2006, 12:43

Post by pojro » 13 Nov 2006, 23:42

Aryx wrote:hmm neznam koji je originalni naslov ali nasi su taj film preveli stvor... nije klaun niti carpenterov stvor nego neko kao cudoviste koje napada neki svemerski brod ... neki sf horror nemogu se nikako sjetiti imena ... moze mi netko pomoci pliz
mene to podsjeća na alien Cargo, makar nije tako star kao tvoj. sjećam ga se iz videoteke.

http://www.imdb.com/title/tt0184197/

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 13 Nov 2006, 23:45

pojro wrote:
Aryx wrote:hmm neznam koji je originalni naslov ali nasi su taj film preveli stvor... nije klaun niti carpenterov stvor nego neko kao cudoviste koje napada neki svemerski brod ... neki sf horror nemogu se nikako sjetiti imena ... moze mi netko pomoci pliz
mene to podsjeća na alien Cargo, makar nije tako star kao tvoj. sjećam ga se iz videoteke.

http://www.imdb.com/title/tt0184197/
hehe ne ,nije alien cargo 8)
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

pojro
Posts: 36
Joined: 13 Nov 2006, 12:43

Post by pojro » 13 Nov 2006, 23:47

a moro sam probat, volim Missy Crider :oops:

Post Reply