Glazba.

Za ljubitelje svih glazbenih pravaca.
Post Reply
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 25 Nov 2006, 17:02

Fore su vam svjetske, zato jer se klinke pale na njih nemožete ih podnijeti :?: :povrac:

UZ razloge koji se inače povezuju sa stavom prema nekoj grupi (onda tipa mjuze, appearancea, personalnih uvjerenja i etc), vi odaberete neke debilkuše kojima su hormoni prerano počeli cvjetati pa se nabrijavaju u nekakvim svojim "ja volim HIM" snovima...

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 25 Nov 2006, 17:19

i to je istina al su pozeri zato ih ne podnosim..mrzim black ne kuzim se u njega l kolko znam darkthrone je cru blck

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 25 Nov 2006, 19:28

upravo skinuo stadium arcadium od peppersa ... ok je ali nije bas neki naspram starijim albumima ...
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
dark_driving
Posts: 412
Joined: 12 Nov 2006, 20:28

Post by dark_driving » 25 Nov 2006, 20:08

ko god da se pali na njih, klinke ili metalci, prvi album im je odlican i 12 godina nakon izlaska ... kako vam se svidja novi in flames?

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 25 Nov 2006, 20:32

E, da li je tko možda čuo za Gone of jackal - legacy? Ta se muzika mogla čuti u full throttle, i radi te muzike sam sto puta pogledao scenu na početku igre, ali nikako da nađem taj spot...

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 25 Nov 2006, 21:05

HorrorHR wrote:Fore su vam svjetske, zato jer se klinke pale na njih nemožete ih podnijeti :?: :povrac:
Uzeo si mi riječi iz usta.
horrorfan wrote:mrzim black ne kuzim se u njega l kolko znam darkthrone je cru blck
Pročitaj još jednom šta si napisao :)

Cradle of Filth nisu "čisti" black metal iako su to nekada bili. Kao i kod svih drugih podžanrova metala, u zadnjih 10 godina se i unutar black metala razvio čitav niz podžanrova ali u globalu sve je to black metal, kao što je sve to metal.

User avatar
Freddy Krueger
Posts: 89
Joined: 09 Oct 2006, 15:31

Post by Freddy Krueger » 26 Nov 2006, 14:51

FilmTV wrote:
HorrorHR wrote:Fore su vam svjetske, zato jer se klinke pale na njih nemožete ih podnijeti :?: :povrac:
Uzeo si mi riječi iz usta.
horrorfan wrote:mrzim black ne kuzim se u njega l kolko znam darkthrone je cru blck
Pročitaj još jednom šta si napisao :)

Cradle of Filth nisu "čisti" black metal iako su to nekada bili. Kao i kod svih drugih podžanrova metala, u zadnjih 10 godina se i unutar black metala razvio čitav niz podžanrova ali u globalu sve je to black metal, kao što je sve to metal.
Ne,nego nemrem ih podnijet jer su pozeri...Dolaze na TOP OF THE POPS i ono slikaju se s majicama Jesus is a cunt ili kaj ja vec znam,a svi znaju da je to samo gluma i da im je to menadzer reko da bi postigli vecu slavu...
Skoro sam jebo jucer.Skoro sam jebo danas.
Jebem skoro svaki dan...

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 26 Nov 2006, 16:18

Freddy Krueger wrote:
FilmTV wrote:
HorrorHR wrote:Fore su vam svjetske, zato jer se klinke pale na njih nemožete ih podnijeti :?: :povrac:
Uzeo si mi riječi iz usta.
horrorfan wrote:mrzim black ne kuzim se u njega l kolko znam darkthrone je cru blck
Pročitaj još jednom šta si napisao :)

Cradle of Filth nisu "čisti" black metal iako su to nekada bili. Kao i kod svih drugih podžanrova metala, u zadnjih 10 godina se i unutar black metala razvio čitav niz podžanrova ali u globalu sve je to black metal, kao što je sve to metal.
Ne,nego nemrem ih podnijet jer su pozeri...Dolaze na TOP OF THE POPS i ono slikaju se s majicama Jesus is a cunt ili kaj ja vec znam,a svi znaju da je to samo gluma i da im je to menadzer reko da bi postigli vecu slavu...
uglavnom debili
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 26 Nov 2006, 18:02

bravo freddy bravo aryx Crdle of filth su debili sa pederskim glasicima prodane duse koje glume sotniste neg si zaguraju danny filtha u supak ionak je mali stat ce

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 26 Nov 2006, 18:38

Freddy Krueger wrote:Ne,nego nemrem ih podnijet jer su pozeri...Dolaze na TOP OF THE POPS i ono slikaju se s majicama Jesus is a cunt ili kaj ja vec znam,a svi znaju da je to samo gluma i da im je to menadzer reko da bi postigli vecu slavu...
S ovom izjavom si se :gorigori: Nedaj bože da menadžer kaže jednom bendu šta moraju napraviti da dođu do veće slave, svim bendovima je cilj zaraditi što manje novaca i prodati što manje CD-a!

Uostalom, čitavo vrijeme sereš po bendu za koji si rekao da o njemu neznaš ništa a to se i vidi. To je isto kao da ja kažem da si ti pozer i kreten samo zato jer mi se npr. ne sviđa tvoj avatar. Čemu toliko mržnje prema jednom bendu? Imaš neke frustracije koje moraš ispoljavati pa ti se tema o kojoj neznaš ništa čini kao najbolji način?

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 26 Nov 2006, 18:46

FilmTV wrote:
Freddy Krueger wrote:Ne,nego nemrem ih podnijet jer su pozeri...Dolaze na TOP OF THE POPS i ono slikaju se s majicama Jesus is a cunt ili kaj ja vec znam,a svi znaju da je to samo gluma i da im je to menadzer reko da bi postigli vecu slavu...
S ovom izjavom si se :gorigori: Nedaj bože da menadžer kaže jednom bendu šta moraju napraviti da dođu do veće slave, svim bendovima je cilj zaraditi što manje novaca i prodati što manje CD-a!

Uostalom, čitavo vrijeme sereš po bendu za koji si rekao da o njemu neznaš ništa a to se i vidi. To je isto kao da ja kažem da si ti pozer i kreten samo zato jer mi se npr. ne sviđa tvoj avatar. Čemu toliko mržnje prema jednom bendu? Imaš neke frustracije koje moraš ispoljavati pa ti se tema o kojoj neznaš ništa čini kao najbolji način?

Slažem se sa svim.. :partyman:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Freddy Krueger
Posts: 89
Joined: 09 Oct 2006, 15:31

Post by Freddy Krueger » 26 Nov 2006, 19:08

FilmTV wrote:
Freddy Krueger wrote:Ne,nego nemrem ih podnijet jer su pozeri...Dolaze na TOP OF THE POPS i ono slikaju se s majicama Jesus is a cunt ili kaj ja vec znam,a svi znaju da je to samo gluma i da im je to menadzer reko da bi postigli vecu slavu...
S ovom izjavom si se :gorigori: Nedaj bože da menadžer kaže jednom bendu šta moraju napraviti da dođu do veće slave, svim bendovima je cilj zaraditi što manje novaca i prodati što manje CD-a!

Uostalom, čitavo vrijeme sereš po bendu za koji si rekao da o njemu neznaš ništa a to se i vidi. To je isto kao da ja kažem da si ti pozer i kreten samo zato jer mi se npr. ne sviđa tvoj avatar. Čemu toliko mržnje prema jednom bendu? Imaš neke frustracije koje moraš ispoljavati pa ti se tema o kojoj neznaš ništa čini kao najbolji način?
Hmm,citajte pomnije...Nisam reko da ne znam nis o njima,tj. znam dost o njima...
Istina,dobro malo sam pretjero,pol bendova koje i ja slusam su se prodali ko i oni...
Al ne kuzim,haha,sve je ovo smijesno...Vi se sad tu svadjate i krivo shvacate...
Nisam reko da mrzim bend,ne mrzim niti jedan bend,nego jednostavno necu na njohov koncert... :roll: :lol:
Mislim,cak iako sam srao,nije to vas problem,ubuduce nemojte se palit tako,imam i ja neke svoje ispade...
I,da da me znate,znali bi da nemam nikakve frustracije i pogotvo ih ne ipoljavam na nekom bendu...
Ak ti se svidja uzmi ak ne ostavi... :roll:
Skoro sam jebo jucer.Skoro sam jebo danas.
Jebem skoro svaki dan...

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 26 Nov 2006, 19:58

ne nemam frustarcije nego iznosim svoje misljenje o tom bendu koje je jako lose iz vise razloga....svi su oni prodani ko i apocalyptica i ko svaki drugi bend koji ja slusam......zar i nije smsao foruma da se kaze svoje misljenje bez dlake na jeziku....ja nisam reko da su ljudi koji slusaju Cralde of filth kreteni....zato malo ohladite.....ok :lol:

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 26 Nov 2006, 20:08

@Freddy Krueger - Sve stoji sve ok, ali baš kao što svatko ima svoje mišljenje onda ti netko može i odgovoriti, mislio ti ozbiljno ili ne :) Osim toga, ja nemam apsolutno ništa protiv toga da netko argumentirano kaže zašto je nešto dobro ili loše, već mi samo smeta kada se nešto hvali ili pljuje bez pravih razloga. Mene boli lijevi testis jel netko voli CoF ili ne, ali već kada raspravljamo o tom bendu onda nek ide rasprava sa pravim argumentima.

Ako ništa drugo, ovaj topic je bolji od onog "last post wins" 8)
horrorfan wrote:ne nemam frustarcije nego iznosim svoje misljenje o tom bendu koje je jako lose iz vise razloga....svi su oni prodani ko i apocalyptica i ko svaki drugi bend koji ja slusam......zar i nije smsao foruma da se kaze svoje misljenje bez dlake na jeziku....ja nisam reko da su ljudi koji slusaju Cralde of filth kreteni....zato malo ohladite.....ok :lol:
Svi razlozi koje si naveo i način na koji si ih naveo ne drže vodu, nije dovoljno reći da je netko "prodan". Kao što si napisao, poanta foruma jeste da svatko kaže svoje mišljenje bez dlake na jeziku, zato smo ga i iznijeli. To što se ne pokriva s tvojim ne znači da nije ispravno.

BTW, nitko nije rekao da imaš ikakve frustracije, neke lončiće si pobrkao :D

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 26 Nov 2006, 20:59

FilmTV wrote: Ako ništa drugo, ovaj topic je bolji od onog "last post wins" 8)
yea right :roll: :wink: :bicovanje: :lolcina:
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

Post Reply