Albonian Mortuary Blues (scenarij)

Diskusija o knjigama, stripovima, amaterskim radovima horror, sci-fi i bliske tematike.
Post Reply
Dreamer Deceiver
Posts: 26
Joined: 27 Dec 2008, 11:51

Albonian Mortuary Blues (scenarij)

Post by Dreamer Deceiver » 26 Feb 2011, 17:29

Bok,
kao horror fan i pisac ovaj sajt mi je jedan od neizostavnih mjesta koje posjetim tokom dana, a danas sam se odlučio čak ulogirati na forum kako bi vas zamolio jednu stvar.

Razlog zbog kojeg otvaram ovu temu je taj da tražim nekolicinu ozbiljnih usera, pretežito filmofile, koji bi odvojili vrijeme za čitanje scenarija od 100 stranica, te dali osvrt na njega kako im se sviđao, kakvi su likovi, dijalozi, kako djeluje opisivanje akcije na ukupnu atmosferu, te naravno, ako u priči ima rupa. Znači, ne treba tražiti gramatičke i pravopisne greške. Također, scenarij je na engleskom jeziku.

Čitanje scenarija nije zahtjevan posao. Pisan je laganim stilom, a svaki odlomak se sastoji od maksimalno 4 redaka ( što je rijetkost ), a prosječno ima oko dva redaka. Dijalozi znaju bit malo duži, ali nadam se da su zato jasni.

Te korisnike bi molio da vode bilješke oko tih stvari, te da mi to pošalju kako bi ih naravno rješio. Ako je tko zainteresiran, neka se javi ovdje. Znači. da ponovim, tražim OZBILJNE ljude koji se neće javit samo da se jave i onda kad dobiju scenarij ga neće pročitati. Ako se već javite, pročitajte barem prvih deset stranica koje su presudne iz razloga što će čitatelj kojem nastojim prodat scenarij onda odlučit ako je vrijedno da se nastavi čitat scenarij, makar do 30 stranice.


Logline filma:
A delusional writer fights for his sanity after he's stranded in a mortuary with a mutilated corpse.

Svi zainteresirani, neka pošalju mail na toni.juricic@gmail.com sa svojim imenom i prezimenom rad lakše vođenje evidencije kod koga je sve scenarij.
[i]" ... Uhvatih je za ruku
i vjerno je pratih
kroz hale te groteskne... "[/i]
[url=http://www.darktimes.bloger.hr/][b] - Grotesquiem part. I[/b][/url]

Post Reply