Traper Keri (napokon!!!)

Diskusija o knjigama, stripovima, amaterskim radovima horror, sci-fi i bliske tematike.
User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: Traper Keri (napokon!!!)

Post by Ašow » 17 Nov 2010, 13:11

HorrorHR wrote:
john_constantine wrote:makar malo problematičan način plaćanja pošiljke iz Babilon. A iz libellusa još nisam dobio odgovor.

Horrohr, koliko već dugo postoji ta strip knjižara Babilon?
kako problematičan način? pa nema lakšeg od uplate na račun (osim amex lupiti na nekom online shopu).

postoje bar godinu dana ili dvije kao striparnica, do tada su (i još sada jesu) već kojih deset godina videoteka u đakovu.
HIJAOOOOO :D
Inace, ako planirate odande naruciti i ako se bojite da vam ne posalje il nest sl. mozete preko mene.
Nema problema uopće.
Al sto je najgore, ja nisam znao da se babilon pretvorio u striparnicu.
Ono, znam da je videoteka, najbolja bila i ostala u gradu, ali ovo za stripove sam tek sad saznao WTF?
--------
Last.fm

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Traper Keri (napokon!!!)

Post by john_constantine » 17 Nov 2010, 15:55

Ašow wrote:
HorrorHR wrote:
john_constantine wrote:makar malo problematičan način plaćanja pošiljke iz Babilon. A iz libellusa još nisam dobio odgovor.

Horrohr, koliko već dugo postoji ta strip knjižara Babilon?
kako problematičan način? pa nema lakšeg od uplate na račun (osim amex lupiti na nekom online shopu).

postoje bar godinu dana ili dvije kao striparnica, do tada su (i još sada jesu) već kojih deset godina videoteka u đakovu.
HIJAOOOOO :D
Inace, ako planirate odande naruciti i ako se bojite da vam ne posalje il nest sl. mozete preko mene.
Nema problema uopće.
Al sto je najgore, ja nisam znao da se babilon pretvorio u striparnicu.
Ono, znam da je videoteka, najbolja bila i ostala u gradu, ali ovo za stripove sam tek sad saznao WTF?
prodaju i filmove koliko znam.

Ah, Libellus se sjetio javiti tek nakon 4 dana. :mrgreen: I to tek kada sam rekao da sam se predomislio.
Michel puši karu.

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: Traper Keri (napokon!!!)

Post by Ašow » 17 Nov 2010, 22:06

Ne znam stvarno, nisam NIKAD tamo bio. Jebiga, imam internet vec 10ak godina pa nisam brijem nikada posudio film u videoteci.
Lažem, jesam par puta, ali nikad tamo nisam otisao.
Budem bas iduci tjedan se sletio da vidim sto je u igri tamo, kakve su cijene i kakva je ponuda.
Još uvijek ne vjerujem da u mojoj prčiji od grada ima nešto ovakvo, al dobro. Nadam se da ću se razuvjeriti u ponedjeljak :mrgreen:
--------
Last.fm

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Traper Keri (napokon!!!)

Post by HorrorHR » 17 Nov 2010, 22:14

ima čovjek odličnu ponudu i odlične cijene, od libellusa sigurno brdo novih stvari uvijek po akcijskim cijenama bar 10 kn manje.

User avatar
Mistrija
Posts: 143
Joined: 29 Dec 2008, 12:35
Location: Sarajevo
Contact:

Re: Traper Keri (napokon!!!)

Post by Mistrija » 23 May 2011, 20:55

Kupio sam ovo na zadnjem MaFestu :)
:rock:
Sjećam ga se kao klinac, pamtim čak neke epizode koje su bile nakon glavnih... :kokicarenje:
"Born in lust, turn to dust. Born in sin, come on in."

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Traper Keri (napokon!!!)

Post by Wendigo » 07 Jun 2011, 11:31

uuuu... mucho zanimljivo. svrbi me da se zaletim do stripova na kvadrat ovih dana.. 8)

Post Reply