The boys

Diskusija o knjigama, stripovima, amaterskim radovima horror, sci-fi i bliske tematike.
Post Reply
User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

The boys

Post by sandi » 19 Feb 2010, 11:48

THE BOYs je uistinu jedan od originalnijih stripova koje sam u zadnje vrijeme citao.Extremno brutalan, odlicni crtezi (gnjecenje glave martom itd.) a bome i odlicna prica...Naime o cemu se radi...Radnja je smjestena u svijet slican danasnjem, sa mnostvom super heroja koji trce,plivaju ili lete nebom...The Boys je ukratko ekipa koja tamani super heroje jer ih jednostavno ima previse! :finga: :twisted:

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Boys_(comics)

Image
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: The boys

Post by Scarface » 19 Feb 2010, 14:18

Pročitano sve dosad, predobro, ipak je Ennis jedna od najvećih faca u strip svitu, jednostavno nema cenzure. 8)
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Re: The boys

Post by A$H » 19 Feb 2010, 14:45

jebeno..nabavlja se.. 8)
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Jandra
Posts: 991
Joined: 15 Mar 2009, 19:22
Location: Na stolici

Re: The boys

Post by Jandra » 19 Feb 2010, 15:46

Di ima za kupit?

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Re: The boys

Post by sandi » 19 Feb 2010, 16:00

Jandra wrote:Di ima za kupit?
stvarno nemam pojma ja dobio na poklon i odusevio se...i mene zanima gdje ima jer bih si uzeo i ostale brojeve....btw-volio bih vidjeti ekranizaciju ovog, a ne nekakve ocajne ekranizacije stripova...da ne pocnem nabrajat' kojih....
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: The boys

Post by Scarface » 19 Feb 2010, 16:12

sandi wrote:
Jandra wrote:Di ima za kupit?
stvarno nemam pojma ja dobio na poklon i odusevio se...i mene zanima gdje ima jer bih si uzeo i ostale brojeve....btw-volio bih vidjeti ekranizaciju ovog, a ne nekakve ocajne ekranizacije stripova...da ne pocnem nabrajat' kojih....


Uvik se može kupit priko raznih sajtova za prodaju stripova ili jednostavno priko amazona, a ako je to nezgodno siguran san da Stripovi na 2 i Libellus mogu naručit brojeve koji vam tribaju na vaš zahtjev. A ako ni to, uvik su besplatno skidanje i demonoid tu. :mrgreen:
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

Post Reply