Manga

Diskusija o knjigama, stripovima, amaterskim radovima horror, sci-fi i bliske tematike.
Post Reply
User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 13 Apr 2008, 14:09

Vorador wrote:
Wendigo wrote:
Vorador wrote:Vidio da Algoritam za koji dan kreće s objavljivanjem Warcraft mangi na kioske. 35 kn; 192 stranice. Najavljene su tri knjige koje če izaći u razmaku od tjedan dana. Jal valja šta?
ovo je vrlo zanimljiva informacija. :D ako ne bude onaj grozan cute stil crtanja sa velikim očima i malim ustima, nabavljam.
inače, jel ima kod nas za nabaviti berserk? zaj artwork mogu progutati, a i priča me ful zanima..
evo. imaš i privju prvih par stranica

http://www.algoritam.hr/?m=0&p=vijesti& ... az&id=1498
nice, dobar je crtež.

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 13 Apr 2008, 14:24

Wendigo wrote:
Vorador wrote:Vidio da Algoritam za koji dan kreće s objavljivanjem Warcraft mangi na kioske. 35 kn; 192 stranice. Najavljene su tri knjige koje če izaći u razmaku od tjedan dana. Jal valja šta?
ovo je vrlo zanimljiva informacija. :D ako ne bude onaj grozan cute stil crtanja sa velikim očima i malim ustima, nabavljam.
inače, jel ima kod nas za nabaviti berserk? zaj artwork mogu progutati, a i priča me ful zanima..
tesko ja sam sve svoje morao naruciti preko amazona , ali inace preporucam prvo da scanove procitas , opcenito za mange, try before buy recept
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 13 Apr 2008, 14:37

Aryx wrote:
Wendigo wrote:
Vorador wrote:Vidio da Algoritam za koji dan kreće s objavljivanjem Warcraft mangi na kioske. 35 kn; 192 stranice. Najavljene su tri knjige koje če izaći u razmaku od tjedan dana. Jal valja šta?
ovo je vrlo zanimljiva informacija. :D ako ne bude onaj grozan cute stil crtanja sa velikim očima i malim ustima, nabavljam.
inače, jel ima kod nas za nabaviti berserk? zaj artwork mogu progutati, a i priča me ful zanima..
tesko ja sam sve svoje morao naruciti preko amazona , ali inace preporucam prvo da scanove procitas , opcenito za mange, try before buy recept
prelistao sam ih već kod tebe i ono što sam vidio iz priloženog je very nice. :D
idem scanove pronać..

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 13 Apr 2008, 17:09

Wendigo wrote:
Aryx wrote:
Wendigo wrote: ovo je vrlo zanimljiva informacija. :D ako ne bude onaj grozan cute stil crtanja sa velikim očima i malim ustima, nabavljam.
inače, jel ima kod nas za nabaviti berserk? zaj artwork mogu progutati, a i priča me ful zanima..
tesko ja sam sve svoje morao naruciti preko amazona , ali inace preporucam prvo da scanove procitas , opcenito za mange, try before buy recept
prelistao sam ih već kod tebe i ono što sam vidio iz priloženog je very nice. :D
idem scanove pronać..


Ja za Berserka jednostavno nisan ima love da bi kupova 30 tradeova, pa san samo scanove čita. Inače, kad god mogu radije pročitan strip na scanu a samo one najdraže mi kupin i u papirnatom obliku. Jebiga, preskupo je sve to pratit, lako bi bilo da pratin samo mange i eventualno Amere, al tu su još pusti drugi stripovi, šta sa kioska šta iz knjižara (čitaj: Libellus i Fibra, te Bookglobe i Strip Agent). Uglavnom, u mene je recept try and don't buy. :lol:
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 25 Apr 2008, 21:54

I ste uzeli Warcraft? Kakvi su dojmovi? Meni je crtež fantastičan ali priča mi je bila pomalo bedasta iako moram priznati da je ugođaj baš OK. Budem uzeo i ostala 2 nastavka da pročitam do kraja ali ne očekujem nešto previše. Najvljeni su još Negima, Peach Girl, Sugar Sugar Rune i Blade of the Immortal. Svaki četvrtak drugi naslov. Cijena je paprena - 35 kn a naklada je nevjerojatnih 20 000 komada... :shock: ...pa tko će to pokupovati.... :lol: Naslovi mi ne djeluju baš nešto pa molim manga iskusnjare da kažu svoje mišljenje o njima također me zanima ako netko zna koja je razlika u izdanju Blade of the Immortala od Tokyopopa i Dark Horsea?

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 26 Apr 2008, 16:00

nabavio, zabavan strip s jeftinom radnjom sličnoj onoj knjizi iz warcrafta, samo sto puta dosadnija. Crtež je dobar i zabavan, ima akcije, čudovišta i warcraft štih. Ma također ću nabaviti ostala prva dva. A ove ostale mange nemam namjeru osim možda blade immortal.
Michel puši karu.

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 27 Apr 2008, 14:55

od mangi sljedece imam u planu pocet skupljati Gantz koji mi je mozda najbolja manga uz berserka. ne sjecam se kada sam tolko uzbudenja, straha, smijeha, pervezija, ludih fightova i cool momenata dozivljavao kada sam citao neki strip neki kratki review uskoro nadam se ako mi se bude dalo :)
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 27 Apr 2008, 15:17

gantz? To ono gdje dvojica pokušavaju spasiti nekog čovjeka u podzemnoj i pregazi obadvojicu na kraju? Pa završe u nepoznatoj lokaciji pred nepoznatim ljudima. :D Čitao sam par epizoda koje imam, ona prva scena s djevojkom je brutala. :lol:
Michel puši karu.

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 27 Apr 2008, 15:56

john_constantine wrote:gantz? To ono gdje dvojica pokušavaju spasiti nekog čovjeka u podzemnoj i pregazi obadvojicu na kraju? Pa završe u nepoznatoj lokaciji pred nepoznatim ljudima. :D Čitao sam par epizoda koje imam, ona prva scena s djevojkom je brutala. :lol:
da to je pocetak , ali stvari kaj se kasnije desavaju su outofthisworld xD
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 27 Apr 2008, 21:53

kako smo otvorili ovaj novi podforum, krenut ću u zasebne topice za neke od horror mangi u kojima uzivam a spomenute su u ovom topicu

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 06 May 2008, 00:32

pogledah i pročitah Gantza. relativno ok strip malo previše odugovlače na nekim mjestima, ko i u mangi, ali owerall dobar uradak
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 06 May 2008, 01:12

Djuro21 wrote:pogledah i pročitah Gantza. relativno ok strip malo previše odugovlače na nekim mjestima, ko i u mangi, ali owerall dobar uradak
nije jos gotov gantz , thank god :) ima jos dosta toga, anime je bull naspram mange ... to uvijek tako
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 06 May 2008, 01:34

Aryx wrote:
Djuro21 wrote:pogledah i pročitah Gantza. relativno ok strip malo previše odugovlače na nekim mjestima, ko i u mangi, ali owerall dobar uradak
nije jos gotov gantz , thank god :) ima jos dosta toga, anime je bull naspram mange ... to uvijek tako
to za mangu je više maje točno, čast izuzecima, Jedva čekam da vidim kako će ova bitka u gantzu završit
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 06 May 2008, 01:38

Djuro21 wrote:
Aryx wrote:
Djuro21 wrote:pogledah i pročitah Gantza. relativno ok strip malo previše odugovlače na nekim mjestima, ko i u mangi, ali owerall dobar uradak
nije jos gotov gantz , thank god :) ima jos dosta toga, anime je bull naspram mange ... to uvijek tako
to za mangu je više maje točno, čast izuzecima, Jedva čekam da vidim kako će ova bitka u gantzu završit
di si tocno stao ?
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 06 May 2008, 09:56

Aryx wrote:
Djuro21 wrote:
Aryx wrote:nije jos gotov gantz , thank god :) ima jos dosta toga, anime je bull naspram mange ... to uvijek tako
to za mangu je više maje točno, čast izuzecima, Jedva čekam da vidim kako će ova bitka u gantzu završit
di si tocno stao ?
na ovom:

http://www.onemanga.com/Gantz/271/

to je ako se nevaram zadnji objavljen
I may be an idiot, but i am no fool.

Post Reply