Koji su vam najdraži animirani filmovi?

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Koji su vam najdraži animirani filmovi?

Post by Scarface » 25 Jul 2010, 17:15

Noviji Disneyevi crtići su ipak puno bolji i od Snjeguljice i Pinokija. Mulan, Tarzan, Lion King, samo ta 3 predstavljaju vrh Disneya.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Re: Koji su vam najdraži animirani filmovi?

Post by Boby » 25 Jul 2010, 17:25

Ghostface wrote:Noviji Disneyevi crtići su ipak puno bolji i od Snjeguljice i Pinokija. Mulan, Tarzan, Lion King, samo ta 3 predstavljaju vrh Disneya.
Pobrkao si vlastito mišljenje s nečim sasvim trećim.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Koji su vam najdraži animirani filmovi?

Post by Scarface » 25 Jul 2010, 17:31

Boby wrote:
Ghostface wrote:Noviji Disneyevi crtići su ipak puno bolji i od Snjeguljice i Pinokija. Mulan, Tarzan, Lion King, samo ta 3 predstavljaju vrh Disneya.
Pobrkao si vlastito mišljenje s nečim sasvim trećim.


To se može reć i za tebe. I šta se uopće javljaš? Ja se ne diram u tebe, pusti i ti mene na miru.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Re: Koji su vam najdraži animirani filmovi?

Post by Boby » 25 Jul 2010, 17:42

Pa diraš se ako ja velim da ja osobno preferiram starijeg Disneya a ti napišeš kako je noviji bolji kao da je to činjenica.

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: Koji su vam najdraži animirani filmovi?

Post by remike2 » 25 Jul 2010, 17:43

Slažem se sa Bobyem u vezi Pinocchia, za mene je to također ne samo najbolji Disneyev animirani film, već općenito najbolji animirani film ikad napravljen, i ja sam ga nedavno pogledao nakon dosta vremena, obožavam ga, a nakon njega bi kod mene išao Snow White, Fantasia, Lion King, itd...
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Koji su vam najdraži animirani filmovi?

Post by Scarface » 25 Jul 2010, 17:47

Boby wrote:Pa diraš se ako ja velim da ja osobno preferiram starijeg Disneya a ti napišeš kako je noviji bolji kao da je to činjenica.


Mislin da smo više svi skužili da je sve to isto. Je li stvarno svaki put potrebno stavit "meni je to tako"? Tvoja preporuka Pinocchija u stilu "učini si uslugu jer će ti se sigurno svidjet" je u istu ruku egoistična. I dok te direktno ne kvotan, ubuduće mi se ne obraćaj.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Re: Koji su vam najdraži animirani filmovi?

Post by Boby » 25 Jul 2010, 17:53

Po pitanju kvotanja, o tome ćeš morati pričati a Ashom; do tada me zaboli.
I davati preporuku, bez obzira kako ih ti doživljavaš, nije egoizam nego dobra namjera. Onda mi niti ti nemoj pisati osvrte u "1001 filmu" koja završavaju s preporukama.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Koji su vam najdraži animirani filmovi?

Post by Scarface » 25 Jul 2010, 17:55

Boby wrote:Po pitanju kvotanja, o tome ćeš morati pričati a Ashom; do tada me zaboli.
I davati preporuku, bez obzira kako ih ti doživljavaš, nije egoizam nego dobra namjera. Onda mi niti ti nemoj pisati osvrte u "1001 filmu" koja završavaju s preporukama.


Ali već smo skužili da san ja negativac, ja uvik tako pišen svoje postove. Ti si jedan licemjerni crv koji sad ide na ignore, ionako ništa pametnog od tebe.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Re: Koji su vam najdraži animirani filmovi?

Post by Boby » 25 Jul 2010, 17:57

Ti bi htio biti negativac ali za to se treba nekoga shvatiti ozbiljno. Ti si samo isfrustriran.

User avatar
dr mladjo
Posts: 1521
Joined: 07 Nov 2007, 17:56
Location: glina i travnik

Re: Koji su vam najdraži animirani filmovi?

Post by dr mladjo » 25 Jul 2010, 18:39

vode li se pixarovi filmovi također pod disney?
http://www.imdb.com/user/ur4554045/ratings

Mr. Bakmilo
Posts: 414
Joined: 06 May 2010, 22:53
Contact:

Re: Koji su vam najdraži animirani filmovi?

Post by Mr. Bakmilo » 25 Jul 2010, 18:44

iskreno, ne znam, ali mislim da ne
kako sam ja uspio shvatrit neki pixarovi nisu od disneya

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Koji su vam najdraži animirani filmovi?

Post by john_constantine » 25 Jul 2010, 18:51

dr mladjo wrote:vode li se pixarovi filmovi također pod disney?
ne. Oni su bili nekoć dio disneya, ali su se odvojili od njih i Disney je požalio zbog toga kada su vidjeli da njihovi filmovi postižu veliki uspjeh na tržištu. Da nisu, sigurno ne bi bilo filmova kao Monster Inc.
Michel puši karu.

User avatar
dr mladjo
Posts: 1521
Joined: 07 Nov 2007, 17:56
Location: glina i travnik

Re: Koji su vam najdraži animirani filmovi?

Post by dr mladjo » 25 Jul 2010, 19:03

bili su nekoč,pa ih je disney opet kupio 2006.samo su zadržali svoje neovisvnosti..stoga filmove od 2006 također možemo vodit pod disney :-)
http://www.imdb.com/user/ur4554045/ratings

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Koji su vam najdraži animirani filmovi?

Post by Scarface » 25 Jul 2010, 19:10

Dinosaur je striktno Disneyev, i to prvi CGI neovisan o Pixaru, zatim slijede Chicken Little, Meet the Robinsons i Bolt. Svi Pixarovi se vode ka Disneyevi.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Koji su vam najdraži animirani filmovi?

Post by john_constantine » 25 Jul 2010, 19:22

dr mladjo wrote:bili su nekoč,pa ih je disney opet kupio 2006.samo su zadržali svoje neovisvnosti..stoga filmove od 2006 također možemo vodit pod disney :-)
da, makar povremeno znaju imati primjedbi kao za film Up, kome ćeš prodavati igračke starca i debelog skauta? :mrgreen: Ali kada je riječ o disneyu, njihov najnoviji film princess and frog me uopće ne interesira, dok svaki pixarov film očekujem s oduševljenjem.
Michel puši karu.

Post Reply