Godzilla filmovi

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Godzilla filmovi

Post by Unreal » 27 Dec 2007, 22:53

Onako htio bi pogledati barem jednom životu film gdje divovski gušter uništava veliki grad,no poanta kod Godzille(ili Gojira) je koliko vidim da ima brdo filmova iz različitih dobi i puno vs kombinacija sa nekim drugim monsterima,a ja nema puno volje sve to nabaviti. Pa me zanima koje bi mi vi filmove od tom divovskom gušteru preporučili :wink:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 27 Dec 2007, 23:04

king kong vs godzilla. :mrgreen:
Michel puši karu.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 28 Dec 2007, 00:05

Zadnje što sam gledao i bio je jeben je bio neki Godzilla All Monsters Attack ili Godzilla Destroy All Monsters - ne sjećam se sada pravog imena.

Dobar je bio jer ima bitke sa 4-5 poznata neprijatelja, a najjača je protiv Mothre, ogromnog moljca :rolleyes: :rock:

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 28 Dec 2007, 00:07

bas sam sad htjela pitat za taj mothra vs. godzilla, jel lici cemu...
odlicna tema, btw... namjeravala sam se i sama upustiti u skidanje ovih godzilla filmica, ali ne znam od kud da krenem i sto se zbilja isplati pogledati

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 28 Dec 2007, 00:21

elrania wrote:bas sam sad htjela pitat za taj mothra vs. godzilla, jel lici cemu...
odlicna tema, btw... namjeravala sam se i sama upustiti u skidanje ovih godzilla filmica, ali ne znam od kud da krenem i sto se zbilja isplati pogledati
Nisam gledao baš Gojira vs. Mosura (Mothra) ali mi je to najdraža beštija. Jednostavno presmiješan mi je koncept ogromnog mutantoidnog moljca ;)

Baragon isto kicks ass :wink:

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 28 Dec 2007, 00:23

evo, bas sam iskopala par torrenta pa cu stavit na skidanje kasnije kad se nade mjesta...

btw http://www.youtube.com/watch?v=zQQcGc5c ... re=related

:mrgreen: brutalno

User avatar
maddjuro
Posts: 8324
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 28 Dec 2007, 01:37

ja sam skino neki di se fighta s nekim robotom, a i ona se kornjača pridruži godzil
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 28 Dec 2007, 01:46

elrania wrote:evo, bas sam iskopala par torrenta pa cu stavit na skidanje kasnije kad se nade mjesta...

btw http://www.youtube.com/watch?v=zQQcGc5c ... re=related

:mrgreen: brutalno
Godzille as super mario :lol: :lol: :lol:
Image

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 28 Dec 2007, 10:23

A da gledao sam onu Godzilla od Roland Emmerich. Zabavan film,ali ništa posebno.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 28 Dec 2007, 10:50

jel netko gledao onaj Godzilla film kojeg iam u videotekama, a ima neko Japansko ime. kod nas su ga preveli Teror iz hrama. :lol:
to frend i ja već neko vrijeme planiramo pogledati..

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 28 Dec 2007, 12:45

HorrorHR wrote:Zadnje što sam gledao i bio je jeben je bio neki Godzilla All Monsters Attack ili Godzilla Destroy All Monsters - ne sjećam se sada pravog imena.

Dobar je bio jer ima bitke sa 4-5 poznata neprijatelja, a najjača je protiv Mothre, ogromnog moljca :rolleyes: :rock:
da samo taj imam crveno je pravi naziv ludilo od filma da ne spominjem sva cudovista..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 28 Dec 2007, 15:18

elrania wrote:evo, bas sam iskopala par torrenta pa cu stavit na skidanje kasnije kad se nade mjesta...

btw http://www.youtube.com/watch?v=zQQcGc5c ... re=related

:mrgreen: brutalno
hahahahahahhaha. GENIJALNO. :lol: :lol: :lol: :lol:
hvala ti za ovo. hahahahahhaha ne sjećam se kad sam se ovako smijao na neki štos s jubitoa :rotflmao: :rotflmao:

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 28 Dec 2007, 15:22

Wendigo wrote:jel netko gledao onaj Godzilla film kojeg iam u videotekama, a ima neko Japansko ime. kod nas su ga preveli Teror iz hrama. :lol:
to frend i ja već neko vrijeme planiramo pogledati..
To ti je Yonggari. Najveći klasik :lol: :lol: Imaš recenziju na ovom sajtu.
Inače gledah onu američku verziju Godzille iz 1998. i Destroy All Monsters - nevjerojatni trash - preporuka. Isto i Yongarija morate pogledati.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 28 Dec 2007, 16:53

Vorador wrote:To ti je Yonggari. Najveći klasik :lol: :lol: Imaš recenziju na ovom sajtu.
Inače gledah onu američku verziju Godzille iz 1998. i Destroy All Monsters - nevjerojatni trash - preporuka. Isto i Yongarija morate pogledati.
Evo sa http://www.horrorhr.com/yonggary-1999/:
Prije godinu i nešto naletio sam na ovaj film u videu. Prva dva puta sam ga prekočio jer što je previše je previše - cover DVDa je izgledao toliko blasfemično loše, da je film unaprijed odisao Z-grade stilom. Sjećati ću se uvijek tih par screenshota iz filma na pozadini DVDa, koja su doslovno izgledala tako da su efekti iz Mighty Morphin Power Rangersa odjednom postali top of the crops. Film sam uzeo, pogledao i toliko je bio loš, da je postao i dobar. Znate, ovo je onaj od rijetkih filmova koji je baš u svim segmentima toliko sranje, da ga postaneš cijeniti. Inače sam recimo mini fan Godzillinih japanskih epopeja, jebiga ipak je spektakl gledati Godzillu iliti Gojiru po njihovom kako po 55. put razara Japan i usput se bori sa Mothrom, velikim krilatim moljcem.

Yonggary je remake sličnoimenog filma (Taekoesu Yonggary) iz sredine šesdesetih. Ukratko imamo ogromnu godzilla-like živinu, vanzemaljce koji ga kontroliraju, ultra loše specijalne efekte, katastrofalno lošu glumu, degenerički scenarij i fajnali još jednu mega živinu koja iznjedri iz središta zemlje za epski fajt sa Yonggaryem, koji usput pred kraj filma postaje pozitivna “ličnost”. Jučer je Nova TV prikazala ovaj film, pa sam iz kulture prema svetosti ovako lošega filma morao ga po treći put pogledati.

Ako niste gledali, a treba vam materijal za gledanje na nekom partyu ili ste jednostavno fanovi ultra loših filmova, sa Yonggaryem nećete pogriješiti. Btw nakon što je film bio 4 mjeseci u videu, bio sam jedina osoba koja ga je iznajmila - i to dva puta… The horror ;)

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 28 Dec 2007, 16:57

HorrorHR wrote:
Vorador wrote:To ti je Yonggari. Najveći klasik :lol: :lol: Imaš recenziju na ovom sajtu.
Inače gledah onu američku verziju Godzille iz 1998. i Destroy All Monsters - nevjerojatni trash - preporuka. Isto i Yongarija morate pogledati.
Evo sa http://www.horrorhr.com/yonggary-1999/:
Prije godinu i nešto naletio sam na ovaj film u videu. Prva dva puta sam ga prekočio jer što je previše je previše - cover DVDa je izgledao toliko blasfemično loše, da je film unaprijed odisao Z-grade stilom. Sjećati ću se uvijek tih par screenshota iz filma na pozadini DVDa, koja su doslovno izgledala tako da su efekti iz Mighty Morphin Power Rangersa odjednom postali top of the crops. Film sam uzeo, pogledao i toliko je bio loš, da je postao i dobar. Znate, ovo je onaj od rijetkih filmova koji je baš u svim segmentima toliko sranje, da ga postaneš cijeniti. Inače sam recimo mini fan Godzillinih japanskih epopeja, jebiga ipak je spektakl gledati Godzillu iliti Gojiru po njihovom kako po 55. put razara Japan i usput se bori sa Mothrom, velikim krilatim moljcem.

Yonggary je remake sličnoimenog filma (Taekoesu Yonggary) iz sredine šesdesetih. Ukratko imamo ogromnu godzilla-like živinu, vanzemaljce koji ga kontroliraju, ultra loše specijalne efekte, katastrofalno lošu glumu, degenerički scenarij i fajnali još jednu mega živinu koja iznjedri iz središta zemlje za epski fajt sa Yonggaryem, koji usput pred kraj filma postaje pozitivna “ličnost”. Jučer je Nova TV prikazala ovaj film, pa sam iz kulture prema svetosti ovako lošega filma morao ga po treći put pogledati.

Ako niste gledali, a treba vam materijal za gledanje na nekom partyu ili ste jednostavno fanovi ultra loših filmova, sa Yonggaryem nećete pogriješiti. Btw nakon što je film bio 4 mjeseci u videu, bio sam jedina osoba koja ga je iznajmila - i to dva puta… The horror ;)
Isti redatelj je napravio D-War ako ne grješim :?: :lol:

Post Reply