1001 Komentar

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
Post Reply
User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 09 Nov 2007, 22:38

HorrorHR wrote:2001 Maniacs u top 1001? :D :D nisam gledoa ali svi kažu da jedino sise valjaju :D

Ajd da si stavio original ;)
Slažem se :?


Return of the Swamp thing po meni baš i nije zaslužio biti u ovoj cijenjenoj listi (nije da sam protiv da se ovakvi filmovi stavljaju, ali će zato biti manje mjesta za one stvarno odlične...a vjerujem da cons zna dota bolje filmove od ova dva navedena 8) :wink: )

Nadam se da ova moja primjedba neće biti krivo shvaćena 8)
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 09 Nov 2007, 23:46

da Return of the Swamp thing nije bas neki film bez uvrede ;)
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 10 Nov 2007, 00:12

dr_gonzo wrote:
HorrorHR wrote:2001 Maniacs u top 1001? :D :D nisam gledoa ali svi kažu da jedino sise valjaju :D

Ajd da si stavio original ;)
Slažem se :?


Return of the Swamp thing po meni baš i nije zaslužio biti u ovoj cijenjenoj listi (nije da sam protiv da se ovakvi filmovi stavljaju, ali će zato biti manje mjesta za one stvarno odlične...a vjerujem da cons zna dota bolje filmove od ova dva navedena 8) :wink: )

Nadam se da ova moja primjedba neće biti krivo shvaćena 8)
hm ne kužim. što nije da mi stavljamo filmove koju su nama super a ne općenito? jer on misli da taj film treba tu bit a netko možda ne..
Image

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 10 Nov 2007, 00:32

metallicat wrote:
dr_gonzo wrote:
HorrorHR wrote:2001 Maniacs u top 1001? :D :D nisam gledoa ali svi kažu da jedino sise valjaju :D

Ajd da si stavio original ;)
Slažem se :?


Return of the Swamp thing po meni baš i nije zaslužio biti u ovoj cijenjenoj listi (nije da sam protiv da se ovakvi filmovi stavljaju, ali će zato biti manje mjesta za one stvarno odlične...a vjerujem da cons zna dota bolje filmove od ova dva navedena 8) :wink: )

Nadam se da ova moja primjedba neće biti krivo shvaćena 8)
hm ne kužim. što nije da mi stavljamo filmove koju su nama super a ne općenito? jer on misli da taj film treba tu bit a netko možda ne..
Krivo si me shvatila :oops: želio sam reći da on sigurno ima bolje filmove na svojoj naj top listi pa da malo promisli kad stavlja filmove...jer evo recimo meni je filmovi kao što su Transporter, Patriot, Red Sonja i sl. su dobri filmovi uz koje se dobro zabaviš, ali da će mi trajno nešto značiti...neće...mislim da je ta top lista za one filmove koji su ti ostali dragi, koji ti nešto znače, koje pogledaš mnogo puta i nikada ti ne dosade (jer Return of the Swamp Thing jeste zabavan..danas...sutra, ali hoće li mu što značiti kao recimo Night of the Hunter...pa mislim da neće)...ili sam možda ja u krivu ako tako razmišljam? :?
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 10 Nov 2007, 00:39

aha, da malo sam krivo pokopčala, np :D dobro razmišljaš, ali eto možda mu je ipak jako drag taj :D
Image

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 10 Nov 2007, 01:25

metallicat wrote:aha, da malo sam krivo pokopčala, np :D dobro razmišljaš, ali eto možda mu je ipak jako drag taj :D
Ako je tako onda nemam ništa protiv, jer u tom slučaju o ukusima se ne raspravlja... 8)
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 10 Nov 2007, 02:20

dr_gonzo wrote:
metallicat wrote:aha, da malo sam krivo pokopčala, np :D dobro razmišljaš, ali eto možda mu je ipak jako drag taj :D
Ako je tako onda nemam ništa protiv, jer u tom slučaju o ukusima se ne raspravlja... 8)
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 10 Nov 2007, 09:13

Aryx wrote:da Return of the Swamp thing nije bas neki film bez uvrede ;)
slažem se. no offense. :wink:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 10 Nov 2007, 14:13

Ma znam da ima hrpa dobrih filmova, ali kvragu ,te filmove čak i vrapci na drveću znaju. :wink: A return of the swamp thing mi je bolji od originala, zabavan je i fan sam horor filmova 80 - tih. :wink: I meni je čak i više nego odličan. 8)

A 2001 maniac, pa meni kojemu je teško naći neku dobru horor komediju u zadnje vrijeme, ako me taj film tako nasmijao i zabavio, onda nekoga vraga znači. :P A gdje možete vidjeti scenu gdje zgodna plavokosa puši "karu" i onda posebnim krvoločnim zubalom zagrize u muda. :D

A i ove filmove nisam stavio samo kao stvar mišljenja, već i smatram da su zabavni, vrijedni gledanja makar samo jedanput. :wink:
Michel puši karu.

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 10 Nov 2007, 16:20

Gledao sam "Angel Heart" i jako mi se svidio a najviše mi se je svidjela Lisa Bonet :lol:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 10 Nov 2007, 16:22

Boby wrote:Gledao sam "Angel Heart" i jako mi se svidio a najviše mi se je svidjela Lisa Bonet :lol:
je, bizarna je stvar da je ta scena seksa čak i cenzurirana za drastičnih 10 sekundi. :roll:
Michel puši karu.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 10 Nov 2007, 16:34

Angel Hearth je definitivno film koji zaslužuje biti na must see listi..

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 10 Nov 2007, 17:29

a ako vam baš tako smeta onaj moj izbor filmova swamp thing i 2001 maniac, onda maknite, naći ću druge filmove u zamjenu. :wink: Ako baš ne vjerujete mom ukusu.
Michel puši karu.

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 10 Nov 2007, 17:50

john_constantine wrote:a ako vam baš tako smeta onaj moj izbor filmova swamp thing i 2001 maniac, onda maknite, naći ću druge filmove u zamjenu. :wink: Ako baš ne vjerujete mom ukusu.
ma ostavi, ima ih još preko 900 za pribrojit; tko zna kaj će se još u međuvremenu pojaviti na listi a da je puno gore od tog močvarka

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 10 Nov 2007, 18:03

john_constantine wrote:a ako vam baš tako smeta onaj moj izbor filmova swamp thing i 2001 maniac, onda maknite, naći ću druge filmove u zamjenu. :wink: Ako baš ne vjerujete mom ukusu.
Film definitivno mora ostati na listi jer poanta liste je da svako iz svoje perspektive stavi film. Ako je tebi to odličan film onda si ga s pravom stavio. Ja se osobno ne bi složio sa bar trećinom liste pa se ne bunim pošto nije poanta replicirati IMDb Top 250 nego stvoriti HorrorHR Users Top 1000 ;)

Post Reply