Alternativne domaće horor zajednice na internetu

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Alternativne domaće horor zajednice na internetu

Post by Inferno » 23 Dec 2023, 18:43

Budući da je ovaj forum ošao u kurac (igralište za priglupe teoretičare zavjera, da ima moderacije odma bi dobili permaban), zanima me postoje li još neke domaće društvene zajednice koje se bave hororom?

Znači zanimaju me druge stranice i njihovi forumi, fejs grupe i grupe na drugim društvenim mrežama....za koje alternative Vi znate?

John_Ryder
Posts: 12167
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Alternativne domaće horor zajednice na internetu

Post by John_Ryder » 23 Dec 2023, 19:32

Samo za ovu.Jbg, nemam vremena visiti po drugima.
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Alternativne domaće horor zajednice na internetu

Post by Michel » 23 Dec 2023, 19:59

Daj odjebi više s ovog foruma cijelo vrijeme si frustriran i vrijeđaš obitelj, majku.... Jedini koji bi bio baniran si ti. Ionako ničime ne pridonosiš forumu, ali baš ničime. Stalno nešto negativno od tebe, sereš pa nitko te ovdje ne voli.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Alternativne domaće horor zajednice na internetu

Post by Michel » 23 Dec 2023, 20:00

John_Ryder wrote:
23 Dec 2023, 19:32
Samo za ovu.Jbg, nemam vremena visiti po drugima.
Ma ovo je najjači forum bio i ostao. Nema usporedbe.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Alternativne domaće horor zajednice na internetu

Post by Inferno » 24 Dec 2023, 22:30

Michel wrote:
23 Dec 2023, 19:59
Daj odjebi više s ovog foruma cijelo vrijeme si frustriran i vrijeđaš obitelj, majku.... Jedini koji bi bio baniran si ti. Ionako ničime ne pridonosiš forumu, ali baš ničime. Stalno nešto negativno od tebe, sereš pa nitko te ovdje ne voli.
Tebe jako peče glas razuma i to kad te netko prozove za bolesne stvari koje objavljuješ. Mentalni bolesnik.

Odi sad brže bolje tražiti stare postove članova sa drugih foruma ili postat budalaštine kak je zemlja ravna i zmajevi lete uokolo. Bolesnik.

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Alternativne domaće horor zajednice na internetu

Post by Inferno » 24 Dec 2023, 22:31

John_Ryder wrote:
23 Dec 2023, 19:32
Samo za ovu.Jbg, nemam vremena visiti po drugima.
Ha valjda ima nešto drugo

User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Alternativne domaće horor zajednice na internetu

Post by Michel » 25 Dec 2023, 00:57

Inferno wrote:
24 Dec 2023, 22:30
Michel wrote:
23 Dec 2023, 19:59
Daj odjebi više s ovog foruma cijelo vrijeme si frustriran i vrijeđaš obitelj, majku.... Jedini koji bi bio baniran si ti. Ionako ničime ne pridonosiš forumu, ali baš ničime. Stalno nešto negativno od tebe, sereš pa nitko te ovdje ne voli.
Tebe jako peče glas razuma i to kad te netko prozove za bolesne stvari koje objavljuješ. Mentalni bolesnik.

Odi sad brže bolje tražiti stare postove članova sa drugih foruma ili postat budalaštine kak je zemlja ravna i zmajevi lete uokolo. Bolesnik.
Mamlaze, rekao sam ti da više neću odgovarat na tvoje gluposti ali ti si jedini tu koji spominje obitelj, majku i vrijeđa na toj osnovi. Bio bi odavno baniran da tu ima moderatora/admina, odavno. Apsolutno ničime ne pridonosiš forumu. Jednostavno si toksična osoba, energetski vampir znam točno takve poput tebe u RL tipični bully manipulator. A sad sjaši, ne vidim te više.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Alternativne domaće horor zajednice na internetu

Post by Inferno » 25 Dec 2023, 01:24

Michel wrote:
25 Dec 2023, 00:57
Inferno wrote:
24 Dec 2023, 22:30
Michel wrote:
23 Dec 2023, 19:59
Daj odjebi više s ovog foruma cijelo vrijeme si frustriran i vrijeđaš obitelj, majku.... Jedini koji bi bio baniran si ti. Ionako ničime ne pridonosiš forumu, ali baš ničime. Stalno nešto negativno od tebe, sereš pa nitko te ovdje ne voli.
Tebe jako peče glas razuma i to kad te netko prozove za bolesne stvari koje objavljuješ. Mentalni bolesnik.

Odi sad brže bolje tražiti stare postove članova sa drugih foruma ili postat budalaštine kak je zemlja ravna i zmajevi lete uokolo. Bolesnik.
Mamlaze, rekao sam ti da više neću odgovarat na tvoje gluposti ali ti si jedini tu koji spominje obitelj, majku i vrijeđa na toj osnovi. Bio bi odavno baniran da tu ima moderatora/admina, odavno. Apsolutno ničime ne pridonosiš forumu. Jednostavno si toksična osoba, energetski vampir znam točno takve poput tebe u RL tipični bully manipulator. A sad sjaši, ne vidim te više.
Wow, za nekoga tko tvrdi da neće odgovarati na 'gluposti', čini se da si prilično dobar u produciranju istih. Oh, da, jer tvoje riječi su poput glazbe anđela, zar ne? Ako tvoje vrijeme i energiju trošim, onda se osjećam kao da sam osvojio lutriju! Tvoja suptilnost je jednostavno oborila sve rekorde. Jako mi nedostaješ već sada - osjećam kako mi nedostaje taj nježni dodir tvojih riječi. Uživaj u ostatak dana i ne zaboravi, 'energetski vampiri' su uvijek u trendu.

Zaista, tvoje riječi su poput šuštanja anđeoskih krila, samo što umjesto anđela, činiš se kao da si izašao iz priručnika za odgoj trollova. Ne brini, tvoj nedostatak doprinosa forumu nadomješta tvoj izvanredan talent za stvaranje šoka i nevjerice. Osjećam se kao da sam osvojio jackpot razgovarajući s tobom. No, stvarno, moram se suzdržati od previše uzbuđenja - nikad ne znate koliko je toksične energije previše. Uživaj u ostataku svojih 'svjetlosnih' trenutaka!

Post Reply