Zakazan sastanak!

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Zakazan sastanak!

Post by Inferno » 01 Sep 2023, 05:56

Michel wrote:
01 Sep 2023, 00:57
Jebote, spavam sa Lukrecijom u krevetu i netko kuca na vrata (imam onu kuc kuc spravu od željeza u obliku krave) pošto imam veliku kuću i uglavnom netko kuca i mene budi, Lukrecija budi i Biser počne plakati. Uzimam vile i u boksericama ko pravi muškarac otvaram vrata kad Mirela i Vedran jedva dišu jer su trčali i govore mi 'imamo situaciju'.

Rekli mi da ovaj što se ubio da očito ima fanove koji su isto zaljubljenici i ovisnici o igricama i da napadaju Random ljude u našoj zajednici. Sad se trenutno skrivaju po šumi pa čekamo još ljudi i idemo u šumu sa bakljama, vilama, motikama. Ne želim nasilje jer nikad nisam bio nasilan ali bitno je da ih ulovimo pa predamo zakonu.

Javim kako je prošlo pošto znam da dosta ljudi čita i očekuju izvještaje.
ajde kupi si te tablete i prekini pisati nebuloze

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Zakazan sastanak!

Post by John_Ryder » 01 Sep 2023, 09:06

A kad gledaš previše filmova imaš ovakve fantazije...
Image

Image

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Zakazan sastanak!

Post by John_Ryder » 01 Sep 2023, 10:09

BREAKING NEWS!!!!

https://www.24sata.hr/news/svatovi-se-z ... nja-931062


mišel zarazio svatove svojim balezganjem
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Zakazan sastanak!

Post by Michel » 01 Sep 2023, 19:51

OKUPLJANJE
Ovako... Ekipo svi koji čitate iz grupe, iz regije hvala svima na podršci znate jako dobro da moj grad Zaprešić i taj dio u Zaprešiću prolazi kroz teško razdoblje jer nakon što se taj momak od 40 i nešto godina ubio zbog nasilnih igrica a pritom je prije napao druge, dobio je copycatove i noćas je bilo sranje jer smo ih morali loviti kroz šumu. Okupilo nas se 20-ak neki od nas nosili vile, neki motike, a neki baklje. Nije bilo hladno zbog baklji. Krenuli smo od moje velike kuće prema šumi i ušli u nju. Nakon što smo prošli 100 metara čuli smo krikove koje su neke od nas preplašili jer nismo znali što možemo očekivati jer nismo znali koliko je tih ovisnika o igricama u šumi. Ok, Radomir koji je najstariji među nama (63 godine u mirovini) se sjetio da ih jednostavno zovem GEJmeri pa smo ih tako nazvali. Približavamo im se jako sporo jer nismo znali što možemo očekivati. Nives i Hrvoje su bili iskusni u prepoznavanju tragova pošto su lovci... Ok, Hrvoje je malo retardiran pa da bude sretan govore mu da zna prepoznati tragove i da je lovac, ali Nives je odradila veći dio puta kad dolazimo do bunara...

KRICI IZ BUNARA
Nisamo ni znao, a bome nitko od nas da postoji bunar tako duboko u šumi. Čuli smo krike.

POTRAGA SE NASTAVLJA
Nastavili smo sjeverozapadno prema tragovima i naišli na hrpu drva i grana koje su bile potrgane, ali čuli smo ih i znali smo da smo im za petama. Mala pozadina: napadali su random ljude po gradu i okolnim selima i kopirali/govorili ono što je nasilni samoubojica rekao. Svakog koga su napali su rekli 'OSTAVITE ME DA IGRAM!' što je postao moto tih GEJmera. Nakon još 200 metara vidjeli smo sjaj na nebu, a oni su išli prema naprijed i pratili ih.

GEJmeri NAPADAJU
Bilo ih je troje, a nas 20-ak tako da sam znao da nemaju nikakve šanse. Kao što sam rekao, u životu se nisam potukao niti sam nasilna osoba, ali ovo je bila borba za život i smrt jer su radili kaos po gradu i selima te smo ih morali smiriti, ali bez nasilja. Bez obzira što nas je bilo 20-ak i što smo bili naoružani, oni su isto bili spremni i puni adrenalina te naoružani. Prvi je napao i bacio joystick koji je pogodio Hrvoja u desno uho (zbog čega je završio danas u bolnici i rekli su da će postati gluh na to uho). Inače, pogodila ga je gumb kocka. Drugi je napao i držao je nešto u ruci što je izgledao kao dvd, a zapravo je bila igrica Ghost of Tsushima i sa tom igricom pogodio je Radomira u trbuh i ostao je bez zraka. Neću lagati, neki su htjeli odustati jer su to inače mirni ljudi koji su nenasilni, ali stisli smo zube i krenuli prema naprijed jer smo znali da samo još jedan ima oružje. Treći GEJmer je bacio igricu i igrica je letjela prema Mireli i u tom trenutku pročitao sam da je to bila igrica Bayonetta te sam je u zadnji trenutak udario sa vilama i spriješio vrlo vjerojatno smrt Mirele jer joj je išla u grkljan. Nakon toga nisu imali kamo jer smo ih okružili, ali jedan je napao sa šakama koje sam vrlo spretno sa vilama obranio i ostali su ih zadržali. Sve u svemu, prošlo je puno bolje nego što smo očekivali i nismo puno nasilja upotrijebili. Predali smo ih zakonu i sad su trenutno na ispitivanju.

Ono čega se bojim je da ne bude opet drugih copycatova, a lako moguće da ih bude. No, dotad smo sigurni i naša mala zajednica se vrati kod moje velike kuće i tamo smo sklopili dogovor da se čuvamo i da ćemo biti tu jedni za druge. Drago mi je da moja zajednica ovako raste jer smo kao jedinka :partyman:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Zakazan sastanak!

Post by John_Ryder » 01 Sep 2023, 20:28

ahahahajahajajahah ovo je odlično, daj nastavak!!! :prayer: :partyman: :kokicarenje:
Image

Image

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Zakazan sastanak!

Post by John_Ryder » 01 Sep 2023, 20:29

tipa da pobjegnu sa ispitivanja...
Last edited by John_Ryder on 02 Sep 2023, 10:58, edited 1 time in total.
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Zakazan sastanak!

Post by john_constantine » 01 Sep 2023, 23:21

Baklje? Ahahahahaha
Michel puši karu.

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Zakazan sastanak!

Post by Inferno » 04 Sep 2023, 22:41

šta toliko ima protiv igrica? vjerojatno ga uvijek prvog ubiju pa pizdi

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Zakazan sastanak!

Post by Inferno » 27 Nov 2023, 23:43

i lažljiva kujice di su slike sa tih sastanaka?

Post Reply