Razotkrivanje Consa i njegovih klonova

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply

Jesu li Cons i njegova dva klona creepovi i junferi

Poll ended at 23 Aug 2023, 16:47

Jesu, jako su creep
1
33%
Naravno, potencijalni ubojice i klasični junferi
1
33%
Apsolutno
1
33%
 
Total votes: 3

User avatar
Michel
Posts: 11416
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Razotkrivanje Consa i njegovih klonova

Post by Michel » 16 May 2023, 16:47

Evo ga, dočekali ste dragi moji susedi Srbi, Bosanci i hrvati ekskluzivno razotkrivanje klončine Consa. Grupa od 17 tisuća ljudi traži to pa evo moramo im priuštiti zabavu da vide kakav je ovaj kln creep.

Je li ovako komentira normalna osoba? Zamislite da vašoj kćeri ovako netko napiše kako bi se osjećali? Tko ovako komentira osim potencijalni serijski ubojice.
Image

Ovdje vidimo junferčinu da traži savjete sa 22 godine koliko je tad imao bolesnooo :P
Image

Ovdje creep prijeti i pita da li traže Trbosjeka time govori da fantazira o ubojstvu cura :jawbreaker:
Image

Ovdje ga je skužila forumašica da je problem u njemu, a ne u tim curama koje su ga odbile. Opet pogledajte prvu sliku i sad zamislite takvog creepa kako ulijeće vašoj kćeri. Nije ni čudo što je i dlaje isfrustrirani junfer.
Image

Ovdje već pokazuje prve znakove da će se ubiti što je i pokušao više puta (njegove riječi, ne moje). Zamisli, cure te odbijaju i razmišljaš o samoubojstvu kakav red flag. Cure koje čitate ovo a znam da vas ima dosta, bježite od ovakvih creepova. Roditelji koji čitaju ovo, poduzmite nešto.
Image

Čak mu i ovdje ljudi kolutaju oči jer vide da je red flag, a tek ovo da ne može podnijeti odbijanje
Image

Pogledajte što ovdje govori. Pazite zadnju rečenicu, od frustracije ide pisati priče i omalovažavati ženi, a to je samo još jedan u nizu dokaza da je on Ryderica i onaj tulavi ustaša jer je i kao Ryderica i tulavi ustaša vrijeđao ženski rod i pisao da ih treba tuči.
Image

Ovdje su ga ljudi skužili da se radi o creepu jer nitko nije podržao ovo što on govori
Image

Ovdje ga je raztorkio jedan forumaš i direktno mu rekao da ne zna sa ženama i da je nesiguran, egoističan što je točno. Opet ponavljam, pogledajte samo prvu sliku i recite da li je to normalno.
Image

Ovo mi je jedno od dražih razotkrivanja Consa :prayer:
Evo da budemo iskreni. Prvo, žali Bože tipa kojeg drugi moraju nagovarati da priđe curi. Koliko ti imaš godina? Drugo, sasvim je logično da cura treba bit oprezna i sumnjičava prije nego sjedne u auto s nepoznatim likom i ide u drugo mjesto. Treće, "prirodno si zgodna da ti šminka nije potrebna" na ovakve je komplimente i moja baka već prevrtala očima. Konačno, četvrto, "JA SVE PLAĆAM" uuu majkumu, bravo, frajeru! Naježilo me! Imaš "auto i plaću"? Može broj telefona na pvt da te kontaktiram?

Imam i ja i auto i plaću, ali ne otvaram topice po Forumu gdje upoznajem druge sa svojim velikim povrijeđenim egom.
Image

Dobro ljudi jel ovo normalno pogledajte što je napisao :jawbreaker: naći će staru babu, neobični ljudi mislim ovako se rađaju serijski ubojice.
Image

Pitali su ga koliko ima godina a sjetite se da je nama lagao da je tad imao 17, a ima i dokaza da Cons trenutno ima 45 godina
Image

Niš, idemo na komentare
Ne mogu da verujem o kakvoj se spodobi radi
idi bre više u kurac ovo nije normalno
đžaba laju kad su odavno razotkriveni... Michel, radiš vrhunski posao samo tako nastavi znaš da imaš našu podršku
Kao žena koja ima djecu meni je ovo više nego jezivo. Problem kod ovakvih tipova ljudi je što ne znaš kada će planuti, kada ne znaš što će iduće napraviti hoće li uzeti nož i kao kod susjeda u Srbiji napraviti pokolj. Da mojoj kćeri tako netko nešto napiše, odmah bi išla na policiju. Iskreno, mene je sve ovo uznemirilo. Čitam forum jako dugo ali ovo je postalo strašno.
vidi michel, ja kao Srbin poštujem sve ali osobe poput Inferna ili kako ga mi popularno ovde zovem tulavi ustaša ničem ne pridonose.... uništava forum i dok je takvih ustaša nigde nedemo napred. .. jos ne zaboravljam sto je rekao za ubijenu decu u Srbiji i da ga boli kurac za to. .. takve stvari ne idu mu u prilog
JEZIVO BRE!!!!
Po meni bi trebao kopati dublje, meni kao rođenom hrvatu je ovo strašno a kamoli braći Srbima
Mislila sam da smo krenuli naprijed, ali ovi mi je pokazalo da još uvijek postoje ljudi koji nemaju moralnog kompasa i da gaze preko leševa. Fuj!
problem koji ja vidim je da ti ljudi znaju jako dobro što rade i to je ono najstrašnije u cijeloj ovoj priči jer nemaju granica i ne znaju stat, a samim time nastaje jedna velika rupa iza njih u kojoj svi padamo sve dok se nešto ne napravi po tom pitanju
drago mi je da si ovo stavio u grupu kao i ostale stvari. mi ćemo i dalje raditi punom parom, idem baš danas pogledati što je još pisao ali mi je nevjerojatno da ima klonove i toliko postova ne samo na ovom forumu već i drugima. pa čime se bavi kad ima toliko vremena.
Kao netko tko ima kćer, ovo me rastužuje
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Razotkrivanje Consa i njegovih klonova

Post by Inferno » 16 May 2023, 16:54

Glasovanje je ono da ili da, majmune pollovi tako ne funkcioniraju

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Razotkrivanje Consa i njegovih klonova

Post by Inferno » 16 May 2023, 16:55

Ove postove s drugih foruma neću ni čitati, samo ću ti reći da si jedan bolestan i jadan mali čovjek

Odi se liječiti.

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Razotkrivanje Consa i njegovih klonova

Post by hitman_4 » 16 May 2023, 17:05

bravo M, ima 90 000 postova tako da ga je lako razotkriti. odmah se i klon kojeg nitko ne doživljava upalio tako da si na dobro putu. samo nastavi :arrow:
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11416
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Razotkrivanje Consa i njegovih klonova

Post by Michel » 16 May 2023, 17:08

Hvala na podršci, budem :D

Kad se njega udari, odmah skače ko klokan a kad on prvi počne vrijeđat (ja nikad nisam vrijeđao) i govorit bolesne stvari i tebi, i meni onda nikom ništa to je dopušteno. Ma licemjer on i njegova dva klona.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11416
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Razotkrivanje Consa i njegovih klonova

Post by Michel » 16 May 2023, 17:29

Bolesnooo :P
Image

Evo i Consa kako izgleda
https://www.horrorhr.com/tamnica/viewto ... 407#p80407
Image
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Razotkrivanje Consa i njegovih klonova

Post by Inferno » 16 May 2023, 17:36

Kog boli kurac kako netko izgleda? Osim tebe koji si lud.

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Razotkrivanje Consa i njegovih klonova

Post by Inferno » 16 May 2023, 17:37

I ne shvaćam koja je caka razgovaranja sam sa sobom...to je nešto posebno kod tvog mentanog poremećaja ili?

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Razotkrivanje Consa i njegovih klonova

Post by Inferno » 16 May 2023, 17:39

Michel wrote:
16 May 2023, 17:08
Hvala na podršci, budem :D

Kad se njega udari, odmah skače ko klokan a kad on prvi počne vrijeđat (ja nikad nisam vrijeđao) i govorit bolesne stvari i tebi, i meni onda nikom ništa to je dopušteno. Ma licemjer on i njegova dva klona.
Znači da mi se da potrošit 10 minuta na tebe, izvukao bi 100 postova di direktno vrijeđaš, 1000 postova di otvoreno lažeš i 10 000 postova di pričaš sam sa sobom

čkomi stoko, obriši ove postove da nitko ne vidi tu sramotu koliko si glup i bolestan

User avatar
Michel
Posts: 11416
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Razotkrivanje Consa i njegovih klonova

Post by Michel » 16 May 2023, 17:45

Kakva gejša, pramenovi :lol:
Image
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Razotkrivanje Consa i njegovih klonova

Post by hitman_4 » 16 May 2023, 17:47

Michel wrote:
16 May 2023, 17:29
Bolesnooo :P
Image

Evo i Consa kako izgleda
https://www.horrorhr.com/tamnica/viewto ... 407#p80407
Image
bravo M, znači ovo je fotorobot constantina ryderica. pa baš ne djeluje kao neki veliki jebač sa oglasa :zubifale:
Image

Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Razotkrivanje Consa i njegovih klonova

Post by Inferno » 16 May 2023, 17:50

Michel wrote:
16 May 2023, 17:45
Kakva gejša, pramenovi :lol:
Image
Image

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Razotkrivanje Consa i njegovih klonova

Post by Inferno » 16 May 2023, 17:50

hitman_4 wrote:
16 May 2023, 17:47
Michel wrote:
16 May 2023, 17:29


bravo M, znači ovo je fotorobot constantina ryderica. pa baš ne djeluje kao neki veliki jebač sa oglasa :zubifale:
Image

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Razotkrivanje Consa i njegovih klonova

Post by hitman_4 » 16 May 2023, 17:51

Inferno wrote:
16 May 2023, 17:50
Michel wrote:
16 May 2023, 17:45
Kakva gejša, pramenovi :lol:
Image
Image
Michel wrote:
16 May 2023, 17:29
Bolesnooo :P
Image

Evo i Consa kako izgleda
https://www.horrorhr.com/tamnica/viewto ... 407#p80407
Image
fotorobot constantina ryderice :jawbreaker:
Image

Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Razotkrivanje Consa i njegovih klonova

Post by Inferno » 16 May 2023, 17:52

hitman_4 wrote:
16 May 2023, 17:51
Inferno wrote:
16 May 2023, 17:50
Michel wrote:
16 May 2023, 17:45
Kakva gejša, pramenovi :lol:
Image
Image
Michel wrote:
16 May 2023, 17:29
Bolesnooo :P
fotorobot constantina ryderice :jawbreaker:
Image

Post Reply