Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11424
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by Michel » 28 Oct 2023, 11:42

Vrlo si subjektivan i nerealan ovdje. Ja Zokiju vjerujem. Vidim da nisi čovjeka dovoljno istražio. Čovjek riskira svoj život godinama pročitaj malo nešto o njemu recimo taj članak iz Konga njegov intervju jer kako on kaže lako iz kauča osuđivati. Treba nekad vlastite antipatije ostavit po strani.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12167
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by John_Ryder » 28 Oct 2023, 12:26

Michel wrote:
28 Oct 2023, 11:42
Vrlo si subjektivan i nerealan ovdje. Ja Zokiju vjerujem. Vidim da nisi čovjeka dovoljno istražio. Čovjek riskira svoj život godinama pročitaj malo nešto o njemu recimo taj članak iz Konga njegov intervju jer kako on kaže lako iz kauča osuđivati. Treba nekad vlastite antipatije ostavit po strani.
Kako riskira život? neda mi se istraživat
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11424
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by Michel » 28 Oct 2023, 12:32

Pa čovjek je prepoznat kao jedan od najboljih svjetskih ratnih novinara/fotografa. Tamo gdje je sad smješten se isto bombardira. Moglo bi se malo više istražiti da vidiš da čovjek konstantno ide gdje je rat imaš njega i na faceu pa pogledaj neke njegove statuse i slike. Ne pričamo o nekom tamo novinaru/fotografu već pravom ratnom. Prvo počni s ovime što je stvarno jedan od najboljih i najsurovijih intervjua ikad
https://www.lupiga.com/intervjui/razgov ... se-s-vrago

Onda pogledaj njegova gostovanja u inkubatoru.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12167
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by John_Ryder » 28 Oct 2023, 12:37

Michel wrote:
28 Oct 2023, 12:32
Pa čovjek je prepoznat kao jedan od najboljih svjetskih ratnih novinara/fotografa. Tamo gdje je sad smješten se isto bombardira. Moglo bi se malo više istražiti da vidiš da čovjek konstantno ide gdje je rat imaš njega i na faceu pa pogledaj neke njegove statuse i slike. Ne pričamo o nekom tamo novinaru/fotografu već pravom ratnom. Prvo počni s ovime što je stvarno jedan od najboljih i najsurovijih intervjua ikad
https://www.lupiga.com/intervjui/razgov ... se-s-vrago

Onda pogledaj njegova gostovanja u inkubatoru.
toliko ima lažnih novinara da više teško išta vjerovat
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by hitman_4 » 28 Oct 2023, 13:10

ne mogu vjerovati čovjeku koji izvještava za mojmiru, jutarnji, na strani je bijelih kaciga u siriji, i sad je u IZRAELU daleko od izraelske agresije koja se trenutno događa. te rakete koje hamas ispaljuje su turisticka atrakcija na nebu
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12167
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by John_Ryder » 28 Oct 2023, 13:12

hitman_4 wrote:
28 Oct 2023, 13:10
ne mogu vjerovati čovjeku koji izvještava za mojmiru, jutarnji, na strani je bijelih kaciga u siriji, i sad je u IZRAELU daleko od izraelske agresije koja se trenutno događa. te rakete koje hamas ispaljuje su turisticka atrakcija na nebu
Šta ti imaš protiv Mojmire?
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11424
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by Michel » 28 Oct 2023, 13:40

hitman_4 wrote:
28 Oct 2023, 13:10
ne mogu vjerovati čovjeku koji izvještava za mojmiru, jutarnji, na strani je bijelih kaciga u siriji, i sad je u IZRAELU daleko od izraelske agresije koja se trenutno događa. te rakete koje hamas ispaljuje su turisticka atrakcija na nebu
Ti ne razumiješ da se nekad mora sa neprijateljima plivati to tako ide. Taj jutarnji će dati izvještaj od Miletića, Zoki će popljuvati Miletića i zatim će dati intervju Jutarnjem jer nekad će Mojmira i Jutarnji dovesti istinu (Zoki) to su rijetki trenutci i to se mora cijeniti.

Osporavati njegov rad može samo netko iz kauč fotelje i to nije u redu jer nisi objektivan. Čovjek je svjetski priznati ratni novinar/fotograf i njegovi izvještaji su najobjektivniji. Vlahova je branio jer zna što je prošao isto bi bilo da smo ti i ja tamo ista stvar ne bi snimali i izvještavali dok napad traje. Nemamo ratnog iskustva baš kao i Vlahov koji mi je skroz antipatičan ali ovdje je zavrijedio moje poštovanje.

John_Ryder wrote:
28 Oct 2023, 12:37
Michel wrote:
28 Oct 2023, 12:32
Pa čovjek je prepoznat kao jedan od najboljih svjetskih ratnih novinara/fotografa. Tamo gdje je sad smješten se isto bombardira. Moglo bi se malo više istražiti da vidiš da čovjek konstantno ide gdje je rat imaš njega i na faceu pa pogledaj neke njegove statuse i slike. Ne pričamo o nekom tamo novinaru/fotografu već pravom ratnom. Prvo počni s ovime što je stvarno jedan od najboljih i najsurovijih intervjua ikad
https://www.lupiga.com/intervjui/razgov ... se-s-vrago

Onda pogledaj njegova gostovanja u inkubatoru.
toliko ima lažnih novinara da više teško išta vjerovat
Zoki nije evo vjeruj meni koji to istražuje i koji traži dlake u jajetu što se tiče toga. Kažem, pročitaj njegove tekstove, poprati ga malo na faceu, poslušaj ga na inkubatoru. Nisam vidio realnijeg ratnog novinara/fotografa
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by hitman_4 » 28 Oct 2023, 14:06

smatram da se tom čovjeku ne može vjerovati kao ni peri vlahovu!!
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11424
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by Michel » 28 Oct 2023, 14:43

I u krivu si a pritom nisi s ničime argumentirao svoj stav.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by hitman_4 » 28 Oct 2023, 18:14

M moraš bolje istražiti te se distancirati od cionista i psihopata ben shapira!!
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12167
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by John_Ryder » 28 Oct 2023, 18:15

ben šapiro je židov i naravno da je na strani izreala
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11424
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by Michel » 28 Oct 2023, 18:48

Image

https://n1info.hr/svijet/ratni-fotorepo ... AW81mDWXBU
“Bio sam na više-manje svim područjima gdje su bili sukobi, osim Gaze, naravno. Bio sam jučer u Tel Avivu i bio je napad, Hamas je ispalio više od 20 raketa, ali kupola je sve riješila. Ne bih rekao da je kao vatromet, ali lijepo se vidi kako raketa leti i kako eksplodira”, kazao je Marinović pa se osvrnuo na život u tom gradu dok traje zračna uzbuna:

“Izrael je militantna država, svi idu u vojsku i spremni su na ovako nešto. Ljudi odu u skloništa, čekaju da kupola odradi svoje i vraćaju se kao da se ništa nije dogodilo. Ali, prava tragedija danas se događa u Gazi. Izrael je, čini mi se, svoju krv prolio u kibucima na početku.”

“Polako se žrtve u Izraelu zakapaju, polako nestaju i Izrael se pretvara u pravog predatora. Novinarske slobode su na vojnim područjima sve manje i manje. U svakom slučaju, jasno da se novinarima ne dozvoljava ići gdje hoće i da rade što hoće, to svi rade. Do Gaze je, primjerice, nemoguće doći na bilo koji način”, komentira Marinović pa govori o tome što je iz prve ruke čuo i doživio oko stavova Zapada prema Gazi: “Stavovi su jedan klasik, licemjerni i navijački. Istine nikad nisu tako jednostavne pa se ne može ništa reći olako, ali od novinara se očekuje neki stav. Naravno, ako pričamo objektivno, možemo reći da je ovo što se u Gazi događa tragedija. Tko to može spriječiti, a to ne radi, licemjer je i to je neprihvatljivo. Da se to danas može događati i da cijeli svijet nema snagu to zaustaviti… Izraelu je dodijeljena divna prilika, koju je on iskoristio na jedan brutalan način. Ne mogu pritom reći da je Hamas dobar jer nije, nisu to nikakvi borci za slobodu kad hladnokrvno ubijaju djecu, ali Palestinci nisu Hamas. Razgovarao sam s barem deset Palestinaca koji su očajni i ogorčeni zbog toga što je Hamas napravio.”
Ovo pod zelenim je zašto je Zoki objektivan i zašto mu vjerujem jer upravo sam ja ovog stava i o tome sam govorio čim se dogodio napad od Hamasa. Jedino što Zoki nije rekao je da je Hamas inflitriran iznutra za to nemam dokaza ali vjerujem u to no dobro bilo kako bilo evo i sam kaže Izrael je kriv isto kao što je i Hamas kriv, a da žrtve su Palestinci kako i je. I naišao sam ja na vveć jako ouno Palestinaca kako se žale i kako su ogorčeni na Hamas. I jel vidite po kojem receptu to ide? Pa Rusija - Ukrajina. Ista stvar gdje je ukrajinski narod žrtva nažalost svoje vlade, amerike...

Uglavnom, Zoki ovdje nije za Izrael što mi je iznimno drago niti je za Hamas što mi je isto iznimno drago već kao i svaki normalni čovjek sa moralnim kompasom, za Palestince.

Evo s kim smo glasali koja jebena sramota :facepalm:
🇦🇹 Austria
🇭🇷 Croatia
🇨🇿 Czechia
🇫🇯 Fiji
🇬🇹 Guatemala
🇭🇺 Hungary
🇮🇱 Israel
🇲🇭 Marshall Islands
🇫🇲 Micronesia
🇳🇷 Nauru
🇵🇬 Papua New Guinea
🇵🇾 Paraguay
🇹🇴 Tonga
🇺🇸 United States
SUSRAMLJE!!!
Image
Naime, Hamas nece stradati u ovom ludilu, stradat ce djeca, zene i svi oni koji nastanjuju pojas Gaze. Da, Hamas je teroristicka organizacija. Da, Hamas je ucinio teroristicki cin. Ne, Izrael ne gadja Hamas. Izrael ce sravniti sa zemljom Gazu i 2 milijuna stanovnika. Hamasa tamo nema, skriveni tko zna gdje u kakvim katakombama. Kolektivna krivnja ne smije postojati. Za boga miloga, nedonoscad je u inkubatorima a oni im struju gase. Pogledajte malo taj pokolj tamo, to je GENOCID. Btw, i taj nesretni Hamas je nastao kao protest visedesetljetnom zlostavljanju stanovnika Gaze i Palestine od strane Izraela. I, ne, nisam pobornik Hamasa, boze sacuvaj. Ali jesam pobornik sacuvanja neduznih ljudskih zivota. Svatko tko podrzava ovo sto Izrael radi ima debelih problema, ljudskih i moralnih.
Ne glasa se o potpori ili pomoći, nego o primirju. U opkoljenom gradu gdje nema hrane, vode, struje, a zatočeno je 2.5 mil ljudi.
I ti glasaŝ ... PROTIV!!! Kakav sumrak susjećanja i ljudskosti.
I tko želi znati jedan dio istine neka pogleda ovaj dokumentarac preveden je https://www.facebook.com/christian.hosi ... 280734241/ OBAVEZNO GLEDANJE!
rijetki su oni koji će ovo pogledati do kraja, ali zaista se isplati žrtvovati vrijeme za ovo pogledati. Iako sam dosta toga znala, meni su sada mnoge stvari puno jasnije.
Pitanje do kada ce ovo biti na mom profilu a da ne cenzuriraju
Pogledala a sta rec mos sist i plakat dok ne crknes ma neke isjecke
Ja o ovome pricam preko 20 god. A svi se smeskaju i kazu ja puko !!!!!
A u Njemačkoj prosvjeduju kao podrška Izraelu protiv Antisemitizma a nema većih Antisemista od Žido.a
Znaci dogovor.Da uzmu i ostali dio Gaze.A narod pobiju.Genocid venocid.A mi to gledamo.Stidim se same sebe.Zasto to gledamo.Narode Bog ce nas kazniti.Sto saucestvujemo sa sa neljudima .U njih je uso davo
Prokleti bili kao što već jesu. Zna se kako će završiti zločinački i nasilni narod koji prkosi uspostavljenom redu na Zemlji. Primjera iz prošlosti je previše, ali nerazumni ne razumiju poruku. Koliko je naroda uništeno zbog oholosti. Sve je rečeno. Znaju oni to jer nije skriveno. Kraj se zna. Pitanje je samo kada. Kad odluči Silni i Mudri.
Sve je namešteno, Napad Hamasa organizovan od nekoga, da bi IZRAEL Reagovao i krenuo u ubijanje Palestinaca.OVO JE OCIGLEDNO NAMERA DA UBIJU PALESTINCE I OTMU JOS TETITORIJE OD PALESTINACA.OVO JE TAKO VELIKO ZLO DA JE STRASNOOOO
U koroni su pokazali koliko su moćni, svi smo bili ovce koje i danas umiru od posljedica hebenih cjepiva.
Image

Gadljiva ova gore slika jel tako. E pa bit će vam još gadljivija kada pogledate taj gore video. Jeste li spremni? Istina je teška, ali ako želite znati morat ćete.

Image
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11424
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by Michel » 28 Oct 2023, 18:50

hitman_4 wrote:
28 Oct 2023, 18:14
M moraš bolje istražiti te se distancirati od cionista i psihopata ben shapira!!
Ti moraš bolje čitati što pišem jer ne znam ni sam kako si ti zaključio da sam za židove :facepalm: a sad lijepo pročitaj ovaj moj post iznad. Eto što se događa kada se krivo čita, kada se osuđuje druge osobe krivo (Zoki) jer si ti odmaj zaključio da je on za Izrael haha ako ne znaš čitati, rađe niš ne komentiraj ionako argumenata nemaš.
John_Ryder wrote:
28 Oct 2023, 18:15
ben šapiro je židov i naravno da je na strani izreala
Lik je uvijek bio smeće

A pazite ovo https://www.facebook.com/christian.hosi ... 3zw9vbPael kako gadljiv narod. Ali ali ali, mi smo antiseministi :roll: tako bi onaj lopator lemonzoo zaključio kao i mnogo drugih. Etiketiraju te da dalje ne istražuješ.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by Inferno » 28 Oct 2023, 19:16

Ben Shapiro je pičkica kojem drugi jebu ženu dok on drka i gleda ih

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by hitman_4 » 28 Oct 2023, 20:40

vidio sam tu kurvetinu što se sprda, to je trend u izraelu
Image

Image

Image

Post Reply