Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by Michel » 07 Jun 2023, 08:37

hitman_4 wrote:
07 Jun 2023, 08:27
možda je sve nesporazum bio, a lemonzo je nevin
Je, kako da ne. Znači lik je istjeran sa više sajtova i foruma jer se DOKAZALO da je krao i uništavao tuđe titlove od ljudi koji su posvetili godine i godine svojeg života na to. Za jedan titl ti imaš raditi nekoliko sati. Lik je dokazani kradljivac i zločinac jer ima još nekih stvari koje je radio koje su se otkrile ali polako svakako bolesnooo :P
John_Ryder wrote:
07 Jun 2023, 08:32
bambula na aparatima
:prayer: :supz:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12144
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by John_Ryder » 07 Jun 2023, 08:38

ček na svim tim forumima i sajtovima ima lemonzo nick?
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by Michel » 07 Jun 2023, 09:20

Da + još mali milijun drugih klonova s kojima je pisao gdje su mu razotkrili IP adresu i to nije tajna već sve dokazano :D znači banali ga i potjerali zbog krađe i uništavanje duševnog mira svim tim dobrim ljudima i onda se vratio sa mali milijun klonova i opet ga razotkrili svaki put.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by john_constantine » 07 Jun 2023, 09:46

Teorije zavjere....

Po meni je moguće da je riječ o bolesniku kojemu se lemonzoo zamjerio, pa je izmislio priču o svemu tome.
Tako ja to vidim.
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by Michel » 07 Jun 2023, 10:02

Ti stvarno nisi normalna osoba :lol:

O čemu ti pričaš kakve teorije zavjere. Doslovno imaš temu na tom forumu
John_Ryder wrote:
06 Jun 2023, 20:12
lemonzoo wrote:
06 Jun 2023, 19:47
Čiji su raznijeli branu?
Jesi ti onaj što krade titlove??
Je, on je taj imaš sve ovdje kako je gazio preko mrtvih leševa https://www.prijevodi-online.org/smf/in ... 414.0.html poznat je kao kradljivac na takvim forumima :skrujufakju:
Možete ih prepoznati po tome što skrivaju IP adrese i kreću se uglavnom u sitnim noćnim satima. Neki od njih imaju toliko pristojnosti da ostave nick onoga tko je preveo ili sredio titl (naravno, ovaj sajt se briše iz potpisa), a neki, vjerojatno povezani s administracijom tog sajta (možda čak i iz osoblja) brišu sve, tako da ispada kako je taj prijevod potekao s tog sajta i da su za njega zaslužni oni. Takve stvari treba nazvati pravim imenom... LOPOVLUK. Sada im se pridružio i naš bivši član lemonzoo (glavni lopatar), koji za skoro sve svoje postavljene titlove može zahvaliti ljudima odavde i njihovom odvojenom vremenu, radu i novcu.

Dakle... lemonzoo, natasha0205, backuper, velikimaliekran, cobra11, payutti, iamnjegos00... poflautajte ga.
Bolesnoooo, a svi ovi nickovi su bili njegovi :P

https://www.prijevodi-online.org/smf/in ... #msg485985 :zubifale: kako su ga raskrinkali
Budući da me smrad Lemonzoo (Glavni lopatar) blokirao tamo i ne mogu mu poslati poruku onda ću ovdje, napravio je drugi profil pa će vidjeti...

Budući da se smrad daleko čuje ne moraš se skrivati iza drugih profila (backuper :facepalm). Drago mi je da smo se riješili takvog ljigavca i samo da te obavijestim da ti se lagano zatire svaki trag na našem sajtu. Uživaj u lopatarskoj karijeri i svrati katkad pod lažnim profilom (očito je da to već radiš, u tome si uvijek bio šampion), znaš gdje ćeš pronaći najbolje titlove, udovolji novim gospodarima. :)

Zbogom, smrade trolerski. wc1
https://www.prijevodi-online.org/smf/in ... #msg487884 moramo biti oprezni :D
Što se tiče ljimuna... Taj šeta od foruma do foruma, a s većine su ga potjerali, to dovoljno govori o njemu.
https://www.prijevodi-online.org/smf/in ... #msg489930
Pitanje dana... Koliko bolestan moraš biti da bi skinuo 10.000 titlova koji ti ne trebaju?

Za odgovor pitajte backupera aka bucka lopatara aka ljemonza.
https://www.prijevodi-online.org/smf/in ... #msg491795
Jedini lopatar koji koristi IP-ove više država u okruženju... backuper aka lemonzoo aka bucko lopatar. Ovo je već profesionalno
https://www.prijevodi-online.org/smf/in ... #msg493910
Imam jedno direktno pitanje za Limuna: da li je istina da si posle svega postao lopatar?

Na stranu eventualni sukobi sa administracijom, imam ih i ja još uvek - ali nikada mi ne bi palo na pamet da se time bavim - jer pazi samo apsurda: kradeš nešto što je i tako dostupno svima - i na stranu što je vlasnik neke stranice doneo neka pravila koja se kose sa zdravim razumom - svaka budala može da napiše šta hoće i da napravi pijacu za trgovanje titlovima - tvoje, moje, svačije je da na to ne pristane - jer ako je istina da si postao lopatar posle svega, možda bi trebalo da uzmeš u obzir da niko na prevodilačkoj sceni nije postao prevodilac sam od sebe (barem koliko je meni poznato) i da ne samo ti, nego svako ko lopata titlove (na način kako je ona tamo pijaca to odredila) uništava samu ideju tog famoznog dobrovoljnog prevođenja - jer ko će da obučava eventualne nove prevodice? Dovoljno dugo si bio na ovoj stranici da makar to znaš i da znaš da je mentorski deo priče baš težak i da zahteva i živce i strpljenja u najmanju ruku - jasno mi je anonimni lopatari koji ni ne znaju za bolje to rade, ali da ti posle svega to radiš... malo je nepojmljivo ako se gleda po liniji da niko nije postao dobar prevodilac sam po sebi - makar toliko dugujemo ne samo sebi, nego tim ljudima koji su nas obučavali
.
Naravno da je postao lopatar, i to najveći ikad... ;D

Teško će ti odgovoriti jer ne želi otkriti najnoviji nalog. Par sam ih već eliminirao, ali uporan je on dečko... Da bar zarađuje nešto od ovoga, neloše bi para bilo...
;D
Ajde kad sam već otvorio link "koji bolesnik"...
Je taj lik uploada ko lud, međutim uploada titlove iako drugi već postoje tamo.

Netko se možda zavarava da taj uploada resync za novije verzije, ali nije! Da bar.
Nekad sluučajno potrefi, ali rijetko.
Evo klasični primjer šta radi prije par dana, dodao je titlove iako postoje drugi za istu verziju (nixov autorski je za istu):
https://titlovi.com/titlovi/?prijevod=tt0181689
Pa to je čisto pljuvanje po nixovom trudu. Ako mu se nixovi titlovi ne sviđaju, mogao je tamo napisati "ne valja". Ali nije. Jer valjaju.

Ili drugi primjer, nedavno su izašli criterionovi remasteri filmova Brusa Lija, a on dodao titlove za neku boktepita koju verziju, vjerojatno VHS ili tako nešto.

S obzirom šta radi nonstop, napisao sam bio komentar tamo ispod Dalekih Rođaka da to šta je uploadao ne valja za remaster verzije - admin je tu primjedbu obrisao pa ne morate vjerovati.
Nije zapravo ni bitno.
Uglavnom, lik mi s tim spamanjem titlova tamo za zastarjele verzije baš ide na živce.
Kažem, da bar resynca za friške verzije, pa ajde. Ali ne.
Možda ne zna resyncati netko će reći, ali to nije nikakvo opravdanje, to može naučiti bilo tko - a kad već uploada onda bi trebao naučiti.
Nisi skužio, taj lik je lemonzoo i sve što je tamo postavio skinuo je odavde, znači svih 2500 titlova koje je dosad postavio potječu odavde. Taj lik je iskompleksiran i ovo je njegova osveta vjerojatno zato što nije u administraciji ovog sajta, a i iskusan je u tome jer je pokrao i ekipu s prijevoda-titlova služeći se višestrukim računima. Uglavnom, bolesnik prve klase.
Tako da je ovo sve bolesno, ježim se od tog lika :jawbreaker:
[/quote]

Na tom forumu ti je bio lemonzoo i tamo je pisao, shvaćaš bio je njihov član ali isto tako je bio član i titlova com (tamo ja skidam titlove) i tamo je pisao. Ti shvaćaš da je potjeran, razotkriven kao kradljivac, lopov. Doslovno je buktio rat između ta dva foruma i njihovih članova. Lemonzoo je prvo bio za titlove pa za te prijevodi online i onda opet za titlove. Ko zadnji luđak je krao titlove i obrađivao ih bez da je tražio dopuštenje i krao od drugih ljudi te stavljao kao svoje. Sve imaš u ovoj temi https://www.prijevodi-online.org/smf/in ... 414.0.html imaš tri stranice pa vidi. Nema tu teorija zavjera kad je sve DOKAZANO. Znači, svi moderatori/administratori znaju za njega i njegove klonove i javno su ga razotkrili a ti Cons i dalje si u nekom svojem svijetu. Fascinantan si jebo me pas ako si ti normalna osoba :P
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6995
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by hitman_4 » 07 Jun 2023, 10:27

znači lemonzo se obogatio na titlovima
Image

Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2371
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by Inferno » 07 Jun 2023, 11:03

lemonzoo wrote:
06 Jun 2023, 19:47
Čiji su raznijeli branu?
Mihaela ima snimku kako bajden OSOBNO postavlja eksploziv u CIA kratkoj majici

User avatar
Inferno
Posts: 2371
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by Inferno » 07 Jun 2023, 11:06

Vidim Mihaela opet preskocila dozu lijekova a bas bio lijepi mir jedno vrijeme

User avatar
Inferno
Posts: 2371
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by Inferno » 07 Jun 2023, 11:07

Prekini zajebavat lemonza svojim lažima...nikog nije briga i naporan si


I jesi sretan što je tvoj četnik Dodik dobio od tvog seks idola Putina neku medalju sad neki dan?

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by john_constantine » 07 Jun 2023, 12:13

Michel, znam čitati i jednostavno ne vjerujem onome što piše tamo. A ti si se sav sretan upišao u gaće od sreće jer si ga razotkrio.

I znam da ti je to tebi teško prihvatiti, ali ima ljudi koji ne vjeruju u ta tvoja bolesna sranja.

S obzirom na tvoje klonove, ne bi me začudilo da je to tvoj klon koji napada lemonzooa.
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by john_constantine » 07 Jun 2023, 12:14

hitman_4 wrote:
07 Jun 2023, 10:27
znači lemonzo se obogatio na titlovima
:prayer:
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by john_constantine » 07 Jun 2023, 12:16

Jebote bog ako su to dokazi. I ja mogu napisati hrpu sranja i reći da su dokazi. Bitch, please.
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12144
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by John_Ryder » 07 Jun 2023, 17:09

Klon klonova klona.
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by Michel » 07 Jun 2023, 18:18

hitman_4 wrote:
07 Jun 2023, 10:27
znači lemonzo se obogatio na titlovima
I to dosta. Strašno je po meni što je radio. Samo stanite na trenutak i razmislite. Krao je titlove i stavljao ih pod svoje od ljudi koji su dobri ljudi, obiteljski i kojima je to bio hobi i posao sa strane. I onda nakon svih dokaza imaš glupsona koji ne vjeruju bolesnooo :P
john_constantine wrote:
07 Jun 2023, 12:13
Michel, znam čitati i jednostavno ne vjerujem onome što piše tamo. A ti si se sav sretan upišao u gaće od sreće jer si ga razotkrio.

I znam da ti je to tebi teško prihvatiti, ali ima ljudi koji ne vjeruju u ta tvoja bolesna sranja.

S obzirom na tvoje klonove, ne bi me začudilo da je to tvoj klon koji napada lemonzooa.
Image

Da, baš sam ja klon tih likova sa prijevoda :lol: nikad u životu nisam prevodio. Stari da prostiš ali sereš sve ti je crno na bijelo ništa nije izmišljeno lemonzoo je tamo pisao i istjeran je sa više sajtova i foruma jer je KRAO titlove i stavljao ih pod svoje. Što ti tu nije jasno. I tu nemaš što vjerovat ili ne, pa lik je razotkriven to ni lemonzoo ne skriva pa on je pisao tamo i krao titlove jebote to je poznata i dokazana stvar. Ti si bolesna osoba davao sam ti priliku ali si stvarno bolestan čovjek od 44 godine da se tako ponaša junferu
John_Ryder wrote:
07 Jun 2023, 17:09
Klon klonova klona.
E pa to, lemonzoo je ih je tamo imao evo napisali su ih 7 a tko zna koliko ih je još imao a znam da ih ima i ovdje je imao pa su ga već upozorili jednom prije dosta godina. Toliko.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6995
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by hitman_4 » 07 Jun 2023, 18:20

titl profiter :D
Image

Image

Image

Post Reply