Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
hitman_4
Posts: 6891
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by hitman_4 » 06 Jun 2023, 20:40

lemonzoo wrote:
06 Jun 2023, 19:47
Čiji su raznijeli branu?
cia i ameri :D
Image

Image

Image

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by lemonzoo » 06 Jun 2023, 20:43

Bilo bi dobro da Pernar sad ode to istraživati.

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by Michel » 06 Jun 2023, 21:57

hitman_4 wrote:
06 Jun 2023, 15:57
ovo je zapravo rat o kojemu imamo jako malo informacija, a puno manipulacija i laži. svaka strana ima svoju istinu, brojke
Baš to, pogotovo od strane fašista Ukrajinaca zajedno s amerikancima. Bolesno je što ukrajinska vlada radi sa svojim vlastitim narodom i kako ih potajno ubija i tjera dok su rusi ti koji ih brane. Evo novi video od Patrika :partyman:

John_Ryder wrote:
06 Jun 2023, 20:12
lemonzoo wrote:
06 Jun 2023, 19:47
Čiji su raznijeli branu?
Jesi ti onaj što krade titlove??
Je, on je taj imaš sve ovdje kako je gazio preko mrtvih leševa https://www.prijevodi-online.org/smf/in ... 414.0.html poznat je kao kradljivac na takvim forumima :skrujufakju:
Možete ih prepoznati po tome što skrivaju IP adrese i kreću se uglavnom u sitnim noćnim satima. Neki od njih imaju toliko pristojnosti da ostave nick onoga tko je preveo ili sredio titl (naravno, ovaj sajt se briše iz potpisa), a neki, vjerojatno povezani s administracijom tog sajta (možda čak i iz osoblja) brišu sve, tako da ispada kako je taj prijevod potekao s tog sajta i da su za njega zaslužni oni. Takve stvari treba nazvati pravim imenom... LOPOVLUK. Sada im se pridružio i naš bivši član lemonzoo (glavni lopatar), koji za skoro sve svoje postavljene titlove može zahvaliti ljudima odavde i njihovom odvojenom vremenu, radu i novcu.

Dakle... lemonzoo, natasha0205, backuper, velikimaliekran, cobra11, payutti, iamnjegos00... poflautajte ga.
Bolesnoooo, a svi ovi nickovi su bili njegovi :P

https://www.prijevodi-online.org/smf/in ... #msg485985 :zubifale: kako su ga raskrinkali
Budući da me smrad Lemonzoo (Glavni lopatar) blokirao tamo i ne mogu mu poslati poruku onda ću ovdje, napravio je drugi profil pa će vidjeti...

Budući da se smrad daleko čuje ne moraš se skrivati iza drugih profila (backuper :facepalm). Drago mi je da smo se riješili takvog ljigavca i samo da te obavijestim da ti se lagano zatire svaki trag na našem sajtu. Uživaj u lopatarskoj karijeri i svrati katkad pod lažnim profilom (očito je da to već radiš, u tome si uvijek bio šampion), znaš gdje ćeš pronaći najbolje titlove, udovolji novim gospodarima. :)

Zbogom, smrade trolerski. wc1
https://www.prijevodi-online.org/smf/in ... #msg487884 moramo biti oprezni :D
Što se tiče ljimuna... Taj šeta od foruma do foruma, a s većine su ga potjerali, to dovoljno govori o njemu.
https://www.prijevodi-online.org/smf/in ... #msg489930
Pitanje dana... Koliko bolestan moraš biti da bi skinuo 10.000 titlova koji ti ne trebaju?

Za odgovor pitajte backupera aka bucka lopatara aka ljemonza.
https://www.prijevodi-online.org/smf/in ... #msg491795
Jedini lopatar koji koristi IP-ove više država u okruženju... backuper aka lemonzoo aka bucko lopatar. Ovo je već profesionalno
https://www.prijevodi-online.org/smf/in ... #msg493910
Imam jedno direktno pitanje za Limuna: da li je istina da si posle svega postao lopatar?

Na stranu eventualni sukobi sa administracijom, imam ih i ja još uvek - ali nikada mi ne bi palo na pamet da se time bavim - jer pazi samo apsurda: kradeš nešto što je i tako dostupno svima - i na stranu što je vlasnik neke stranice doneo neka pravila koja se kose sa zdravim razumom - svaka budala može da napiše šta hoće i da napravi pijacu za trgovanje titlovima - tvoje, moje, svačije je da na to ne pristane - jer ako je istina da si postao lopatar posle svega, možda bi trebalo da uzmeš u obzir da niko na prevodilačkoj sceni nije postao prevodilac sam od sebe (barem koliko je meni poznato) i da ne samo ti, nego svako ko lopata titlove (na način kako je ona tamo pijaca to odredila) uništava samu ideju tog famoznog dobrovoljnog prevođenja - jer ko će da obučava eventualne nove prevodice? Dovoljno dugo si bio na ovoj stranici da makar to znaš i da znaš da je mentorski deo priče baš težak i da zahteva i živce i strpljenja u najmanju ruku - jasno mi je anonimni lopatari koji ni ne znaju za bolje to rade, ali da ti posle svega to radiš... malo je nepojmljivo ako se gleda po liniji da niko nije postao dobar prevodilac sam po sebi - makar toliko dugujemo ne samo sebi, nego tim ljudima koji su nas obučavali.
Naravno da je postao lopatar, i to najveći ikad... ;D

Teško će ti odgovoriti jer ne želi otkriti najnoviji nalog. Par sam ih već eliminirao, ali uporan je on dečko... Da bar zarađuje nešto od ovoga, neloše bi para bilo... ;D
Ajde kad sam već otvorio link "koji bolesnik"...
Je taj lik uploada ko lud, međutim uploada titlove iako drugi već postoje tamo.

Netko se možda zavarava da taj uploada resync za novije verzije, ali nije! Da bar.
Nekad sluučajno potrefi, ali rijetko.
Evo klasični primjer šta radi prije par dana, dodao je titlove iako postoje drugi za istu verziju (nixov autorski je za istu):
https://titlovi.com/titlovi/?prijevod=tt0181689
Pa to je čisto pljuvanje po nixovom trudu. Ako mu se nixovi titlovi ne sviđaju, mogao je tamo napisati "ne valja". Ali nije. Jer valjaju.

Ili drugi primjer, nedavno su izašli criterionovi remasteri filmova Brusa Lija, a on dodao titlove za neku boktepita koju verziju, vjerojatno VHS ili tako nešto.

S obzirom šta radi nonstop, napisao sam bio komentar tamo ispod Dalekih Rođaka da to šta je uploadao ne valja za remaster verzije - admin je tu primjedbu obrisao pa ne morate vjerovati.
Nije zapravo ni bitno.
Uglavnom, lik mi s tim spamanjem titlova tamo za zastarjele verzije baš ide na živce.
Kažem, da bar resynca za friške verzije, pa ajde. Ali ne.
Možda ne zna resyncati netko će reći, ali to nije nikakvo opravdanje, to može naučiti bilo tko - a kad već uploada onda bi trebao naučiti.
Nisi skužio, taj lik je lemonzoo i sve što je tamo postavio skinuo je odavde, znači svih 2500 titlova koje je dosad postavio potječu odavde. Taj lik je iskompleksiran i ovo je njegova osveta vjerojatno zato što nije u administraciji ovog sajta, a i iskusan je u tome jer je pokrao i ekipu s prijevoda-titlova služeći se višestrukim računima. Uglavnom, bolesnik prve klase.
Tako da je ovo sve bolesno, ježim se od tog lika :jawbreaker:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by lemonzoo » 06 Jun 2023, 22:22

Jedini koji je ovdje bolestan je tvoj ćaća jer te nije izdrkao u žbunje dok je mogao. Najlakše je napadati nekoga tko se ne može braniti, to ti je ionako hajlajt dana pa samo uživaj.

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by Michel » 06 Jun 2023, 22:29

Inače, lemonzoo vam je sad faca jer on je postao moderator na velikom forumu hr na podforumu alternativa, društvene znanosti i druženje & kava :P kao što se vidi iz ovog citata
Nisi skužio, taj lik je lemonzoo i sve što je tamo postavio skinuo je odavde, znači svih 2500 titlova koje je dosad postavio potječu odavde. Taj lik je iskompleksiran i ovo je njegova osveta vjerojatno zato što nije u administraciji ovog sajta, a i iskusan je u tome jer je pokrao i ekipu s prijevoda-titlova služeći se višestrukim računima. Uglavnom, bolesnik prve klase.
Polako otkrivamo njegove želje i snove i napokon mu se ostvarilo da postane moderator na jednom forumu. Sad može vršiti teror, ali ako idete na podforum poruke, želje i komentari vidjet ćete mali milijun žalbi na lemonzoov rad kao moderatora s alternativa, društvene znanosti i druženje & kava. E sad, što dalje jer svi znamo da je ovaj forum najbolji za raskrinkavanje ljudi i da nas se svi boje. Mislim da će uskoro doći vrijeme da malo priupitamo zašto je lemonzoo moderator na najvećem forumu u regiji na Balkanu i da li znaju što i dalje on radi jer i dalje krade i uništava druge titlove od ljudi koji su ekšuali radili i prevodili titlove, a on ih krade i stavlja pod svoje. Sad, kome se javiti anderlonu ili hm... :P
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by lemonzoo » 06 Jun 2023, 23:14

Podupirem te, samo šalji kome hoćeš. Ne doživljavam internet toliko bitnim da me sekira nečije tračanje. A tolika si faca da mi se nemaš muda izravno obratiti ni preko foruma gdje me ne moraš čak ni pogledati u oči dok pričaš sa mnom. Mogu misliti na šta bi to ličilo da pričamo uživo.

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by Michel » 06 Jun 2023, 23:26

Koja zona sumraka :jawbreaker: govori lik o mudima koji krade s ostalih foruma titlove, uništava druge radove od ljudi koji to stvarno prevode i stavlja pod svoje. Velika muda :facepalm: stari, ni ne zaslužuješ da ti se obratim jer takve kao ti ja provalim za tren i takve kao ti, takvi sebe vole najviše.

Nemaš pravo nikome ništa reći, ti si kradljivac što tu nije jasno. KRADEŠ titlove, na tisuće si ih ukrao sa drugih sajtova/foruma i stavljajući ih kao svoje. Uništavao si radove od drugih ljudi, cijenjenih ljudi u tim krugovima i potjeran si sa više foruma radi toga. I ti ideš nekome nešto spočitavati. Stari, nemoj :P
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by John_Ryder » 06 Jun 2023, 23:34

Kako je ovo bolesnoooooooo
Image

Image

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by lemonzoo » 06 Jun 2023, 23:43

Michel wrote:
06 Jun 2023, 23:26
Koja zona sumraka :jawbreaker: govori lik o mudima koji krade s ostalih foruma titlove, uništava druge radove od ljudi koji to stvarno prevode i stavlja pod svoje. Velika muda :facepalm: stari, ni ne zaslužuješ da ti se obratim jer takve kao ti ja provalim za tren i takve kao ti, takvi sebe vole najviše.

Nemaš pravo nikome ništa reći, ti si kradljivac što tu nije jasno. KRADEŠ titlove, na tisuće si ih ukrao sa drugih sajtova/foruma i stavljajući ih kao svoje. Uništavao si radove od drugih ljudi, cijenjenih ljudi u tim krugovima i potjeran si sa više foruma radi toga. I ti ideš nekome nešto spočitavati. Stari, nemoj :P
To je samo nečije viđenje koje si ti prenio jer ti odgovara narativ. Da tebe zanimaju činjenice (za koje ne tvrdim da sam ja pravedan i u pravu), mogao si mi se obratiti i pitati što te zanima, ali tebi je samo do prepucavanja jer si otjerao sve živo s foruma, pa ti je ostalo valjda još pet ljudi s kojima se možeš natezati. Ovo je HorrorHR, dakle zajednica ljubitelja filmova strave. Iako je abbandoned project, možda ipak ne bi bilo loše da ne gnojiš po cijelom forumu i pustiš ljude da spamaju o hororima ovo kratko vrijeme dok gazda još bude plaćao server.
Što bi netko trebao reći o tebi kad pročita tvoje stavove na ovom forumu. Podržavaš rusku invaziju na Rusiju, istu u kojoj je dosad izginulo cca. 500.000 osoba — što te očito nešto teško boli jer si se upravo zbog toga obrušio na mene. Dalje — danas si imao strašne homofobne postove, a sjećam se i žešćeg antisemitizma od ranije, ali neću ti pretraživati postove, nek' bude da nije tako. Ima toga još hrpa, samo ne želim trošiti energiju na tebe. Kao što vidiš da se o svakome da nešto iskopati, ali koga za to boli kurac.

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by Michel » 07 Jun 2023, 00:38

Daj ne izmišljaj. Forum je odavno mrtav, a ti nikad nisi ni bio neki član. Druga stvar, ne podržavam Rusiju, i to bi znao da uredno čitaš postove gdje sam više puta napisao da je ukrajinski narod žrtva. Treće, nisam imao homofobne ispade već ispade činjenica što se može sve provjeriti. Nauči što je homofobija jer mene homići ne ugrožavaju kad i znam neke iz kraja gdje živim i dobri smo si i znam koliko su to depresivni ljudi koji se žale stalno i to je poremećaj, bolest. To je fakt. Uostalom, linkove sam stavio.

Četvrto, ti si zadnji koji možeš nekome nešto govoriti jer si kradljivac i sve ima crno na bijelo nema tu druge (tvoje) strane. Daj shvati, potjeran si sa više sajtova/foruma jer si KRAO titlove i UNIŠTAVAO drugim ljudima titlove stavljajući ih kao svoje i tko zna što si sve dodavao. Ti ljudi su satima radili samo za jedan titl da bi ti onda to UKRAO i stavio pod svoje. Jebote, ljudi su te skužili i ulovili sa više sajtova/foruma 9i razotkrili te nema tu druge strane. Jasno je kao dan da si lopov i kradljivac i zla osoba. Antisemitizam ne postoji kao takav i opet gušiš raspravu bio bi pravi diktator u to nemam sumnje jer ne dopuštaš da se išta kaže protiv gay i židovskog lobija koji su stvari jebote to svi vide nije to ništa novo. Imaš isti modus operandi kao ta elita gdje odmaš etiketiraš druge i ne dopuštaš da se provodi rasprava.

Peto, nikome ne zabranjujem da piše po forumu, ali ja sam jedini koji stvarno se trudi održavati forum sa temama i mišljenjima o filmovima i tu i tam gonzo. Pa pitao sam consa i rydera zašto ne pišu, rekli su zato što im se ne da preko mobitela pisati o filmovima. A sa foruma su oduvijek odlazili ljudi i prije mene i normalno je da ovako mali forum izumire, pa izumire forum hr di neće ovakav forum.

A sad sjaši lopove jer si naporan, raskrinkan si.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by lemonzoo » 07 Jun 2023, 00:53

Sjaši ti, homofobe, antisemitu i ratni huškaču.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by john_constantine » 07 Jun 2023, 07:25

Lemonzoa za moderatora. :supz:
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by Michel » 07 Jun 2023, 07:57

Nisam ni sumnjao da ćeš podržati lopova/kradljivca koji je uništavao dobrim ljudima titlove i krao ih te predstavljao kao svoje. Ništa čudno za tebe :P
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6891
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by hitman_4 » 07 Jun 2023, 08:27

možda je sve nesporazum bio, a lemonzo je nevin
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Rusija - Ukrajina i ostatak društva

Post by John_Ryder » 07 Jun 2023, 08:32

bambula na aparatima
Image

Image

Post Reply