SUDNICA

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
Inferno
Posts: 2371
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: SUDNICA

Post by Inferno » 09 May 2023, 20:09

Tipičan argument osoba koja argumenata nema, a uz to ga pale obješene guzice starih muškaraca

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: SUDNICA

Post by Michel » 09 May 2023, 20:13

Michel wrote:
09 May 2023, 18:41
Tamo idu stvari kada vrijeđaš mene sa jebanjem oca i majke i svašta nešto a ne kad nekome kažeš puši kurac to ionako pročitaju ovdje. Tamo ide pogotovo kada sereš po srbima i govoriš kog boli kurac na ubijenu djecu kao na onoj temi i slikao sam im ovo i pritom sam im dao link na temu da vide o čemu sam pisao o temi, a pisao sam o ubijenoj djeci i tim napadima i onda ti napišeš kog boli kurac tako da su se tu najviše zgražali i zbilja te žestoko izvrijeđali i popljuvali bolje da ne pišem što su ti sve govorili a slikat ti sigurno neću jer tamo ljudi pišu sa imenom i prezimenom. Toliko od mene, a to je samo mali dio pa ti vidi. Ići ću do kraja, ima zakon ako treba :D
Image

E da, pitali su i tko ti je ovaj na slici tako da sam im i to objasnio :P
Neka bude i na ovoj stranici ali koliko je ljudi komentirano na faceu ajmeee :P
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Inferno
Posts: 2371
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: SUDNICA

Post by Inferno » 09 May 2023, 20:23

Michel wrote:
09 May 2023, 20:13
Michel wrote:
09 May 2023, 18:41
Tamo idu stvari kada vrijeđaš mene sa jebanjem oca i majke i svašta nešto a ne kad nekome kažeš puši kurac to ionako pročitaju ovdje. Tamo ide pogotovo kada sereš po srbima i govoriš kog boli kurac na ubijenu djecu kao na onoj temi i slikao sam im ovo i pritom sam im dao link na temu da vide o čemu sam pisao o temi, a pisao sam o ubijenoj djeci i tim napadima i onda ti napišeš kog boli kurac tako da su se tu najviše zgražali i zbilja te žestoko izvrijeđali i popljuvali bolje da ne pišem što su ti sve govorili a slikat ti sigurno neću jer tamo ljudi pišu sa imenom i prezimenom. Toliko od mene, a to je samo mali dio pa ti vidi. Ići ću do kraja, ima zakon ako treba :D
Image

E da, pitali su i tko ti je ovaj na slici tako da sam im i to objasnio :P
Neka bude i na ovoj stranici ali koliko je ljudi komentirano na faceu ajmeee :P
pa pokaži nam ajde šta si pička

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: SUDNICA

Post by Michel » 09 May 2023, 20:34

Možeš samo patit, ejjj 17 tisuća ljudi je vidjelo što radiš a i sa drugih grupa, a imena sigurno neću pokazat to bi ti napravio ja ne. Pa pa, nećeš više dobiti niti jedan odgovor od mene kakva dvorska luda :P
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Inferno
Posts: 2371
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: SUDNICA

Post by Inferno » 09 May 2023, 20:35

pa izreži imena i tak objavi 🤣🤣🤣

kad bi to bar bila istina ha?

Post Reply