Mediji i covid

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply

Jeste primili svoju dozu?

Normalno, jedva čekam sljedeće doze
2
29%
Nikako i nikad
5
71%
 
Total votes: 7

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 05 Jul 2023, 20:31

A gle, izborio se. Krenuo od ničega i opet ostao relativno normalan gledajući njegove intervjuje.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 11 Jul 2023, 23:23

"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 12 Jul 2023, 08:33

Ma naravno, znao sam to sve odavno.I nikako ne shvaćam ovce koje su blejale u alemku, capka, i mumiju božinčevića i išli stajat u red za cijepljenje....isti kurac ko ovce u crkvi koje gledaju u jednog čovjeka na povišenom i ponavljaju svi u isti glas ko roboti
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 12 Jul 2023, 12:41

meni fali corona, ta 2020. je bila najjača godina. travanj i ljeto 2020. top
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 12 Jul 2023, 13:34

hitman_4 wrote:
12 Jul 2023, 12:41
meni fali corona, ta 2020. je bila najjača godina. travanj i ljeto 2020. top
To šta je bilo sve prazno?
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 14 Jul 2023, 22:29

Code: Select all

https://www.index.hr/magazin/clanak/osjecani-o-ovogodisnjem-ljetovanju-rado-bih-se-vratio-na-pag-ali-nema-se-para/2479695.aspx?index_ref=naslovnica_magazin_prva_d
od 7 ispitanih 6 idu na more. i onda stave ovakav naslov
Image

Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Mediji i covid

Post by Inferno » 14 Jul 2023, 22:38

John_Ryder wrote:
12 Jul 2023, 08:33
Ma naravno, znao sam to sve odavno.I nikako ne shvaćam ovce koje su blejale u alemku, capka, i mumiju božinčevića i išli stajat u red za cijepljenje....isti kurac ko ovce u crkvi koje gledaju u jednog čovjeka na povišenom i ponavljaju svi u isti glas ko roboti
Ja se išao cijepiti zbog toga da čuvam ljude oko sebe :D da se nisam cijepio mogao sam zaraziti nekog i taj netko je mogao umrijeti jer se ja nisam cijepio.

1 + 1 = 2

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 14 Jul 2023, 23:45

"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 21 Jul 2023, 13:03

Vrhunski mini intervju Morgana i Cubea gdje na početku govore o medijima i na kraju ismijavaju cjepiva i ljude koji su ga uzeli to jest ovce. Cube kaže da je cjepivo droga i smrtonosno.

The most polite meeting I have found in quite a while. It displayed how mature grown-ups ought to communicate.
The accidental phrase of "Cancer Culture" was the realest thing said in this interview! Well Said!
Ice Cube presents himself as such a laid back class act. I listen to him and think....he knows his worth, yet comes across as humble, genuine, with no arrogamce or "star" attitude. Gotta love him❤
Ice Cube is an intelligent guy. It's a shame he catches so much heat for speaking his mind. I agree with him on many things. I wish more people in the industry represented their true emotions like he does.
⛔️💉INFORMIRANI (Ne)PRISTANAK
✅ SASTOJCI CJEPIVA - NE MOŽETE donijeti educiranu odluku bez da ste educirani.
U nastavku su SAMO NEKI sastojci cjepiva, koji su ubrizgani u vašu djecu:
◾Formaldehid/Formalin - Visoko toksičan i karcenogen otrov
◾Beta-Propiolakton - Kemijski toksičan i karcenogen. Može uzrokovati smrti ili trajnu povredu nakon kratkom izlaganju malih količina. Korozivna kemikalija.
◾Cetrimonijev bromid - Može oštetiti jetru, kardiovaskularni sistem i centralni nervni sistem.
◾Aluminij hidroksid, aluminijev fosfat i aluminijeve soli - Neurotoksini. Pridonose riziku dugotrajne upale / oticanja mozga, neurološkim poremećajima, autoimunimn bolestima, Alzheimerovoj bolesti, demenciji i autizmu. Prodire u mozak gdje ostoje unedogled.
◾Tiomersal (živa) - Neurotoksin. Izaziva stanična oštećenja, smanjuje oksidacijsko-redukcijsku aktivnost, stanična degeneracija i propadanje stanica. Povezan s neurološkim poremećajima, Alzheimerovom demencijom i autizomom.
◾Polisorbat 80 i 20 - svladava krvno-moždanu barijeru i sa sobom nosi aluminij, timerosal i viruse; omogućujući mu da uđe u mozak.
◾Glutaraldehid - Otrovna kemikalija koja se koristi kao dezinficijens za medicinsku opremu osjetljivu na toplinu.
◾Fetalni goveđi serum - uzima se od fetusa goveda (krava) uzetih od trudnih krava prije klanja.
◾Ljudske diploidne stanice fibroblasta - abortirane fetalne stanice. Strana DNK ima sposobnost interakcije s našom.
◾Stanice bubrega afričkih zelenih majmuna - mogu nositi virus koji izaziva SV-40 kancegoreni virus i koji je već kontaminirao oko 30 milijuna Amerikanaca.
◾Aceton - Može prouzrokovat štetu bubrega, jetre i nervni sistem.
◾E.Coli - Da, dobro ste to pročitali
◾DNA od svinje - svinjski cirkovirus tipa 1
◾Ljudske kulture embrionalnih stanica pluća (od abortiranih fetusa)
* Možete saznati više o svim tim sastojcima na CDC web stranicama. Ohrabrujem vas da svatko učini svoje istraživanje. Obratite pažnju na MSDS od tih kemikalija. Pročitajte tisuće recenziranih studija koje su procjenjivale biološke posljedice koje te kemikalije mogu imati na tijelo, posebno kada se ubrizgavaju.
Faktične činjenice o sastojcima cjepiva:
https://www.cdc.gov/vaccines/pubs/pinkb ... nfc7gjoSIE
#educatebeforeyouvaccinate #injectionisdifferentthaningestion #learntherisks #informedconsent
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articl ... J9n7GQSmy0
Životinjska krv u cjepivima
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/.../amjphn ... 6-0090.pdf
Hrana u cjepivima kao kikiriki ulje itd, pokazuju uzorke kako uzrokuju alergiju na hranu
https://vaccinesafetycommission.org/pdf ... uHXfY81AXw
Vodič za cjepiva
https://vaccine.guide
Zasluga: Iris Figueroa je hrabra duša koja je nazvala Toksikološku ustanovu. Sve sam to istražio. 10. poglavlje u mojoj knjizi Pobjednička majka. www.VictoriousMother.com
Molimo odvojite 30 minuta da potražite sastojke cjepiva. Ako već imate primjerak moje knjige, počnite sa stranice 230 i dobro obratite pažnju na grafikon na stranici 233.
Smrtnost novorođenčadi je OPAO ZA 30 POSTO nakon početka covida? Zašto? Zato što se 'briga o bebama' kroz cijepljenje ne provodi u ovim vremenim.
👉🏾Dodatna zahvala ide Carrie Lieb
Ovo komotno može ići i na temu o raskrinkavanju ali sržat ćemo se raskrinkavanja o cjepivima na ovoj temi.
Stvar je u tome onaj tko to želi znati, saznao je, zalosno je to sto kod ljudi prevladava strah, jer se boje ne upisa djeteta u vrtic, pa zatim u školu (mada je škola obavezna i svi se upisuju, bez obzira na cijepni status), zatim se pitaju a što ako mi dijete oboli od bolesti za koju je mogao biti cijepljen, neznanje/neinformiranost, utjecaj okoline...... Nije jednostavno, ali jednom kada se odlučiš da ne zeliš to sve u svome djetetu, onda ti je samo nebo granica, a pogotovo kada vidiš svoje zdravo dijete, bez ikakvih boleština i antibiotika, znaš da si blagolsovljen i da je tvoja odluka prava ❤️
Meni rekoše da nema dokaza da je bocka uzročnik autizma. Al, rekoše nam mnogo toga. Uvek je bitno KO govori, mnogo više nego šta. OVI su sotonjare, nekromani, ljudožderi, pederasti, hermafroditi, gmo humanoidi, dakle sve samo nisu ljudska božanska bića. Džaba im reči, diplome, marketing.... U mojim očima oni su ništavni, i ne pitaju se ništa. Žao mi je što mnogi roditelji ne potraže rešenje u prirodnom lečenju, sa doooobro proverenim osobljem. Ovi beli mantili sektaši, naučeni kako da skenjaju volju pacijenta, na prvom mestu. Čast retkim izuzecima.
ima dokaza brdo, samo govna nece da naprave sluzbeni study, ko ni za ovaj otrov od covid injection, jer ne zele da se zna istina, normalno. Doslovno ne postoji sluzbeni study koji usporedjuje cjepljenu i necjepljenu djecu, ali ih zato ima nesluzbenih...
na žalost, rasturili su jezgro društva pa kad nema sloge, vode oni kolo. Ima nas istomišljenika celom planetom, u misiji da spasimo sve što možemo... Planeta je naš dom. Neprijatelj se u potpunosti otkrio. A porodica nova se zove ČOVEK. Jer ovi kreteni nisu ljudi, iznutra smrad i tama.
Poslednji intervjuu koji je dala dr Keri Madej pre nego što joj se "slučajno" srušio avion. Na sreću i ona i njen pilot su preživeli, a mogući motiv "iznenadnog" kvara motora aviona je i ovaj intervjuu u kojem je javno govorila o plavom "svetlu" i onome što globalisti ne žele da Vi znate i što ne zna 99% ljudi. Naravno mejnstrim mediji će Vam za ova plava "svetla" reći sve drugo osim istine, ali zato je tu telegram kanal iSTiNA i dr Keri Madej da Vam pojasni o čemu se radi. https://www.facebook.com/permalink.php? ... 5734787881
Ja sam cetvrto dite rodila sa jedva 2 kg...nisam je cijepila. Čak sam i broj mobitela prominila da me ne zovu iz ambulante. Sad samo čekam da mi se centar nakaci jer ona uskoro puni 5 godina. Ne dam i gotovo!!!!!
NE DAJ, MAJKO! 💗
Boc boc :P
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 21 Jul 2023, 13:23

ma samo istražiti kompanije Vanguard i Blackrock i to je to.Kontroliraju hranu, cjepiva,medije...
Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Mediji i covid

Post by Inferno » 21 Jul 2023, 15:14

Tko se neće cijepiti treba ići u prisilnu karantenu jer je opasnost za druge

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 27 Jul 2023, 02:49



Ako dođe do bilo kakvih nemira i ugase internet, SVI NA ULICE!!! I da,dekarbonizacija,a mi smo karbonska bića. I što će biti sa nama, žele ostaviti 10% da im služi i za "dijelove". "Klimatske promjene" neću ni komentirati.
Jedna zanimljiva činjenica o Disney-u: Mickey Mouse je prvi mason koji se pojavio na TV-u.
Pogledajte one bijele rukavice koje nosi i usporedite ih s masonskim rukavicama.
Pozdrav, ljudi koji su bili živi i držali svinje za prve kuge kažu da kad bi svinja uginula nju bi zakopali dok bi ostale svinje bile OK. Što govori samo jedno, žele nas ostaviti bez mesa svinja,tj. bez izvora hrane uopće.
Jedan uzgajivač svinja kod nas kaže da je počelo smanjivanje stoke, i da svi već znaju da se priprema teren za veštačko meso.
Slavonijo sjeti se 1991!!Bože smiluj se i daj da se narod što prije osvjesti poput Danijela i ostalih,i da uzme stvar u svoje ruke!!!A M E N
Nemojte se cudit ako bude brutalnih potresa. Samo jedno promisljanje. Jer sve je vec prikazano kroz filmove. Ako imas vise alata, zasto bi koristio samo jedan da dodes do cilja!? Ako postoji neobicno i ekstremno nevrijeme, zasto ne bi postojali i ekstremni potresi? Razmislite malo.
Sve te priče i distrakcije koje guraju preko svojih agendi su zapravo prikrivanje činjenica da većina država svijeta nema više energije i resursa za način života u potrošačkom društvu. Posebno zapadne države nema struje, nafte a energija je sve. Zato gase proizvodnju i ubijaju stočarstvo i poljoprivredu
]
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 27 Jul 2023, 03:20

Navodno je agenda u cijelom svijetu da se domaće svinje ubijaju, i da gmo prasad ide u prodaju
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 27 Jul 2023, 04:47

Je, ali kako sve ide točno po špagi. Nema tu slučajnosti, treba sse opskrbit, a pogotovo kako polako a sigurno uvode digitalnu valutu.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Mediji i covid

Post by Inferno » 28 Jul 2023, 15:47

Michel wrote:
27 Jul 2023, 04:47
Je, ali kako sve ide točno po špagi. Nema tu slučajnosti, treba sse opskrbit, a pogotovo kako polako a sigurno uvode digitalnu valutu.
Svinje se ubijaju jer imaju kugu, pomor životinja svaki puta kad kruži neka boleština.

To se radi tisućama godina. Ništa novo i nikakve agende nisu u pitanju.

Post Reply