Mediji i covid

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.

Jeste primili svoju dozu?

Normalno, jedva čekam sljedeće doze
2
29%
Nikako i nikad
5
71%
 
Total votes: 7

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 01 Dec 2023, 14:24

"Novi soj svinjske gripe prešao je na čovjeka, još se procjenjuju rizici na ljudsko zdravlje: "Genski je jedinstven"

Ljudi, čuvajte se i pazite, ne ljubit svinje!!!
Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Mediji i covid

Post by Inferno » 01 Dec 2023, 14:57

navodno je mihelica prvi pacijent, dobio od svog nerasta

User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 20 Dec 2023, 23:36

"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 10 Jan 2024, 02:37

Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 10 Jan 2024, 09:52

prestani mrziti žene junferu i incelu jedan!!

Incel je kombinacija riječi "involuntary celibate" (neželjeni celibat) iza kojih stoji pokret muškaraca koji smatraju da nisu sposobni ostvariti romantični ili seksualni kontakt sa ženama. Takvi muškarci se okupljaju na internetskim forumima gdje se osjećaju sigurno kako bi izrazili svoje ženomrzačke stavove te mržnju i agresiju koja se u njima nakuplja zbog vlastitih okolnosti za koje krive društvo. Smatraju da je društvo krivo što ne mogu za sebe pronaći partnerice.

ryderica je junfer i incel :!:
Image

Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 26 Feb 2024, 12:19

Image

Image

kako su se ljudi ponašali za vrijeme corone

14.3.20
Sa namirnicama smo se opskrbili, klinac nema skole pa cu ja biti doma s njim slijedeca 2 tjedna
Muz ce isto vecinu raditi od doma ali ce morati na poneki sastanak i povremeno u ducan
Van cemo samo u setnju na nasip inace cemo poluditi doma
Ne namjeravam se ni sa kim druziti
Džabe sve to za nas koji moramo raditi i primorani smo koristiti javni prijevoz. Svaki dan je ruski rulet.
Trebao bi do frizera na sisanje jer vec sada izgledam zarasteno a ako bude nekakva totalna zabrana rada svega osim trgovina hranom i ljekarni, a ne zna se koliko bi to moglo potrajati, mogao bi izgledati ko Robinson Crusoe... pa sad, sta vi mislite, jel mi pametno otici do frizeraja??
Ne idem na posao. Ni suprug. Doma smo s malom. Imamo neki normalnu zalihu kao sto i inace imamo, lijekove za slucaj, za higijenu i sl. Od hrane nesto smrzntog mesa, jer inace kupimo vecu kolicinu kad nabavljamo, nista posebno, litra ulja i nesto brasna. Najvise me smeta sto ne mogu naci povrce i meso po ducanima, pa svaki dan ulazimo u trgovine. Izadjemo u setnju, doma se igramo, citamo, raduckamo za posao sto nam treba.

Roditelji su mi u godinama, otisli su u viksu na selo i najvise bi voljela da tamo i ostanu dok se situacija ne smiri.
I ja sam odlučila izbjegavati šoping centre i koristiti manje trgovine.
Izolirala sam se od svih osim od najuže obitelji no ni njih ne viđam svaki dan. Čim sjednem u auto koristim - što će nekom biti smiješno ali jbg - vlažne maramice za čišćenje kupaone, one s antibakterijskim i antiseptičkim svojstvima. Jest da su mi ruke suhe ko barut ali ovako se osjećam sigurnije.
Ne idem u kafane, kafiće, nije da ni mogu jer je tu sve zatvoreno. Šetam prirodom, naravno čim dođem doma perem ruke ali to mi je davna navika.
Smatram da bi Zagreb trebao uvesti mjere kao Istra, miješanje ljudi nije u interesu zdravlja.
Radim od kuće, tako da ne moram u ured, s prijateljima komuniciram preko društvenih mreža.
koliko sam pohvatao sve, vani znači treba biti udaljen min. 1m od ljudi, s obzirom da se prenosi kihanjem ili kašljanjem, iako kažu da može ostati u zraku neko vrijeme, je li to znači da netko recimo vani kihne a nije stavio ruku na usta, i ja onda prođem kroz taj takoreć oblak virusnih čestica nakon pola sata postoji mogućnost da mogu uhvatit nešto, iako su za to najmanje šanse? i perem obavezno ruke prije jela, nakon wc-a i kada dođem izvana, ne dodirujem lice i to je to, koliko sam pročitao negdje većina ljudi se zarazi dodirivanjem površina i onda nesvjesno dodirnu lice i eto zaraze
1 Ciljam uvijek na dva metra udaljenosti
2 Nema rukovanja već neko vrijeme
3 Kontakti smanjeni praktički na nulu, osim preko Interneta!
Druženja na odgodi
4 Nema treninga

Ovo prvo smatram generalno najvažnijim, jer nije da si svatko može priuštiti luksuz smanjivanja kontakata (posao nosi svoje)
Ja čuvam svoj pečat i imam povoljniju situaciju
Vjeruj mi teško.

Već sam 4 tjedna u dobrovoljnoj samozolaciji, od tada nikakvih druženja sa bilo kime, nikome ne vjerujem , a i ne želim nikoga imati na savjesti u slučaju da sam se nekako uspio zaraziti (tu i tamo moram otići kupiti hranu npr, ili nešto neodgodivo obaviti vezano za posao) pa da nekome prenesem zarazu.

I ono što mogu reći je da sam se navikao na društvenu izolaciju. Ali sad vidim kako mi je glupo razmišljanje da je mali stan, bez balkona, naravno i bez dvorišta, orijentiran na sjevernu stranu sasvim ok mjesto za život Zvučna izolacija nikakva, susjedi su sada po cijeli dan u stanu. Sve non stop zvoni, lupa, galama po cijeli dan. Sve se čuje. Nema šanse malo odmoriti. Zbilja nije lako. Da barem znam koliko će ovo trajati, bilo bi lakše. A ovako..

Kad ovo završi, gledam da ipak se preselim u kakvu kućicu sa okućnicom. Jer ovakav život je užas.
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 26 Feb 2024, 15:22

Ovce beee beeee beeee jel smijem disat beeee recite mi jel smijem kakat beeee be bee beee
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 05 Mar 2024, 16:47

breaking news!!

pali fejsbuk i instagram, ljudi se ne mogu ulogirati!!

idem odmah na tik tok!!
Image

Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 11 Mar 2024, 21:32

gledam na tik toku video bill clintona kak ulazi u trgovinu, djeluje kao da je lobotomija izvršena na njemu
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 14 Mar 2024, 08:55

BREAKING NEWS!!!

NA GL.KOLODVORU U ZAGREBU IMIGRANTI SE IZBOLI NOŽEVIMA!!!
Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Mediji i covid

Post by Inferno » 14 Mar 2024, 16:40

John_Ryder wrote:
14 Mar 2024, 08:55
BREAKING NEWS!!!

NA GL.KOLODVORU U ZAGREBU IMIGRANTI SE IZBOLI NOŽEVIMA!!!
i?

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 14 Mar 2024, 16:47

Inferno wrote:
14 Mar 2024, 16:40
John_Ryder wrote:
14 Mar 2024, 08:55
BREAKING NEWS!!!

NA GL.KOLODVORU U ZAGREBU IMIGRANTI SE IZBOLI NOŽEVIMA!!!
i?
fanovi u šoku
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 18 Mar 2024, 23:55

Code: Select all

https://www.index.hr/magazin/clanak/paradzikovic-bojala-sam-se-za-svoju-obitelj-a-sina-su-mi-odgojile-majka-i-sestra/2548602.aspx
jedna od najjebozovnijh voditelji al brate koliko patetike. vjerujem da u tom provjerenom nije radila za manje od 5000 eura mjesečno i ako je vjerovati nacionalu bila zajebana šefica. i sad živi dosta luksuzno putovanja, planine,.. što se sad ne posveti hugu nego putuje svjetom što nije jeftino a žena praktični niš ne radi

Code: Select all

https://www.nacional.hr/pokusaj-tajnog-snimanja-uprave-i-prijetnja-smrcu-u-pozadini-smjene-ivane-paradzikovic-iz-provjerenog/
Image

Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Mediji i covid

Post by Inferno » 27 Mar 2024, 06:03

hitman_4 wrote:
18 Mar 2024, 23:55

Code: Select all

https://www.index.hr/magazin/clanak/paradzikovic-bojala-sam-se-za-svoju-obitelj-a-sina-su-mi-odgojile-majka-i-sestra/2548602.aspx
jedna od najjebozovnijh voditelji al brate koliko patetike. vjerujem da u tom provjerenom nije radila za manje od 5000 eura mjesečno i ako je vjerovati nacionalu bila zajebana šefica. i sad živi dosta luksuzno putovanja, planine,.. što se sad ne posveti hugu nego putuje svjetom što nije jeftino a žena praktični niš ne radi

Code: Select all

https://www.nacional.hr/pokusaj-tajnog-snimanja-uprave-i-prijetnja-smrcu-u-pozadini-smjene-ivane-paradzikovic-iz-provjerenog/

ma nju neki sugar daddy financira

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 28 Mar 2024, 12:02

ovaj slučaj iz srbije neodoljivo podseća da 1. sezonu missinga
Image

Image

Image

Post Reply