Vremenska prognoza (i ostale katastrofe)

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Vremenska prognoza (i ostale katastrofe)

Post by Michel » 06 Nov 2023, 11:35

I ja sam to mislio ali na kraju je ispalo da je dosta u pravu, i da govori istinu. Čak i da boluje od šizo, mnogo je uspješnih osoba kroz povijest bolovalo kao Van Gogh recimo. Kostelac se posvetio, praktički svoj život tim stvarima i nevjerojatno je kako pogađa. 9 tisuća ljudi ga već prati na faceu, na dobrom je tragu ne mogu reći da nije.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Vremenska prognoza (i ostale katastrofe)

Post by hitman_4 » 06 Nov 2023, 11:37

svako ko objavi toliko statusa u jednom danu bi trebao biti hospitaliziran. nikad čuo za čovjeka, al očitu mu je potrebna pomoć
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Vremenska prognoza (i ostale katastrofe)

Post by Michel » 06 Nov 2023, 17:55

Zašto bi mu trebala pomoć ako pogađa cijelo vrijeme. Pa bio je na policiji i ukinut mu je prvi face jer je govorio za potrese i pogodio ono za Petrinju, Zagreb. Kad su vidjeli da nemaju dokaza protiv njega, čovjek otvorio novi face i opet raskrinkava potrese i ostale katastrofe diljem svijeta i gle čuda, pogađa. Jedini koji spominje komete da su kometi ti koji uzrokuju sve i koji će završiti ovaj svijet što će se i dogoditi. Svi ovi chemtrailovi po nebu i to što rijetko više vidiš sunce, to elita prska radi kometa koji cijelo vrijeme kruže oko zemlje i uzrokuju potrese, poplave. Isto predictive programing se događa po medijima sa filmovima poput don't look up i slično. Ti kometi se pojavljuju svakih 12 tisuća godina kad se i zadnji put dogodila velika kataklizme. I bit će sve gore tako da se pripremi.

Čovjek ima svoj program pomoću kojeg pogađa. Ali da, tebi je logičnije da 9 tisuća ljudi prsti luđaka i šizofrenika nego da malo bolje istražiš i razmisliš a čovjek konstantno pogađa potrese i to dokazuje. Samo neka tako nastavi :rock:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Vremenska prognoza (i ostale katastrofe)

Post by Inferno » 07 Nov 2023, 09:16

Lik vjeruje u ZMAJEVE

dovoljno rečeno o kredibilitetu

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Vremenska prognoza (i ostale katastrofe)

Post by hitman_4 » 07 Nov 2023, 12:05

svakakvi bolesnici mogu skupiti 10k folovera štogod to znacilo. to si dobro napisao čovjek pogađa u stilu vidio je oblak u obliku kifle i u tome odmah vidi nekakvu opasnost pa napiše status u kojem predviđa nešto veliko i tako 15x dnevno. na kraju se ništa ne desi, al eto ponekad bude potres i onda lik izvuče jedan od statusa di je najavio nešto veliko i kaže da je predvidio potres. pa normalno ak svaki dan najavljujes potres da će se on jednom i desiti :D
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Vremenska prognoza (i ostale katastrofe)

Post by Michel » 07 Nov 2023, 21:29

I opet si u krivu jer nisi ništa istražio što lik radi a ono što mi je zanimljivo da sad tog lika imaš na piku inače nisi takav pa mi je to zanimljivo očito te nešto muči.

Sve što si sad napisao je krivo jer ne izvuče neki potres pa si složi po narativu već pogodi potres danima prije to ti je valjda jasno. Pogodio je za Petrinju i Zagreb danima prije. Pohađao je i dalje, policija ga uhitila i ukinula prvi njegov face. Ljudi se bude, šeraju i vide što se događa. Čovjek jedini govori o kometima koji su tu i kruže i izazivaju katastrofe. Zato elita sa chemtrailovi ma sve to sakriva. Čovjek ima svoj specijalni program na kompjuteru pomoću kojeg sve vidi i zvali su ga već iz Slovenije za suradnju ali tu je elita isto umiješala prste. Uglavnom, površno si ti sve istražio i uz to si lagao da izvlači neki svoj post a najavi kad tad i gdje. Dakle, ne kaže da će biti potres jer tako ti i ja možemo pogađati već kaže da će biti i gdje i kad. Case closed.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Vremenska prognoza (i ostale katastrofe)

Post by John_Ryder » 07 Nov 2023, 21:51

Bratko ja vas pratinnnn, ja vas gledannnn
Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Vremenska prognoza (i ostale katastrofe)

Post by Inferno » 08 Nov 2023, 06:36

A taj ludi seljo je sam napravio taj "program", da mi je znati kojim vještinama samo hahahah

User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Vremenska prognoza (i ostale katastrofe)

Post by Michel » 08 Nov 2023, 09:43

Bravo Igi, samo raskrinkavaj te papke ne mogu vjerovat da u Hrvatskoj imamo ovakvog istraivača koji se širi i koji širi istinu ljudima, oni koji nisu ovce. Svaka čast Igi, legenda.
Image
Image
Image
Image
Image

I evo jučerašnji Igijev live.

Postovanje,
Vaše znanje je genijalno🙏
Svako dobro
Radukem se svakoj Vasoj
Objavi 👍
Od nedavno vas pratim jer sam uvik volila čitati o tim kometama i kako djeluju na našu Zemlju !Vas triba nagraditi a ne loše o vama pisati !Komete su zlokobni glasnici od davnina !
Juce je u Beogradu jedan oblak bio crven i fercerao kao da se pali gasi
Vidjela sam prije tjedan dana to nešto na nebu, sjever, samo što tada još nije bilo toliko blizu pa je i boja bila žuta ali je treperilo i ne nije bio Mjesec- to je bilo lijevo od Mjeseca. Žao mi je što fotka mobom nije toliko dobra da se jasno vidi ono što sam vidjela.
moja me, sada mi je bar jasno da nije nikada ni bila, "prijateljica", tako napala pri spomenu vaših platformi, da nije tužno bilo bi smiješno....i izvrijeđali moj um verbalno i sjetila mi se familije, toliko vas "crni" mrze....ne dajte se
Bio je zemljotres danas u Nepalu
Igore ti si uvijek svoje rekao, na ljudima je dali će vjerovati ili ne... Samo naprijed, ima nas koji te godinama prate 💪... Lp.
I baš to, rekao je i pogodio na vrijeme, prije nego što se išta dogodilo i točno kad će i gdje će biti. Velik je :supz:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Vremenska prognoza (i ostale katastrofe)

Post by hitman_4 » 09 Nov 2023, 10:06

ništa taj nije pogodio
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Vremenska prognoza (i ostale katastrofe)

Post by Michel » 11 Nov 2023, 11:48

Ima zanimljivih vijesti od Igija. I sad ćete vidjeti kako je pogodio. Prije par dana je rekao gdje će biti potres i kad :kokicarenje:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Vremenska prognoza (i ostale katastrofe)

Post by hitman_4 » 11 Nov 2023, 11:53

ne kužim šta je pogodio
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Vremenska prognoza (i ostale katastrofe)

Post by John_Ryder » 11 Nov 2023, 12:15

hitman_4 wrote:
11 Nov 2023, 11:53
ne kužim šta je pogodio
ja isto ništa ne kužim
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Vremenska prognoza (i ostale katastrofe)

Post by Michel » 11 Nov 2023, 12:35

Doslovno vam je sve nacrtano, čovjek je pogodio i sad čekamo još sutra 12. u 9 ujutro kad će se obračunati sa Mjesecom ne doslovno ali će biti blizu pa da vidimo što će se dogoditi. Ovo ostalo je pogodio, kometa je i potvrđena od više zajednica tako da je Igi u pravu. Čovjek diše za ovo od 0 do 24 i pogađa ko na traci.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Vremenska prognoza (i ostale katastrofe)

Post by hitman_4 » 11 Nov 2023, 13:26

opet pitam šta je pogodio. ti mi reci u jednoj rečenici
Image

Image

Image

Post Reply