Društvene mreže

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
Mr. Pest
Posts: 139
Joined: 06 Dec 2015, 00:32

Re: Društvene mreže

Post by Mr. Pest » 19 Aug 2017, 21:41

Malo vremena provodim na faceu, ali internet i društvene mreže ne smatram lošima, nebuloznima, glupima itd...
Čisto iz razloga što ne smatram da internet ima ikakvog utjecaja na ljudski karakter, recimo neka random likica izbaci sise i dupe i tako se naslikava 0-24 u svim mogućim pozama, nakon toga će se naći neki starci koji će reći da je internet zlo i da su prije ljudi bili "viskomoralni" BULLSHIT!!!, društvo ljude sputava da pokažu svoje pravo lice dok im internet dozvoljava da budu kakvi jesu...
Paćenici koji rade žrtve od sebe, narcisi što non-stop slikaju sise/pločice, bolesnici koji lječe frustracije tako što prijete online, djeca koja umisle da su uhvatili boga za bradu pa dijele savjete na youtube videima, ništa to nije novo, internet je samo ispušni ventil, a vjerujem i jedino mjesto na kojem se čovječanstvo može vidjeti u pravom svjetlu...
I've seen enough horror movies to know that any weirdo wearing a mask is never friendly.

Truba
Posts: 1185
Joined: 25 Feb 2007, 01:10
Location: Sarajevo

Re: Društvene mreže

Post by Truba » 19 Aug 2017, 23:42

sace 10 godsina na fejsu
u posljednjih mjesec dvba ga manje koristim
ali stvarno je bio super za ovih 10 god
imam oko 250 peijatelja
vecinu sam nekad negdje osobno upoznao

myspace nisam nikad imao
instagram i tvciter takodjer
www.lasetta.net :axe:

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Društvene mreže

Post by hitman_4 » 20 Aug 2017, 00:03

https://vimeo.com/2069218

sjeća li se netko Zrikke, hrvatske verzije twittera? :D

https://www.vecernji.hr/techsci/trosjed ... ama-837045

trosjed bio popularniji od fejsa prije 10 godina(kod nas)
Image

Image

Image

User avatar
Annabel_Lee
Posts: 432
Joined: 30 Jul 2013, 09:59

Re: Društvene mreže

Post by Annabel_Lee » 20 Aug 2017, 14:22

Profil na Facebooku otvorila sam prije desetak godina kad ovdje još i nije bio toliko popularan (imala sam samo 2 prijateljice xD) i u to sam doba bila puno aktivnija na MySpaceu. Tu pod "aktivnost" smatram istraživanje novih bendova, jer mi i danas FB uglavnom služi za to i za komunikaciju s kolegama novinarima (u početku su se dogovori odvijali na forumu, a onda je postalo puno jednostavnije da to obavljamo u zatvorenoj grupi na FB). Preko mobitela se ne spajam na net jer ne volim tu ideju da sam stalno dostupna, ljudi uglavnom znaju da ću im se javiti kad stignem, da ne provjeravam poruke svakih 10 min. Ne koristim Instagram, ne koristim Twitter, na FB sam pročistila listu prijatelja, tako da ne čitam budalaštine. Za ono za što sam odlučila koristiti FB - jako mi dobro služi. Tu i tamo se čujem s nekim ljudima koje nemam prilike često vidjeti uživo i to je uglavnom to.

Na forumima sam isto tako već nekih desetak godina i nikakav Facebook ne može mi to zamijeniti.

User avatar
Michel
Posts: 11430
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Društvene mreže

Post by Michel » 20 Aug 2017, 16:50

Mr. Pest wrote:
19 Aug 2017, 21:41
bolesnici koji lječe frustracije tako što prijete online
Bravo! Ovo sam i sam doživio kako ovdje tako i uživo. Ne shvaćam nekog tko prijet u online svijetu :facepalm:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

Re: Društvene mreže

Post by Salvador » 20 Aug 2017, 17:02

Michel wrote:
20 Aug 2017, 16:50
Mr. Pest wrote:
19 Aug 2017, 21:41
bolesnici koji lječe frustracije tako što prijete online
Bravo! Ovo sam i sam doživio kako ovdje tako i uživo. Ne shvaćam nekog tko prijet u online svijetu :facepalm:
Ako si s tim mislio na mene, a jesi, onda sam ti s tim mislio reći, da ne bi imao tako dugačak jezik kad bi se sreli uživo, lako ti se praviti faca online. Konstantno me provociraš zato jer to možeš online, ti si debičina stari moj kakve nema. Izvukao bi ti taj jezik da ne bi više progovrio ni rijeć, prgav si previše.
Last edited by Salvador on 20 Aug 2017, 21:02, edited 4 times in total.

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Društvene mreže

Post by hitman_4 » 20 Aug 2017, 17:13

UFC 220: M vs. Salvador :D
Image

Image

Image

User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

Re: Društvene mreže

Post by Salvador » 20 Aug 2017, 17:17

hitman_4 wrote:
20 Aug 2017, 17:13
UFC 220: M vs. Salvador :D
Hahaha.

Ma ne, previše je previše, non stop podjebava. Ali kad bi imao muda reći to u facu, nego non stop dvosmisleno govori, pa takvi ljudi su najveća gamad koji postoje, prave se finjaka,a ispod kože, laži i prijevare, isto ko i političari.

User avatar
Michel
Posts: 11430
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Društvene mreže

Post by Michel » 20 Aug 2017, 17:19

Salvador wrote:
20 Aug 2017, 17:02
Michel wrote:
20 Aug 2017, 16:50
Mr. Pest wrote:
19 Aug 2017, 21:41
bolesnici koji lječe frustracije tako što prijete online
Bravo! Ovo sam i sam doživio kako ovdje tako i uživo. Ne shvaćam nekog tko prijet u online svijetu :facepalm:
Ako si s tim mislio na mene, a jesi, onda sam ti s tim mislio reći, da ne bi imao tako dugačak jezik kad bi se sreli uživo, lako ti se praviti faca online. Konstantno me provociraš zato jer to možeš online, ti si debičina stari moj kakve nema. Izvukao bi ti taj jezik da ne bi više progovrio ni rijeć, prgav si previše.
Samo znam da si mi ti jebao majku, da ti, čovjek sa 40+ godina, prijetio mi tu online, optuživao za nešto iako ja nemam te mogućnosti. S druge strane ja te nisam vrijeđao niti jednom niti sam te lažno optuživao. Sad si malo razmisli ko se ovdje pravi i tko je prgav. Prestani me maltretirat jer se ježim od ljudi poput tebe. Psihološki manipulatori in real life. Dosta mi je bilo takvih u obitelji. Točno znam kakva si vrsta. A sad lagano me pusti na miru jer si ti taj koji napada cijelo vrijeme kao i sad u ovom postu opet vrijeđanje. Iskreno, ne shvaćam al dobro. Online svijet, čovjek sa toliko godina se ide prijetit. Evo da ti zaplješčem :clap:
hitman_4 wrote:
20 Aug 2017, 17:13
UFC 220: M vs. Salvador :D
Ma joj stari ne volim nasilje i uvijek ga izbjegavam. Samo verbalno. Nek si lik puni ego. Internet ratnik.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Društvene mreže

Post by hitman_4 » 20 Aug 2017, 17:23

Salvador wrote:
20 Aug 2017, 17:17
Ma ne, previše je previše, non stop podjebava. Ali kad bi imao muda reći to u facu, nego non stop dvosmisleno govori, pa takvi ljudi su najveća gamad koji postoje, prave se finjaka,a ispod kože, laži i prijevare, isto ko i političari.
mislim da si preosjetljiv
Last edited by hitman_4 on 20 Aug 2017, 18:04, edited 1 time in total.
Image

Image

Image

User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

Re: Društvene mreže

Post by Salvador » 20 Aug 2017, 17:25

Prestani me dozivat onda pa ti se neću javljat. Odmah nakon onog sam ti ti rekao da mi je žao i izvinuo sam se, ali sad to ne mislim, niti malo mi nije žao jer vidim da si upravo takav kakvim sam te opisao. Ti si dečko isfrustriran jer nemaš žene pa se onda iživljavaš online. Da ti nije do svađanja ne bi me konstanto doizivaoi i provocirao, daj odjebi više od mene.

User avatar
Michel
Posts: 11430
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Društvene mreže

Post by Michel » 20 Aug 2017, 17:30

Ma nema tu i jedan i drugi smo krivi. Ne ne, neće ti to proći. Ti si kriv sto posto, kompletno. Ti si taj koji vrijeđa i napada i prijeti sa tučnjavom. Alo, nemamo što razgovarat. Blaženi naš zakon http://zakonipropisi.com/hr/zakon/kazneni- ima zakon, lagano se prijavi. http://zakonipropisi.com/hr/zakon/kazne ... nak-uvreda
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

Re: Društvene mreže

Post by Salvador » 20 Aug 2017, 17:32

Rekao sma ti, odjebi više od mene, ako ima zakon, iskoristi ga, ali brate, makni se više s mene, koliko jebeno puta ti to moram reći. Prozivaš me i onda se prijetiš zakonom, ma odjebi čovječe, nabijem te. Znači ti me možeš podjebavat, a Ja ti ne smijeM ništa reći jer me ti kao kulturno prcaš. Jebem ti mater psihopatsku

User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

Re: Društvene mreže

Post by Salvador » 20 Aug 2017, 17:45

Michel wrote:
20 Aug 2017, 17:30
Ma nema tu i jedan i drugi smo krivi. Ne ne, neće ti to proći. Ti si kriv sto posto, kompletno. Ti si taj koji vrijeđa i napada i prijeti sa tučnjavom. Alo, nemamo što razgovarat. Blaženi naš zakon http://zakonipropisi.com/hr/zakon/kazneni- ima zakon, lagano se prijavi. http://zakonipropisi.com/hr/zakon/kazne ... nak-uvreda
Ja jesam kriv, ali zašto me nakon toga proganjaš po temama, prozivaš me konstantno, ne dopusštaš mi doslovno da sam na forumu. Lijepo sam ti se izvinuo i mislio sam da ćemo krenuti normalnim putem, ali ti me dozivaš i dozivaš, totalni si psihopata. Previše zloće ima u tebi.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Društvene mreže

Post by HorrorHR » 20 Aug 2017, 17:48

Žuti karton Salvador...

Post Reply