Last Post Wins !!!11one

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
John_Ryder
Posts: 12045
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by John_Ryder » 08 May 2023, 23:55

hitman_4 wrote: ↑Wed Dec 22, 2021 21:48 pm
nikome se ovdje ne može vjerovati , pogotovo M kojemu je ovo 2. ili 3. profil. Previše puta ulovljen u laži
Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2371
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Inferno » 09 May 2023, 05:50

Michel wrote:
08 May 2023, 23:44
Aha, znači baniran je :lol: onda sam prilično siguran da zna i dalje šifru i da se nada da će forum doživjeti neki bug i uspjeti se vratiti kao Freddy :P to je njemu mislim konačni cilj.

Na svakom normalnom forumu bi bio baniran i on i njegova dva ostala nicka. Spominjanje majke, oca i psovanje, šovinistički ispadi i vrijeđanje na sve moguće načine i ono što je zanimljivo od sva tri nicka ajd da to malo prikrije, ali od sva tri :prayer:
Realno bi bio baniran jedino ti jer si ti i hitman ista osoba, nemoguće da postoji dvoje toliko glupih ljudi. I zato jer širiš najgluplje teorije od kojih ljudi dobiju proljev ko ja jučer.

i zato jer besramno širiš četničku propagandu i lažno optužuješ napadnuti narod da sam sebi ubija djecu jer eto! Bolesni četnik

User avatar
hitman_4
Posts: 6894
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by hitman_4 » 09 May 2023, 08:28

dobro ryderica, sad je najbitnije da ne preskocis terapiju. znas i sam da bez terapije zamisljaš imaginarnu curu, seksi knjiziciraku na putu do imaginarnog posla :D
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12045
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by John_Ryder » 09 May 2023, 08:51

hitman_4 wrote:
09 May 2023, 08:28
dobro ryderica, sad je najbitnije da ne preskocis terapiju. znas i sam da bez terapije zamisljaš imaginarnu curu, seksi knjiziciraku na putu do imaginarnog posla :D
Ajme kako smiješno, evo baš sam se slatko nasmijao, rijetko dobar humor.
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 09 May 2023, 10:19

hitman_4 wrote:
09 May 2023, 08:28
dobro ryderica, sad je najbitnije da ne preskocis terapiju. znas i sam da bez terapije zamisljaš imaginarnu curu, seksi knjiziciraku na putu do imaginarnog posla :D
:lol:

Ono što je meni najviše zabrinjavajuće je to što je na forumu od 2007. godine to je 15 godina i u tih 15 godina znamo za njegova tri klona (freddy, inferno i cons) i vrlo lako moguće da je imao još klonova. To je prva stvar, druga stvar je zamislit ti koliko se ta osoba psihološki promijenila na gore :jawbreaker: lik vjerojatno ni ne izlazi jer čisto sumnjam da je socijaliziran i da ima social life, posao vjerojatno negdje radi za minimalac ili zbog lijekova koje pije moguće da ima tu uranjenu mirovinu jer je bolestan. Ne znam, čak ga i žalim jer težak i frustriran je to život, život koji ne ide dalje već je 15 godina na mjestu a tko zna koliko to traje. I tužno, i jezivo u isto vrijeme.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by john_constantine » 09 May 2023, 10:33

Michel wrote:
09 May 2023, 10:19
hitman_4 wrote:
09 May 2023, 08:28
dobro ryderica, sad je najbitnije da ne preskocis terapiju. znas i sam da bez terapije zamisljaš imaginarnu curu, seksi knjiziciraku na putu do imaginarnog posla :D
:lol:

Ono što je meni najviše zabrinjavajuće je to što sam na forumu od 2007. godine to je 15 godina i u tih 15 godina znam za svoja tri klona (freddy, michel i hitman) i vrlo lako moguće je da sam imao još klonova. To je prva stvar, druga stvar je zamislit ti koliko sam se psihološki promijenio na gore :jawbreaker: niti ne izlazim jer čisto sumnjam da sam socijaliziran i da imam social life, posao negdje radim za minimalac ili zbog lijekova koje pijem moguće da imam tu uranjenu mirovinu jer sam bolestan. Ne znam, čak se žalim jer težak i frustriran je to život, život koji ne ide dalje već je 15 godina na mjestu a tko zna koliko to traje. I tužno, i jezivo u isto vrijeme.
Dobro si se opisao. Podrška. :rock:
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12045
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by John_Ryder » 09 May 2023, 10:57

john_constantine wrote:
09 May 2023, 10:33
Michel wrote:
09 May 2023, 10:19
hitman_4 wrote:
09 May 2023, 08:28
dobro ryderica, sad je najbitnije da ne preskocis terapiju. znas i sam da bez terapije zamisljaš imaginarnu curu, seksi knjiziciraku na putu do imaginarnog posla :D
:lol:

Ono što je meni najviše zabrinjavajuće je to što sam na forumu od 2007. godine to je 15 godina i u tih 15 godina znam za svoja tri klona (freddy, michel i hitman) i vrlo lako moguće je da sam imao još klonova. To je prva stvar, druga stvar je zamislit ti koliko sam se psihološki promijenio na gore :jawbreaker: niti ne izlazim jer čisto sumnjam da sam socijaliziran i da imam social life, posao negdje radim za minimalac ili zbog lijekova koje pijem moguće da imam tu uranjenu mirovinu jer sam bolestan. Ne znam, čak se žalim jer težak i frustriran je to život, život koji ne ide dalje već je 15 godina na mjestu a tko zna koliko to traje. I tužno, i jezivo u isto vrijeme.
Dobro si se opisao. Podrška. :rock:
Baš to.Opet projecira svoj životni put na druge. :mrgreen:
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by john_constantine » 09 May 2023, 11:48

Ali gramatika i pravopis su mu katastrofa. Ipak je seljak s brega...
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 09 May 2023, 12:09

Danas je baš lijep dan od ranog jutra na nogama, malo sadnje i branje plodova. Došli mi i ljudi kupit dosta toga, nema mi bolje nego reći ljudima da dođu na isti dan teško je to nekad organizirat jer uglavnom dođu mi kad oni mogu zbog posla i slično... Danas sam uspio, nakupovali se ljudi a ja lijepo zaradio u jednom danu koliko neki ljenivci ne vide za mjesec dana. U petak mi dolaze isto par ljudi za nove plodove. E sad, imam lijep plan u glavi kako ću se malo proširit i jedva čekam to ispuniti :supz:

Idem natrag na sadnju i rezanje posla ima. :P
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Inferno
Posts: 2371
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Inferno » 09 May 2023, 12:25

Michel wrote:
09 May 2023, 12:09
Danas je baš lijep dan od ranog jutra na nogama, malo sadnje i branje plodova. Došli mi i ljudi kupit dosta toga, nema mi bolje nego reći ljudima da dođu na isti dan teško je to nekad organizirat jer uglavnom dođu mi kad oni mogu zbog posla i slično... Danas sam uspio, nakupovali se ljudi a ja lijepo zaradio u jednom danu koliko neki ljenivci ne vide za mjesec dana. U petak mi dolaze isto par ljudi za nove plodove. E sad, imam lijep plan u glavi kako ću se malo proširit i jedva čekam to ispuniti :supz:

Idem natrag na sadnju i rezanje posla ima. :P
I šta je bilo kad si se probudio?

User avatar
Inferno
Posts: 2371
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Inferno » 09 May 2023, 12:26

Ajd reci mi ak imaš neku kravu za prodat, al neku kojoj nisi rasturio čmar

User avatar
hitman_4
Posts: 6894
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by hitman_4 » 09 May 2023, 12:28

svaka čast, a našu rydericu je mama probudila oko 6 da popije terapiju, zatim je malo trolao na forumu. Terapija je počela djelovati pa je naša ryderica zaspao ali se probudio oko 9. upalio je igricu koju mu je mama kupila za 45. rođendan, vidio je ženskog lika u igrici što je rezultiralo redovitom masturbacijom. Tako da je i naša ryderica imala ispunjeno jutro :D
Image

Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2371
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Inferno » 09 May 2023, 12:31

hitman_4 wrote:
09 May 2023, 12:28
svaka čast, a našu rydericu je mama probudila oko 6 da popije terapiju, zatim je malo trolao na forumu. Terapija je počela djelovati pa je naša ryderica zaspao ali se probudio oko 9. upalio je igricu koju mu je mama kupila za 45. rođendan, vidio je ženskog lika u igrici što je rezultiralo redovitom masturbacijom. Tako da je i naša ryderica imala ispunjeno jutro :D
Bok Mihaela, ja se svako jutro budim u 5, to mi je rutina. Ujutro mi se najviše da radit na kompu pa da popodne stignem ranije na rekreacije itd.

User avatar
Inferno
Posts: 2371
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Inferno » 09 May 2023, 12:32

I ak se prijaviš kao hidden user neces nikog zavarati, ne brini

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 09 May 2023, 12:35

hitman_4 wrote:
09 May 2023, 12:28
svaka čast, a našu rydericu je mama probudila oko 6 da popije terapiju, zatim je malo trolao na forumu. Terapija je počela djelovati pa je naša ryderica zaspao ali se probudio oko 9. upalio je igricu koju mu je mama kupila za 45. rođendan, vidio je ženskog lika u igrici što je rezultiralo redovitom masturbacijom. Tako da je i naša ryderica imala ispunjeno jutro :D
:lol:

Al točno tako i djeluje kao mamin sin. Mislim, lik igra konstantno igrice i sa svojim drugim klonom Consom, a vidim i treći klon Inferno isto kakav no lifer https://www.youtube.com/watch?v=868BlSS8Wg0

Znači njemu mama kupuje igrice, pa to je bolesnooo onda jer samim time ispašta čitava njegova obitelj jer njemu ionako nema spasa, ali roditelje tako držati kao taoce vlastite bolesti meni je to degutantno.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply