Psihokauč

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
Alastorus
Posts: 2761
Joined: 18 Apr 2011, 15:11
Location: Mount Pleasant Cemetery, Toronto,Canada
Contact:

Re: Psihokauč

Post by Alastorus » 11 Jan 2012, 14:26

Ne sramim se prošao sam već puno dana liječenja, samo kažem da je to sad rijetkost kad se dogodi, bez brige ako postane učestalije, riješit ću problem.
Now I lay me down to sleep, ​
Beside my bed, a Glock I keep. ​
If I should awake, and find you inside, ​
A Coroners van, will be your last ride. ​

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Psihokauč

Post by copycat » 11 Jan 2012, 14:31

Alastorus wrote:Ne sramim se prošao sam već puno dana liječenja, samo kažem da je to sad rijetkost kad se dogodi, bez brige ako postane učestalije, riješit ću problem.

Super :) drago mi je da ti je sve nakraju pomoglo. Najbitnije je zdravlje u životu.

:partyman:

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Psihokauč

Post by Decadentor » 11 Jan 2012, 14:58

Ljecenj?? jel nije u hr samo kljokanje tabletama i to onim extra tako da emos funkcionirat i samo ri se spava?
Image

User avatar
Alastorus
Posts: 2761
Joined: 18 Apr 2011, 15:11
Location: Mount Pleasant Cemetery, Toronto,Canada
Contact:

Re: Psihokauč

Post by Alastorus » 11 Jan 2012, 15:09

Grupne terapije,zasebne terapije, medikamentne terapije, promatranja, odijeli kojekakve vrste ( zatvoreni, otvoreni,noćni), been there, done that.
Now I lay me down to sleep, ​
Beside my bed, a Glock I keep. ​
If I should awake, and find you inside, ​
A Coroners van, will be your last ride. ​

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Psihokauč

Post by Decadentor » 11 Jan 2012, 15:13

meni je frend prico da ga smao kljokaju tabletama i da mu samo bude jos gore, tj bude mu sve svejedno i jedno se vrijeme bio skinio sa tableta i sve super, ostavi ga cura lik zamraci i vrati se na tablete, katastrofa pola godine se gotovo nesjeca..
Image

User avatar
Alastorus
Posts: 2761
Joined: 18 Apr 2011, 15:11
Location: Mount Pleasant Cemetery, Toronto,Canada
Contact:

Re: Psihokauč

Post by Alastorus » 11 Jan 2012, 15:20

Mene su šusali intravenzno jedno vrijeme, jer sam odbijao pita tablete, da vidiš koji je to tek kaos, da ne govorim koliko su "bolničari" izuzetno nježni prema pacijentima...Ma meni je pomoglo samo to što sam skužio da mi život mora krenut u drugom smjeru i da sve što mi se događa jest zapravo nakupina emocija koja nikako da izađe van, pa i kad je izašla bila je u najgorem obliku, našao konstruktivnostu svemu tome i eto, sad funkcioniram normalno :D
Now I lay me down to sleep, ​
Beside my bed, a Glock I keep. ​
If I should awake, and find you inside, ​
A Coroners van, will be your last ride. ​

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Re: Psihokauč

Post by jigsaw » 11 Jan 2012, 15:24

Znači, isplatila se borba :D

User avatar
Alastorus
Posts: 2761
Joined: 18 Apr 2011, 15:11
Location: Mount Pleasant Cemetery, Toronto,Canada
Contact:

Re: Psihokauč

Post by Alastorus » 11 Jan 2012, 15:30

Uvijek se isplati, jer kako god nam se činilo ništa u životu nije borba protiv vjetrenjača, samo je bitno sagledati stvar iz druge perspektive :)
Now I lay me down to sleep, ​
Beside my bed, a Glock I keep. ​
If I should awake, and find you inside, ​
A Coroners van, will be your last ride. ​

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Psihokauč

Post by callac » 16 Jan 2012, 17:41

Jebe me ova glupa prehlada pa svako veče imam borbu sa psihom, ne mogu disati na nos i onda se "davim".. a u grlu stoji knedla koja nikako da il izleti van il da ju progutam. Nikako mi ne paše biti prehlađena u ovakvom psihičkom stanju i iako znam da sam samo prehlađena, ne mogu prestat razmišljati o tome da bi mi moglo biti još nešto i onda slijedi dobro poznata panika..
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Re: Psihokauč

Post by jigsaw » 16 Jan 2012, 19:56

callac wrote:Jebe me ova glupa prehlada pa svako veče imam borbu sa psihom, ne mogu disati na nos i onda se "davim".. a u grlu stoji knedla koja nikako da il izleti van il da ju progutam. Nikako mi ne paše biti prehlađena u ovakvom psihičkom stanju i iako znam da sam samo prehlađena, ne mogu prestat razmišljati o tome da bi mi moglo biti još nešto i onda slijedi dobro poznata panika..
Same here prije 2 tjedna...vjerojatno zato što nisam često bolestan (2 puta godišnje), pa mi je to 'neobično' stanje uvijek izazivalo paniku...

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Psihokauč

Post by metallicat » 17 Jan 2012, 00:35

ah, pričajte mi. zaboli me trbuh i pomišljam na najgore :facepalm: mah, budalaštine.
Image

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Psihokauč

Post by Wheel Smith » 02 Feb 2012, 23:49

u kolicima sam...... kad sam bio mlađi bilo je sjebano još kroz pubertet ali kad sam shvatio da nema nista od plakanja nad samim sobom (ne doslovno jer nikad to nisam radio) meni je to normalno....... uvijek se nađe budala koje pričaju gluposti i sazaljevaju , ali toga ce tu uvijek nažalost bit
:supz: :supz:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Psihokauč

Post by john_constantine » 03 Feb 2012, 05:08

Wheel Smith wrote:u kolicima sam...... kad sam bio mlađi bilo je sjebano još kroz pubertet ali kad sam shvatio da nema nista od plakanja nad samim sobom (ne doslovno jer nikad to nisam radio) meni je to normalno....... uvijek se nađe budala koje pričaju gluposti i sazaljevaju , ali toga ce tu uvijek nažalost bit
ma toga će uvijek biti. Ja sam samo nagluh i korisnik slušnih aparata, ali opet sam prolazio stigmu još od vrtića.

E to objašnjava tvoj nick. :mrgreen:
Michel puši karu.

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Psihokauč

Post by Wheel Smith » 03 Feb 2012, 18:35

:mrgreen:
:supz: :supz:

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Psihokauč

Post by filmofil » 04 Feb 2012, 02:21

Wheel Smith wrote:uvijek se nađe budala koje pričaju gluposti i sazaljevaju , ali toga ce tu uvijek nažalost bit
a moraš shvatit ljude jer je to normalna prva reakcija: 'joj, gle ga, jadan'

ja sam jedan od onih koji ne sažaljevaju nikoga jer znam da je to zapravo kontra efekt i znam kolko se ja osjećam usrano kad se netko ima potrebu sažalit nad mojom 'nesrećom'...mogu se nosit i sam s tim, odjebi, hvala...ali ipak, uz sva ta saznanja, prva pomisao kad vidim čovjeka u kolicima (kad smo već kod toga) mi je: 'poor fuck, jel može drkati? jel njemu horor kad vidi stepenice?'

i takva razno razna idiotska pitanja

s druge strane, sreo sam razne invalide koji su me gledali ko budalu kad sam se pokušao ponašat prema njima kao prema svima drugima...ko da su krejvali za bilo kakvim sažaljenjem...
This is the Zodiac speaking.

Post Reply