Psihokauč

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Psihokauč

Post by elrania » 07 Jan 2012, 15:43

@dingo: evo, pročitala sam sad još jednom ono što si napisao i ja tu osobno ne vidim niš strašno, teško, problematično. kažem ovo zato što se i sama tak ponašam, npr. veća grupica novijih ljudi me skroz isključi i osjećam se sasvim ugodno s tim da se ne petljam s njima, potičem neke razgovore i tuđa mišljenja i ideje za koje me iskreno zaboli. to može onda ofc dovest do tog da sam nekom dosadna, al eto, vrijedi i obrnuto i ne da mi se petljat s mnogima od početka i forsirat nešto sam zato kaj je to 'normalno'.
dobila sam na negdje 2. pojavljivanju na treningu komentar da zaš ne pričam s drugima, ne odem se zajebavat s njima itd. (sad me se čuje redovito i oduševljena sam nekim ljudima tamo), al mislim da je u redu da neki jednostavno malo pričekaju i vide kak tko diše i onda se 'oslobode' s onima koji im najviše pašu.
vidjela sam tu izoliranost ko nedostatak prije, no sad mi poprilično odgovara i nasmijava me kad čujem neke borgovske usporedbe :lol:
oni koji me bolje znaju (malo je takvih, al to je sasvim ok, jer čemu sakupljati ljude oko sebe) će me poptuno drugačije opisati i vjerujem da je i kod tebe tako, tj. sigurna sam, jer eto i ja ti mogu reć da si i normalan i ugodan i dobar itd.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Psihokauč

Post by Wendigo » 07 Jan 2012, 17:10

ajd, lijepo je čuti da nisam neki uber čudak i da postoje ljudi koji me razumiju. :D

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Psihokauč

Post by Asfodel » 07 Jan 2012, 18:31

Joj niste čudaci, jebo vas :lol: (to što Dingo i Filmofil opisuju) brijem da je doosta ljudi takvo pa ne vidim to kao neki problem. Mislim da sam i ja nekad takva, vjerojatno..

No najbolje mi je kad sam povremeno u krugu nekih povučenijih ljudi i kad po njima ispadam "jedna od najsmješnijih osoba", "luđakinja", "legenda", "da me nema trebalo bi me izmisliti" itd :lol: ...no s mojim najbližim prijateljima se ne mogu toliko izdvojiti, jer su oni jako hiperaktivni pa ja stvarno nisam ništa posebno :lol:

Btw, drago mi je da nemam nijednu od nabrojanih dijagnoza u topicu, jer znam ljude koji ih imaju i piju tablete.. Btw, koliko znam, nitko od njih nema/nije imao neke teže probleme općenito u životu (kao neki od nas)
Ne znam što bi bilo da uz sve ove probleme izvana/iz života/prijašnjih trauma itd. imam još i neki u sebi. E to bi bilo fucked up. :?

Ovo što neki kažu da su tip osobe kojoj se jebe živo za sve, nek to prigrle kao najveći blagoslov :) Možda su na putu da žive 100 godina, da sam bar ja takva :prayer:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Psihokauč

Post by metallicat » 07 Jan 2012, 19:00

dinga sam još i najviše puta vidjela/srela uživo, i uvijek si mi bio super, samo zadnji put si bio tiši, ali i na drugom kraju stola pa nisam imala priliku tlačit :lol:
zadro mi se učinio šutljiv, ali kad smo počeli pričat, pale teorije u vodu :mrgreen:
Image

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: Psihokauč

Post by Ašow » 07 Jan 2012, 19:17

Wendigo wrote:ajd, lijepo je čuti da nisam neki uber čudak i da postoje ljudi koji me razumiju. :D
A ono, osoba si s kojom bi hang outao na random.
To znaci qe god kad god di god. Samo rokaj. :)
--------
Last.fm

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Psihokauč

Post by elrania » 07 Jan 2012, 19:23

Asfodel wrote:Možda su na putu da žive 100 godina
ili da razviju shizofreniju :lol:

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Psihokauč

Post by Decadentor » 07 Jan 2012, 22:24

Ašow wrote:
Wendigo wrote:ajd, lijepo je čuti da nisam neki uber čudak i da postoje ljudi koji me razumiju. :D
A ono, osoba si s kojom bi hang outao na random.
To znaci qe god kad god di god. Samo rokaj. :)
Bas to u biti mislim da je ista prica sa svim forumasima koje sam upoznao..
Image

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Psihokauč

Post by Andrej » 08 Jan 2012, 01:05

Vi ste SVI ludi ovde :shock:
SpoilerShow
Šalim se :D Banda mala ali odabrana :partyman: :partyman: :partyman:
We're all mad here...

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: Psihokauč

Post by Ašow » 08 Jan 2012, 06:38

Decadentor wrote:
Ašow wrote:
Wendigo wrote:ajd, lijepo je čuti da nisam neki uber čudak i da postoje ljudi koji me razumiju. :D
A ono, osoba si s kojom bi hang outao na random.
To znaci qe god kad god di god. Samo rokaj. :)
Bas to u biti mislim da je ista prica sa svim forumasima koje sam upoznao..

pa ono, definitivno.
funkcionirali bi ko omanja ekipica.
--------
Last.fm

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Psihokauč

Post by callac » 08 Jan 2012, 10:49

dingo, već sam ti stoput rekla da je s tobom sve u redu!!! Svako od nas se nekome na prvi pogled mogao učiniti drugačijim nego stvarno jeste, zato se treba upoznati i dati priliku, odavno sam prestala donositi neke zaključke na temelju prvog dojma jer me nebrojeno puta zavarao.
Iskreno, mislila sam da nas ima više sa nekim problemom, barem je moja dijagnoza dosta rasprostranjena, al nula bodova. Ne mislim da mi je žao, dapače, al opet se osjećam nekako samo.. overexposed..
jučer sam imala grozan dan što se psihe tiče. i još mi je tlak bio prenizak pa sam stalno bila u polunesvjestici i kao da lebdim.
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Psihokauč

Post by filmofil » 08 Jan 2012, 14:08

ak te tješi, znam ja puno ljudi sa sličnim problemom...nisi sama :)

inače, najfascinantniji mi je slučaj jedne dosta bliske osobe koju sam poznavao godinama i činilo se da ju ništa u životu previše ne dira, uvijek je djelovala samopouzdano i zadovoljno...onda jednim slučajnim razgovorom (kojeg je potakla jedna velika slučajnost) saznam da ta osoba cijeli život pati od prilično teških psihičkih poremećaja zbog nekih trauma...I was like wtf, that's impossible, kasnije sam premotavao filmove u glavi i skužio da sve to zapravo ima smisla iako se činilo da su to samo epizode pod utjecajem alkohola ili stvari koje se dese svima u afektu

eto, zanimljivo iskustvo, zato nemojmo tako odrješito otpisivati wendiga kao normalnu osobu :mrgreen:
This is the Zodiac speaking.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Psihokauč

Post by john_constantine » 08 Jan 2012, 14:23

Svi skrivaju svoje probleme ispod maske. Nije to ništa novo niti fascinatno. Ja tako živim cijelo vrijeme. Isto znam jednu tešku depresivnu osobu, a izvana u društvu dobra, zadovoljna i sve to. Gluma, a doma pije tablete i ima teških problema...
Michel puši karu.

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Psihokauč

Post by filmofil » 08 Jan 2012, 15:48

ma čudno je kad ti je netko blizak i misliš da znaš sve o njemu, a zapravo ne znaš ništa
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: Psihokauč

Post by Ašow » 08 Jan 2012, 15:50

http://www.youtube.com/watch?v=WP-X3Ef_ ... re=related
Zapalite cigaretu, poslušajte ovu stvar, zažmirite, malo zastanite i prepustite se.
--------
Last.fm

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Psihokauč

Post by john_constantine » 08 Jan 2012, 15:58

filmofil wrote:ma čudno je kad ti je netko blizak i misliš da znaš sve o njemu, a zapravo ne znaš ništa
da, znam. Ma koliko god smo bliski, svejedno nam je teško reći neke stvari. Imam isto blisku prijateljicu s kojom sam se jučer našao, ali u jednoj teškoj situaciji, vidim da nešto nije u redu. A ona nije htjela govoriti o tome i jednostavno tada nisam htio navaljivati. A tek poslije mjesec dana mi je priznala da je počinila suicid i da je na psihijatriji. I danas mi je još krivo što nisam taj dan bio uporan ili nešto, pa bi joj bar pomogao ili da mi je rekla za to.

Misliš da znaš sve o bliskoj osobi dok joj se ne dogodi nešto...
Michel puši karu.

Post Reply