Što mi je maknulo smješak danas?

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by hitman_4 » 12 Aug 2023, 13:49

Michel wrote:
12 Aug 2023, 13:38
hitman_4 wrote:
12 Aug 2023, 12:03
sramotan odnos grka pema blubačima
Već su me zvali neki od glavnih boysa da im pomognem u raskrinkavanje Grka a ja rekoh gledajte nemam ništa protiv navijanja, bodrenja za svoj klub ali meni Dinamo ime nije sveto i da se grozim nasilja i huligana i uz dužno poštovanje ne mogu vam pomoći. Poslije toga su bili šokirani kako čvrst i siguran imam stav i karakter da su me još više molili.

Žao mi je bilo dečkiju pa sam im rekao da ću im javiti ako se predomislim. Da sam im jedna od posljednjih nada.
možda da se povežeš sa hambijem bambijem i raletom te na taj način pomogneš našim blubačima!!
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by john_constantine » 12 Aug 2023, 14:34

John_Ryder wrote:
12 Aug 2023, 13:40
Michel wrote:
12 Aug 2023, 13:38
hitman_4 wrote:
12 Aug 2023, 12:03
sramotan odnos grka pema blubačima
Već su me zvali neki od glavnih boysa da im pomognem u raskrinkavanje Grka a ja rekoh gledajte nemam ništa protiv nabijanja, bodrenja za svoj klub ali meni Dinamo ime nije sveto i da se grozim nasilja i huligana i uz dužno poštovanje ne mogu vam pomoći. Poslije toga su bili šokirani kako čvrst i siguran imam stav i karakter da su me još više molili.

Žao mi je bilo dečkiju pa sam im rekao da ću im javiti ako se predomislim. Da sam im jedna od posljednjih nada.
ahhaahahAhahahhahahahahaahahahahahhahaahahhaha
:prayer: :prayer: :prayer:

Grci pišaju od smijeha na ovo.
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by John_Ryder » 12 Aug 2023, 15:07

john_constantine wrote:
12 Aug 2023, 14:34
John_Ryder wrote:
12 Aug 2023, 13:40
Michel wrote:
12 Aug 2023, 13:38


Već su me zvali neki od glavnih boysa da im pomognem u raskrinkavanje Grka a ja rekoh gledajte nemam ništa protiv nabijanja, bodrenja za svoj klub ali meni Dinamo ime nije sveto i da se grozim nasilja i huligana i uz dužno poštovanje ne mogu vam pomoći. Poslije toga su bili šokirani kako čvrst i siguran imam stav i karakter da su me još više molili.

Žao mi je bilo dečkiju pa sam im rekao da ću im javiti ako se predomislim. Da sam im jedna od posljednjih nada.
ahhaahahAhahahhahahahahaahahahahahhahaahahhaha
:prayer: :prayer: :prayer:

Grci pišaju od smijeha na ovo.
Tko god ovo pročita piša od smijeha, frajer nezna više šta bi slagao, gori nego bađunko i golubović u najboljim danima :lol:
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by john_constantine » 12 Aug 2023, 16:48

Ma michel bi trebao pisati scenarije za krv nije voda i sudnicu.
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by Michel » 12 Aug 2023, 17:24

hitman_4 wrote:
12 Aug 2023, 13:49
Michel wrote:
12 Aug 2023, 13:38
hitman_4 wrote:
12 Aug 2023, 12:03
sramotan odnos grka pema blubačima
Već su me zvali neki od glavnih boysa da im pomognem u raskrinkavanje Grka a ja rekoh gledajte nemam ništa protiv navijanja, bodrenja za svoj klub ali meni Dinamo ime nije sveto i da se grozim nasilja i huligana i uz dužno poštovanje ne mogu vam pomoći. Poslije toga su bili šokirani kako čvrst i siguran imam stav i karakter da su me još više molili.

Žao mi je bilo dečkiju pa sam im rekao da ću im javiti ako se predomislim. Da sam im jedna od posljednjih nada.
možda da se povežeš sa hambijem bambijem i raletom te na taj način pomogneš našim blubačima!!
Ma ne bi s njima ni da mi plate. Evo, prije desetak minuta me zvao njihov odvjetnik dal' mogu mu pomoći kako sa raskrinkavanjem pa sam mu rekao da sam Boysima rekao da jednostavno ne želim ali da ne ispadnem bahat rekao sam mu da ako želi mogu mu biti savjetnik to je najmanje što mogu učiniti pa ga malo uputit kako se raskrinkava tako da ću jednim dijelom i pomoći.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by John_Ryder » 12 Aug 2023, 17:39

john_constantine wrote:
12 Aug 2023, 16:48
Ma michel bi trebao pisati scenarije za krv nije voda i sudnicu.
Al pogle ga kako sam sebi odgovara na svakoj temi sa hitman profila, ne sjećam se da je na forum.hr bilo takvih bolesnika... :facepalm:
Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by Inferno » 13 Aug 2023, 07:39

Michel wrote:
12 Aug 2023, 17:24
hitman_4 wrote:
12 Aug 2023, 13:49
Michel wrote:
12 Aug 2023, 13:38


Već su me zvali neki od glavnih boysa da im pomognem u raskrinkavanje Grka a ja rekoh gledajte nemam ništa protiv navijanja, bodrenja za svoj klub ali meni Dinamo ime nije sveto i da se grozim nasilja i huligana i uz dužno poštovanje ne mogu vam pomoći. Poslije toga su bili šokirani kako čvrst i siguran imam stav i karakter da su me još više molili.

Žao mi je bilo dečkiju pa sam im rekao da ću im javiti ako se predomislim. Da sam im jedna od posljednjih nada.
možda da se povežeš sa hambijem bambijem i raletom te na taj način pomogneš našim blubačima!!
Ma ne bi s njima ni da mi plate. Evo, prije desetak minuta me zvao njihov odvjetnik dal' mogu mu pomoći kako sa raskrinkavanjem pa sam mu rekao da sam Boysima rekao da jednostavno ne želim ali da ne ispadnem bahat rekao sam mu da ako želi mogu mu biti savjetnik to je najmanje što mogu učiniti pa ga malo uputit kako se raskrinkava tako da ću jednim dijelom i pomoći.
I jel ti stara dala sretni završetak kad si se probudio?

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by Inferno » 20 Aug 2023, 19:00

fali miheala da ju malo sprdamo, nije zabavno kada samo šuti i prima kao dobra kujica

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by Inferno » 21 Aug 2023, 15:16

piše 101 user online, a nitko da posta

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by John_Ryder » 21 Aug 2023, 18:12

Inferno wrote:
21 Aug 2023, 15:16
piše 101 user online, a nitko da posta
sve botovi
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by Michel » 29 Aug 2023, 18:54

Ljudi koji igraju igrice. Mislim, maknulo mi je smiješak jer mi ih je žao i volio im pomoći jer tim ljudima treba pomoć :( zatvaraju se u sebe, sjede po cijele dane doma, godine im prolaze a oni u 30-ima i 40-ima igraju doma igrice. Igraju i igraju. Baš mi ih je žao, nadam se da će naći svoj put iz tog svijeta.

I još mi je maknulo smiješak danas moj prijatelj par ulica dalje ima depresivne epizode i traži konstantno psihološku podršku drugih. Dramatizira što su ga u školi maltretirali. Muči ga i eutanazija, spominjao je neku 400tu godinu i Grčku svašta kakva budala al dobro mora se znat nositi sa time. I još se žalio što ga direktorica uzima za primjer kao nekog ko radi greške i pljuje ga pred svima pa se na neke ljestve žalio koje su rasklimane svašta. Stalno se žali i baš je nesretna osoba :(
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by John_Ryder » 29 Aug 2023, 19:18

Michel wrote:
29 Aug 2023, 18:54
Ljudi koji igraju igrice. Mislim, maknulo mi je smiješak jer mi ih je žao i volio im pomoći jer tim ljudima treba pomoć :( zatvaraju se u sebe, sjede po cijele dane doma, godine im prolaze a oni u 30-ima i 40-ima igraju doma igrice. Igraju i igraju. Baš mi ih je žao, nadam se da će naći svoj put iz tog svijeta.

I još mi je maknulo smiješak danas moj prijatelj par ulica dalje ima depresivne epizode i traži konstantno psihološku podršku drugih. Dramatizira što su ga u školi maltretirali. Muči ga i eutanazija, spominjao je neku 400tu godinu i Grčku svašta kakva budala al dobro mora se znat nositi sa time. I još se žalio što ga direktorica uzima za primjer kao nekog ko radi greške i pljuje ga pred svima pa se na neke ljestve žalio koje su rasklimane svašta. Stalno se žali i baš je nesretna osoba :(

Imaš poremećaj ličnosti.Više ni sam neznaš u kojem svijetu živiš.Svaki dan nešto novo izmisliš...
Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by Inferno » 29 Aug 2023, 21:39

:skrujufakju:
Michel wrote:
29 Aug 2023, 18:54
Ljudi koji igraju igrice. Mislim, maknulo mi je smiješak jer mi ih je žao i volio im pomoći jer tim ljudima treba pomoć :( zatvaraju se u sebe, sjede po cijele dane doma, godine im prolaze a oni u 30-ima i 40-ima igraju doma igrice. Igraju i igraju. Baš mi ih je žao, nadam se da će naći svoj put iz tog svijeta.

I još mi je maknulo smiješak danas moj prijatelj par ulica dalje ima depresivne epizode i traži konstantno psihološku podršku drugih. Dramatizira što su ga u školi maltretirali. Muči ga i eutanazija, spominjao je neku 400tu godinu i Grčku svašta kakva budala al dobro mora se znat nositi sa time. I još se žalio što ga direktorica uzima za primjer kao nekog ko radi greške i pljuje ga pred svima pa se na neke ljestve žalio koje su rasklimane svašta. Stalno se žali i baš je nesretna osoba :(
Čak da i postoji taj lik, opet mu je život 5 puta bolji od tvog

User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by Michel » 30 Aug 2023, 19:31

Maloljetnicu vukao zetov autobus 40 metara tu kod mene. Došla u Zaprešić prvo kod doktora koji je doslovno 3, 4 minute pregledao, majka joj poludila i otišli u klaićevu gdje je bila 3 dana. Sramota!
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by John_Ryder » 30 Aug 2023, 19:54

Michel wrote:
30 Aug 2023, 19:31
Maloljetnicu vukao zetov autobus 40 metara tu kod mene. Došla u Zaprešić prvo kod doktora koji je doslovno 3, 4 minute pregledao, majka joj poludila i otišli u klaićevu gdje je bila 3 dana. Sramota!
Jel se zove Lukrecija?
Image

Image

Post Reply