Što mi je izmamilo smješak danas?

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by Michel » 07 Jun 2023, 18:24

john_constantine wrote:
07 Jun 2023, 12:09
Michel wrote:
07 Jun 2023, 10:14
john_constantine wrote:
07 Jun 2023, 09:51


Nisu homići ništa krivi, nego vi koji krivite homiće za nešto što ste sami krivi.

Vremena su se promijenila, a to nema veze s homokseksualcima, elitom i ne znam čime sve.

Činjenica je da su 90 % muških zaostali u petom stoljeću, pa vide prijetnju u svemu. A ne kuže da su mentalno zaostali u razvoju.

Teško je maknuti se od mamine sise, to je problem.
Ti stvarno kurca ne shvaćaš jednostavno si preograničena osoba za shvaćanje onoga što ti pišem. Jedino što je zaostalo je ovo današnje 21. stoljeće i to svatko tko ima mozga zna. Evo jedan dobar komentar koji govori činjenice.
Ono što je izumljeno u pedesetima ili ranije. Televizija (pa i u boji), telefon, radio, tranzistori i kompjuteri, automobili, atomska energija, električna energija, razna cjepiva i lijekovi, kemijske supstance, plastika i sve o čemu se priča su izumi proizvodi vremena prije 1960. I mnogo toga, gotovo sve štoi mi danas, samo malo usavršeno koristimo. To doba (1850-1950-tih) je bilo daleko kreativnije i dalo je gotovo sve tehnološke izume koje danas koristimo. Sve ovo je samo nadgradnja i unaprijeđivanje onoga što su ljudi onda, iz ničega izumili i stvorili. Mi smo tako visoko, kako se to kaže, zato jer stojimo na leđima divova iz tog vremena. Ali unazad pedesetak godina, unatoč ogromnim sredstvima izdvajanim za znanost (koje se btw. troše na svakakve gluposti i "znanosti") vrlo malo, skoro ništa, temeljnog i fundamentalno novog je izmišljeno.

Ono što jeste izmišljeno od šezdesetih do danas su upravo gay-parade, reality showowi, beskrupulozni tabloidi, radikalni feminizam, sex-shopovi, sustavno rušenje moralnih normi i relativiziranje baš svakog, koliko god odvratan i nastran bio, oblika ponašanja, masovno "psiholanaliziranje", "rasna integracija", "multikulturalnost" i "politička korektnost", izfabricirane ekonomske krize i slomovi da se pokriju gubitci pohlepnih banaka, sveopća prezaduženost, sebični hedonizam i histerični potpuno besmisleni konzumerizam, "bijela kuga" u bjelačkim zemljama i neobuzdan neodrživi porast populacije u trećem svijetu, gomila kvaziznanosti "humanističkih usmjerenja", plastična kirurgija i botox, svinjske i ptičje gripe (da bi nam multinacionalne korporacije prodale nepotrebne, pa i opasne lijekove), "adult" TV kanali potpuno dostupni djeci, crack, speed, "bombončići, masovna zloupotreba heroina, kokaina i drugih droga, estradizacija politike, rušenje kriterija u mnogim javnim djelatnostima (vojska, policija, vatrogastvo) da bi se zadovoljile razne "kvote", besramno reklamno konzumerističko iskorištavanje dječje naivnosti (barbike, pokemoni i sl.), razni 24 sata, RTL-i, "Sex i grad" i "Will i Grace", meksičke sapunice, Oprah, "Big brotheri" i "Farme".

Te i slične pojave su autohtoni proizvod ovog "ponosnog vremena". I baš nijedna nije čovječanstvu donijela ništa dobrog. Nego upravo kako čovjek kaže degeneraciju. Društvenu, individualnu, tjelesnu, i prije svega moralnu i intelektualnu. A svakako ova nametnuta buka o homoseksualcima, njihovim "pravima", uličnim orgijanjima (tzv. "parade") su jedan od najtipičnijih oruđa, ali i pokazatelja te degeneracije. Od toga su neke stvari pedesetih bile zabranjene a ostale nezamislive. I zato je to vrijeme bilodaleko zdravije, kreativnije i progresivnije.
I zato i gore taj video od Joeya savršeno opisuje stanje stvari.
john_constantine wrote:
07 Jun 2023, 09:52
Jebemu, 99 % katolika je u strahu od 1 % sljedbenika koji prakticiraju kama sutra
:facepalm:

Većina koji prakticiraju kama sutra su hetero osobe.
A daj ne seri, jebote. Ti vjeruješ u samo ono što tebi odgovara.

Homokseksualnost već odavna postoji, samo je bila sramota govoriti o tome. Jer radi takvih idiota poput tebe, puno ljudi je mučeno, ubijeno ili završilo u ludnici na elektrošokovima da bi ih "preobratili".

Samo ti hoćeš čuti svoju istinu jer te iz nekog razloga Homokseksualne osobe uznemiravaju. A nemaš niti ženu niti djecu. Za to ti Homokseksualci i elita nisu krivi.

Ostalo se neću niti raspravljati. Samo se drži onoga što tebi odgovara. Ovo uopće nije rasprava, nego idiotarija bazirana na izmišljenim činjenicama

ČINJENICA JE DA VI INCELI MRZITE SVE OKO SEBE!
Pa ti si se sad otkrio da si homić. I trolaš, jer i dalje ne shvaćaš napisano ponašaš se kao ženska osoba koja reagira s emocijama. Projekcija samoga sebe, jedini si koji etiketira i koji ima bolesna razmišljanja. Čestitam, incel si. Mislim, pogledajte incela
Image
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by john_constantine » 07 Jun 2023, 18:27

Nemaš argumenata. To te jebe.
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by Michel » 07 Jun 2023, 18:37

Trolaš i to loše. Šovinistu
Image
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by john_constantine » 07 Jun 2023, 18:55

Izlizala ti se fora. A uz to i dalje nemaš nikakve argumente, picopatniče.
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by Michel » 07 Jun 2023, 19:01

Evo kad te cura zašamara

Image
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by john_constantine » 07 Jun 2023, 19:18

Ja bar znam kuhati, bolesniče....
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12045
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by John_Ryder » 07 Jun 2023, 19:23

Oke, al malo je glupo vadit tuđe postove iz 2006.
17 godina je prošlo ej!
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by john_constantine » 07 Jun 2023, 19:36

John_Ryder wrote:
07 Jun 2023, 19:23
Oke, al malo je glupo vadit tuđe postove iz 2006.
17 godina je prošlo ej!
I to već po deseti put. Naporan je više...
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 6892
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by hitman_4 » 07 Jun 2023, 20:25



strašno šta je čovjek doživio
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by john_constantine » 07 Jun 2023, 20:58

Komentari su najbolji. :prayer:
Michel puši karu.

User avatar
Inferno
Posts: 2371
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by Inferno » 07 Jun 2023, 22:32

Šta je to s tim nekim forama svi su jedan čovjek, dupli trodupli profili, teorije da se neko obogatio od titlova....osjećam se ko Alisa u Wonderlandu kad tu čitam, imam osjećaj da tu nekoliko ljudi ili jedan koji glumi nekoliko pije paint thinner za ručak

John_Ryder
Posts: 12045
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by John_Ryder » 07 Jun 2023, 23:59

Navodno su jedna te ista osoba Hitman/Michel/Inferno/Lemonzo
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by Michel » 08 Jun 2023, 00:39

Bolesnooo :P
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12045
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by John_Ryder » 08 Jun 2023, 01:31

Michel wrote:
08 Jun 2023, 00:39
Bolesnooo :P
Booooollllessssnoooooooooo
Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2371
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by Inferno » 08 Jun 2023, 08:02

John_Ryder wrote:
07 Jun 2023, 23:59
Navodno su jedna te ista osoba Hitman/Michel/Inferno/Lemonzo
Ja potvrđujem da sam ja samo ja.


Trebamo se confirmat nekak

Post Reply