Muški kutak

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
Alastorus
Posts: 2761
Joined: 18 Apr 2011, 15:11
Location: Mount Pleasant Cemetery, Toronto,Canada
Contact:

Re: Muški kutak

Post by Alastorus » 25 May 2012, 15:25

Opskrba mačkama u tijeku.
Now I lay me down to sleep, ​
Beside my bed, a Glock I keep. ​
If I should awake, and find you inside, ​
A Coroners van, will be your last ride. ​

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Muški kutak

Post by Asfodel » 25 May 2012, 15:33

Slažem se u ovome da je odvratno kad znaš da je netko bio s cijelim gradom. Nije da brinem o tome i slažem popise i brojim, ali kad je neki stvarno ekstreman slučaj - onda mi je to stvarno odvratno.

Što se tiče ovog drugog, ti Green imaš "specifičnu" okolinu, koliko sam skužila iz svega.

Okolinu možeš i birati, no ako si odrastao u tome svemu i izlaziš na takva mjesta, onda vjerojatno počneš dobivati dojam da su svi ljudi posvuda takvi i da su sve cure više manje sponzorušastih osobina. Žao mi je što su kod tebe samo takva iskustva.
Hoću reći da postoji drukčije. Ne bih htjela zvučati isključivo, ali taj tvoj stav jedino mogu čuti od likova koji izlaze na mondena/fensi i cajkaška mjesta..i druže se s takvim ljudima.

Recimo, ja pripadam malčice drukčijem svijetu i ne poznajem nijednu pravu sponzorušu (kad kažem poznajem, mislim da se krećemo na istim mjestima, a to je puno mjesta) pa meni onda te tvoje sponzorušaste litanije zvuče kao sf :lol:
Ovdje ako je netko drolja, je jednostavno obična lakša djevojka kojoj nije bitno jel ti voziš nešto bijesno ili uopće imaš vozačku. Jednostavno je laka bez nekih drugih materijalnih pretenzija. To što se odvija u njenoj glavi i jel stvarno jest netko tko žudi za sponzorom, ne možemo znati - jer se ne ispoljava prema van.

@Cat - dogovorite se da budete zajedno ako ostanete samci u toj i toj godini, znaš onu foru :lol:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Muški kutak

Post by GreenHornet » 25 May 2012, 15:58

Asfodel wrote: ali taj tvoj stav jedino mogu čuti od likova koji izlaze na mondena/fensi i cajkaška mjesta..
Pa ovdje prakticki i nemas drugih mjesta. :lol:
Mislim,ima i techno partya;ali tu dolazimo do TECHNO SPONZORUSA-moras imati redovito droge za tratavati nju i frendice joj. :lol: A bogme,mogu cure momacki povuci. :mrgreen:

Doduse,imao sam posla nedavno sa jednom sto je "samo" drolja,i vjeruj mi,takve su mi neusporedivo draze od sponzorusa. :D
Last edited by GreenHornet on 25 May 2012, 16:02, edited 1 time in total.
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Muški kutak

Post by GreenHornet » 25 May 2012, 16:00

Fräulein Unbekann wrote:GreenHornet: +Možda imaš Edipov kompleks? :D
Ajde ludo! :finga:
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Muški kutak

Post by callac » 25 May 2012, 16:36

potpisujem Asfodel, definitivno se krećeš na krivim mjestima..i provjereno znam da ima alternative u Dubrovniku jer jedan frend izlazi isključivo na takva mjesta. A ako već sa tih dvajstnešto godina ne možeš pregrmiti što je neka curica bila sa par likova, šta misliš kako je ekipi od 30+ koja još nema nikoga? Vjeruj mi, nakupi se, htio ne htio, pokušaš s nekim, nadaš se da je to to, a ono šipak i evo ti još jedne "crtice" iliti još jednog tipa/ženske s kojim si bio/bila.. Osobno niti ne bih htjela niti u ludili imati dečka ili nedobog muža koji je bez većeg iskustva, em se nije "iživio" em ziher nema pojma šta radi ili (a to je najčešće stvar) ima veeeliki problem. I poklonik sam one izreke da što ne znaš, ne može te povrijediti, uopće ne želim kopati po nečijoj prošlosti niti volim da netko kopa po mojoj, jer nikad ne možeš pravilno staviti u kontekst zašto su se neke stvari dogodile i zašto sam ja ili netko drugi bio sa tom određenom osobom, zašto i kako je završilo, bla bla bla.. I uvijek se sjetim sestre i sebe kako smo govorile u srednjoj: ne zanima me matematika, povijest, zemljopis.. bitnija mi je kemija i tjelesni :supz:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Muški kutak

Post by GreenHornet » 25 May 2012, 16:55

Nisam ti bas od alternativnog djira,iako bogme i medu njima ima odredene vrste sponzorusa.Koliko sam puta vidio da doslovce manekenka hoda sa grdobom samo zato jer je clan nekog lokalnog banda ili je dobro upucen u punk/metal/hc.Te su mi cak i gore od "klasicnih" sponzorusa,posto potonje izvuku kakvu-takvu korist.
A sto se tice kopanja po proslosti?!Hm,nisam ni ja za kopanje,ali bome se nije lose "raspitati".Zamisli,s curom si par godina i pred brak slucajno saznas da je,karikiram-pobacila dva puta sa dva razlicita tipa.Znaci,bolje sprijeciti nego lijeciti.
Znam lika odavde kojemu je na slavlju kad je dobio dijete bilo 3 (od 10 na slavlju ukupno) likova koji su mu spavali sa zenom.Iskreno,radije bi do nekih godina bio sam,nego da mi se tako nesto dogodi.
Btw,moram komentirati i ovu "sto ne znas,nije se ni dogodilo".Istina.Ali znaju drugi.U mnogim primjerima koje znam-cijeli grad im se ruga kad prodju sa zenom,a nesretnik uvjeren da je skoro pa nevina bila.
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
Fräulein Unbekann
Posts: 484
Joined: 31 Aug 2011, 13:24
Location: Oblivion
Contact:

Re: Muški kutak

Post by Fräulein Unbekann » 25 May 2012, 17:06

Pa zar je moguće da nema ni jedna obična, normalna devojka za tebe? :D
Btw, ne vidim zašto je žena s prošlošću toliko šokantna za tebe.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Muški kutak

Post by Asfodel » 25 May 2012, 18:34

GreenHornet wrote:Nisam ti bas od alternativnog djira,iako bogme i medu njima ima odredene vrste sponzorusa.Koliko sam puta vidio da doslovce manekenka hoda sa grdobom samo zato jer je clan nekog lokalnog banda ili je dobro upucen u punk/metal/hc.Te su mi cak i gore od "klasicnih" sponzorusa,posto potonje izvuku kakvu-takvu korist.
A sto se tice kopanja po proslosti?!Hm,nisam ni ja za kopanje,ali bome se nije lose "raspitati".Zamisli,s curom si par godina i pred brak slucajno saznas da je,karikiram-pobacila dva puta sa dva razlicita tipa.Znaci,bolje sprijeciti nego lijeciti.
Znam lika odavde kojemu je na slavlju kad je dobio dijete bilo 3 (od 10 na slavlju ukupno) likova koji su mu spavali sa zenom.Iskreno,radije bi do nekih godina bio sam,nego da mi se tako nesto dogodi.
Btw,moram komentirati i ovu "sto ne znas,nije se ni dogodilo".Istina.Ali znaju drugi.U mnogim primjerima koje znam-cijeli grad im se ruga kad prodju sa zenom,a nesretnik uvjeren da je skoro pa nevina bila.
Ne kužim kako ovo može biti gore od sponzoruše koja traži isključivo materijalnu korist :lol: A i ne kužim kako ti osobno to više odobravaš, malo si kontradiktoran.

Što se tiče ovog ispod, ne znam što bih rekla :) Ti bi ostavio curu koju voliš pred brak, jer si saznao za te pobačaje? :o

S tim konzervativnim stajalištima i općenito brigom što će tko misliti od obitelji/susjeda/sugrađana - načekat ćeš se dok dođeš do neke koja je bliska djevici Mariji.
A i morat će biti dosta mlada, iz razloga koje je Callac navela (tehnička nemogučnost nalaženja osobe u dvadesetima i tridesetima bez iskustva)
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Muški kutak

Post by Andrej » 25 May 2012, 18:57

Nema potrebe nešto posebno se zamarati nečijom prošlošću. Ljudi se menjaju, odrastaju i sazrevaju, a menjanje partnera je sastavni deo hormonskog udara kad si mlad i u punoj snazi. Naravno da ćeš pobeći glavom bez obzira od osobe koja je to radila bez ikakvog kriterijuma i biranja s kim se jebe, ali obično takve osobe odmah prepoznaš i nema problema s njima. Ja sam lično poznavao dosta sponzoruša a mogu zajedljivo reći da nisam video ni jednu od njih da se nešto "usrećila" na kraju.
Devojčice nikako da nauče da ako vataju nekoga na "guzu", "silikone", "nadrkana majmunska usta", sve to ima svoj rok trajanja i sa 25 su već spremne za "Recycle bin", a taj koji je to plaćao se opet vraća na klinku od 18 godina.
We're all mad here...

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Muški kutak

Post by GreenHornet » 25 May 2012, 20:14

Asfodel wrote: Ne kužim kako ovo može biti gore od sponzoruše koja traži isključivo materijalnu korist :lol: A i ne kužim kako ti osobno to više odobravaš, malo si kontradiktoran.
A gle-normalnije je da se jebe sa ruznim tipom za voznju u skupom autu,kokain,koktele,sex u prvoklasnim hotelima nego za bocu vina,losu travu,te da se sevi u nekom halavom prostoru gdje grupa od decka ima probe. :mrgreen:
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Muški kutak

Post by GreenHornet » 25 May 2012, 20:16

Fräulein Unbekann wrote:Pa zar je moguće da nema ni jedna obična, normalna devojka za tebe? :D
Naravno da ih ima,ali ja trenutno prakticki ne znam nijednu;treba ih naci ocito. :P
Ma,malo je i glupo o ovome raspravljati kad niste odavde,ne bi vi vjerovali kakve su zene tu.Postoji jos masuuuuu "GreenHorneta" koji poput mene razmisljaju.
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Muški kutak

Post by GreenHornet » 25 May 2012, 20:19

Andrej wrote:Nema potrebe nešto posebno se zamarati nečijom prošlošću..
Mene je nedavno indirektno peglala za vezu cura s kojom smo frend i ja bili ISTOVREMENO dok je imala prakticki zarucnika.Bili recimo presao preko toga tj. da se ne bi zamarao njenom prosloscu?
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Muški kutak

Post by john_constantine » 25 May 2012, 20:21

eh, već sam propustio zanimljivu raspravu... :)

Zapravo se previše opterećuješ. Mislim, četiri mjeseca sam u vezi, ali ne pere me ljubomora, opsesija i takve stvari. Kada sam bio kreten od 20 godina, onda sam prošao tu fazu. Danas jednostavno vjerujem svojoj djevojci i poštujem ju, prihvaćam njezine mane i nisam ljubomoran. Radi čega? Ma boli me briga. Ja sam više ono, ako ima ljubavnika, super, menage of trois. :mrgreen:

Razgovarali smo o njezinim bivšima o kojima mi je sve ispričala. Kolege na poslu su srali da to nije "normalna" djevojka kada govori o tome. A zašto bi mi jebote smetalo? Bar sam ovako doznao da je preboljela nekog lika kojemu se nije mogao dići, nije ju grlio, nije ju držao za ruke, jedva da ju je ljubio... I onda kada mi je to priznala, stavio sam njezine ruke oko svog vrata, zagrlio i dao joj još jednu pusu. :heart: Ali i kazao da me ipak ne uspoređuje s bivšima, da sam drugačiji. Ali ne vidim zašto bi to bio problem razgovarati o tome. Kazao sam joj koliko sam imao seksualnih partnerica, da imam iskustva i slično. I gotovo, ne interesira ju, ne pričam o tome.

Ljudi se previše opterećuju glupostima... Ali dobro, ja sam drugačiji karakter, blesavi tip osobe koja jednostavno ne može vjerovati kako čovjek može biti gad.
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Muški kutak

Post by john_constantine » 25 May 2012, 20:24

GreenHornet wrote:
Fräulein Unbekann wrote:Pa zar je moguće da nema ni jedna obična, normalna devojka za tebe? :D
Naravno da ih ima,ali ja trenutno prakticki ne znam nijednu;treba ih naci ocito. :P
Ma,malo je i glupo o ovome raspravljati kad niste odavde,ne bi vi vjerovali kakve su zene tu.Postoji jos masuuuuu "GreenHorneta" koji poput mene razmisljaju.
cijeli forum.hr ih je pun. :zubifale: I nevjerojatno kakve su to sve iskompleksirane osobe... Ja sam već sve to prolazio, pa znam.
A jedna cura, prije nego sam upoznao ovu sadašnju, s kojom sam izašao jedan dan u zg. Ona studentica medicine što me poslije izvrijeđala, lagala i što sve, čitam ju poslije da niti dalje nema prijatelja radi svoje preosjetljive naravi. Zato mi je i danas drago što nisam završio s njom. :kokicarenje:

Tek jedna na forum.hr koja valjda deseti put stavlja oglas, ima nekakvu socijalnu fobiju od koje se liječi ili se izliječila, ali traži kršćansko hodanje, obrazovanog dečka s fakultetom i sve te gluposti... pa se čudi zašto ne može nikoga naći.
Michel puši karu.

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Muški kutak

Post by GreenHornet » 25 May 2012, 20:37

john_constantine wrote:
Kada sam bio kreten od 20 godina, onda sam prošao tu fazu. .
Ja sam 20 god nisam imao te probleme,ja sam postao sa 23-24 kreten. :lol:
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

Post Reply