Preminuo je Daisuke Gōri

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
maddjuro
Posts: 8329
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Preminuo je Daisuke Gōri

Post by maddjuro » 23 Jan 2010, 17:52

17.1.2010 preminuo je ovaj relativno poznati japanski voiceactor, najpoznatiji po tome što je on posuđivao glas Herculu (mr. Satan.u) u seriji Dragon Ball z, nažalost sam si je oduzeo život jer zbog bolesti nije mogao raditi kako je htio
According to fellow voice actors, Gōri was diagnosed with diabetes mellitus a few years prior to his death and his vision was affected by retinal detachment as a result of the disease. He complained to coworkers, "I can't read the scripts. I can't do my job like I'd like to." (台本が読めない. 思うように仕事ができない., Daihon ga yome nai. Omō yōni shigoto ga deki nai.?) During an Anpanman recording session in late 2009, a depressed-sounding Gōri told his close friend voice actor Kazuhiko Inoue, "I've grown old."

On January 17, 2010 at approximately 3:00 P.M., Gōri was found lying on his stomach with blood dripping from his wrists in the middle of a Nakano, Tokyo street by a passerby, who then notified the police. Authorities from the Tokyo Metropolitan Police Department's Nakano station discovered a utility knife under his body as well as a suicide note (with the words "I'm sorry" (ごめんね, Gomenne?) and "Thank you" (ありがとう, Arigatō?) scrawled on it) addressed to his family in his pants pocket. Gōri's death was then ruled a suicide; he was three weeks short of his 58th birthday.
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Preminuo je Daisuke Gōri

Post by Scarface » 23 Jan 2010, 19:10

Zbilja tužno, očito je jako volija to šta je radija i kad ti bolest to onemogući, sigurno nije lako izdržat. R.I.P.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

Metalcamp
Posts: 530
Joined: 01 Dec 2009, 08:37

Re: Preminuo je Daisuke Gōri

Post by Metalcamp » 23 Jan 2010, 19:38

R.I.P.

Mene najviše rastužuje to da je Japan najgori po samoubojstvima, to je strašno, mislim da se svaki dan netko ubije
"Good night boils and ghouls."

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Re: Preminuo je Daisuke Gōri

Post by A$H » 23 Jan 2010, 20:30

Metalcamp wrote:R.I.P.

Mene najviše rastužuje to da je Japan najgori po samoubojstvima, to je strašno, mislim da se svaki dan netko ubije
netko..
zadnje kaj sam citao da se u japanu dnevno ubije oko 90 osoba..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Preminuo je Daisuke Gōri

Post by john_constantine » 23 Jan 2010, 21:56

A$H wrote:
Metalcamp wrote:R.I.P.

Mene najviše rastužuje to da je Japan najgori po samoubojstvima, to je strašno, mislim da se svaki dan netko ubije
netko..
zadnje kaj sam citao da se u japanu dnevno ubije oko 90 osoba..
da, kod njih nema kršćanstva i drukčije gledaju na samoubojstava... A ima baš zanimljiv tekst o tome u knjizi "harakiri, jaje i amputacije",.
Michel puši karu.

Metalcamp
Posts: 530
Joined: 01 Dec 2009, 08:37

Re: Preminuo je Daisuke Gōri

Post by Metalcamp » 23 Jan 2010, 22:40

A$H wrote:
Metalcamp wrote:R.I.P.

Mene najviše rastužuje to da je Japan najgori po samoubojstvima, to je strašno, mislim da se svaki dan netko ubije
netko..
zadnje kaj sam citao da se u japanu dnevno ubije oko 90 osoba..
A u k....

90? Ja mislio par njih dnevno, ja ne shvacam što je tim ljudima, jesu zaokupljeni sa nekakvim izmisljenim svijetom, paranormalnim (posto tamo ima najvise prica o duhovima), mangama...
"Good night boils and ghouls."

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Re: Preminuo je Daisuke Gōri

Post by A$H » 23 Jan 2010, 23:02

Metalcamp wrote:
A$H wrote:
Metalcamp wrote:R.I.P.

Mene najviše rastužuje to da je Japan najgori po samoubojstvima, to je strašno, mislim da se svaki dan netko ubije
netko..
zadnje kaj sam citao da se u japanu dnevno ubije oko 90 osoba..
A u k....

90? Ja mislio par njih dnevno, ja ne shvacam što je tim ljudima, jesu zaokupljeni sa nekakvim izmisljenim svijetom, paranormalnim (posto tamo ima najvise prica o duhovima), mangama...
procitaj knjigu sex i smrt u japanskoj kulturi..odmah na pocetku imas duzi teks ti je sve lijepo objasnjeno oko tih samoubojstava..da sad ne filozofiram.. :mrgreen: :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

Post Reply