Filmski kriticari!!!

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Filmski kriticari!!!

Post by undying » 24 Dec 2006, 19:47

Vidio sam kako pisete na jednoj temi o njima pa evo da i ja kazem koju..
Ni ja se ne mogu nacuditi kako ima super glupih ukusa!!! Nisam citao kritike iz Globusa i Nacionala.. ali, jel neko mozda citao onog kretena sto pise za Jutarnji List!!! Pa tom kriticaru i najvece smece od filma ima ocjenu 4 ili 5 od 5!!! Ne mogu da se sjetim koje je filmove ocjenjivao ali znam da je za super gluposti davao super ocjene :bicovanje: !!!+IMDB ne znam koje kriterijume imaju oni, ali bas sam gledao prvih 250 filmova, i treci ili cetvrti film je Gospodar prstenova!! Ok je to film, ali sad da je tako visoko-tesko!! Zna li neko jel IMDB gledaju cjelokupan film(produkciju) ili? +Oscar ne treba ni da spominjem, vjerujem da cemo se svi sloziti da je ta nagrada obicno smece!!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Filmski kriticari!!!

Post by john_constantine » 24 Dec 2006, 20:10

undying wrote:Vidio sam kako pisete na jednoj temi o njima pa evo da i ja kazem koju..
Ni ja se ne mogu nacuditi kako ima super glupih ukusa!!! Nisam citao kritike iz Globusa i Nacionala.. ali, jel neko mozda citao onog kretena sto pise za Jutarnji List!!! Pa tom kriticaru i najvece smece od filma ima ocjenu 4 ili 5 od 5!!! Ne mogu da se sjetim koje je filmove ocjenjivao ali znam da je za super gluposti davao super ocjene :bicovanje: !!!+IMDB ne znam koje kriterijume imaju oni, ali bas sam gledao prvih 250 filmova, i treci ili cetvrti film je Gospodar prstenova!! Ok je to film, ali sad da je tako visoko-tesko!! Zna li neko jel IMDB gledaju cjelokupan film(produkciju) ili? +Oscar ne treba ni da spominjem, vjerujem da cemo se svi sloziti da je ta nagrada obicno smece!!!
je, ovi iz jutarnjeg su stvarno katastrofa. Najgora je recenzija na novi nastavak texas chainsaw massacre: beining. Film je dobio jako lošu ocjenu jer recent ne podnosi nasilje u filmovima. :roll: Nabrajao je sve i svašta, malo o tobe hopperu, malo o nasilju, kako je loš film, pa ono, pa ono, ali nigdje nije spomenuo o čemu se uopće radi u filmu.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Re: Filmski kriticari!!!

Post by A$H » 24 Dec 2006, 20:10

Kritičare uopče ne doživljavam,svaki kritičar bi trebao "specijalizirat" za jedan žanr i taj onda kritizirat...a ne popljuvat neki dobar horror,a veličat neku dramu koju je publika pokopala...ali njemu se sviđa drama,a krv ne podnosi pa zato tako i ocijenjuje...jednostavno svatko svoj žanr i onda bi ih čak i ponekad shvatio ozbiljno...

A IMDB ocijenjuju ljudi,obični posjetitelji...i tako su prvi filmovi koje ljudi najviše vole...nije to nikakva ozbiljna ljestvica..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Zombiemachine
Posts: 917
Joined: 31 Oct 2006, 17:08
Location: Leviathan's labyrinth

Post by Zombiemachine » 24 Dec 2006, 20:48

Danas sam čitao top 100 filmova godine iz Jutarnjeg. Jebote koje gluposti. Kažu kako je ovo godina revival-a horrora a filmovi se kreću od groznih do prosječnih. Goni ih u kurac, spomenuli su Hostel i Brda imaju oči. Ja pogledam više filmova u dva mjeseca nego oni u godinu a još imaju petlje to štampati i pravit se pametni.
Krv je moje svjetlo i moja tama.

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Re: Filmski kriticari!!!

Post by FilmTV » 24 Dec 2006, 21:03

A$H wrote:Kritičare uopče ne doživljavam,svaki kritičar bi trebao "specijalizirat" za jedan žanr i taj onda kritizirat...
:prayer: Iako ne mora nužno biti samo za jedan žanr ali ne može neki telac od 60 godina koji drka na Casablancu biti kompetentan da piše o npr. Rest Stop, da ga jebeš nema šanse.

Što se novina u HR tiče, činjenica je da su velika većina ljudi telad koja u videu iznajmi ono što im našminkana praznoglava krava tamo preporuči a to su obično loši komercijalni filmovi. Prema tome se ravnaju i "kritičari".

Većina ljudi kod nas je u životu pogledala 3 horrora, njima je novi Texas Chainsaw milina :roll:

Post Reply