Najstrašnije mjesto?

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Najstrašnije mjesto?

Post by Freddy » 09 Jan 2009, 03:39

koje vam je najstrašnije mjesto gdje se ne možete zamisliti?Ali dobro promislite.....
ja se ne mogu zamislit na dnu oceana,gdje je totalni mrak,ne vidiš prst pred sobom,misli da bi to bio čisti teror
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

Eat Your Brains
Posts: 1089
Joined: 02 Jan 2009, 02:56

Post by Eat Your Brains » 09 Jan 2009, 03:52

Ne na dnu oceana..nego plutati na pucini oceana sam samcat u mraku.
I like to eat things.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 09 Jan 2009, 03:59

@freddy: ovo si dobro rekao...

prode me iskrena jeza kad zamislim tako neki prostor nistavila, plavetnila, duboko duboko ispod povrsine i kad sebe stavim u to cisto da tonem. znam sanjati takve stvari i osjecam neku laganu paniku zbog toga...
katkada mi bude dosta neugodno kad plivam jako daleko od obale proviriti malo ispod povrsine i uvidjeti da ne vidim dno...brr :?
volim more, brodove, plovidbu i obozavam cijelu ideju romana 20 000 milja pod morem, no nije isto ko ovo sto sam sada prepricala...

i nije da se bojim visina... mogu bit koliko god visoko moguce, ali da znam da sam sigurna. iskreno se uzasavam stajati na samom rubu necega gdje me manje od koraka dijeli od pada u provaliju i sl. i panicno izbjegavam biti u takvoj situaciji.

ne bih se htjela zamisliti ni u situaciji da pretrcavam autocestu... iako sam to radila 2 puta, jer nije bilo kako drugacije za prec.
grozan je osjecaj...iako nema niti jednog auta bar kilometar, sama realizacija toga da se nalazim na kolniku je ubitacna.



sva sreca da sam sad doma u krevetu na toploj dekici :lol:

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 09 Jan 2009, 05:33

Svaka čast za ocean (dobar izbor)...

Ja se ne bih volio naći u Jedinici 731 1942 godine u Manđžuriji i to kao zarobljenik...
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
DEXTER
Posts: 1877
Joined: 18 Dec 2008, 18:25
Location: Miami Metro Police Department
Contact:

Post by DEXTER » 09 Jan 2009, 10:38

inace se ne bojim dubina, ali se isto najezim na pomisao da sam sam na dnu oceana :pasmater:
[img]http://i34.tinypic.com/szd35x.png[/img]
[i][b]America's favorite serial killer.[/b][/i]

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 09 Jan 2009, 11:06

također dubina oceana, mislim da bi su u isto vrijeme usrao u gaće, posijedio i doživio infarkt od straha da se nekim čudom nađem dole, i još da je neka olupina (fobija koju imam od kad sam bio mali i to zbog jednog nasukanog broda dole kod mene na moru) u blizini, gotovo.... :lol:
i velike visine tipa; krov nebodera, raznorazni tornjevi i sl. oznojim se čim pomislim da se trebam tamo popeti i da je ograda 5 metara visoka, panika je i dalje tu.

Eat Your Brains
Posts: 1089
Joined: 02 Jan 2009, 02:56

Post by Eat Your Brains » 09 Jan 2009, 11:53

Al da se netko nade na dnu oceana,bio bi mrtav..
I like to eat things.

User avatar
NovemberBlut
Posts: 458
Joined: 04 Jan 2009, 01:34
Location: Between the shadows and me

Post by NovemberBlut » 09 Jan 2009, 11:58

soba. ona soba u sanatoriju. ne nuzno s gumenim jastucima ali soba. s resetkama na prozorima ali ne zatvor nego spoznaja da je to neka institucija iz koje te jednog dana samo iznesu. krepanog kako Gregora Samsu. i svaki dan te dođu samo pogledat da li se jos mices, da li jos dises. bace ti hranu, odnesu hranu... ociste smece oko tebe...
a vani svijet...vani iza tih resetaka magla, vjetar oblaci i ti znas da nikad vise neces izaci u taj svijet.
brrrrrr.... preuzasno.
bojim se da mi je to najveci strah od svih strahova.
[i]"Somewhere in Germany in an moment of misery
I think about liberty and the end of the world
Somewhere in Germany I think about Italy
Of friendship and ecstasy and the end of the world
I gave myself to me
And think of what to be"[/i]

John_Ryder
Posts: 12167
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Post by John_Ryder » 09 Jan 2009, 12:13

moje dvorište po noći
Image

Image

User avatar
green man
Posts: 153
Joined: 11 Feb 2008, 11:24
Location: zagreb

Post by green man » 09 Jan 2009, 12:16

u ulozi tuna u shutteru

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Post by GreenHornet » 09 Jan 2009, 12:33

u paklu.
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 09 Jan 2009, 13:02

vidim da većina je izabrala ocean,kak je rekao Eat,na dnu oceana bi bili mrtvi,istina,ali recimo i da si na 400,500m,mrkli mrak je,još gledam dok.neki dan,divovske lignje zvane crveni vragovi koje inače žive na tim i večim dubinama,međusobno se jedu,a i bilo je slučajeva da odvedu čovjeka u te dubine,užas
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 09 Jan 2009, 13:05

Freddy wrote:vidim da većina je izabrala ocean,kak je rekao Eat,na dnu oceana bi bili mrtvi,istina,ali recimo i da si na 400,500m,mrkli mrak je,još gledam dok.neki dan,divovske lignje zvane crveni vragovi koje inače žive na tim i večim dubinama,međusobno se jedu,a i bilo je slučajeva da odvedu čovjeka u te dubine,užas
hehe, te zivotinje obozavam :D

osobno bih se voljela nac u nautilusu :D, obozavam oceane, mora i zivot u njima.
ovdje kod mene je konkretno strah od nistavila, bezvucja, bezizlazne situacije gdje ne mozes ni gore ni dolje, jer nikamo ne vodi.
sve gledam da se nisam mozda utopila u jednom od proslih zivota :lol:
Last edited by elrania on 09 Jan 2009, 13:07, edited 1 time in total.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 09 Jan 2009, 13:07

Freddy wrote:vidim da većina je izabrala ocean,kak je rekao Eat,na dnu oceana bi bili mrtvi,istina,ali recimo i da si na 400,500m,mrkli mrak je,još gledam dok.neki dan,divovske lignje zvane crveni vragovi koje inače žive na tim i večim dubinama,međusobno se jedu,a i bilo je slučajeva da odvedu čovjeka u te dubine,užas
meni su opčenito velika "prostranstva" tipa; dubina, visina dosta strašna.. i danaravno da bi bili mrtvi na toj dubini, brijem da bi eksplodirali od tlaka :lol: , ali meni bi i u podmornici dizajniranoj za velike dubine bilo neugodno dole..

User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 09 Jan 2009, 13:24

elrania wrote:
Freddy wrote:vidim da većina je izabrala ocean,kak je rekao Eat,na dnu oceana bi bili mrtvi,istina,ali recimo i da si na 400,500m,mrkli mrak je,još gledam dok.neki dan,divovske lignje zvane crveni vragovi koje inače žive na tim i večim dubinama,međusobno se jedu,a i bilo je slučajeva da odvedu čovjeka u te dubine,užas
hehe, te zivotinje obozavam :D

osobno bih se voljela nac u nautilusu :D, obozavam oceane, mora i zivot u njima.
ovdje kod mene je konkretno strah od nistavila, bezvucja, bezizlazne situacije gdje ne mozes ni gore ni dolje, jer nikamo ne vodi.
sve gledam da se nisam mozda utopila u jednom od proslih zivota :lol:
ja ih obožavam jest :lol: ,ja stalno sanjam ta ništavila :?
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

Post Reply