el ima neko iskustva sa exorcismom ili crnom magijom...?

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
horkolerbus
Posts: 978
Joined: 16 Jan 2007, 12:34
Location: Silent Hill
Contact:

Post by horkolerbus » 10 Sep 2008, 17:15

mnogi ce reci verujem,mnogi ce reci ne verujem,tema glasi znate li nesto o exorcismu i crnoj magiji ,ne da li verujete u nju,ko ne veruje moze slobodno da se udalji od teme, ubedjivati me da ne postoji to i slicno je isto kao govoriti nekom brazilskom svesteniku da voodoo ne postoji
Istina postoji. Izmisljati se moze samo laz

Duh
Posts: 11
Joined: 10 Sep 2008, 01:12
Contact:

ejla

Post by Duh » 10 Sep 2008, 17:19

http://www.bosnic.com/
ovo ti je site na kojemu možeš pronači nešto o magiji. ima i testova po kojima se može vidjet ako je netko pod utjecajem magije. ja znam ponešto o tome ali neznam što tebe zanima.
WWW.freewebs.com/kovacdamjan

Hec
Posts: 3184
Joined: 27 Jul 2007, 00:34

Post by Hec » 10 Sep 2008, 17:45

ma taj gore sajt ti je za one pod utjecajem dogme :P :P

citaj sa ovoga :D
http://www.val.hr/php/index.php?option= ... e&Itemid=1

ali nigdje neces pronaci odgovore dok neprocitas knjigu :D
"Six strings to cover fear..."

Duh
Posts: 11
Joined: 10 Sep 2008, 01:12
Contact:

POZZ

Post by Duh » 10 Sep 2008, 17:55

E HVALA. ali ja sam mišljenja da se znanje o tome ne može nači u knjigama već to ili leži ili ne leži u nama. instinkt je učitelj. osluškivanje, promatranje... treba imati jako razvijena osjetila kako bi se proučavala magija- kad već to tako zovemo. kad evouliramo ta će nam znanja biti kao danas 2+2.
WWW.freewebs.com/kovacdamjan

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 10 Sep 2008, 17:58

@cannibalist:
jooj, galaksija...
znala sam prije pratiti sto pisu i na forumu ima par clanova koji se potrude oko nekih tema i vrijedi se osvrnuti na njih, ali su mi odbojni i naivni neki stavovi.
znam neke ljude koji su usvojili odredene ideje koje su tamo zastupljenje i stravicno je slusati ih kako lupaju to jedno te isto i smatraju se u neku ruku prosvijetljenima.
bljr. :?

Gosp.
Posts: 2157
Joined: 25 Oct 2006, 23:15

Re: POZZ

Post by Gosp. » 10 Sep 2008, 18:28

Duh wrote:E HVALA. ali ja sam mišljenja da se znanje o tome ne može nači u knjigama već to ili leži ili ne leži u nama. instinkt je učitelj. osluškivanje, promatranje... treba imati jako razvijena osjetila kako bi se proučavala magija- kad već to tako zovemo. kad evouliramo ta će nam znanja biti kao danas 2+2.
Onda to nije magija.
Magija se kao pojam odnosi na upravljanje silama uz pomoć nekih drugih, viših sila.
Better to reign in Hell than to serve in Heaven.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 10 Sep 2008, 18:36

pa ne nuzno.
magijom se moze smatrati i iscjeljivanje gdje se energijom upravlja cistom voljom, bez zazivanja neke vece sile.
dakako, neki ce zazivati nesto, jer su tako nauceni, no ne vidim potrebu za time.
ne treba se neka dozvola od nekoga da se barata energijom, jer ona uvijek stoji na raspolaganju za one koji znaju sto ce s njom.

Duh
Posts: 11
Joined: 10 Sep 2008, 01:12
Contact:

hmm

Post by Duh » 10 Sep 2008, 18:47

zazivanje kakvo se prikazuje i prodaje pod magiju je malo teatralna verzija. čovjek treba shvatiti da mo svi jedno i stalno smo međusobno u kontatu. tako smo svi u velikom lancu kojim se možemo uvijek poslužiti- tj. njegovom snagom. ja sam instiktivno shvatio kako se mogu tom silom- ako oćeš- koristiti. nije to niš komplicirano. potrebno je tek malo jaće iskoristiti mentalnu snagu na način koji treba svatko otkriti za sebe. s time svako može koristiti snagu univerzuma za što god ga je volja. nemojte sad to shvatiti opet toliko jednostavno- ali nije ni tako teško. i ne grmi nit ne sjeva- nit se ne pretvara u žabu. to je jedna realnost koja će za neke zauvijek biti nedostupna.
WWW.freewebs.com/kovacdamjan

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 10 Sep 2008, 19:00

eto, uglavnom se slazem.

ali mogucnost zazivanja ne zelim pobijati, jer tu nije u pitanju protocna energija za mase, nego kompletni entitet, no sve sto sam do sada cula o tome od nekih ljudi je poprilicno bajkovito.
iako je to nesto sasvim drugacije od ovoga o cemu si ti pisao gore; ovisi kakav se pristup ima prema alternativnom i eventualno u koju se struju infiltrira.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 10 Sep 2008, 19:39

@horkolerbus - pusti egzociste i ine iscijelitelje, čuvaj novac :wink:

shvaćam ja da si u takvom okruženju gdje ljudi vjeruju u to, ali shvati i ti da živiš gdje ja živim - moja bi stara pozvala kola za Popovaču (u Zagrebu bi to rekli Vrapče)...
...ja samo razmišljam o tome tko bi mogao nastradati
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

Hec
Posts: 3184
Joined: 27 Jul 2007, 00:34

Re: POZZ

Post by Hec » 10 Sep 2008, 20:41

Duh wrote:E HVALA. ali ja sam mišljenja da se znanje o tome ne može nači u knjigama već to ili leži ili ne leži u nama. instinkt je učitelj. osluškivanje, promatranje... treba imati jako razvijena osjetila kako bi se proučavala magija- kad već to tako zovemo. kad evouliramo ta će nam znanja biti kao danas 2+2.
ali nemozes ti neke stvari nauciti sam od sebe, moras negdje pronaci odgovore, nisi ti bog da nesto smislis i da ce tako biti.npr. nemozes ti sam na pamet ic tamo radit ritual ako neznas pravila, a da bi znao pravila moras nesto procitati jer se o tim stvarima ne govori javno. al to je samo primjer, nije covjek svemoguc :P

a za ovaj portal, nisam ja reko da je to nes posebno ta stranica, al ima fora stvari za procitat kad je dosadno, mada I ima 100 puta natutkovanih stvari :D

oznaceno ; a ucitelj pise knjige, i da bi npr razvio svoj astralni vid ili sluh opet moras proc neke testove bez kojih nemozes sam
"Six strings to cover fear..."

Duh
Posts: 11
Joined: 10 Sep 2008, 01:12
Contact:

ok

Post by Duh » 10 Sep 2008, 20:55

gle rituali nisu ništa drugo no način za lakše fokusiranje na ono što radiš.kroz knjige možeš jedino naučiti kako vježbati um- ali sve je drugo na tebi. u biti su vježbe uma najbitnije. svi smo mi svemogući- vejruj. sve što postoji i što je ikada postojalo smo zapravo mi sami. u magiji nisu potrebni rituali niti riječi- ako znaš što želiš i čvrsto si odlučio to realizirati.
ne govorim da knjige nisu dobre- ak niš drugo možeš vidjeti kakva su tuđa iskustva- ali nisu nužne. ne pali sve kod svakog. evo primjer- ti učiš tj. pamtiš na potpuno drugačiji način od mene. produkt je isti ali svatko je pronašao svoj način. drugi ne nalaze taj način nikada= magija
WWW.freewebs.com/kovacdamjan

Duh
Posts: 11
Joined: 10 Sep 2008, 01:12
Contact:

ali

Post by Duh » 10 Sep 2008, 20:58

ali većinom se slažem s tobom-tako da znaš hehe.nekih se stvari čovjek ne može ni sjetiti bez knjiga :wink:
WWW.freewebs.com/kovacdamjan

Hec
Posts: 3184
Joined: 27 Jul 2007, 00:34

Re: ok

Post by Hec » 10 Sep 2008, 20:59

Duh wrote:gle rituali nisu ništa drugo no način za lakše fokusiranje na ono što radiš.kroz knjige možeš jedino naučiti kako vježbati um- ali sve je drugo na tebi. u biti su vježbe uma najbitnije. svi smo mi svemogući- vejruj. sve što postoji i što je ikada postojalo smo zapravo mi sami. u magiji nisu potrebni rituali niti riječi- ako znaš što želiš i čvrsto si odlučio to realizirati.
ne govorim da knjige nisu dobre- ak niš drugo možeš vidjeti kakva su tuđa iskustva- ali nisu nužne. ne pali sve kod svakog. evo primjer- ti učiš tj. pamtiš na potpuno drugačiji način od mene. produkt je isti ali svatko je pronašao svoj način. drugi ne nalaze taj način nikada= magija

a dobro svako onda ima svoje nacine usavrsavanja uma, jbga ja volim citat, mada volim poradit i na sebi samom.
btw zar nije fin osjecaj imat neku rjetku knjigu okultizma? :lol:
"Six strings to cover fear..."

Duh
Posts: 11
Joined: 10 Sep 2008, 01:12
Contact:

hehe

Post by Duh » 10 Sep 2008, 21:03

znam znam- i ja sam lud za knjigama. kod bavljenja magije treba ipak biti pažljiv jer je sve u ravnoteži i nije dobro ako se remeti. to je dobro znati , ali koristiti samo u krajnoj nuždi. tako sam ja pobijedio opaku bolest iako sam bio več otpisan. morao sam posegnuti :lol:
WWW.freewebs.com/kovacdamjan

Post Reply