Facebook?

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Facebook?

Post by callac » 15 Feb 2012, 22:32

osjećam se glupo kao kurac, al onak, glupo da boli. Pazi sad situacije: dakle, javi mi se na chat mala kćer od frendice/vjenčane kume iz Zadra. I kao eeeeeej, Željkaaaa!! aj mi daj svoju lozinku da si prebacim pare iz igre, ti imaš puno, a uopće ne igraš. I sad ja njoj, pa za koju igricu lutko? Kaže ona Texas holdem. Ma reko, daj ja ću ti prebaciti, reci mi samo kako. I kaže ona meni, ma daaaaj, ma svi mi dadu, i mama i tata, i seka i ujo, a daaaaj, sa sekundu da si prebacim. I odem ja na Texas i gledam i ne znam kak prebaciti. Pa reko, aj, ma to je mala od moje frendice. I DAM JOJ SVOJ PASS: za minutu, nema mene na fejsu, promjenjena mi je lozinka i sad ja odmah stavila zahtjev za novu, dobila, promjenila kako ja želim i dobila kontrolu nad svojim profilom. I evo male opet na fejsu. Ja su pitam jesi prebacila pare? Kaže ona, nisam, samo do pola. I ja reko, pa dobro, šta sad. I onda je počelo: ajde muči tamo i pij tu svoju kolu. onak, wtf??? pa je krenulo dalje: ajde kurvice jedna, biž ća. Sad mi postaje jasno da to možda i nije mala kćer od moje frendice..i da ne duljim, mislim da sam upravo bila žrtva internetske prevare :lol: samo mi nije jasno, na koju faking foru? a dopisivale smo se i prije i znam da sam se tada dopisivala sa njom, ovo je bilo prefriki iskustvo. Onak, koje mi je uvrede izredala... jao. a što je najgore, ne mogu se sad toj frendici javiti jer se nismo čule dugo i u međuvremenu je opet rodila pa onak, bed da ju sad za to gnjavim.
i sori na predugom postu, u šoku sam od vlastite gluposti :facepalm:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Re: Facebook?

Post by boyko » 15 Feb 2012, 23:14

zajebano
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Facebook?

Post by GreenHornet » 01 Mar 2012, 20:25

a tko je kristina voorhoes na fb?vidim da imamo ekipu sa foruma za zajednicke. :zubifale:
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Facebook?

Post by john_constantine » 01 Mar 2012, 20:57

GreenHornet wrote:a tko je kristina voorhoes na fb?vidim da imamo ekipu sa foruma za zajednicke. :zubifale:
Jane Doe :lol:
Michel puši karu.

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Facebook?

Post by copycat » 02 Mar 2012, 02:44

callac wrote:osjećam se glupo kao kurac, al onak, glupo da boli. Pazi sad situacije: dakle, javi mi se na chat mala kćer od frendice/vjenčane kume iz Zadra. I kao eeeeeej, Željkaaaa!! aj mi daj svoju lozinku da si prebacim pare iz igre, ti imaš puno, a uopće ne igraš. I sad ja njoj, pa za koju igricu lutko? Kaže ona Texas holdem. Ma reko, daj ja ću ti prebaciti, reci mi samo kako. I kaže ona meni, ma daaaaj, ma svi mi dadu, i mama i tata, i seka i ujo, a daaaaj, sa sekundu da si prebacim. I odem ja na Texas i gledam i ne znam kak prebaciti. Pa reko, aj, ma to je mala od moje frendice. I DAM JOJ SVOJ PASS: za minutu, nema mene na fejsu, promjenjena mi je lozinka i sad ja odmah stavila zahtjev za novu, dobila, promjenila kako ja želim i dobila kontrolu nad svojim profilom. I evo male opet na fejsu. Ja su pitam jesi prebacila pare? Kaže ona, nisam, samo do pola. I ja reko, pa dobro, šta sad. I onda je počelo: ajde muči tamo i pij tu svoju kolu. onak, wtf??? pa je krenulo dalje: ajde kurvice jedna, biž ća. Sad mi postaje jasno da to možda i nije mala kćer od moje frendice..i da ne duljim, mislim da sam upravo bila žrtva internetske prevare :lol: samo mi nije jasno, na koju faking foru? a dopisivale smo se i prije i znam da sam se tada dopisivala sa njom, ovo je bilo prefriki iskustvo. Onak, koje mi je uvrede izredala... jao. a što je najgore, ne mogu se sad toj frendici javiti jer se nismo čule dugo i u međuvremenu je opet rodila pa onak, bed da ju sad za to gnjavim.
i sori na predugom postu, u šoku sam od vlastite gluposti :facepalm:
par nacina
- spamira ti frendove da zaradi novce
- ukrade ti osobne podatke
- uzmeti ti broj mobitela
- uzme ti broj kreditne kartice
- uzme ti email adresu / mobitel / adresu
- preko facebooka ti moze ubaciti virus na komputer, barem sam tako cula pa ti ulazi u komputer
- moze biti netko tko jednostavno hakira toj maloj account pa na taj nacin ulazio u druge racune da nade broj kreditnih kartica
- mozda imas neku frendicu koju on prati pa ide preko tebe da vidi njene slike..
- ko zna..
. a mozda nista..

uglavnom prijavi facebooku njen account sto prije da je zatvori bez obzira tko je ta osoba.


Moj savjet kada je rijeci o internetu.. vec kada si na njemu ne koristi svoje pravo ime, adresu, broj mob, ne memoriraj broj kartice, redovito mjenjaj lozinku. ukratko LAZI :mrgreen: ja cu prva priznati da laze 98% stvari o sebi na internetu.
i nedaj ni bratu svoju lozinku jer mu moze bilo tko u bilo koje vrijeme hakirati facebook,
a tko god vara ljude na nacin kao sto je tebe to je cista hakerska ljenost.. ocito imala si malo bolju lozinku. Facebook za hakere je ko da otvara vrata.. vrlo lako je hakirati facebook i sve drustvene mreze
internet je vrlo strašna i opasna stvar, realno, iskreno sto mu vise govoris to vise pamti i nakraju dana moze se ozbiljno protiv tebe okrenuti
the end!

ukratko facebook je vrloooooooo stalker friendly
http://takethislollipop.com
ako nezelis onaj gore facebook app aktivirati evo video i kada ima tboje podatke
http://www.youtube.com/watch?v=RxX4ADCwjtc

evo reakcije na taj facebook app
svi facebook app uz put ti uzmu zauvijek sve tvoje informacije na facebook
http://www.youtube.com/watch?v=u_93P8so ... re=related

legendarna reacija za FB lollipop
http://www.youtube.com/watch?v=iueiNKZk ... re=related

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: Facebook?

Post by Ašow » 02 Mar 2012, 17:25

callac wrote:osjećam se glupo kao kurac, al onak, glupo da boli. Pazi sad situacije: dakle, javi mi se na chat mala kćer od frendice/vjenčane kume iz Zadra. I kao eeeeeej, Željkaaaa!! aj mi daj svoju lozinku da si prebacim pare iz igre, ti imaš puno, a uopće ne igraš. I sad ja njoj, pa za koju igricu lutko? Kaže ona Texas holdem. Ma reko, daj ja ću ti prebaciti, reci mi samo kako. I kaže ona meni, ma daaaaj, ma svi mi dadu, i mama i tata, i seka i ujo, a daaaaj, sa sekundu da si prebacim. I odem ja na Texas i gledam i ne znam kak prebaciti. Pa reko, aj, ma to je mala od moje frendice. I DAM JOJ SVOJ PASS: za minutu, nema mene na fejsu, promjenjena mi je lozinka i sad ja odmah stavila zahtjev za novu, dobila, promjenila kako ja želim i dobila kontrolu nad svojim profilom. I evo male opet na fejsu. Ja su pitam jesi prebacila pare? Kaže ona, nisam, samo do pola. I ja reko, pa dobro, šta sad. I onda je počelo: ajde muči tamo i pij tu svoju kolu. onak, wtf??? pa je krenulo dalje: ajde kurvice jedna, biž ća. Sad mi postaje jasno da to možda i nije mala kćer od moje frendice..i da ne duljim, mislim da sam upravo bila žrtva internetske prevare :lol: samo mi nije jasno, na koju faking foru? a dopisivale smo se i prije i znam da sam se tada dopisivala sa njom, ovo je bilo prefriki iskustvo. Onak, koje mi je uvrede izredala... jao. a što je najgore, ne mogu se sad toj frendici javiti jer se nismo čule dugo i u međuvremenu je opet rodila pa onak, bed da ju sad za to gnjavim.
i sori na predugom postu, u šoku sam od vlastite gluposti :facepalm:
hijaoooo, najvjerojatnije je netko njoj na taj način uletio i onda je tebi.
Ah, jebiga.
Zato je facebook loš. Eto. Sad netko zna sve qe si radila gore i što si i gdje slala.
Bed.
--------
Last.fm

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Facebook?

Post by callac » 02 Mar 2012, 21:35

ma, prekratko je to da je mogao/la napravit neku veću štetu. uostalom, meni nije bed da netko vidi šta sam radila, osobnih podataka je minimalno tamo (broj tel. ulica i takve stvari nisu javni niti ih igdje pišem) a mail koji je prije bio vezan za fejs je sada neaktivan i koristim drugi. no, svakako jedno poučno iskustvo koje je na moju sreću prošlo bez većih posljedica..
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Re: Facebook?

Post by jigsaw » 06 Mar 2012, 17:17

Tko želi, neka napiše kako se zove na facebooku pa ga dodam, ili vi mene dodajte :)
Bruno Koić

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Facebook?

Post by GreenHornet » 06 Mar 2012, 18:02

Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
Alastorus
Posts: 2761
Joined: 18 Apr 2011, 15:11
Location: Mount Pleasant Cemetery, Toronto,Canada
Contact:

Re: Facebook?

Post by Alastorus » 06 Mar 2012, 22:19

Now I lay me down to sleep, ​
Beside my bed, a Glock I keep. ​
If I should awake, and find you inside, ​
A Coroners van, will be your last ride. ​

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Facebook?

Post by GreenHornet » 20 Mar 2012, 22:54

Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
Alastorus
Posts: 2761
Joined: 18 Apr 2011, 15:11
Location: Mount Pleasant Cemetery, Toronto,Canada
Contact:

Re: Facebook?

Post by Alastorus » 20 Mar 2012, 22:59

:prayer:

Mene su divno izbrisali.
Now I lay me down to sleep, ​
Beside my bed, a Glock I keep. ​
If I should awake, and find you inside, ​
A Coroners van, will be your last ride. ​

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Re: Facebook?

Post by jigsaw » 21 Mar 2012, 18:57

R.I.P. Alastorus :lol: :zubifale:

User avatar
Alastorus
Posts: 2761
Joined: 18 Apr 2011, 15:11
Location: Mount Pleasant Cemetery, Toronto,Canada
Contact:

Re: Facebook?

Post by Alastorus » 21 Mar 2012, 19:37

Ma jok, Alastorus je ponovno rođen xD
Now I lay me down to sleep, ​
Beside my bed, a Glock I keep. ​
If I should awake, and find you inside, ​
A Coroners van, will be your last ride. ​

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Facebook?

Post by copycat » 31 Mar 2012, 23:47

Evoga Horrorhr na facebook ima timeline.. you have been assimilated! :zubifale: :zubifale:

Post Reply