Pa se ti snimaj sa curom...

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Pa se ti snimaj sa curom...

Post by Wendigo » 21 May 2010, 16:06

ja se nisam ulovio u ryderovu "zamku", već je to moje mišljenje. 8)
vjerujem da me ljudi ovdje dosta dugo i dobro (koliko to može biti online) poznaju, a neki od njih i u RL, da znaju da sam u većini stvari podosta liberalan i tolerantan. ;)
Last edited by Wendigo on 21 May 2010, 16:07, edited 1 time in total.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Pa se ti snimaj sa curom...

Post by Asfodel » 21 May 2010, 16:07

Wendigo wrote:ja se nisam ulovio u ryderovu "zamku", već je to moje mišljenje. 8)
vjerujem da me ljudi ovdje dosta dugo i dobro (koliko to može biti online) poznaju, a neki od njih i u RL i da znaju da sam u većini stvari dosta liberalan i tolerantan. ;)
Ma np, samo kažem da tvoj post ne bi postojao da nije Ryderovog...pa se malo učinilo da si ga preozbiljno shvatio i prihvatio se apologetike. Oki.
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Pa se ti snimaj sa curom...

Post by Wendigo » 21 May 2010, 16:08

Asfodel wrote:
Wendigo wrote:ja se nisam ulovio u ryderovu "zamku", već je to moje mišljenje. 8)
vjerujem da me ljudi ovdje dosta dugo i dobro (koliko to može biti online) poznaju, a neki od njih i u RL i da znaju da sam u većini stvari dosta liberalan i tolerantan. ;)
Ma np, samo kažem da tvoj post ne bi postojao da nije Ryderovog...pa se malo učinilo da si ga preozbiljno shvatio i prihvatio se apologetike. Oki.
kad ja nemrem izdržati, a da ne "branim" neka svoja uvjerenja. sve u redu. ;)

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Pa se ti snimaj sa curom...

Post by elrania » 21 May 2010, 16:10

pa normalno je da se nađe netko s potrebom da neš komentira, ak ga zanima il što već.
koliko se samo gluposti sipa u offtopicu i niko niš :lol:

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Pa se ti snimaj sa curom...

Post by Asfodel » 21 May 2010, 16:12

Jao, samo mi se učinilo da ste ga preozbiljno shvatili (inače teško da bi netko na neozbiljnost išao ozbiljnim postom) i to je to.
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Pa se ti snimaj sa curom...

Post by Wendigo » 21 May 2010, 16:19

ma treba nabaviti smiley tipa; šala/ironija da ne dolazi do nesuglasica i eventualno svađa prouzrokovanih time. :lol:
koliko mi se čini, john ryder nije rabijantna i svađama sklona osoba ovako online, a vjerujem ni u RL, već tu i tamo osjeti potrebu za prcanjem kao i svi mi...
od dobronamjernog i umjerenog podjebavanja još nikome nije otpala glava. :lol: ;)

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Pa se ti snimaj sa curom...

Post by John_Ryder » 21 May 2010, 16:23

Asfodel wrote:Ryder, provocira malo i šali se...pa uspije očito od ljudi izvući postove o hvali eksperimentiranja :lol:
yep,that was my point :lol:
Image

Image

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Pa se ti snimaj sa curom...

Post by John_Ryder » 21 May 2010, 16:26

Wendigo wrote:ma treba nabaviti smiley tipa; šala/ironija da ne dolazi do nesuglasica i eventualno svađa prouzrokovanih time. :lol:
koliko mi se čini, john ryder nije rabijantna i svađama sklona osoba ovako online, a vjerujem ni u RL, već tu i tamo osjeti potrebu za prcanjem kao i svi mi...
od dobronamjernog i umjerenog podjebavanja još nikome nije otpala glava. :lol: ;)
ma naravno,zajebancija i prc samo,bar ima materijala za prc na ovoj temi :lol: ma nisam ni u RL,može ti to potvrdit dec,horror fan,metallcat i zadro :D
Image

Image

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Pa se ti snimaj sa curom...

Post by Decadentor » 22 May 2010, 00:09

John_Ryder wrote:
Wendigo wrote:ma treba nabaviti smiley tipa; šala/ironija da ne dolazi do nesuglasica i eventualno svađa prouzrokovanih time. :lol:
koliko mi se čini, john ryder nije rabijantna i svađama sklona osoba ovako online, a vjerujem ni u RL, već tu i tamo osjeti potrebu za prcanjem kao i svi mi...
od dobronamjernog i umjerenog podjebavanja još nikome nije otpala glava. :lol: ;)
ma naravno,zajebancija i prc samo,bar ima materijala za prc na ovoj temi :lol: ma nisam ni u RL,može ti to potvrdit dec,horror fan,metallcat i zadro :D
ma laze, nikad se ne zajebava i tuce neke likove (torcida-zagrebase) po zg-u, bolje mu se maknite s puta :mrgreen: :lol:
Image

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Pa se ti snimaj sa curom...

Post by John_Ryder » 22 May 2010, 14:01

Decadentor wrote:
John_Ryder wrote:
Wendigo wrote:ma treba nabaviti smiley tipa; šala/ironija da ne dolazi do nesuglasica i eventualno svađa prouzrokovanih time. :lol:
koliko mi se čini, john ryder nije rabijantna i svađama sklona osoba ovako online, a vjerujem ni u RL, već tu i tamo osjeti potrebu za prcanjem kao i svi mi...
od dobronamjernog i umjerenog podjebavanja još nikome nije otpala glava. :lol: ;)
ma naravno,zajebancija i prc samo,bar ima materijala za prc na ovoj temi :lol: ma nisam ni u RL,može ti to potvrdit dec,horror fan,metallcat i zadro :D
ma laze, nikad se ne zajebava i tuce neke likove (torcida-zagrebase) po zg-u, bolje mu se maknite s puta :mrgreen: :lol:
to su tvoji slavonci neki :lol: :lol: :lol: imaš sreće da i tebe nisam :twisted:
Image

Image

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Pa se ti snimaj sa curom...

Post by Decadentor » 22 May 2010, 17:07

sorry faco necu vise nikad :lol:
Image

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Pa se ti snimaj sa curom...

Post by John_Ryder » 22 May 2010, 18:40

Decadentor wrote:sorry faco necu vise nikad :lol:
oke :oops: :lol:
Image

Image

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Re: Pa se ti snimaj sa curom...

Post by dr_gonzo » 30 May 2010, 17:38

HorrorHR wrote:Stefan Postma, a Dutch goalkeeper (ADO Den Haag) who played for FC Utrecht, De Graafschap, Aston Villa and Wolverhampton Wanderers is having a kinky homemade sexvideo.

http://www.totallycrap.com/videos/video ... _sexvideo/

jebač(ica)

:lol: :wink: 8)

Eh sad tek ovo vidjeh...

Pa neš ti čuda... Sve je dozvoljeno u sexu ako se tako obadvije strane dogode. Ako tip voli da ga guzi ženska što je tome čudno?
Malo čovjek razbija sex svakodnevnicu...

Mene više zgroze pedofili i silovatelji nego neke sex igrice kojih ima mnogo.
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

Absynthia
Posts: 130
Joined: 25 May 2010, 05:35

Re: Pa se ti snimaj sa curom...

Post by Absynthia » 01 Jun 2010, 22:55

Opa... strap on... najs :twisted:

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Pa se ti snimaj sa curom...

Post by Andrej » 26 Sep 2010, 13:49

Hahahahahha, pa ja sam ovo tek sad video!!! Kakav car!!! Sprčila ga devojčica u čajni kolačić!!! :lol: :facepalm:
Nema veze, nek se igraju deca kad im je lepo. Što se mene tiče, svako sa svojim anusom nek radi šta hoće, dokle god mu ne približava otvoreni plamen, a zavesa u blizini.
We're all mad here...

Post Reply