...Vicevi...

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 05 Jan 2008, 17:22

Ulazi lik u trgovinu i tamo zatekne uplakanu prodavačicu i čovjeka koji se iz petnih žila dere na nju. -"Pizda ti materina, provociraš me, sve ću ti gazdi reć. Kurvetino!" Nakon što je izašao lik upita prodavačicu može li joj kako pomoći. -"Ne. Izvolite. -odgovara ona." -"Trebao bih kovertu". -"Kakvu ćete?" - "Najobičniju, i ako može malo brže, naime, žurim na bus." -"Imam vam kockaste, pravokutne, okrugle..." -"Ma običnu kovertu ženo..." -"Uz kovertu sigurno trebate i marku" -"Da, može." -" Oćete međunarodnu ili domaću?" -"On ljutito odbrusi - daj domaću, ali brže." -"Oćete sa likom životinje, pape ili neku drugu"- opet će ona. -"Daj orla samo molim te brzo!" -"Pa imam orla zmijara, orla koji hrani mladunčad, bijelog orla...." Uto ulazi čovjek sa početka priče u trgovinu noseći govno u ruci i kaže -"Evo za ovakvo govno trebam toalet papir, kozo dosadna!"
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 05 Jan 2008, 17:28

lol, postao si duzu verziju ovoga na prvoj strani :lol:

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 05 Jan 2008, 17:30

elrania wrote:lol, postao si duzu verziju ovoga na prvoj strani :lol:
toliko je dobar.. :lol:

Covek je u bolnici, na samrti. Receno mu je da moze da bira poslednju zelju.
Covek trazi da jebe trudnicu.
- jao, gde bas trudnicu, hajde neku drugu zelju.
Ali covek uporan, hoce da jebe trudnicu pa hoce. Samo jos to pa moze da umre

Sazale se nad njim i dovedu mu trudnicu i daju mu da je jebe.
Jebe, jebe pa onda stane, gurne joj ruku, napipava nesto pa onda ponovo nastavi da jebe.
Posle nekoliko minuta ponovo stane, gurne ruku, namesta, pa ponovo nastavi da jebe.
Posle nekoliko puta ponavljanja, svrsi.

Zahvali se doktorima sto su mu ispunili poslednju zelju.
- Ma u redu je, samo nas nesto zanima: zasto si stalno gurao ruku unutra?-
- Namestao sam bebi guzu...-

:lol: :lol: :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 05 Jan 2008, 17:45

ash postao neki vicmaher :lol:
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 05 Jan 2008, 17:49

Aryx wrote:ash postao neki vicmaher :lol:
uvijek bio samo skrivam tu svoju starnu :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 05 Jan 2008, 21:43

a brutala... :D
Michel puši karu.

User avatar
la terza madre
Posts: 523
Joined: 15 Dec 2007, 20:44
Location: Pazin
Contact:

Post by la terza madre » 06 Jan 2008, 10:35

A$H wrote:
elrania wrote:lol, postao si duzu verziju ovoga na prvoj strani :lol:
toliko je dobar.. :lol:

Covek je u bolnici, na samrti. Receno mu je da moze da bira poslednju zelju.
Covek trazi da jebe trudnicu.
- jao, gde bas trudnicu, hajde neku drugu zelju.
Ali covek uporan, hoce da jebe trudnicu pa hoce. Samo jos to pa moze da umre

Sazale se nad njim i dovedu mu trudnicu i daju mu da je jebe.
Jebe, jebe pa onda stane, gurne joj ruku, napipava nesto pa onda ponovo nastavi da jebe.
Posle nekoliko minuta ponovo stane, gurne ruku, namesta, pa ponovo nastavi da jebe.
Posle nekoliko puta ponavljanja, svrsi.

Zahvali se doktorima sto su mu ispunili poslednju zelju.
- Ma u redu je, samo nas nesto zanima: zasto si stalno gurao ruku unutra?-
- Namestao sam bebi guzu...-

:lol: :lol: :lol:
ovo je jebeno sick!!! ali sta je tu je :)
[img]http://i7.photobucket.com/albums/y252/ramzes666/grimnun-1.gif[/img][img]http://i7.photobucket.com/albums/y252/ramzes666/aliencat.gif[/img][img]http://i7.photobucket.com/albums/y252/ramzes666/grimnun2.gif[/img]

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 07 Jan 2008, 10:19

A$H wrote:Ulazi lik u trgovinu i tamo zatekne uplakanu prodavačicu i čovjeka koji se iz petnih žila dere na nju. -"Pizda ti materina, provociraš me, sve ću ti gazdi reć. Kurvetino!" Nakon što je izašao lik upita prodavačicu može li joj kako pomoći. -"Ne. Izvolite. -odgovara ona." -"Trebao bih kovertu". -"Kakvu ćete?" - "Najobičniju, i ako može malo brže, naime, žurim na bus." -"Imam vam kockaste, pravokutne, okrugle..." -"Ma običnu kovertu ženo..." -"Uz kovertu sigurno trebate i marku" -"Da, može." -" Oćete međunarodnu ili domaću?" -"On ljutito odbrusi - daj domaću, ali brže." -"Oćete sa likom životinje, pape ili neku drugu"- opet će ona. -"Daj orla samo molim te brzo!" -"Pa imam orla zmijara, orla koji hrani mladunčad, bijelog orla...." Uto ulazi čovjek sa početka priče u trgovinu noseći govno u ruci i kaže -"Evo za ovakvo govno trebam toalet papir, kozo dosadna!"
Eh kad ja krenem pričat tj vic u društvu haha...ali tri puta duži... :lol: :lol: :lol:

User avatar
maddjuro
Posts: 8330
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 07 Jan 2008, 11:22

E ovo se zove skrivena kamera:

http://www.youtube.com/watch?v=w0lK432wrkA
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 07 Jan 2008, 11:32

jbt, ovi stvarno nisu normalni. :D
Michel puši karu.

User avatar
maddjuro
Posts: 8330
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 07 Jan 2008, 11:42

I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 07 Jan 2008, 15:24

Dragonrage wrote:
A$H wrote:Ulazi lik u trgovinu i tamo zatekne uplakanu prodavačicu i čovjeka koji se iz petnih žila dere na nju. -"Pizda ti materina, provociraš me, sve ću ti gazdi reć. Kurvetino!" Nakon što je izašao lik upita prodavačicu može li joj kako pomoći. -"Ne. Izvolite. -odgovara ona." -"Trebao bih kovertu". -"Kakvu ćete?" - "Najobičniju, i ako može malo brže, naime, žurim na bus." -"Imam vam kockaste, pravokutne, okrugle..." -"Ma običnu kovertu ženo..." -"Uz kovertu sigurno trebate i marku" -"Da, može." -" Oćete međunarodnu ili domaću?" -"On ljutito odbrusi - daj domaću, ali brže." -"Oćete sa likom životinje, pape ili neku drugu"- opet će ona. -"Daj orla samo molim te brzo!" -"Pa imam orla zmijara, orla koji hrani mladunčad, bijelog orla...." Uto ulazi čovjek sa početka priče u trgovinu noseći govno u ruci i kaže -"Evo za ovakvo govno trebam toalet papir, kozo dosadna!"
Eh kad ja krenem pričat tj vic u društvu haha...ali tri puta duži... :lol: :lol: :lol:
ma i ja jos sam dodam glupost na onu duzu verziju na prvoj starani tak da je sto duzi...ali onda je tek kraj krvav..


Koja je razlika izmuju Tose-a i Punka..

Punk nije mrtav..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 07 Jan 2008, 15:44

A$H wrote:
Dragonrage wrote:
A$H wrote:Ulazi lik u trgovinu i tamo zatekne uplakanu prodavačicu i čovjeka koji se iz petnih žila dere na nju. -"Pizda ti materina, provociraš me, sve ću ti gazdi reć. Kurvetino!" Nakon što je izašao lik upita prodavačicu može li joj kako pomoći. -"Ne. Izvolite. -odgovara ona." -"Trebao bih kovertu". -"Kakvu ćete?" - "Najobičniju, i ako može malo brže, naime, žurim na bus." -"Imam vam kockaste, pravokutne, okrugle..." -"Ma običnu kovertu ženo..." -"Uz kovertu sigurno trebate i marku" -"Da, može." -" Oćete međunarodnu ili domaću?" -"On ljutito odbrusi - daj domaću, ali brže." -"Oćete sa likom životinje, pape ili neku drugu"- opet će ona. -"Daj orla samo molim te brzo!" -"Pa imam orla zmijara, orla koji hrani mladunčad, bijelog orla...." Uto ulazi čovjek sa početka priče u trgovinu noseći govno u ruci i kaže -"Evo za ovakvo govno trebam toalet papir, kozo dosadna!"
Eh kad ja krenem pričat tj vic u društvu haha...ali tri puta duži... :lol: :lol: :lol:
ma i ja jos sam dodam glupost na onu duzu verziju na prvoj starani tak da je sto duzi...ali onda je tek kraj krvav..

Ali kaj je najbolje, to je vjerojatno jedini duži vic koji u cijelosti pamtim :lol:

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 08 Jan 2008, 13:04

ulazi dječak u kuhinju i ugleda nepoznatog muškarca kako kopa po frižideru te ga pita "dobro jutro, jeste li vi novi babysitter?"
muškarac mu odgovori "ne, ja sam novi motherfucker." :lol: :lol:

User avatar
Knatchbull
Posts: 1891
Joined: 08 Jan 2008, 02:24
Location: In The Shadow Of Our Pale Companion

Post by Knatchbull » 11 Jan 2008, 12:10

Image

Post Reply