Što mi je izmamilo smješak danas?

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by john_constantine » 10 May 2023, 14:03

hitman_4 wrote:
10 May 2023, 12:36
terapija počela djelovati ili opet progoni roditelje od bivše koja se udala za drugog zato što ryderica constantin nema nikakvu perspektivu, a već mu je 45 :D
Lijepo mi ga pocuclaj. :tonqe:
Michel puši karu.

User avatar
Inferno
Posts: 2414
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by Inferno » 10 May 2023, 14:13

Mihaela je neki bijednik srednjih godina, naravno na socijali jer je toliko lijen i nesposoban da nije za ništa, naravno junfer. Pa u životu nema ništa osim kratiti dane čitajući ženski kutak po forumima, najgluplje moguće teorije zavjere i ženske influencere. Nalazi gušt u pravljenju lažnih profila po forumima i razgovaranja sam sa sobom jer ga inače svi ismijavaju koliko je glup i nenormalan....a kad mu to sve dosadi ode u štalu od svoje mama i dira krave po vimenu i drka

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by hitman_4 » 10 May 2023, 14:27

ono kad ti sjedne povrat poreza i plaća isti dan :supz:
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12298
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by John_Ryder » 10 May 2023, 15:01

hitmanović daj još jednom napiši 45 godina :lol: :zubifale:
Image

Image

John_Ryder
Posts: 12298
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by John_Ryder » 10 May 2023, 15:03

hitman_4 wrote:
10 May 2023, 14:27
ono kad ti sjedne povrat poreza i plaća isti dan :supz:
laži laži laži me, ti to radiš najbolje.... :rock:
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by john_constantine » 10 May 2023, 15:27

hitman_4 wrote:
10 May 2023, 14:27
ono kad ti sjedne povrat poreza i plaća isti dan :supz:
Pa zar nisi u penziji?
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12298
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by John_Ryder » 10 May 2023, 15:34

john_constantine wrote:
10 May 2023, 15:27
hitman_4 wrote:
10 May 2023, 14:27
ono kad ti sjedne povrat poreza i plaća isti dan :supz:
Pa zar nisi u penziji?
Izgubio se u svim lažima i profilima
Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2414
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by Inferno » 10 May 2023, 15:54

najjače su očite Mihaela objave s hitman profila 🤣🤣🤣

User avatar
Michel
Posts: 11736
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by Michel » 10 May 2023, 17:32

hitman_4 wrote:
10 May 2023, 12:36
terapija počela djelovati ili opet progoni roditelje od bivše koja se udala za drugog zato što ryderica constantin nema nikakvu perspektivu, a već mu je 45 :D
OMG! Ovo što čitam je jezivo :jawbreaker: znao sam da je prije stalkao ljude ali nisam znao da je progonio roditelje od svoje navodne "bivše" s kojom nikad nije ni bio ali si je u glavi to složio kao onaj lik iz filma Drive, samo što Cons nije tako cool.
hitman_4 wrote:
10 May 2023, 14:27
ono kad ti sjedne povrat poreza i plaća isti dan :supz:
Čestitam :partyman:

Inače danas sam se pošteno naradio, napravio sam jedan oooogroman dio posla i skratio si muke za ovaj tjedan. Pa sam pobrao što se pobrati da, nahranio životinje, vidio se sa malom sutra dolazi kdo mene prespavati i super je dan bio sve u svemu :supz:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by hitman_4 » 10 May 2023, 17:56

tnx obožavam 5. mjesec zbog tog povrata

imaš negdje post od constantina ryderice di se baš hvali kako ide posjetiti roditelje od bivše uoči vjenčanja da joj napakosti. Ona je bila i na forumu, stavljao je njezine slike. čak se i meni javila preko pp tako da znam neke detalje o prekidu i constantinovom čudnom ponašanju ugl svega je tu bilo. imao je ispade :D

ako imaš vremena pronađi baš taj post, lik creepy :mrgreen:
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11736
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by Michel » 10 May 2023, 18:09

A u kurac to je bolesnooo :jawbreaker: ovo će se pronaći ajme meni jadna cura, trpila psihičku torturu :(
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by john_constantine » 10 May 2023, 19:06

Vi ćete još i pojebati jedno drugo koliko ste patetični.
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by john_constantine » 10 May 2023, 19:09

hitman_4 wrote:
10 May 2023, 17:56
tnx obožavam 5. mjesec zbog tog povrata

imaš negdje post od constantina ryderice di se baš hvali kako ide posjetiti roditelje od bivše uoči vjenčanja da joj napakosti. Ona je bila i na forumu, stavljao je njezine slike. čak se i meni javila preko pp tako da znam neke detalje o prekidu i constantinovom čudnom ponašanju ugl svega je tu bilo. imao je ispade :D

ako imaš vremena pronađi baš taj post, lik creepy :mrgreen:
:prayer:

Daj i meni preporuči te droge koje uzimaš.

I kak te mogla kontaktirati kad su ona i njezini bili amiši. Uopće nemaju dodira s tehnologijom. :finga:
Michel puši karu.

User avatar
Inferno
Posts: 2414
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by Inferno » 10 May 2023, 21:07

Michel wrote:
10 May 2023, 17:32
hitman_4 wrote:
10 May 2023, 12:36
terapija počela djelovati ili opet progoni roditelje od bivše koja se udala za drugog zato što ryderica constantin nema nikakvu perspektivu, a već mu je 45 :D
OMG! Ovo što čitam je jezivo :jawbreaker: znao sam da je prije stalkao ljude ali nisam znao da je progonio roditelje od svoje navodne "bivše" s kojom nikad nije ni bio ali si je u glavi to složio kao onaj lik iz filma Drive, samo što Cons nije tako cool.
hitman_4 wrote:
10 May 2023, 14:27
ono kad ti sjedne povrat poreza i plaća isti dan :supz:
Čestitam :partyman:

Inače danas sam se pošteno naradio, napravio sam jedan oooogroman dio posla i skratio si muke za ovaj tjedan. Pa sam pobrao što se pobrati da, nahranio životinje, vidio se sa malom sutra dolazi kdo mene prespavati i super je dan bio sve u svemu :supz:


Da da čuo sam se s tom malom, oko pol 8 će doći kod mene da ju dobro izjebem, onda kaže da ide kod nekog četnika na socijali da dobro počisti i obliže svu moju spermu iz pice. Piti ću sutra sok od ananasa, uživaj 😁

User avatar
Michel
Posts: 11736
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by Michel » 10 May 2023, 22:05

john_constantine wrote:
10 May 2023, 19:09
njezini bili amiši. Uopće nemaju dodira s tehnologijom. :finga:
SpoilerShow
Image
Ovo je bolesnooo koliko ovaj momak živi u deluziju jel vi čitate ovo. Amiši :lol: kakav bolesnik. Danas nisam ništa stavio osobno u face grupu od 17 tisuća članova, ali su stavili ovi koji čitaju i evo prvo sam tamo vidio ovo za amiše i svi ti se smiju znači urnebesno neki od komentara da si lažovčina, jeziv lik, junfer i slično :P

Evo recimo što je ovaj junfer pisao sa 25 godina strašno pa to ne bi napisa ni 13godišnjak
john_constantine wrote:
10 May 2023, 19:09
Evo, ovakva je bila situacija. Još mi je dva tjedna ostalo do kraja sezonskog posla, i tamo je radila zgodna komad, sa viška mesa, dobro popunjena gore i dolje, seksi i privlačna. Ali moram priznati da o njoj znam samo ime i prezime (koje svaki put zaboravim, a petnaest puta su mi ga rekli). No, igrom slučaja i zafrkancije s starijim 50 - godišnjim kolegom i drugim mlađim, nagovorili su me da ju pozovem na spoj pošto traži dečka. Eto, ja sam ju tako dočekao, uspio izgovoriti rečenicu: hoćeš li izaći samnom na piće? Ona: gdje? :tamo u ... pošto ovdje nema nikakve pijače (u mjestu gdje radim). A ona: ne znam... Ja: u čemu je problem? To te ništa neće koštati, trebaš samo odjeću, a prirodno si zgodna tako da ti šminka nije potrebna. A ja sve plaćam. Imam auto i plaću, pa... A ona: razmisliti ću. I tako će mi reći idući tjedan. I ja sada znam da će odgovor biti negativan jer sam taj vic čuo već tri puta i svaki put je bilo isto.
E ,sada da se malo ispušem, koji vi kurac, cure, tražite od muškarca? Nasilnike koji će vas doma prebijati do krvi, tući vašu djecu i vas, pa da završite u skloništu i onda skončate u zajedničkom samoubojstvu? Ili ćete s uglednim dečkom mlatiti strance na moru?
Neću sada reći one pizdarije koji je pun ovaj forum: sam sam, dugo sam sam, ubiti ću se jer sam idiot, ubiti ću se, postati ću peder (o tome razmišljam za stvarno) Upali li, dobro, odreći ću se gledanja filmova ako bude veze, a ako ne upali, vraćam se filmovima i nikome ništa, a ja ću do kraja života biti samac.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply