Psihokauč

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Psihokauč

Post by john_constantine » 06 Jan 2012, 19:13

Ašow wrote:Cons, jedina stvar što ti treba u vezi cura su muda.
Moraš shvatiti da apsolutno nemaš ništa izgubiti, a možeš dobiti tako puno...
Ne trebaš biti postrance, jednostavno budi ravnodušan i to je to.
mah, znam samo da jednostavno poštujem žene. Ono, pristojan sam, simpatičan, na usluzi, pomognem i sve to. Kao s kolegicama na poslu. I nisam lik koji stalno govori seksualne fraze, dira ih bez dopuštenja po tijelu ili petlja, seksualno zlostavlja ili što god. A onda takve proglašavaju papučarem, mekušćem, beskičmenjakom i što sve. A super su im ti likovi koji ih petljaju po guzici ili ih divljački grle i rade od njih glupače.

A poslije završe s muževima koji ih tuku u braku, naprave situaciju da više niti roditelji ne žele imati posla s njom, i na kraju zakolje samu sebe jer ne može više. Pa završi na psihijatriji vezana i nema kamo. Mužu koji će ju tući, kod roditelja više nema mjesta. A ona blesava, ne može ostaviti muža niti nakon toga...

I zašto gubiti vrijeme na takve stvari, zato što mi je to samo u glavi? Ili zato što je takvo društvo gdje svaki muškarac mora imati ženu, čopor djece i sve to? Ma ne treba mi to. Odem na smokvu, platim za seks i miran sam. A poslije ju odjebem kada me opet zivka za ponovni susret.
Michel puši karu.

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: Psihokauč

Post by Ašow » 06 Jan 2012, 19:18

A moš i tako. :D

Probaj se opustiti i vidit ces kak je to zapravo jednostavno.
--------
Last.fm

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Re: Psihokauč

Post by boyko » 06 Jan 2012, 19:53

sandi wrote:
boyko wrote:ne znam,nikad nisam imal nekih problema sam sa sobom. po prirodi sam žešča flegma pa me nikad nikaj previše nije diralo.
tak' je i meni...moja sestra je recimo dok je završila fakultet uspjela dobiti i psorijazu, a ja...što me više boli kita za sve to mi se bolje problemi rješavaju sami od sebe :zubifale:
same here :mrgreen:
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Psihokauč

Post by metallicat » 06 Jan 2012, 22:44

filmofil wrote:
Wendigo wrote:mislim da ja patim od tog sranja. i to mi uvelike zagorčava socijalni i ljubavni život. :?
ne funkcioniram u većim skupinama kao svi "normalni ljudi". kad sam solo s nekim ili još 1 max 2 osobe, onda sam uber zabavan, komunikativan i aktivan te sam sposoban brbljati i zajebavati se do besvjesti i natrag, ali čim se nađem u masi, povučem se i čak kad želim nešto reći nitko me ne doživi. osjećam se kao duh neki u takvim situacijama. plus što me ljudi uvijek nekako čudno gledaju, kao da me se boje... -.-
ja sam isto posve druga osoba u većem društvu, samopouzdanje padne na nulu odjednom dok sam u društvu jedne-dvije osobe skroz pričljiv i prepun samopouzdanja...ne znam zašto je to tako jer mi se to događa i u društvima gdje sve ljude poznajem jako dugo i di se nemam razloga povlačiti u sebe, ali svejedno većinu vremena šutim i nemam velike želje ubacit se u razgovor

isto tako, prezirem situacije di je fokus na meni, najbolji primjer toga je recimo upoznavanje na faksu kad profesor digne svakog pa moraš nekaj reći o sebi :D radio sam to puno puta na svakakvim sastancima, na faksu, u srednjoj, itd...ali uvijek je stresno kao i prvi put :)
ja se samo nadam da kad se nađemo u 5mj, da nećete pobjeć il slično :P :mrgreen: ionako mi u biti nismo normalni, pa će bit ok :lol:

ot: neki problem te prirode koju vi spominjete nemam, niti dijagnosticirano. imam sve ostale ''normalne'' :lol: jedino što bi mogla spomenut isto blagu hipohondriju koja me dosta držala ko malu i nisam mogla zato spavat jer bi razmišljala zaš me boli koljeno, jel to rak i sl. stalo je recimo između 13, 14 god do 20.-te i onda kad sam došla na 3. god faxa i kad smo učil najgore boleštine, sve sam uspjela povezat sa sobom i bila uvjerena da mi je nešto. doslovno sam živjela u strahu tih par mj. stašno sam se nervirala i odmah nakon dobila visoki tlak. naravno nisam htjela tablete, samo je prošlo nakon nekih 6mj-god dana. vjerujem da će mi se povremeno vratit ako se jako iznerviram, ali nadam se da nije zauvijek nego prolazan.
Image

John_Ryder
Posts: 12298
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Psihokauč

Post by John_Ryder » 07 Jan 2012, 00:24

ah...asocijalnost,depresija...been there done that ! meni je najveći problem prilagodba,nekada se nemogu prilagoditi ama baš ničemu i samo ću šutit i jedva čekat da se maknem od svih,a kad je poznato okruženje onda je sve 5,zajebancija i samopouzdanje ownaju,mah...treba si nać hobi i bit stalno zaokupljen nečime pa tako nema vremena za depresiju :kokicarenje:
Image

Image

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: Psihokauč

Post by Josef K » 07 Jan 2012, 01:47

John_Ryder wrote:ah...asocijalnost,depresija...been there done that ! meni je najveći problem prilagodba,nekada se nemogu prilagoditi ama baš ničemu i samo ću šutit i jedva čekat da se maknem od svih,a kad je poznato okruženje onda je sve 5,zajebancija i samopouzdanje ownaju,mah...treba si nać hobi i bit stalno zaokupljen nečime pa tako nema vremena za depresiju :kokicarenje:
Točno to! Pa ja bi se ubio več 20 puta da nemam filmove i serije :lol:

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Psihokauč

Post by filmofil » 07 Jan 2012, 02:01

true that, meni su filmovi jedini pravi lijek za sve probleme :)
This is the Zodiac speaking.

John_Ryder
Posts: 12298
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Psihokauč

Post by John_Ryder » 07 Jan 2012, 03:28

Zadro wrote:
John_Ryder wrote:ah...asocijalnost,depresija...been there done that ! meni je najveći problem prilagodba,nekada se nemogu prilagoditi ama baš ničemu i samo ću šutit i jedva čekat da se maknem od svih,a kad je poznato okruženje onda je sve 5,zajebancija i samopouzdanje ownaju,mah...treba si nać hobi i bit stalno zaokupljen nečime pa tako nema vremena za depresiju :kokicarenje:
Točno to! Pa ja bi se ubio več 20 puta da nemam filmove i serije :lol:
my man ! :lol:
Image

Image

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Psihokauč

Post by metallicat » 07 Jan 2012, 08:59

također. koliko puta me jedino uveseljava večer/noć + krevet + serija. tad mi svi problemi privremeno nestaju.
Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Psihokauč

Post by john_constantine » 07 Jan 2012, 09:15

filmofil wrote:true that, meni su filmovi jedini pravi lijek za sve probleme :)
+ igre. Ps2, ps3, Pc. A i fizički rad isto... :rock:
Michel puši karu.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Psihokauč

Post by Wendigo » 07 Jan 2012, 10:58

btw, vi koji me poznate uživo, šta mi mislite dali je istina ovo što sam napisao o sebi ili pretjerujem?
vrlo bih cijenio iskren odgovor, bez obzira na sve.

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: Psihokauč

Post by Ašow » 07 Jan 2012, 11:42

Jedno što sam ja skužio je da si tih. :)
Al brijem da je to u igri zbog mjesta i silnog deranja uokolo bilo.
--------
Last.fm

User avatar
Alastorus
Posts: 2761
Joined: 18 Apr 2011, 15:11
Location: Mount Pleasant Cemetery, Toronto,Canada
Contact:

Re: Psihokauč

Post by Alastorus » 07 Jan 2012, 13:47

Wendigo wrote:btw, vi koji me poznate uživo, šta mi mislite dali je istina ovo što sam napisao o sebi ili pretjerujem?
vrlo bih cijenio iskren odgovor, bez obzira na sve.
Kao što kaže Ašow, tih si, al vidi se da kad si u okruženju ljudi koji te kuže i koji su dio nekog kolektiva kao što je ovaj forum, onda se po tebi vidi da se iznimno bolje osjećaš,bar sam ja to tak skužio, us svakom slučaju na meetingu ne bih rekao za tebe da imaš takvih problema, možda da te se stavi u random grupu ljudi bi to drugačije izgledalo, ne znam.
Now I lay me down to sleep, ​
Beside my bed, a Glock I keep. ​
If I should awake, and find you inside, ​
A Coroners van, will be your last ride. ​

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Psihokauč

Post by filmofil » 07 Jan 2012, 14:08

Wendigo wrote:btw, vi koji me poznate uživo, šta mi mislite dali je istina ovo što sam napisao o sebi ili pretjerujem?
vrlo bih cijenio iskren odgovor, bez obzira na sve.
pa bili smo samo ono jednom na polumeetingu nekakvom sa callac i zadrom, ali činio si se prilično normalan i comfy :D jedini je zadro tada bio šutljiv jako i out of place
This is the Zodiac speaking.

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Psihokauč

Post by GreenHornet » 07 Jan 2012, 14:57

ja sam kod mamurluka strasno anksiozan...ne volim se voziti u busu,biti u zatvorenim prostorijama gdje je puno nepoznatih ljudi,ma opcenito komunicirati s nepoznatim,cak do butige poci...tako da,koliko god mamuran bio,kad moram na posao popijem dvije pive i problem rijesen,cak masu komunikativan postanem...mislim da je tu rijec o placebo efektu...
inace,nemam problema u komunikaciji s ljudima,nevjerovatno brzo se uklopim medu ljude koje vidim prvi put,cak ubrzo ja zapoinjem teme i slicno...
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

Post Reply