pomoc mome kumu

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: pomoc mome kumu

Post by Asfodel » 25 Mar 2010, 19:37

Vratit ću se na ono što sam prije prokomentirala pa ću samo zaključit da ako Deimos danas bude lakše spavao, jer je na 7 foruma napisao ovu vijest - svrha je ispunjena. Pomaknuo je prstom, za razliku od nekih.

Služeći se filozofijom koju Ašow njeguje, zaključujem sljedeće: ako JA ne poznajem nikoga tko je skočio sa 7. kata - onda to ne postoji. Baš mi je fina analogija, jelda :D
Ašow, kužim ja da ti želiš reči da ne zaključujemo prebrzo ne znajući za drugu stranu priče, cijelu sliku i sl. ali primjer koji si upotrijebio (tuče se ne događaju bez razloga) je inteligentan koliko i Simona Gotovac. (svatko tko ima pristup medijima svjedoči većem broju tuča maloljetnika u zadnjih par god koje su se dogodile bez razloga. Oprosti ali ako je tebi "razlog" par kuna zbog kojih je Ritz umro ili dubrovački naglasak onih studenata kod Save - onda nisi normalan. To nisu razlozi, nego smišljeno nasilje bez povoda)
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: pomoc mome kumu

Post by john_constantine » 25 Mar 2010, 20:21

Metalcamp wrote:
john_constantine wrote:
Ašow wrote:Iskreno, kad sam pročitao da su nekom liku sina prebili u jebenom Čileu i da sad tamo leži u komi tako sam se jako opalio smijati da mi je balčina izletila kroz nos.
Sad... koji kurac da ja pisem veleposlanstvu?
Prebili su ga bzvz? Jea rajt.
Odi kosi travu il nest.
ok, premlatili su ga i razumio bi hladnoću na takve vijesti, ali što je tu tako smiješno? :roll: Da tebe premlate i naprave invalida, vjerojatno bi se i ja smijao tome kada je to tako smiješno.
:lol: a ti si taj koji obozava gledati real gore slike i rekao si nedavno da te to uopce ne dira, a sada odjedanput si se preobratio, zanimljivo.

No, ne znam kako mu mozemo pomoci. Zar zbilja mislis ako cemo pisati veleposlanstvu, da ce oni nesto poduzeti u vezi toga, mislim, vrijedi pokusati.
ti si taj koji misli da obožavam gledati one real gore slike... meni se zapravo gade takvi koji imaju takve stranice na netu i obožavaju gledati te filmiće...

A osim toga, zašto se govori da je čovjek iz čista mira dobio batine? Piše da je premlaćen i opljačkan... I dalje ne vidim ništa smiješnoga u tome. Mislim, onda bi ti trebalo biti smiješno što je prošle godine mog ujaka udario kamion i jedva je preživio, pa je sada nesposoban raditi, dobiva 1400 kn invalidske penzije i do kraja života će piti lijekove radi napadaja. Mladić je sada u komi i ako se oporavi, ostati će mu psihičke traume na to.
Michel puši karu.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: pomoc mome kumu

Post by Wendigo » 25 Mar 2010, 20:27

joj da odjebite više, samo si međusobno potpaljujete vatrice i dajete razloge za svađu...
činjenica je da je čovjek leži u komi i da zaista nisu potrebna prepucavanja tipa; kome je to smiješno i iz kojih razloga ja dobio batina.. kad vam se već piskara, onda radije potrošite prste i tipke na ono pismo, ovako mu sigurno nećete pomoći.

eh da, isprike na poganom jeziku al nemrem se suzdržati kad me nešto smeta i blago iritira.. :lol:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: pomoc mome kumu

Post by john_constantine » 25 Mar 2010, 20:36

ispušni ventil :mrgreen:
Michel puši karu.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: pomoc mome kumu

Post by Wendigo » 25 Mar 2010, 21:34

john_constantine wrote:ispušni ventil :mrgreen:
sex/drkica, punching bag, trčanje, bicikl, unreal tournament, heklanje... :?: nešto od toga?
di bi stigli kad bi svi međusobno ispuhivali ventile, bilo bi krvi posvuda.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: pomoc mome kumu

Post by john_constantine » 25 Mar 2010, 21:43

Wendigo wrote:
john_constantine wrote:ispušni ventil :mrgreen:
sex/drkica, punching bag, trčanje, bicikl, unreal tournament, heklanje... :?: nešto od toga?
di bi stigli kad bi svi međusobno ispuhivali ventile, bilo bi krvi posvuda.
zato postoje narodnjački klubovi :rock:
Michel puši karu.

Hec
Posts: 3184
Joined: 27 Jul 2007, 00:34

Re: pomoc mome kumu

Post by Hec » 25 Mar 2010, 21:47

i meni je zao, jebiga, ali tesko da nasa mala drzava moze ista postici u takvim slucajevima...
cisti primjer je to da francuzi za vrijeme sranja pale i trgaju, a nasi dodju sa zvizdaljkama i stoje
"Six strings to cover fear..."

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: pomoc mome kumu

Post by john_constantine » 25 Mar 2010, 21:56

Hec wrote:i meni je zao, jebiga, ali tesko da nasa mala drzava moze ista postici u takvim slucajevima...
cisti primjer je to da francuzi za vrijeme sranja pale i trgaju, a nasi dodju sa zvizdaljkama i stoje
Ili Grčka, he... :mrgreen: Ma problem su i naše ambasade, nakon onih skandala od one dvojice, ovaj što je krijumčario alkohol, a ovaj Jurica okrao hrpu novaca... Nisu niti ostali sigurno ništa bolji, zaposleni preko veze...
Michel puši karu.

User avatar
Deimos
Posts: 665
Joined: 06 Jan 2007, 13:35
Location: The Abyss

Re: pomoc mome kumu

Post by Deimos » 26 Mar 2010, 00:45

za ashowa :

ja sam sam molio da pošaljete mail našoj ambasadi za čile ili čileanskoj ambasadi. nisam točno sve specificirao jer nisam baš ni svoj ovih dana. pritisak javnosti uvijek nešto znači; već su članci u svim novinama i na radiu.

mogu ti reći da nije nikoga napastovao, silovao, ubio da bi zaslužio ovo kaj mu se desilo. ak se već nekom smrtno zamjerio, onda metak u čelo i zbogom. dečko je 6 sati ležao u nesvijesti i onda je otpremljen u bogzna kakvu bolnicu. i prije nego me pitaš tašto je tam uopće išao, to sada uopće nema veze. čovjek je u komi i treba mu pomoć.
da je meni neko digo živce, pogodio bi ga i kad padne - doviđenja. njemu je razbijena lubanja, plućno krilo kolabriralo i slomljena šaka. to je iživljavanje. ne životinjsko nego čista ljudska zloba. a ti se pitaj ak češ ikad imat djece da se to tvom djetetu desi. ako su ga htjeli ubit, metak u glavu bi bio bolje rješenje

i kaj se tiče da kog znamo da je dobio batina bez veze. ja. prije 15 godina na kaptolu. njih 8, neki sa pendrecima, i lupali su me dok nije jedan dečko došel i izvukao me. ja sam prošao samo sa čvrgama i hematomima, niti blizu ovoga. tak da di stari fino si malo razmisli o životu

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Re: pomoc mome kumu

Post by sandi » 26 Mar 2010, 01:16

e,e,e...ajmo skupit bandu i idemo u čile!!
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: pomoc mome kumu

Post by Ašow » 26 Mar 2010, 16:41

Deimos wrote:za ashowa :

ja sam sam molio da pošaljete mail našoj ambasadi za čile ili čileanskoj ambasadi. nisam točno sve specificirao jer nisam baš ni svoj ovih dana. pritisak javnosti uvijek nešto znači; već su članci u svim novinama i na radiu.

mogu ti reći da nije nikoga napastovao, silovao, ubio da bi zaslužio ovo kaj mu se desilo. ak se već nekom smrtno zamjerio, onda metak u čelo i zbogom. dečko je 6 sati ležao u nesvijesti i onda je otpremljen u bogzna kakvu bolnicu. i prije nego me pitaš tašto je tam uopće išao, to sada uopće nema veze. čovjek je u komi i treba mu pomoć.
da je meni neko digo živce, pogodio bi ga i kad padne - doviđenja. njemu je razbijena lubanja, plućno krilo kolabriralo i slomljena šaka. to je iživljavanje. ne životinjsko nego čista ljudska zloba. a ti se pitaj ak češ ikad imat djece da se to tvom djetetu desi. ako su ga htjeli ubit, metak u glavu bi bio bolje rješenje

i kaj se tiče da kog znamo da je dobio batina bez veze. ja. prije 15 godina na kaptolu. njih 8, neki sa pendrecima, i lupali su me dok nije jedan dečko došel i izvukao me. ja sam prošao samo sa čvrgama i hematomima, niti blizu ovoga. tak da di stari fino si malo razmisli o životu
Ma, sve 5 buraz, nije mi bila namjera da se svađam.
Puno srece tvom kumu u daljnjem raspletu situacije.
Ja si o zivotu necu razmisljati, znam kak je dobiti batine, a i znam drugu stranu. Tak da..
Sve 5.
Samo sam ispo kreten bzvz
--------
Last.fm

Post Reply