zavjere ili nešto drugo

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 22 Apr 2009, 13:50

Ovo je tema za one koji nemaju pametnijeg posla u životu, takvih ima puno u kafiću u kojeg često zalazin, nekih kvazi filozofa, i to su jednostavno sranja, gleda sani Zeitgeist i svakakva druga smeća, i ništa me nije ostavilo paf, a tek ti reptili. Ovo je mlaćenje prazne slame- zavjere naravno da postoje, al to zna svaka budala, i to je točka.

User avatar
goonies
Posts: 361
Joined: 15 Mar 2009, 15:42

Post by goonies » 22 Apr 2009, 15:12

Ghostface wrote:Ovo je tema za one koji nemaju pametnijeg posla u životu, takvih ima puno u kafiću u kojeg često zalazin, nekih kvazi filozofa, i to su jednostavno sranja, gleda sani Zeitgeist i svakakva druga smeća, i ništa me nije ostavilo paf, a tek ti reptili. Ovo je mlaćenje prazne slame- zavjere naravno da postoje, al to zna svaka budala, i to je točka.
lol...pa zato sam otvorio temu da vidim što ovdje ljudi misle o tom,koje su zavjere po njima najbolje itd.i ti si se sad našao nešt pricat.. :roll:
„This Is It“

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 22 Apr 2009, 15:54

goonies wrote:
Ghostface wrote:Ovo je tema za one koji nemaju pametnijeg posla u životu, takvih ima puno u kafiću u kojeg često zalazin, nekih kvazi filozofa, i to su jednostavno sranja, gleda sani Zeitgeist i svakakva druga smeća, i ništa me nije ostavilo paf, a tek ti reptili. Ovo je mlaćenje prazne slame- zavjere naravno da postoje, al to zna svaka budala, i to je točka.
lol...pa zato sam otvorio temu da vidim što ovdje ljudi misle o tom,koje su zavjere po njima najbolje itd.i ti si se sad našao nešt pricat.. :roll:


Lipo san ti napisa šta mislin o ovome, nisan se ja tu naša "nešt pricat", da se mene pita, letija bi ti odavde isti sekund, to šta sad svoje provokacije maskiraš u neke nevine teme i postove ne znači ništa bolje.

User avatar
goonies
Posts: 361
Joined: 15 Mar 2009, 15:42

Post by goonies » 22 Apr 2009, 16:00

Ghostface wrote:
goonies wrote:
Ghostface wrote:Ovo je tema za one koji nemaju pametnijeg posla u životu, takvih ima puno u kafiću u kojeg često zalazin, nekih kvazi filozofa, i to su jednostavno sranja, gleda sani Zeitgeist i svakakva druga smeća, i ništa me nije ostavilo paf, a tek ti reptili. Ovo je mlaćenje prazne slame- zavjere naravno da postoje, al to zna svaka budala, i to je točka.
lol...pa zato sam otvorio temu da vidim što ovdje ljudi misle o tom,koje su zavjere po njima najbolje itd.i ti si se sad našao nešt pricat.. :roll:


Lipo san ti napisa šta mislin o ovome, nisan se ja tu naša "nešt pricat", da se mene pita, letija bi ti odavde isti sekund, to šta sad svoje provokacije maskiraš u neke nevine teme i postove ne znači ništa bolje.
ok...puštam te na miru jer si iskompleksiran momak...to je nešt strašno,onda se ne javljaj ako ti ne paše :roll:
„This Is It“

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 22 Apr 2009, 16:06

goonies wrote:
Ghostface wrote:
goonies wrote: lol...pa zato sam otvorio temu da vidim što ovdje ljudi misle o tom,koje su zavjere po njima najbolje itd.i ti si se sad našao nešt pricat.. :roll:


Lipo san ti napisa šta mislin o ovome, nisan se ja tu naša "nešt pricat", da se mene pita, letija bi ti odavde isti sekund, to šta sad svoje provokacije maskiraš u neke nevine teme i postove ne znači ništa bolje.
ok...puštam te na miru jer si iskompleksiran momak...to je nešt strašno,onda se ne javljaj ako ti ne paše :roll:


Ne, opet krivo, samo san ljut šta postoje takve budale ka šta si ti, razumiš sad?

User avatar
goonies
Posts: 361
Joined: 15 Mar 2009, 15:42

Post by goonies » 22 Apr 2009, 16:11

Ghostface wrote:
goonies wrote:
Ghostface wrote:

Lipo san ti napisa šta mislin o ovome, nisan se ja tu naša "nešt pricat", da se mene pita, letija bi ti odavde isti sekund, to šta sad svoje provokacije maskiraš u neke nevine teme i postove ne znači ništa bolje.
ok...puštam te na miru jer si iskompleksiran momak...to je nešt strašno,onda se ne javljaj ako ti ne paše :roll:


Ne, opet krivo, samo san ljut šta postoje takve budale ka šta si ti, razumiš sad?
Razumijem sve,ja nisam ljut,zašto bi bio...sigurno nisam ljut na nekog poput tebe-tebe smatram nekom vrstom filozofa koji se stalno javlja iza kulisa,no nećemo u offtopic
„This Is It“

User avatar
goonies
Posts: 361
Joined: 15 Mar 2009, 15:42

Post by goonies » 22 Apr 2009, 18:35

Ponedjeljak, 02.07.2007., 14:47
Kakve tajne krije Bijela kuća...?

ZAGREB - U svijetu postoje brojne neobjašnjive pojave koje izazivaju nevjericu, znatiželju, ali i strah. Jedna od njih je i navodna neobična povezanost dvaju omiljenih američkih predsjednika - Abrahama Lincolna i J.F. Kennedyja.

'Teoriju zavjere' o Lincolnu i Kennedyju prenio je portal Meilach, a za informacije koje slijede tvrdi da su istinite. Donosimo ih kao ljetnu razbibrigu, a odluku hoćete li u njih povjerovati, prepuštamo vama.

Samo slučajnost?
Abraham Lincoln 1860. izabran je za predsjednika.
John F. Kennedy izabran je za predsjednika 1960.

Abraham Lincoln je 1846. izabran u Kongres.
John F. Kennedy je 1946. izabran u Kongres.

Imena Lincoln i Kennedy oba imaju po sedam slova.
Obojica su bila borci za ljudska prava.

Supruge obojice predsjednika izgubile su dijete dok su živjele u Bijeloj kući.

Sad postaje pomalo jezivo...
Oba predsjednika ubijena su hicem u glavu.
Obojica predsjednika ubijena su u petak.

Lincolnova tajnica zvala se - Kennedy.
Kennedyjeva tajnica zvala se - Lincoln.

Obojicu predsjednika ubili su i naslijedili južnjaci.

Imena obojice nasljednika imaju šest slova i obojici je prezime bilo Johnson.
Andrew Johnson, Lincolnov nasljednik, rođen je 1808.
Lyndon Johnson, Kennedyjev nasljednik, rođen je 1908.

John Wilkes Booth, Lincolnov ubojica, rođen je 1839 .
Lee Harvey Oswald, Kennedyjev ubojica, rođen je 1939.
Obojica su poznata po svoja tri imena. Zbir slova u njihova tri imena u oba slučaja je 15 .

Lincoln je umro u kazalištu Kennedy.
Kennedy je umro u automobilu marke Lincoln.

John Wilkes Booth je pokušao pobjeći iz kazališta, a uhićen je u nekoj zgradi.
Lee Harvey Oswald pokušao je pobjeći iz zgrade, a uhićen je u kazalištu.

I Booth i Oswald ubijeni su prije suđenja...

A sada ono najnevjerojatnije...
Tjedan dana prije ubojstva Lincoln je bio na odmoru u Monroe, Maryland.
Tjedan dana prije ubojstva, Kennedy je bio na odmoru sa Marilyn Monroe.

Je li ovo slučajnost ili je moguće da sudbinom upravlja viša sila koju ne poznajemo?

Karyn Kupicinet, kćerka voditelja koji je govorio o smrti JFK-a prije atentata, je ubijena

Jack Zangretti, koji je tvrdio kako je znao da će Ruby ubiti Oswalda, je ubijen

Eddy Benavides, brat svjedoka Tipittova ubojstva, ubijen metkom u glavu

Betty MacDonald, bivši Rubyev namještenik počinila je samoubojstvo

Bill Chesher, koji je govorio kako zna što povezuje Oswalda i Rubya, umro je od srčanog napada

Hank Killamu, mužu jedne od Rubyevih namještenica, a koji je poznavao Oswalda, prerezan je vrat

Bill Huntera, koji je bio u Rubyevu apartmanu 24.11.'63, slučajno je ubio policajac

Garry Underhill, CIA-in agent koji je tvrdio da je CIA upletena, počinio je samoubojstvo

Hugh Ward, privatni istražitelj, koji je radio na ubojstvu, poginuo u avionskoj nesreći

De Lesseps Morrisonm, gradonačelnik New Orleansa također je bio u avionu

Teresa Norton, Rubyeva namještenica, ubijena

Guy Banister, FBI agent, povezan s Oswaldom, umro od srčanog udara

Jim Koethe, koji je također bio navedenog datuma kod Rubya, ubijen

C.D Jackson, jedan od predsjednika LIFE magazina, koji je kupio Zapruderov film umro, uzrok smrti nepoznat

Mary Pinchot, prijateljica JFK-a ubijena; nakon smrti CIA je zaplijenila njen dnevnik

Tom Howard, Rubyev advokat, koji se nalazio u njegovu stanu 24.11, umro od srčanog udara

Mona B. Saenz, intervjuirala Oswalda za posao; udario je autobus

David Goldstein, koji je pomogao policiji Dallasa pronaći Oswaldov pištolj umro prirodnom smrću

Dorothy Kilgallen, kolumnistica koja je intervjuirala Rubya i tvrdila da će "razotkriti slučaj" overdozirala se drogom

Earl Smith, prijateljica od Dorothy, koja joj je pomagala sređivati bilješke, umrla dva dana nakon toga, uzrok smrti nepoznat

Frank Martin, policajac koji je Warrenovoj komisiji rekao kako ima puno toga za reći ali kako je i možda bolje da ne kaže, umro od raka

Lee Bowers, jedan od Grassy Knoll svjedoka, nastradao u saobraćajnoj nesreći

Marilyn Walle, jednu od Rubyevih plesačica, ubio je muž nakon mjesec dana braka

William Pitzer, fotograf autopsije, počinio samoubojstvo

Hank Suydam, urednik LIFE-a koji je vodio JFK slučaj, umro od srčanog udara

Jack Ruby, umro je od raka, no obitelji je rekao kako mu je rak ubrizgan injekcijom

Harold Russella, koji je vidio kako Tippitov ubojica bježi, ubio je policajac

Clyde Johnson, koji je trebao svjedočiti o povezanosti Oswalda i Rubya, ubijen

Dr. Charles Gregory, psihijatar guvernera Connalya, umro od srčanog udara

preuzeto sa jednog foruma...ovo je stvarno zanimljivo
„This Is It“

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Post by boyko » 22 Apr 2009, 18:56

nemrem se sjetit točno al več sam prije negde čital za to ili gledal dokmentarca...ugl dost je zanimljivo to kolko se stvari podudaraju između njih dvojce...
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Post by Decadentor » 22 Apr 2009, 19:32

Ghostface wrote:
goonies wrote:
Ghostface wrote:Ovo je tema za one koji nemaju pametnijeg posla u životu, takvih ima puno u kafiću u kojeg često zalazin, nekih kvazi filozofa, i to su jednostavno sranja, gleda sani Zeitgeist i svakakva druga smeća, i ništa me nije ostavilo paf, a tek ti reptili. Ovo je mlaćenje prazne slame- zavjere naravno da postoje, al to zna svaka budala, i to je točka.
lol...pa zato sam otvorio temu da vidim što ovdje ljudi misle o tom,koje su zavjere po njima najbolje itd.i ti si se sad našao nešt pricat.. :roll:


Lipo san ti napisa šta mislin o ovome, nisan se ja tu naša "nešt pricat", da se mene pita, letija bi ti odavde isti sekund, to šta sad svoje provokacije maskiraš u neke nevine teme i postove ne znači ništa bolje.
Sa ovim se slazem (najveca zavjera) :)
Image

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 22 Apr 2009, 20:52

Gosp. wrote:
filmophil wrote:crkva, to je tema za razglabanje...nije da mi se da nešto previše pisat, ali samo da kažem da mi nikako ne ide u glavu kako već kroz 2 tisučljeća tako vješto manipuliraju ljudima, grade moć na lažnim uvjerenjima, rade sranja, ali ih ljudi svejedno slijepo prate...kao da je svima ispran mozak, ali neka, ako se to ljudima sviđa boli mene kurac, meni bitno da sam ja izvan svega toga
I gdje je tu točno zavjera?
a gdje sam ja točno spomenuo zavjeru?
This is the Zodiac speaking.

Gosp.
Posts: 2157
Joined: 25 Oct 2006, 23:15

Post by Gosp. » 22 Apr 2009, 21:25

"Crkva/Vatikan je tema za razglabanje" na topicu Zavjere?
Better to reign in Hell than to serve in Heaven.

User avatar
goonies
Posts: 361
Joined: 15 Mar 2009, 15:42

Post by goonies » 22 Apr 2009, 22:41

Gosp. wrote:"Crkva/Vatikan je tema za razglabanje" na topicu Zavjere?
ako imaš vec neki link ili nešto znaš slobodno raspiši se
„This Is It“

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 23 Apr 2009, 00:03

Gosp. wrote:"Crkva/Vatikan je tema za razglabanje" na topicu Zavjere?
ime teme: zavjere ili nešto drugo...tako da, DA, crkva je prigodna tema za razglabanje na ovom topicu...uostalom, netko je spomenuo crkvu prije mene pa sam ja rekao svoje mišljenje i to je to...
This is the Zodiac speaking.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6287
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 23 Apr 2009, 01:01

Gosp. wrote:"Crkva/Vatikan je tema za razglabanje" na topicu Zavjere?

Jašta nego je....jer je Crkva kao institucija koja je napravila takvu zavjeru u propagiranju kršanstva da je to tako očigledno.... A ako se pogleda Biblija koji je najveći dokaz pustih zavjera onda se nema što dodati....
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 23 Apr 2009, 10:23

dr_gonzo wrote:
Gosp. wrote:"Crkva/Vatikan je tema za razglabanje" na topicu Zavjere?

Jašta nego je....jer je Crkva kao institucija koja je napravila takvu zavjeru u propagiranju kršanstva da je to tako očigledno.... A ako se pogleda Biblija koji je najveći dokaz pustih zavjera onda se nema što dodati....
eto, veliki potpis na ovo
This is the Zodiac speaking.

Post Reply