zavjere ili nešto drugo

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Post by boyko » 21 Apr 2009, 22:36

filmophil wrote:ma taj 11.9. i događaji oko njega su već postali javna tajna...istreslo se masu dokaza i jednostavno se zna da su ameri išli rušiti to sami, a koristi od toga je imalo puno strana, zaradile su se milijarde dolara...
a i to kaj veliš....
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Post by Decadentor » 22 Apr 2009, 00:26

boyko wrote:ak vas zanima o zavjerama,pogledajte Zeitgeist - The Movie,ima dost toga zanimljivo...
Kako su negirali krscanstvo :D :twisted: :lol:
Image

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Post by boyko » 22 Apr 2009, 01:17

Decadentor wrote:
boyko wrote:ak vas zanima o zavjerama,pogledajte Zeitgeist - The Movie,ima dost toga zanimljivo...
Kako su negirali krscanstvo :D :twisted: :lol:
pa da,totalno su popljuvali religije,jbg kad i večina stvari koje su naborjili protiv njih je istina,barem ja tak mislim :)

si možda pogledal i 2.dio "ZEITGEIST: ADDENDUM",ja ga još nisam stigel pa me zanima o čemu se dela...
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

User avatar
goonies
Posts: 361
Joined: 15 Mar 2009, 15:42

Post by goonies » 22 Apr 2009, 01:26

lijepo ste se raspisali,što mislite koja je najveca zavjera po vama,mene recimo zanimaju reptili koje opisuje david icke,isto tako stalno spominje tajna društva(nisam previše upoznat sa njima)...onda recimo jeste li culi za tajni zrakoplov AURORA koji pripada tkz.crnom svijetu,ima stvarno zanimljivih tema
„This Is It“

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Post by Decadentor » 22 Apr 2009, 01:37

boyko wrote:
Decadentor wrote:
boyko wrote:ak vas zanima o zavjerama,pogledajte Zeitgeist - The Movie,ima dost toga zanimljivo...
Kako su negirali krscanstvo :D :twisted: :lol:
pa da,totalno su popljuvali religije,jbg kad i večina stvari koje su naborjili protiv njih je istina,barem ja tak mislim :)

si možda pogledal i 2.dio "ZEITGEIST: ADDENDUM",ja ga još nisam stigel pa me zanima o čemu se dela...
Neznam, mislim da se ovo sto sam gledo zvalo "American Zeitgeist" ili nesto tako



goonies wrote:...isto tako stalno spominje tajna društva(nisam previše upoznat sa njima)
goonies wrote:
Masoni VS Iluminati
Navodno spajaju cijeli svijet u jednu cijelinu kako bi onda njime zavladali (EU, Sj i J america, afrika, azija...) prvo ce spojit sve drzave unutar kontinenata, a zatim cijeli svijet

....Navodno su nastimali neki Civil War u americi radi zarade i radi "visih" ciljeva......Vecina Svijetski vaznih osoba su masoni dok Iluminati vladaju kinom ako se nevaram....
Image

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Post by boyko » 22 Apr 2009, 01:41

goonies wrote:lijepo ste se raspisali,što mislite koja je najveca zavjera po vama,mene recimo zanimaju reptili koje opisuje david icke,isto tako stalno spominje tajna društva(nisam previše upoznat sa njima)...onda recimo jeste li culi za tajni zrakoplov AURORA koji pripada tkz.crnom svijetu,ima stvarno zanimljivih tema
hm...po meni su največa zavjera religije opčenito...
za tajni zrakoplov Aurora nisam čul,al mi zvuči zanimljivo,bum malo to istražil... :)
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6287
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 22 Apr 2009, 02:03

Moja top lista najvećih urota:

1) Marihuana i njena zabrana
- velike drvne korporacije donose Porezni zakon o marihuani 1937 godine i tako počne ocrnjivanje te biljke od koje se mnogo toga moglo napraviti: ulje od sjemena konoplje kao gorivo za svijetiljke, radila se roba, jarboli, razna odjeća i obuća, papir.... Konoplja brzo raste za razliku od stabala, no njena proizvodnja bi uništila američko (svjetsko) godpodarstvo u preradi drveta

2) Nastanak AIDS-a
- najpoznatija bolest pobjegla iz laboratorija SAD-a (a tko zna koja je još uspijela pobijeći?)

3) Crkva
- ne želim da se ovo shvati kao vrijeđanje ili omlavažavanje nečega, no ovo je dio mog osobnog mišljenja: kršćanstvo kao vjera je sasvim ok, no Crkva tj. ljudi koje je vode gori su od mafijaškog udruženja (opet moram naglasiti da uvijek ima iznimaka....no njih je malo)

4) SAD
- ta cijela država je jedna velika urota koja je prepuna malih urota koja kroje svo stanje u svijetu


Inače jebe mi se za JFK-a, Marilyn Monroe i slične trivijalne urote poput 11. rujna. jer opet zna se da je SAD kriva za sve kako se god okrene (čitaj FBI i CIA)
- JFK je bio obićni budalaš koji je dobio što je zaslužio (tko se sa mafijom zajebava u lijesu ga nađu)...a mogu reći da je užiavo kao kralj - samo je prćio i pio, a za ostalo ga je bolio kuac....
- Marilyn Monroe je bila obična glupa plavuša (nažalost) koja nije mogla zazuzdati svoj brbljavi jezik
- 9. rujna. kako god okrenemo SAD je sam kriv za to iz dva razloga:
A) ako su sami sružili Blizance da bi im bio povod za rat u Afganistanu (ne samo za naftu, nego i za opijumska polja, ali i vodu)
B) ako nisu sami srušili Blizance iapk su oni Talibane naučili sve i taktički dio, pa ih i dobro naoružali....pa im se sve obilo o glavu (tako im je uvijek bilo i sa Bin Ladenom i FideloM Castrom)
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Post by Decadentor » 22 Apr 2009, 02:18

Sto se mene tice najveca zavjera je novac. Znam kako to zvuci ali to meni nema smisla. Novac je nesto izmisljeno i nepostojece, jer kako jedan papiric moze vrijedit mobitel, auto, kucu, zivot?
Dat cu ti ja cijelu biljeznicu papira :?
Znam ja da je taj papir mjera u zlatu i to.... Ali meni je zlato neznam bezvriejdno to je meni tako glupo...Ko je uopce izmislio da je zlato vrijedno? To meni nema smisla a opet zelim imat brdo novaca :x

Znam da zvucim ko dvogodisnjak ali opet :roll:
Image

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6287
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 22 Apr 2009, 02:46

Decadentor wrote:Sto se mene tice najveca zavjera je novac. Znam kako to zvuci ali to meni nema smisla. Novac je nesto izmisljeno i nepostojece, jer kako jedan papiric moze vrijedit mobitel, auto, kucu, zivot?
Dat cu ti ja cijelu biljeznicu papira :?
Znam ja da je taj papir mjera u zlatu i to.... Ali meni je zlato neznam bezvriejdno to je meni tako glupo...Ko je uopce izmislio da je zlato vrijedno? To meni nema smisla a opet zelim imat brdo novaca :x

Znam da zvucim ko dvogodisnjak ali opet :roll:

Slažem se sa ovim
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 22 Apr 2009, 03:07

crkva, to je tema za razglabanje...nije da mi se da nešto previše pisat, ali samo da kažem da mi nikako ne ide u glavu kako već kroz 2 tisučljeća tako vješto manipuliraju ljudima, grade moć na lažnim uvjerenjima, rade sranja, ali ih ljudi svejedno slijepo prate...kao da je svima ispran mozak, ali neka, ako se to ljudima sviđa boli mene kurac, meni bitno da sam ja izvan svega toga
This is the Zodiac speaking.

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 22 Apr 2009, 03:09

dr_gonzo wrote:
Decadentor wrote:Sto se mene tice najveca zavjera je novac. Znam kako to zvuci ali to meni nema smisla. Novac je nesto izmisljeno i nepostojece, jer kako jedan papiric moze vrijedit mobitel, auto, kucu, zivot?
Dat cu ti ja cijelu biljeznicu papira :?
Znam ja da je taj papir mjera u zlatu i to.... Ali meni je zlato neznam bezvriejdno to je meni tako glupo...Ko je uopce izmislio da je zlato vrijedno? To meni nema smisla a opet zelim imat brdo novaca :x

Znam da zvucim ko dvogodisnjak ali opet :roll:

Slažem se sa ovim
što se novca tiče...po meni to je dobar sustav davanja vrijednosti materijalnom jer htjeli, ne htjeli moderan svijet nebi funkcionirao bez nekog sustava vrijednosti...sav taj sistem je u teoriji jako dobar, ali u praksi je to druga priča i u tom grmu leži zec - ljudi su pohlepni
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 22 Apr 2009, 11:01

filmophil wrote:crkva, to je tema za razglabanje...nije da mi se da nešto previše pisat, ali samo da kažem da mi nikako ne ide u glavu kako već kroz 2 tisučljeća tako vješto manipuliraju ljudima, grade moć na lažnim uvjerenjima, rade sranja, ali ih ljudi svejedno slijepo prate...kao da je svima ispran mozak, ali neka, ako se to ljudima sviđa boli mene kurac, meni bitno da sam ja izvan svega toga
Slažem se s ovim i Gonzovim
Vjera je jedna stvar, Crkva druga..

Najviše boli kad pogledaš državni proračun i staviš cifru iznosa koje će država dati Crkvi pokraj cifre koju država daje za liječenje tumora i sl. teških bolesti.... Ta razlika u broju znamenki me tjera na povraćanje.
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Post by boyko » 22 Apr 2009, 11:26

dr_gonzo wrote:
Decadentor wrote:Sto se mene tice najveca zavjera je novac. Znam kako to zvuci ali to meni nema smisla. Novac je nesto izmisljeno i nepostojece, jer kako jedan papiric moze vrijedit mobitel, auto, kucu, zivot?
Dat cu ti ja cijelu biljeznicu papira :?
Znam ja da je taj papir mjera u zlatu i to.... Ali meni je zlato neznam bezvriejdno to je meni tako glupo...Ko je uopce izmislio da je zlato vrijedno? To meni nema smisla a opet zelim imat brdo novaca :x

Znam da zvucim ko dvogodisnjak ali opet :roll:

Slažem se sa ovim
također...
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 22 Apr 2009, 12:09

filmophil wrote:crkva, to je tema za razglabanje...nije da mi se da nešto previše pisat, ali samo da kažem da mi nikako ne ide u glavu kako već kroz 2 tisučljeća tako vješto manipuliraju ljudima, grade moć na lažnim uvjerenjima, rade sranja, ali ih ljudi svejedno slijepo prate...kao da je svima ispran mozak, ali neka, ako se to ljudima sviđa boli mene kurac, meni bitno da sam ja izvan svega toga
agree. već sam pisao o tome..

Gosp.
Posts: 2157
Joined: 25 Oct 2006, 23:15

Post by Gosp. » 22 Apr 2009, 13:39

filmophil wrote:crkva, to je tema za razglabanje...nije da mi se da nešto previše pisat, ali samo da kažem da mi nikako ne ide u glavu kako već kroz 2 tisučljeća tako vješto manipuliraju ljudima, grade moć na lažnim uvjerenjima, rade sranja, ali ih ljudi svejedno slijepo prate...kao da je svima ispran mozak, ali neka, ako se to ljudima sviđa boli mene kurac, meni bitno da sam ja izvan svega toga
I gdje je tu točno zavjera?
Better to reign in Hell than to serve in Heaven.

Post Reply