Eurosong i naš Bejbi Lazanja go bejbi, go :heart:

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
John_Ryder
Posts: 12254
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Eurosong i naš Bejbi Lazanja go bejbi, go :heart:

Post by John_Ryder » 10 May 2024, 09:52

Michel wrote:
10 May 2024, 01:02
Nećete vjerovati što se događa :jawbreaker: Izrael se penje. Izrael kojeg su svi blatili da se izbaci sa natjecanja zbog Palestine, taj Izrael je pobijedio televote u ovom drugom polufinalu i to uvjerljivo. I što se sad događa pitate se? Mi padamo a oni rastu. Izrael nije bio među favoritima, a sad su drugi. Mi smo pali na 40%, oni su na 15%, dakle i dalje jako dobro vodimo ali ovo će se preko noći promijeniti i bit će jako blizu. Izrael će nas zasrat jebome me pas ako ovo neće biti namješteno da bude još više razdora. Svi neutralni i mi navijamo za bajku koja se događa oko Hrvatske i Bejbi Lazanje a pljujemo Izrael, zvižduci i sad se penju hahahaha nevjerojatno. To elite žele sto posto, dodatni razdor a ovo je gledano u ogromnim brojevima. Nevjerojatno :facepalm:

Na krjau nam je Izraelka glavna konkurentica. Imat će jak televoting kao i mi i onda sve ostaje na žiriju :facepalm:

A kaj si ti mislio hahahahaq pa sve šta vidimo na TV ekranima kontroliraju židovi
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11664
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Eurosong i naš Bejbi Lazanja go bejbi, go :heart:

Post by Michel » 10 May 2024, 19:47

Ajme kakve drame od jučer ajme meni. Stay tuned jer ćete uskoro dobiti svakakve informacije samo da to sve skupim.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12254
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Eurosong i naš Bejbi Lazanja go bejbi, go :heart:

Post by John_Ryder » 10 May 2024, 19:59

Michel wrote:
10 May 2024, 19:47
Ajme kakve drame od jučer ajme meni. Stay tuned jer ćete uskoro dobiti svakakve informacije samo da to sve skupim.
svi čekaju službenu objavu što se događa s Nizozemskom? svijet strijepi, fanovi u šoku i nevjerici
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11664
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Eurosong i naš Bejbi Lazanja go bejbi, go :heart:

Post by Michel » 10 May 2024, 21:25

Krenimo prvo od ovoga. Ovo je kako će ići pjesme. Dobili smo 23. mjesto što je inače jako dobro jer dosta zadnjih pobjednika je bilo poslije 20. mjesta kad su nastupali. Dead slot je rano nastupanje a to je dobila recimo Ukrajina kao jedan od favorita.
Image

Malo komentara
Slovenia between Switzerland and Croatia, we are done. Bye 👋.
Honestly with a new voting rules I have no idea what running order is better

BTW it's pretty shocking that they put Ukraine 2nd
Any other year I would be in ecstasy seeing us in 23rd place, but this year the voting is open from the start and we have no idea how it might affect the results. Might be that Nemo and Baby Lasagna got screwed while Ukraine got a great spot. After the odds went wild after SF2 I have no idea what to think. I want us to win, but there are many other good songs this year, and it's not over as people might think it is.
Having Joost’s ending message about love and unity come right before Israel also feels a little too perfect to be completely coincidental imo
Yeah it seems that EBU really don’t want Israel to win. I wouldn’t blame them to be honest, it would cause a massive shit show.

Really happy with Irelands place (naturally), Switzerlands and Croatia’s places.
The so-called "death slot" is a self-fulfilling prophecy, nobody ever does well from that spot so the organizers tend to put mediocre songs in that spot, leading to more bad results. It could be a good move to put a song that is expected to do great but not win such as Teresa & Maria in that slot instead and see what happens.
I was thinking that Ukraine could get an early draw to minimize their chance of winning. As much as I think Ukraine is fantastic, I don't know if them winning would be great for the contest. I feel like the EBU might recognize this. Spot 2 is crazy though lol. In any case, I think Ukraine is still a solid top five.
ukraine 2nd is a massive shock,

great UK and ireland spots

israel 6th means they saw the italy results

croatia got golden spot
EBU je dosta na udara kritika ali ovo što se događa s Izraelom auuuu. Onaj Nizozemac joj je rekao "zašto ne" kad je bila pitana nešto o Izraelu o politici kao zašto ne odgovori. Ali mislim da nije zbog toga izbačen već zato što je navodno udario nekog od delegacije od Izraela zato što je delegacija Izraela rugala se njemu i njegovim mrtvim roditeljima. Ovaj popizdio. Al pazite sad ovo, zamislite da se sad Nizozemac vrati, pa rastu mu šanse za pobjedu em se suprostavio Izraleu, em je razmaženo derište ide na kartu emocija. I on, i Izrael mi se gadi.
Na kraju ispada da je Izrael najviše postotaka otkinuo od država ispod nas, a nama samo 1%

Najviše oštećen Nemo
Danas bio pod stresom na poslu kad smo krenuli padati na kladionicama, uputio se kući za vikend nekih cca. 3 sata vožnje, kad sam došao kući imam što vidjeti, opet se vratili postotci iznad 40%
Bože, kakav fejk od organizacije, pa pusti zvižduke nek se čuju! Šta se pravimo fini. Također, ako ovaj Joost na kraju bude nastupa u finalu ( a čini se da bude čim ga nisu odmah disq) bome će se najest televote bodova. Sad je žrtva, mučenik

Odlična glazba pri predstavljanju natjecatelja, to je zasad jedino što valja
Sve je vrlo vjerojatno namjerno iscenirano jer su bili potrebni glasovi publike. Žiri bi ionako za to govno od pjesme dao malo bodova.

I sad ako pobijedi, pravda je pobijedila. A ako izgubi, eto nisu mu dali jer je prepošten...
Hvala vam ekipa na nikad napetije i kaoticnijem Eurosongu a vec sam zgazila četrdesetu.
Ja jedva čekam da sve ovo završi. Već četiri mjeseca zanemarujem privatni život radi Lasagna groznice, i taman kad sam se radovao da ćemo to mirno privesti kraju, evo sad i ovog sranja s Izraelom. Pa ima li ova noćna mora kraja?! I can't.
ja samo čekam, nizozemska NQ, vraća se muusti, preuzima televote s 80 posto jer traži da 18 puta ponovi pjesmu da pogodi ton
If the NL gets DQ, should the Dutch votes for the yesterday's semifinal be cancelled, too ? So many questions, so few answers...
This is handled so poorly from the start. Pooling him away when he was about to go on stage for a supposed incident that happened the night before.
Not letting him compete, although it's still under investigation, marking him us guilty already.
Claiming if he apologised he'd be good to go, what's about that? You either tolerate violence, or you don't.

I don't understand anything.
Press statement released finally: Joost is not DQ'd yet. Jury will use SF rehearsal. We are still talking with Joost, AvroTros and EBU. EBU and MO still is discussion. He's still officially in the contest, but banned from the premises.
Turns out Joost has been disqualified and Osterdahl will represent the replacing entrant, the EBU, with a song about impartiality
1. They're still giving him time to apologize although I heard they gave him a deadline and he refused outright.
2. EBU and Osterdahl were reported to be in discussion in Swedish media about multiple - so not just this one - but multiple violent incidents. Perhaps the RTVE statement is indeed not the only separate incident and more people see him as the anti-Israel voice although the EBU now has a reason to just DQ him for just throwing hands, no matter who provoked him. Is there a chance he'll be banned but they'll use his SF footage? That would be so EBU.
This will very likely win the jury votes and may very well win or be #2 with televotes as well. Croatia will not get nearly as much jury points, certainly not if the vocals are like in the semi performance. This is a safe winner.

One thing you have to keep in mind is that Croatia just built up more visible enthusiasm for many reasons, one being having a complete stage performance from the start, releasing several more and performing in the first semi, but to most televoters it won't matter. This blows people away, first time viewers or not. It's mostly certain obsessive Eurofans over-analyzing every entry that doesn't put it first.

It's the same as with Conchita Wurst and Netta, Eurofans weren't that big on them, even though you'd think it would tick exactly their boxes, it just wasn't the most popular, but right before the final the ESC community accepted them as winner and they slayed the televote.

In just over 24 hours, Nemo will become a legend. This is their show.
Oh god. EBU not coming out on an official statement on the reason for Netherlands' absence during the jury show is going to make things worse for Eden. Now that we have multiple rumours of what could have resulted in that decision, but the one where the Israeli delegation is involved is going to be picked up the most because it's just very convenient at this point. Not sure if this is going to intensify the hatred in the arena when Eden performs.
Going to vote for Israel tomorrow and i think many Norwegians will do the same. Both because the song is Awesome and because People of tired of all negative about Israel.

The news goes crazy about Israel
Koliko nas pičvajza čeka sutra A nije da treba godina dana do novog Eurosonga.
Nakon onog sinoć, kladionice su izgubile smisao. Sad se kladi samo na temelju nagađanja, izjava, teorija...ma jebeš to.
Pogledala sam komentare na Youtubeu i ovo je deff odradila njihova masinerija. Kod nas svih vrsta, stilova i nacina komentiranja, kod njih sve u istom tonu.
danas se citav dan skandali dogadjaju, nizozemac pred izbacivanjem, angelina mango pjeva imagine od lennona i place, svi divljaju i napadaju, STA SE DOGADJA?
Da. Ovo ne pripada Eurosongu. Bas loša atmosfera. I ono eskalacija na pomolu. I eto nam srece nama Hrvatima baš u godini kad mi imamo najbolju pjesmu. Zapisano je u zvijezdama.
La usurpadora je kamilica za ovo.

EBU kao da je zaboravio da je Eurosong TV show i uopće ne kužim zašto tog nizza nisu majki sa strane, zalijepili nastup iz polufinala, a u dvorani pustili na ekranima dok čekaju Izrael pa nek se raspravlja u nedjelju jutro o njemu koliko žele. Lik je attention whore. Izraelci se sjećaju genocida nad njima od prije 80+ godina dok zatvaraju oci sto se događa u gazi i to neće proći tek tako. Žele tretman Ukrajine, a nisu Ukrajina niti je situacija slična da bi izazvalanistu količinu empatije.
ja ne znam više kako komentirati sve ovo, htio sam reći zatišje pred oluju, a ovo je oluja, potres, požar i poplava pred oluju
Nejasno mi je kaj se ljudi čude.
Sasvim je jasno da prije ili poslije pobjeđuje onaj čija ekipa potroši najviše love na shopping.
Već je bilo tako.
Ne kužim naivce koji misle da tog nije bilo niti ima niti će biti.

A tu i tamo bude neka skroz čista pobjeda.

Koja bi morala biti ove godine.
__________________
Još ima cirkusa, ne znam je li spomenuto:
- Izraelska delegacija je napala akreditiranog novinara s portala EurovisionSpain koji je vikao "Free Palestine".
- Španjolska televizija RTVE je poslal priopćenje kojim se od EBU-a i Eurosonga traži poštivanje slobode tiska i mišljenja.
- EurovisionSpain je na livestreamu ispričao i o incidentu u Euroclubu - jedan dugogodišnji akreditirani novinar iz Izraela je ušao u dio Eurocluba namijenjen delegacijama s izraelskom zastavom i zaštitari su ga izbacili.
- I EBU-ova stranica je skrahirana.
Riva osvoji Eurosong - raspadne se Juga
Lasagna pred osvajanjem Eurosonga - raspada se Eurosong

Da ga jebeš, nosimo nesreću.
Sutra će biti jedna od najluđih večeri u našim životima to sigurno kakva će to večer biti. Nikad nisam priželjkivao Eurosong kao što priželjkujem sutra kad ćemo se mnogi okupiti na ovom forumu i komentirati a ovi koji ne komentiraju znam da čitaju. Ono zbog čega mi je žao što baš kad smo favoriti i trebali bi pobijediti, događa se ovakva sranja. Svijet se raspada, Europa se raspada, moramo dobiti ovo za našu budućnost. Ajmo bejbi :heart:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12254
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Eurosong i naš Bejbi Lazanja go bejbi, go :heart:

Post by John_Ryder » 10 May 2024, 22:09

i kao što se očekivalo, stoka licemjerna je izbacila nizozemca iz natjecanja.Puj, pljuc
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11664
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Eurosong i naš Bejbi Lazanja go bejbi, go :heart:

Post by Michel » 11 May 2024, 03:06

I dalje smo prvi na kladionici i pobijedili smo na bodove od strane pressa
Image

To je odlična stvar jer bodovi pressa su često preslika bodovi žirija, a svi govore da će nas žiri sjebati jer tu nismo favoriti, ali izgleda da se i to mijenja jer je Bejbi danas na probi bio najbolji, fenomenalan i svi su reagirali vrhunski i dokazao se pred žirijem. Priprema za danas. Ljudi moji, danas će biti sjajno. Od 17 sam tu s vama na temi i do ranog jutra u nedjelju. Pripremite kokice, cugu, ma sve i uživat ćemo.

Koje ludilo :D :prayer:
https://twitter.com/LoretoS98/status/17 ... 3933243840
Nakon odgledane generalne probe Lazanje, mogu samo potvrditi ono što sam već govorila, a to je da pobjeđujemo sigurno. Iskreno, pobjeđujemo i kod žirija i kod publike.

Ono je bilo sjajno. Još sam pod dojmom. Doslovno bez greške i totalno pobjednički. We are sooooo winning
I tako, ušli smo u dan koji čekamo od 4.1. Grande Finale, sretno nam! Mjau!
Pa nek nam je svima sretan ovaj povijesni dan za Hrvatsku
Lasagni i ekipi još jednom
Evo live komentara večerašnje probe s jednog talijanskog sajta:

https://www.eurofestivalnews.com/2024/0 ... eblogging/

Uglavnom za one koji ne znaju talijanski, dvojica komentiraju pjesme i predviđaju plasmane, ne točne nego npr. u rasponu za svakoga npr. 11.-16. mjesto, itd

Za HR obojica kažu da dobiva nevjeroajnte reakcije publike i da je vokalno toliko dobar da ga žiri mora uvažiti. Predviđaju u rasponu 1.-5- mjesto (naravno!) s komentarom da je pobjeda najvjerojatnija!
What to say anymore? "United by music" as Eurovision said... So... Baby lasagna succeed :D He deserves 1st place... But If he doesnt be 1st, he succeed to united people without any drama on Eurovision... We are so proud of him!
Definitely the best song and if it doesn't win, then politics interfered in the selection.
Baby Lasagna has united people, everyone sings and dances with him. Even if he doesn't win at Eurovision, he is a winner among people.
Let's dance with him Europeeeee....rim-tim-tagi-digi-dim-tim-tagi-digi-dim... 🇭🇷
All that is happening in the WORLD, and in MALMO, is not really good. We need to show that we WANT the Europe, and the rest of the world to cling more to humility, calmness, being true, being human, respect one another, unity. And what is the best way now? We have Marko aka BL, showing how to treat another human being, an ordinary guy from small country, wrote and composed the song, came to MALMO, and shoved that you can be normal human being, and still be loved by millions, and still with both feet on the ground. Audience recognized that, the way arena sang with BL is an expression of desire that honest and good people realized that UNITY and LOVE, TOGETHERNESS and caring for one another, solving problems together; is the most NEEDED thing IN THIS MOMENT for all human kind. WE have to unite. If we can unite for three minutes to amplify and spread love all over, then we can do it all the time. Because good, and love, light and kindness are the way. UNITE AND LOVE: Meow! YOU KNOW HOW! What is stopping us to be all the time like those three minutes? UNITY! So ty MARKO PURIŠIĆ, there is still hope!
Velika pobjeda obožavatelja Eurosonga iz Hrvatske ove godine. Neki novi klinci će biti zainteresirani za Eurosong, past će rekord gledanosti, domaćinstvo o kojem će se pričati dugo dugo. Meni najdraže što nećemo morati u polufinale nagodinu Pokazalo se da ne treba nikakvo veliko ime za uspjeh, a ni traženje predstavnika preko Voicea, X Faktora i slično. Čovjek je svijet za sebe, zaslužio je sve što ima i što će imati nakon uspjeha u Malmou
Evo i nastup pred žirijem :prayer:

"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12254
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Eurosong i naš Bejbi Lazanja go bejbi, go :heart:

Post by John_Ryder » 11 May 2024, 03:08

Prst u pak Dinamo prvak
Image

Image

John_Ryder
Posts: 12254
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Eurosong i naš Bejbi Lazanja go bejbi, go :heart:

Post by John_Ryder » 11 May 2024, 12:30

Nizozemska bojkotira eurosong, napravit će kaos, sprema se neviđeno čudo, fanovi u šoku
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11664
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Eurosong i naš Bejbi Lazanja go bejbi, go :heart:

Post by Michel » 11 May 2024, 18:14

:kokicarenje: uskoro čitamo se
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11664
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Eurosong i naš Bejbi Lazanja go bejbi, go :heart:

Post by Michel » 11 May 2024, 18:20

Michel wrote:
11 May 2024, 18:14
:kokicarenje: uskoro čitamo se
Član austrijske delegacije Jan Böhmermann kaže da Irska, Estonija i Švicarska odbijaju nastupati večeras
Hahhhahaab kakav shitshow. I ako pobijedimo, ovo će biti mrlja jer Irska, Švicarska pogotovo i Nizozemska su bili među mogućim pobjednicima uz nas. Ma komedija.
. Prestrasna je ova kampanja na Twitteru ljudi koji nemaju veze s ESCom da se glasa za Izrael kao protiv witchhunta i antisemtizma. Pun mi je kufer vise njihovih sranja i koliko za njih uvijek vrijede drugacija pravila. Zao mi je da se sve dogadja u godini kad je Hrvatska top kandidat na kladionicama ali u ovom trenutku bi potpisala da svi izvodjaci otkazu nastup zbog dvostrukih kriterija koji vrijede za Izrael posvuda, od UN-a do EBU-a. Dosta vise!!!
. Kako god da okreneš, EBU je ovdje krivac.

1) trebalo je odmah diskvalificirati Izrael

2) ako ne to, trebalo je ograničiti broj poziva/sms-ova na 5 u finalu (nisu mogli predvidjeti ovaj scenarij??)

2a) treba dati naputak žiriju da ignorira Izrael, i to otvoreno koliko je moguće. ako Izrael ima bahatost da fejka toliko glasova (za Italiju pričam, pozivi i to), onda mora i EBU igrati tu igru.

Vidiš, da nisu PRETJERALI u Italiji koliko jesu, bili bi fino top5 što je sasvim solidno. Ne bi se niti osramotili niti bi navukli gnjev. Ali ne, uništavaju nama i svima ostalima nešto što je mogao biti najbolji Eurosong u dugo vremena. Čemu? Sumnjam da im je do organizacije dogodine. Jesu li stvarno toliko petty da žele svima uništit party?
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12254
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Eurosong i naš Bejbi Lazanja go bejbi, go :heart:

Post by John_Ryder » 11 May 2024, 18:28

Izrael nema veze s Europom, nek odjebe u ameriku i tam se natječe, pljuc.
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11664
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Eurosong i naš Bejbi Lazanja go bejbi, go :heart:

Post by Michel » 11 May 2024, 19:06

E pa baš to me uvijek fasciniralo njihovi klubovi nogomet košarka se natječu u europskim natjecanjima. Možda su tako počeli da bi prenosili Hitleru kao evo i nas u Europi ne znam zašto to tako.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11664
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Eurosong i naš Bejbi Lazanja go bejbi, go :heart:

Post by Michel » 11 May 2024, 21:01

Počinjeeeee! Jesmo svi spremni? Vidim da nas je tu stotine koji nas čitaju idemoooo!! Kraljica čestitala početak :kokicarenje:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12254
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Eurosong i naš Bejbi Lazanja go bejbi, go :heart:

Post by John_Ryder » 11 May 2024, 21:04

Michel wrote:
07 May 2024, 20:47
Zgodnu malu ima Bejbi. Malo je dominantna, ali vrlo realna i lijepa cura. Kaže Bejbi "ja ću biti nježna mama, a ona će biti hladan otac" :lol:
brutalna je mala, wifey material :tonqe:
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11664
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Eurosong i naš Bejbi Lazanja go bejbi, go :heart:

Post by Michel » 11 May 2024, 21:08

Image

:prayer:
Image
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply