Vaše ideje za "forumsku igru znanja"

Sve teme vezane uz sadržaj HorrorHR sajta i foruma.
User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 19 Oct 2006, 17:00

HorrorHR wrote: cons: jedino ako netko i zna odgovor, a nije bio na netu netko ga može pretići (dali je ovo problem?)

pa je bad jer neki rade...al kaj ćeš...
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 19 Oct 2006, 17:36

cons: jedino ako netko i zna odgovor, a nije bio na netu netko ga može pretići (dali je ovo problem?)

Pa dogovorite se kako hoćete. Meni sve odgovara, ako hoćete subotom i nedjeljom natjecanje, može. Nema problema. Što nas je više, to bolje. Image
A ovo, možda će većinom suditi sreća.
Ionako sam prijavljen već dugo na survivor online, tamo ima pravila da oni koji izostanu na natjecanju, gube prednost i biti će lakše izbačeni.
Michel puši karu.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 21 Oct 2006, 00:43

Mislim da ima i problem kod situacije da se svi nadjemo u odredjeno vrijeme, šicaju se pitanja i tko prije odgovori... trebalo bi probati ali moze biti da bilo tko odmah stisne reply i u medjvremenu čeka i traži da kad stisne send na tu poruku da ona ima vrijeme od onog trena kada je stisnuo inicijalno reply... treba probat dali je to to..

mislim da sam sada najbliži tome da se stavi neka slika pa se odgovora i dolazi do dogovora kako je tko na netu... znači ako te nema pet dana, jebga :wink:

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 23 Oct 2006, 09:33

HorrorHR wrote:Mislim da ima i problem kod situacije da se svi nadjemo u odredjeno vrijeme, šicaju se pitanja i tko prije odgovori... trebalo bi probati ali moze biti da bilo tko odmah stisne reply i u medjvremenu čeka i traži da kad stisne send na tu poruku da ona ima vrijeme od onog trena kada je stisnuo inicijalno reply... treba probat dali je to to..

mislim da sam sada najbliži tome da se stavi neka slika pa se odgovora i dolazi do dogovora kako je tko na netu... znači ako te nema pet dana, jebga :wink:
Pa to je najbolje...tako se i igra ta igra na nekim forumima...tko zna i kad je na forumu odgovori, a tko ne zna, ne zna...jebi ga, netko zna, ali zakasni, više sreće drugi puta...
Ima čak fora da onaj tko odgovori točno postavlja sljedeče pitanje nakon što mu se potvrdi točan odgovor, a u igri mogu biti i dva KOD-a... KOD 1 slika ta i ta (naravno, treba ju pogoditi), te KOD 2, slika ta i ta. Tu je i pitanje hintova...prvo se postavlja slika, pa ako nejde onda se postavljaju hintovi, kao npr. godina, podžanr i sl. stvari, a ako KOD nije pogođen recimo tjedan dana, otkriva se o čemu se zapravo radi i nema pobjednika...stvalja se novi KOD.

User avatar
Bad taste
Posts: 83
Joined: 09 Oct 2006, 23:40
Location: Zagrebue

pocni samo sto prije

Post by Bad taste » 24 Oct 2006, 20:26

Vazno je sudjelovati.Na mail javi dan prije natjecanja svima,i onda odemo opalit,nemam nekih posebnih prijedloga.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Re: pocni samo sto prije

Post by Dragonrage » 25 Oct 2006, 09:31

Bad taste wrote:Vazno je sudjelovati.Na mail javi dan prije natjecanja svima,i onda odemo opalit,nemam nekih posebnih prijedloga.
Ma nije potrebno ni to...ti Horror samo počni, tj. stavi sliku a mi čemo igrati/pogađati kak ćemo se nači ovdje...ne treba bespotrebno komlicirati.

Post Reply